Čovjek 21. stoljeća - tanji prsti i dva srca

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Čovjek 21. stoljeća - tanji prsti i dva srca

Post Postao/la tamara3 » 21 srp 2006 21:19

Jutarnji:

Ljudsko tijelo nije dobro “napravljeno” za način života 21. stoljeća zbog čega su znanstvenici predložili promjene potrebne za moderni lifestyle.

S obzirom na količine konzumiranog alkohola, “novi čovjek” treba još jednu jetru, zbog loše prehrane treba i dodatno srce, a seksualni život bio bi organiziran kao godišnja sezona parenja tempirana da se ne podudara s glavnim sportskim događajima.

Uz ekstra jetru i srce, znanost sugerira, primjerice, i tanje prste koji bi tada savršeno prianjali uz malene tipkovnice. One su, naime, danas svakodnevna potreba većine ljudi koji tako ne bi nikad promašili tipku na mobitelu.

Daljnja promjena na, kako kažu, unapređivanju ljudskog tijela bila bi alokacija genitalija da bi se napravila higijenska distanca.
- Bilo bi bolje da su genitalije relocirane, poput mehanizma na izlvačenje i uvlačenje - predstavlja svoju viziju u British Medical Journalu doktor Paul Brown, koji je ideje o čovjeku budućnosti skicirao u Da Vinci stilu te ih opisao u “Pismu Bogu”.


Cool :wink:. Sve osim sezone parenja koja se ne bi podudarala s glavnim sportskim događajima :o , s tim nek se bakću strejteri. A osobno ne bih imala ništa protiv dva srca i relokacije genitalija :D, ali dalo bi se napraviti još korekcija. A tko zna što će evolucija na koncu donijeti i kako će se priroda poigrati... hm.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 21 srp 2006 21:24

dvije jetre mi se cine zgodnim rjesenjem u borbi s alkoholom ali pretankim prstima bas nisam odusevljena da i ta sezona parenja bas nije zgodna.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Tam F
Postovi: 298
Pridružen/a: 17 sij 2006 20:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: sumrak ili zora

Post Postao/la Tam F » 23 srp 2006 10:29

kako stvari stoje, ako se na bliskom istoku još zakuha, svijetlit ćemo u mraku i tući se kamenim sjekirama, a potomstvo će nam sigurno imati pet- šest glava,ruku, nogu i genitalija...
mazohist & truba

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 23 srp 2006 14:42

hm, možda bi bilo zgodno imat oba spolovila? oduvijek sam htio bit dvospolac :o
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 28 srp 2006 19:52

tak da mozes sam sebe i citava ova besmislena potraga bi onda bila zavrsena? good point.
zvir i bestimja.

Avatar
nexus 6
Postovi: 1414
Pridružen/a: 06 stu 2005 22:11
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Zg

Post Postao/la nexus 6 » 28 srp 2006 21:13

pa da, ti si jedina koja me shvaćaš. osim toga mogo bi bit drolja za sve, ko bi me odbio? da, zaboravih reć da ni sise uz sve to ne bi škodile.
I`m in touch with humanity.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 29 srp 2006 21:00

:)
zvir i bestimja.

Odgovorite