....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
being_alive
Postovi: 72
Pridružen/a: 18 srp 2010 21:31
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Somewhere over the rainbow way up high....

....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la being_alive » 09 sij 2011 02:29

Jeste li se ikad susreli sa bilokojim oblikom telepatije, tj. čitanja misli?

Postoji cura prema kojoj osjećam nešto... nešto posebno. Ne znam jesam li se zaljubila, i iskreno se nadam da nije zaljubljenost u pitanju. Zašto, zato jer ju ne poznajem dovoljno, niti ona mene. Sve što znam je da ja prema njoj nešto osjećam. I da to nije samo prijateljstvo.

Ako shvati da mi se sviđa, u njoj bi se mogao pokrenuti tzv. obrambeni mehanizam, i mogla bi me potpuno odgurnuti od sebe. Što ne želim.

A opet, bojim se doći pred nju, jer ako me samo jednom pogleda u oči, znat će sve. Ne moraš moći čitati misli nekome da bi znao da se zaljubio u tebe. A tek ako možeš čitati misli, onda točno znaš što druga osoba misli i osjeća.


Poznajem nekoliko osoba koje imaju taj dar, čitanja misli, osjećaja ljudi...

Znate, kad je netko 200 km udaljen od vas, i osjeća da ste uznemireni.
Ili ima viziju da ćete biti.

Ili kad vozite utrku, igrate utakmicu, trčite, trenirate, i poželite odustati, nemate snage. A osoba vam ispravlja misli, trči iza vas i ponavlja vam ono što trebate misliti kako ne biste odustali.

Ili kad se vi sami nađete zamišljeni u nekoj čudnoj pozi da gledate u nož na tanjuru ispred sebe... i gledate taj nož neko vrijeme.

I ta osoba vas primi za ruku i kaže vam da se na prošlosti gradi budućnost. I shvatite da cijelo vrijeme razmišljate i grizete se zbog grešaka u prošlosti, iako znate da je vrijeme da krenete dalje.

Kad ti ta osoba kaže- sutra će se dogoditi to i to. I to se i dogodi.


Poanta svega je, da li ste ikad imali susret s bilokojim oblikom telepatije, poznajete li neku osobu koja ima taj dar, ili možda vi sami imate taj dar?
"When you touch me, I feel so alive."

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la ticklebook » 09 sij 2011 02:48

Da, kad sam vrlo bliska s nekim, osjetim njena raspoloženja, osjećam događa li se nešto dobro ili zlo.
I inače kažu da sam "vještica" :D
Ako nekoga upozorim na nešto, vrlo se često i obistini, samo je pitanje vremena.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la lizistrata » 09 sij 2011 03:00

hm..
mene to u zadnjih pet godina jako često pere..
ljudima završavam rečenice,ili procjenjujem često vrlo točno tuđe osobnosti, i točno znam kad imam feeling da bih trebala napraviti nešto ili npr nešto me nekuda odvuče i onda se zanimljive stvari počnu događati..
ili sjetim se nekoga koga nisam vidjela ful dugo i najčešće mi se taj netko javi u roku par dana..
ma prečudno..

a btw imam frendicu koja mi je jednom davno pročitala misli..
u biti je tvrdila da može, pa sam je testirala na način da sam zamislila neki događaj i ona mi je točno opisala što sam vizualizirala O.O

ili neki dan..prefriki..
stojim na stanici za tram i sjetim se skroz random jedne cure iz kvarta koju nisam vidjela od osnovne.znači oko 5 godina, i više..Da bi se u idućem trenu okrenula i skontala da ženska bulji u mene,stajala mi je iza leđa...
(a nisam je mogla vidjeti niti skontati jer je došla sigurno 3 min nakon mene)
onak,baš sam si bila vau...

ali ugl svojevremeno sam dosta proučavala slične fenomene i stvarno mislim da tako nešto postoji..između ostaloga znam da je potvrđeno da su ameri imali eksperimente za vojsku i dokazali da dvije fizički odijeljene osobe mogu međusobno slati jedna drugoj misli..
a pogotovo s obzirom na modernu znanost kladim se da postoji i neko fizičko objašnjenje za to..
sam ne kužim zaš to nitko više ne proučava osim očito kvazi parapsihologa i kvazi duhovnjaka (kojima ionako nitko ne vjeruje, a koliko ih znam, s razlogom...)
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Soopertrack » 09 sij 2011 04:03

misli dovršavam prijateljima koje znam godinama unazad. ne znam vjerujem li da je telepatija moguća, osim u smislu sinkorniciteta misli (ali ovo me bacilo na misao na žene koje puno vremena provode skupa imaju isti ciklus)...
poznam jednu dragu djevojku, za koju točno pamtim moment upoznavanja i isti taj moment sam osjetila da se poznajemo. pa tako i cijeli naš odnos funkcionira - malo riječi, a sve je rečeno.
ovo mi je više za temu 'postoje li prošli životi', ali stat ću ovdje. :)
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la pihach » 09 sij 2011 10:57

s curom i obitelji, narocito starijom sestrom.
to se razvija u skladu s duljinom i intenzitetom odnosom s odredjenom osobom.
nista neobicno i SF.

Avatar
WhyNot
Postovi: 34
Pridružen/a: 23 stu 2010 21:52

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la WhyNot » 09 sij 2011 13:44

Često izgovorim ono o čemu ljudi, koji su kraj mene u tom trenutku, razmišljaju...onda me sumnjičavo gledaju i optužuju da im čitam misli...što ja stvarno ne mogu...valjda samo uhvatim neku njihovu misao :roll2:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Kroacija » 09 sij 2011 13:55

desavalo se da dovrsavam recenice, najboljoj frendici nekad izgovorim sto misli dok ona suti, jer ju poznam ko svoj dzep. par puta mi se desilo da na osnovi jedne rijeci (pridjeva) pogodim pjesmu koju netko trazi :) :) to mi je onako, wow za sada :D
na ljubavnoj udaljenosti je funkcioniralo takodjer, ali to je vise zbog toga sto udaljenost i zaljubljenost cini svoje i ne mozes si izbiti osobu iz glave pa si naucite nesvjesno iscitavati raspolozenja i emocije kroz sitnice kao sto su intonacija glasa, uporaba smajlica i sl. :)

michelle

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la michelle » 09 sij 2011 14:23

dešavalo mi se u nekoliko navrata... uglavnom samo s osobama s kojima sam imala dublji emotivni odnos ili prema kojima sam razvila neki jači intenzitet osjeta bez obzira na njihovo stanje... također mislim da imam sposobnost vidjeti stvari onakve kakve one jesu, a ne kakvima ih se želi prikazati... jednostavno osjetim dobru ili lošu vibru, a slika se s vremenom sama iskristalizira, dovoljno je samo promatrati

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la call_me » 09 sij 2011 17:25

desava mi se da cesto govorim ono sta drugi misle. jel i to telepatija? :D

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la bašja » 09 sij 2011 18:28

imam iznimne moći. npr. već par dana razmišljam intenzivnije o telepatiji i onda osvane ova tema. ha!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Plague

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Plague » 09 sij 2011 18:33

vidi male.
meni je netko tu prije par dana postavio pitanje bi li pristala na seks za millijun dolara, onako kao u onom filmu nemoralna ponuda,
pa je dva dana kasnije taj film bio na televiziji i onda smo ga gledali i invalidna me pitala bi li pristala na seks za milijun dolara :o
i tako. nije za zanemarit.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Kroacija » 09 sij 2011 18:34

PicajzLa je napisao/la: invalidna me pitala bi li pristala na seks za milijun dolara :o
i tako. nije za zanemarit.
:D

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la melted_sun » 09 sij 2011 19:13

ma ja povremeno osjećam čudnu nervozu prije nego se nešto ima dogodit.onako iz čista mira se pojavi nervoza.

a za ovo spomenuto kad nekome dovršavaš rečenice mislim da ima veze s time šta se dugo poznaješ s nekim pa pokupiš način na koji neko razmišlja, mislim da to nije neki primjer telepatije.
telepatija bi mi više bila situacija kad pogodiš misli nekih random ljudi ili možda ono kad pogodiš šta je na nekim karticama sa slikama i oblicima... ili to kad osjećaš šta neko osjeća a da nije u prostoriji s tobom, da ga ne vidiš, u stilu da ti odašilje svoje misli .. to bi mi bilo super korisno jer bi uštedila na mobitelu :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la call_me » 09 sij 2011 19:16

ja stalno osjecam neku nervozu ko da ce se nesto dogodit. pa kad se dogodi nisam iznenadjena. ionak stalno cekam da se dogodi. natural born telephatic.

Avatar
being_alive
Postovi: 72
Pridružen/a: 18 srp 2010 21:31
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Somewhere over the rainbow way up high....

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la being_alive » 09 sij 2011 23:54

ja sam susrela nekoliko osoba, bas telepata. inače, moram primijetiti da nijedna od tih osoba ne priča na široko o tome, to često znaju samo određeni ljudi, ili oni koji to sami skuže(ako govorimo o okolini).

što se toga tiće, moje mišljenje je da ako nekoga dulje vrijeme poznaješ, ili kraće, nije važno, al na sličnoj valnoj duljini se nađete, bliski ste, čujete se često, to što je netko rekao, može se desiti da si pročitate misli. to je meni isto s frendicom, dvije godine se već dopamo preko msn-a svaki svaki svaki dan. i ono kad si toliko puno u kontaktu s tom osobom, znaš kako se osoba osjeća, možeš otprilike pogoditi što ona misli itd.

e sad moja teorija je da taj dio telepatije svi imamo, i koristimo.

a ono sto se odnosi na "random ljude", tipa, šećeš trgom i čitaš ljudima misli, a uopće ih ne poznaješ, prvi put ih vidiš.. hm, uopće ne sumnjam u postojanje toga jer sam se uvjerila na vlastite oči, ali ono što mislim jest da to svi zapravo imamo i možemo, samo recimo da nismo dosegli tu razinu u mozgu, ne koristimo taj dio mozga koji to omogućuje.

rekla bih da je netko rođen s time da odmah može koristiti to, a netko tko nije moze, ako otkrije kako, doseći tu razinu...(zato i kažemo da je netko prirodno nadaren, ima dar od rođenja jelte..)

ma, to je sad znanost parapsihologa da proučavaju kako doći do toga, kako to postići, o tom ja nemam kaj pričati..


ja bih samo htjela znati kako na neki način zaštiti misli od te osobe, haha xD

znate, ak se mogu čitati misli, i ak se mislima može komunicirati, onda valjda se može i nekak blokirati te misli...

ak ko čita heri potera, ima ona "legilimencija" ili čitanje misli i "oklumencija" ili zaštita misli... haha :p
"When you touch me, I feel so alive."

Avatar
lizistrata
Postovi: 159
Pridružen/a: 17 lis 2010 01:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: purgerland

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la lizistrata » 10 sij 2011 00:04

ma ja brijem da je to sve stvar sinkronizacije moždanih valova između dvije osobe..
i to,nekom dođe prirodno, nekom ne...
to mi je jedino nekak..logično..
pa stoga smatram i moguće..

a i ko što rekoh, svega se nagledah.

a kako se zaštititi?
ne znam ja nikada nisam imala tu potrebu pred nekime...
pa valjda se maknut..il vrtjet neki sasvim svoj film u glavi dok si blizu?
"The will to be stupid is a very powerful force, but there are always alternatives.”
― Lois McMaster Bujold

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la phos » 10 sij 2011 10:27

being_alive je napisao/la:ja sam susrela nekoliko osoba, bas telepata. inače, moram primijetiti da nijedna od tih osoba ne priča na široko o tome, to često znaju samo određeni ljudi, ili oni koji to sami skuže(ako govorimo o okolini).
onaj tko previse prica o tome,obicno izmislja. ljudi koji posjeduju dar-prvo ga ne smatraju darom,nego patnjom.s razlogom.a ne pricaju o tome jer su sve "moci" (da s epojednostavljeno izrazim) vezane za unutrasnje stanje covjeka.i uglavnom slabe sto se vise o njima prica.sad ta veza je malo ...dublja,ali to nije tema.
being_alive je napisao/la: što se toga tiće, moje mišljenje je da ako nekoga dulje vrijeme poznaješ, ili kraće, nije važno, al na sličnoj valnoj duljini se nađete, bliski ste, čujete se često, to što je netko rekao, može se desiti da si pročitate misli. to je meni isto s frendicom, dvije godine se već dopamo preko msn-a svaki svaki svaki dan. i ono kad si toliko puno u kontaktu s tom osobom, znaš kako se osoba osjeća, možeš otprilike pogoditi što ona misli itd.
to je poznavanje covjeka u dusu :)
ali nema veze s telepatijom.
isto kao sto ce partneri u duljoj vezi tocno znati reakciju ovog drugog. ljudi ugl ponavljaju fraze u ljutnji i svadama i rijeci hvale u divljenju pa se nakon toliko zajednickog vremena vec ovaj drugi nauci na reakcije prvog.
being_alive je napisao/la: a ono sto se odnosi na "random ljude", tipa, šećeš trgom i čitaš ljudima misli, a uopće ih ne poznaješ, prvi put ih vidiš.. hm, uopće ne sumnjam u postojanje toga jer sam se uvjerila na vlastite oči, ali ono što mislim jest da to svi zapravo imamo i možemo, samo recimo da nismo dosegli tu razinu u mozgu, ne koristimo taj dio mozga koji to omogućuje.
ljudi koji mogu bas svakome na cesti citati misli i vidjeti im buducnost je...velika obmana. za tako nesto moras imati koncentraciju koja se gubi u realnim zivotnim uvjetima.buka,nered, i metez remete koncentraciju.to ni sam buda nebi mogao :)
being_alive je napisao/la: rekla bih da je netko rođen s time da odmah može koristiti to, a netko tko nije moze, ako otkrije kako, doseći tu razinu...(zato i kažemo da je netko prirodno nadaren, ima dar od rođenja jelte..)
u dobi do max 5 god je najjace izrazeno,i sve ovisi koliko ce se njegovati,ali ima ljudi koji se silom trude pa nista.da,moras se roditi s odredenim predispozicijama i naravno imati stil zivota i cijelu filozofiju svog unutrasnjeg svemira ravnati po malo drugacijim pravilima u odnosu kako ih danasnje drustvo namece.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la melted_sun » 10 sij 2011 11:27

being_alive je napisao/la:ja bih samo htjela znati kako na neki način zaštiti misli od te osobe, haha xD

znate, ak se mogu čitati misli, i ak se mislima može komunicirati, onda valjda se može i nekak blokirati te misli...
ne znam jesi gledala onaj neki film s mel gibsonom, ali oni koriste tuljke od folije na glavi :D
ako ti nije neugodno tako ić po ulici možeš isprobat tu teoriju haha :D

ali ovako za zapravo nemam pojma kako se zaštiti od toga...a neka čita misli, šta ću mu ja.
počneš razmišljat nešto toliko gnjusno da odustane nakon nekog vermena.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Bash » 10 sij 2011 22:09

jednom mi je neki tip vani prišao i samo mi je rekao o čemu sad razmišljam. totalno me šokirao. onda me počeo žicat da ga bar uzmem za ruku jer je jako usamljen pa sam se makla. posli ga više nisam vidila i bilo mi je užasno krivo šta ga nisam išla testirat je li ono bila slučajnost. :x mislim, realno, znam da je.
nekad znam u tramvaju gledat čudake i razmišljat - jel mi moš čitat misli? ajde, ajde, znam da možeš. ako možeš, daj mi samo znak, pomakni prste, počeši se po glavi. neću nikome reć, obećajem. znam da bog ne postoji, daj mi barem to.
dosad bez uspjeha. :/

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la jpeg » 10 sij 2011 22:32

ja uvik trazim neke znakove, pa ako mi ipak ne pase, onda trazim novi znak :D
a cula sam za lika koji ne izlazi iz kuce jer su mu misli toliko jake i negativne da ispada da projicira krseve oko sebe.
konobaru je ispala tacna iz ruke nakon par sekundi sta ga je ovaj pogledao.
pa je pogledao prema cesti i za koji sekund se desio sudar. i ka ne voli izlazit nikud jer samo sranja cini i mrzi se.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la call_me » 11 sij 2011 00:22

amerikanci milijune satiru da bi kreirali ljude koji ce pogledom rusit avione i ubijat ljude. a ispada da takav jedan asocijalni zivi u nekom zagrebackom komsiluku. jebiga. mi smo uvik puni potencijala sa kojim ne znamo sta cemo.

Avatar
being_alive
Postovi: 72
Pridružen/a: 18 srp 2010 21:31
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: Somewhere over the rainbow way up high....

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la being_alive » 11 sij 2011 13:45

call_me je napisao/la:amerikanci milijune satiru da bi kreirali ljude koji ce pogledom rusit avione i ubijat ljude. a ispada da takav jedan asocijalni zivi u nekom zagrebackom komsiluku. jebiga. mi smo uvik puni potencijala sa kojim ne znamo sta cemo.
:haha: :respekt:
"When you touch me, I feel so alive."

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la degenereginald » 24 sij 2011 01:47

being_alive je napisao/la: Ili kad se vi sami nađete zamišljeni u nekoj čudnoj pozi da gledate u nož na tanjuru ispred sebe... i gledate taj nož neko vrijeme.
:D :D :D :D :D
no da, to mi se dogodilo, samo sto sam umjesto noza imala skriptu ispred sebe.
inace, ljudi su pricali o povezanosti s prijateljima koje poznaju cijeli zivot, i o tome kako su se u isto vrijeme odlucili nazvati na telefon, usred noci ili pak kako su znali da su naisli problemi i odmah su ih otisli traziti, da bi slutnja ispala tocna. i pored svega toga, moj zdravo razumski dio vristi. vjerujem u odredenoj mjeri.
da se meni takvo sto dogodi, sumnjam da bih primjetila da je kakva telepatija u pitanju.
I have no money and I have to scream.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la ticklebook » 24 sij 2011 01:59

U zadnje vrijeme vrlo često :)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
umna-perverzija
Postovi: 30
Pridružen/a: 01 vel 2011 13:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la umna-perverzija » 04 vel 2011 21:03

dogodi mi se vrlo često, pogotovo s bliskim osobama...ima nešto u toj vezi na parapsihološkoj bazi
Walking disaster, I'm son of all bastards, you regret you made me, it's too late to save me

madamcrayensur
Postovi: 66
Pridružen/a: 10 ožu 2012 18:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la madamcrayensur » 19 ožu 2012 16:52

više sa empatijom...dakle,da mi je poslana dobra ili loša emocija od negdje,nekoga daleko..koji se onda pojavi kao fleš filing,nekakvo trenutno stanje uma..bezrazložno
naravno,kada puše jugo imam više tih flešova..

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la ariadne » 19 ožu 2012 17:17

slika
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la zenia » 20 ožu 2012 08:41

ja mislim da je to više stvar visokog stupnja empatije i moći percepcije te
logike povezivanja stvari nego nečeg nadnaravnog...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
mijau
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2010 17:05
Spol/rod: žensko
Lokacija: ovdje

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la mijau » 19 ožu 2013 23:54

being_alive je napisao/la:Poanta svega je, da li ste ikad imali susret s bilokojim oblikom telepatije, poznajete li neku osobu koja ima taj dar, ili možda vi sami imate taj dar?
Postojala je jedna osoba koja mi je dodavala soljenku onaj tren kad bih zaustila da mi ju doda. Nažalost više ne postoji.
You are afraid of insects and women. Ladybugs must render you catatonic.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la gigiONlajna » 20 ožu 2013 09:27

Ima trikova gdje mentalisti čitaju ljudima misli, radi se cold reading tehnici http://en.wikipedia.org/wiki/Cold_reading

Evo jednog od poznatijeg. http://en.wikipedia.org/wiki/Derren_Brown

Odgovorite