kako reagirate na...?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Plague

kako reagirate na...?

Post Postao/la Plague » 24 sij 2011 23:56

frendove koji si na svaku kavu nose dečka/curu? znate onu pojavu kad si one zabriju da su u ozbiljnoj vezi pa počnu dolazit u paru i svaka rečenica im počinje sa mi. mi mislimo. mi volimo. mi želimo. sutra idem na kavu s frendicom iz srednje koju ne viđam često, daljina je učinila svoje i zato kad se vidim s njom želim pretrest sve teme koje nismo imali vremena odradit kako spada preko telefona i interneta, ali ona si fino na svaki dogovor fura dečka i to bez najave. valjda pod bit ću u splitu u 6 podrazumijeva bit ćemo u splitu u 6. srasli su jedno s drugim ili neki kurac. mislim, drag je momak ali naravno da naša komunikacija poprima jedan sasvim drugi oblik kad je on tu i ide mi na živce i mislim da ću je zadavit sutra ako ne dođe sama :D
šta? reći? natuknut u šali u nadi da će shvatit? ignorirat? biti jednako neukusna pred njim kao da i nije tu pa ga možda drugi put ne dovede? :D šta vi radite?

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la inani » 25 sij 2011 00:02

Ni meni se tako nesto ne svidja. Al, samo je jedna to radila. A onda sam joj rekla da joj imam nesto vazno za reci, ali samo njoj, da mi je jako neugodno, da ne zelim da itko zna za to, pa se malo zamislila i..otisle smo same na kavu. Naravno da joj nista vazno nisam imala za reci. :D Ok, pokvarena sam, ali mi je ta njegova prisutnost smetala jer nikad nismo mogle na miru razgovarati, a da on nesto ne prokomentira. Nije los, al nju znam duze, ona mi je frendica i ne da mi se svaki put i s njim nalaziti.
... :nesvjest:

Avatar
kaliope
Postovi: 82
Pridružen/a: 10 sij 2011 11:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la kaliope » 25 sij 2011 00:03

...pa ako je riječ o prijateljici, fino joj veliš da se oćeš naći samo s njom i stvar riješena...ak je frend, skužit će i prihvatit to, ak nije, jbga...
...najljepše se stvari dogode u mraku....

Avatar
LemonFree
Postovi: 78
Pridružen/a: 24 sij 2011 23:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la LemonFree » 25 sij 2011 00:05

Budi neukusna i reci da je to bapska kava i da ako se njen dečko osjeća kao baba, neka slobodno dođe. :haha:
"Ako imaš gliste, nisi sam."

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la alice » 25 sij 2011 00:05

ja bih vjerojatno na neki suptilan način dala do znanja da ne želim njenog dečka na kavi. npr.'kad ti dragi radi da odemo na kavu?' i da, to zna biti frustrirajuće... neka budu jedno u spavaćoj sobi i to je dovoljno. ne moraju sve raditi u istom ritmu
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2011 00:09

pa povedi mene, tuko :D

Plague

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Plague » 25 sij 2011 00:21

alice je napisao/la:ne moraju sve raditi u istom ritmu
istinabog. jedva čekam sutra. bacila bi okladu u kojoj postavi dolaze. :D sad me to zabavlja ali sutra ću vjerojatno ispizdit.
invalid_user je napisao/la:pa povedi mene, tuko :D
nećem. bed mi je. glupi su. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2011 00:51

Pitaš ju jel gledala Human Centipede. Jao kako sam humoristična, upucat ću se.
The way I see it:

A) Guilt trip. Ona dođe s njim, ti se praviš iznenađena i povrijeđena i duriš se pa onda kad odete na WC zajedno (JER TO ŽENE RADE) kažeš joj da ti je bed i onda ona bude all like AAAAAWWWWWW.

B) Budeš gnjusna i pričaš o menstruaciji i temama iz Cosma pa on sam pobjegne like HELL NAW.

C) Kažeš njemu u facu da se ide malo prošetat da ga možete izogovarat na miru. Charm on full offence. Nasmijat će se i otić like PFT, WOMEN.

D) Ako to ne upali, kažeš mu da misliš ozbiljno i da ju nisi dugo vidjela i da želiš bit s njom nasamo i da se nadaš da će razumjeti pošto je *trept* NAJBOLJI DEČKO NA SVIJETU *trept*. Ovo zadnje možeš izostaviti u slučaju da si sklona sarkazmu a on nije, moglo bi se pogrešno shvatit. Mislim, ne vidim zašto ne bi pristao ako si rekla da je OK i da nije neki control freak ili nešto.

Any help? :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2011 00:54

ma ona samo treba poceti pricati o onim svojim serijama s vampirima i pizdarijama :D ljudi ce otici. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la ariadne » 25 sij 2011 01:04

Da ali to nosi rizik da se njima svidi ta tema :haha: Kao meni recimo. Cosmo nitko ne voli. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la call_me » 25 sij 2011 01:07

takve osobe smatram nedoraslim kretenima. jer ok ak se ide na neku kolektiva veceru pa ajde ide i decko/ decka. al idemo na bapsku kavu a ona fura decka/ decku? :o u tom smislu sam vrlo direktna i smsat cu nesto kao...daj odjebi njega/ nju i dodji solo. buduci da se ne zelim druzit sa nedoraslim kretenima mozda postavim i podpitanje zasto to radi, cist da provjerim s kim se ja to druzim.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Bash » 25 sij 2011 09:20

kad idemo na pivu, meni obično kažu, jel ti bed ako on dođe kasnije sjest s nama. ugl ne dovode odmah pa stignem ispričat sve gadosti. ili u momentu kad ga vidim da dolazi, kažem da sam joj još nešto tila reć, ali ću drugi put :značajno pogledam u njegovom smjeru: :D

Gost

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Gost » 25 sij 2011 09:24

ariadne je napisao/la:
...like AAAAAWWWWWW.

...like HELL NAW.

...like PFT, WOMEN.
...like, ROFLMAO. :haha:

Geek. <3

OnTop; Budi iskrena.

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Amor » 25 sij 2011 10:32

ok, znam da je ljubav nesto predivno i da zelite sa voljenom osobom provest 24h i da vam je to osoba na 1. mjestu. ali, zanemarit prijatelje ili da se sa prijom ne mozes potracat uz kavu jer je dovela decka/curu, to je ipak malo previse. ako si u vezi, ne znaci prestat zivjet ili se zatvorit u 4 zida pa nikum mrdnut.
imala sam frenda, pricali smo, zafrkavali, kukali jedan drugome. nismo se bas dugo druzili,ali opet koliko jesmo, bilo je nice. i tak, ubrzo je nasao curu, jos brze se preselio k njoj u stan, a jos brze su se i ozenili. covjek kao da je u zemlju propao, prestao se javljat. nekoliko puta sam mu se javila,ali odgovara nema od necega. tak da neki znaju prelazit iz krajnosti u krajnost. i,sama sam veliki romantik,ali to ne znaci da zaboravljam prijatelje.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la ticklebook » 25 sij 2011 11:46

Amor je napisao/la:ok, znam da je ljubav nesto predivno i da zelite sa voljenom osobom provest 24h i da vam je to osoba na 1. mjestu.
OK - mogu voljeti nekog do kraja svemira i nazad, ali nikad neću imati potrebu provoditi s nekim 24 sata dnevno, jer mislim da ta osoba treba disati i ima pravo na svoj život i frendove. Super je dijeliti frendove (i normalno!), i prirodno mi je da ću nekog željeti podijeliti s frendovima, ali neko vrijeme trebaju provesti sami. Pobogu, ako su frendovi, imaju history i družili su se i prije mene.
Opet, vrijedi pravilo "Sloboda znači odgovornost".
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la jpeg » 25 sij 2011 11:51

kazem da mi se neda tako druzit. ako ne odustaje, ja odustanem od druzenja.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la phos » 25 sij 2011 12:23

Amor je napisao/la:ok, znam da je ljubav nesto predivno i da zelite sa voljenom osobom provest 24h i da vam je to osoba na 1. mjestu.
nikada nisam imala tu potrebu.mora postojati onih "15%" mog vremena.
makoliko to sebicno zvucalo.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Amor » 25 sij 2011 12:26

Isuse, Marijo i Josipe, karikirala sam malo. kaj se odma drzite ko pijan plota. al ja bi, ne samo 24 nego i 48h :D
Zadnja izmjena: Amor, dana/u 25 sij 2011 13:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la ticklebook » 25 sij 2011 12:35

Amor je napisao/la:Isuse, Marijo i Josipe, karikirala sam malo. kaj se odma drzite ko pijan plota. al ja bi, ne samo 24 nego i 48h :D
:-o
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la dany » 25 sij 2011 13:09

stvarno, povedi invalidnu, ona će ga zapričat. o sportu, akcijskim filmovima i takvim stvarima.
jebote b*g

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la phos » 25 sij 2011 13:09

Amor je napisao/la:Isuse, Marijo i Josipe, karikirala sam malo. kaj se odma drzite ko pijan plota. al ja bi, ne samo 24 nego i 48h :D
ajd se odluci
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

michelle

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la michelle » 25 sij 2011 13:10

hm... možda bash potrefiš uik kad se i oni dogovore da se nađu (ono, ti se njima ubaciš nenadano u njihov raspored, a kak se rijetko čujete, šteta je propustit priliku da se malo podružite) :D pa se nađu prije tebe i planiraju nešto nakon kave s tobom pa njoj glupo da sad on negdje sam baulja okolo dok vi ne završite, kad može s vama zajedno popit kavu :D

Plague

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Plague » 25 sij 2011 14:25

dany je napisao/la:stvarno, povedi invalidnu, ona će ga zapričat. o sportu, akcijskim filmovima i takvim stvarima.
:lol:
funnies. you has it.

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la melted_sun » 25 sij 2011 14:38

rećeš da ne bude papuča i da ga ne mora dovest baš svaki put.
ja sam tako rekla i upalilo je.
nije mi se dalo okolišat.ipak smo dugo prijateljice.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la rainbow » 25 sij 2011 14:42

mislim da bi joj ja rekla da bi ju za sebe za tu kavu/dvi, i pitala ju zašto uvik vodi njega...fakin pupčane vrpce...il kurčane vrpce, ne nam kako bi to nazvala :)

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Mary of Silence » 02 kol 2011 17:54

Gadi mi se to, i najogore što mi se stalno dešava. Definitivno, gore od toga je kad ja sjedim sa prijateljicom ili šetam, i njen jebeni telefon u roku od 10 minuta zazvoni 1000 puta, zar taj tip ne može pričekati da ona dođe doma pa da je nazove, ili pošalje poruku, kad već zna gdje je ona i s kim je. Ono krenem da nešto kažem, ono se samo u pozadini čuje zvono, i meni je već muka, i naravno zaboravim šta sam htjela reći.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la jpeg » 02 kol 2011 18:00

je, al to je stvar tvoje frendice.
ja nikad ne tipkam nikom za vrijeme kave, osim ako nije neznam sta bitno. pogotovo ako sjedim sa ljudima koje rjetko vidim, onda mi je pogotovo crnjak.
recimo, moja frendica se isprica kad ce otipkat iako se cesto vidimo, svejedno se isprica.
ugl ne srecem takve ljude.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la ticklebook » 02 kol 2011 18:37

Mary of Silence je napisao/la:Gadi mi se to, i najogore što mi se stalno dešava. Definitivno, gore od toga je kad ja sjedim sa prijateljicom ili šetam, i njen jebeni telefon u roku od 10 minuta zazvoni 1000 puta, zar taj tip ne može pričekati da ona dođe doma pa da je nazove, ili pošalje poruku, kad već zna gdje je ona i s kim je. Ono krenem da nešto kažem, ono se samo u pozadini čuje zvono, i meni je već muka, i naravno zaboravim šta sam htjela reći.
Dešavalo se i meni, na svakoj kavi da me se zove po najmanje par puta i drži stalno online.
Na kraju je ispalo da se druga strana skurvala.
Grižnja savjesti je opaka stvar :D
Pa se drugog kontrolira da ne bi napravio ono što radi druga strana kad je bez nazora.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la fakatja » 02 kol 2011 20:53

ticklebook je napisao/la:Dešavalo se i meni, na svakoj kavi da me se zove po najmanje par puta i drži stalno online.
Na kraju je ispalo da se druga strana skurvala.
Grižnja savjesti je opaka stvar :D
Pa se drugog kontrolira da ne bi napravio ono što radi druga strana kad je bez nazora.
Hehe, bas. Kako se neke stvari ponavljaju, sve je isto ko i lani.... :visi: :cool:
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: kako reagirate na...?

Post Postao/la Amor » 02 kol 2011 22:05

zivcira me...

Odgovorite