ZAPAZANJE- ZADAR

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: zapazanje

Post Postao/la Jadzia Dax » 14 vel 2011 12:08

Jesu li to neki tjedni sastanci ili...? ja bi došla koji put, ako ikad pažljivo pokupim raštrkana muda na ulici

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: zapazanje

Post Postao/la Soopertrack » 14 vel 2011 16:20

jadziadax je napisao/la:Jesu li to neki tjedni sastanci ili...?
da. imamo i ime. :D

u petak žurka. vidimo se. :)
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: zapazanje

Post Postao/la jpeg » 19 vel 2011 11:48

ajd bas mi je drago da ti je lijepo bilo :)
moram rec kako su zadranke zivotne i ugodne i prijateljski raspolozene. kod njih vam ne trebaju macevi, koplja ili suzavac za oci :D
na kraju ce vas i uputit di god, i udomiti ako treba.
docemo opet :mjuza:

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: zapazanje

Post Postao/la eris » 19 vel 2011 19:16

ti stvarno voliš okupljanja utorkom :)

nego Mravčice, kakve ti to cure obično susrećeš? :shock2:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: zapazanje

Post Postao/la jpeg » 19 vel 2011 19:19

utorak? :-o
okej, vidit cemo jos dal se vidimo :nerd:
a iskustvo naucilo da treba ic na tecaj samoobrane :D

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: zapazanje

Post Postao/la Jadzia Dax » 27 vel 2011 14:11

Ili ut, ili sub na jedno ću sigurno doć. oooo kakav bi ti cvijetić?

Avatar
come as you are
Postovi: 720
Pridružen/a: 17 stu 2007 20:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: zegej, s vremena na vrijeme bj i zd

Re: zapazanje

Post Postao/la come as you are » 27 vel 2011 23:53

vidim da se skupovi nastavljaju ponovno na veliko organizirati...
lijepo je to vidjeti da se nesto ovakvo odrzalo na zivotu i nije ostalo na kojoj kavi ili jednom ljetu druzenja. primjetih i da se dosta novih cura javilo i pridruzilo od kada sam nestala.
zelim samo uputiti jedan pozdrav svima i obecajem da cu se javiti kad opet dodem u te krajeve. nadam se da ce to biti sto prije, barem koji vikend na proljece.
Where words fail, music speaks.

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: zapazanje

Post Postao/la eris » 01 ožu 2011 10:06

lezbijski kolači....hm....jesu to oni s više čokolade? :)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: zapazanje

Post Postao/la jpeg » 01 ožu 2011 11:09

jel to oces rec da bi ih probala? :)

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: zapazanje

Post Postao/la miss_misty » 01 ožu 2011 18:56

ja dođem papati :njami: , al neću peći jer ipak ne želim smanjivat broj žena na svitu :haha:

a cure, kakva su ta vaša druženja, koliko vas se uspije skupit?
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: zapazanje

Post Postao/la eris » 03 ožu 2011 11:33

Mravčice, ja se samo raspitujem :) a ti si već na degustaciji :)

a što se tiče broja cura koje se uspiju skupiti, pa recimo samo da kada bi svaka donjela tanjur kolača podavili bismo se u njima.... :)

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: zapazanje

Post Postao/la jane connor » 03 ožu 2011 23:13

mmmmmm kolači <3<3<3 * slini *
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la jane connor » 12 ožu 2011 00:18

weeeeeeeee pridružujem se Oooooo :)
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la roadkill » 12 ožu 2011 07:30

Tek treba vidjeti jesu li kolaci prezivjeli noc. :D Nalazili su se u neprijateljskom okruzenju, kako sam imala cuti. :D
bring your mind into my head...

devillzd
Postovi: 12
Pridružen/a: 24 tra 2010 13:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zadar

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la devillzd » 21 ožu 2011 23:10

A kad se samo sjetim Zadra prije par godina kako je zatvoren bio :shock2: . Drago mi je da se stvari napokon pocinju -razvijati- :P
Nista, onda se nadam da se na jednom od sljedecih druzenja vidimo i pa popijemo :kava: ili :pivo:

:dada:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Kroacija » 22 ožu 2011 16:31

devillzd je napisao/la:A kad se samo sjetim Zadra prije par godina kako je zatvoren bio :shock2: . Drago mi je da se stvari napokon pocinju -razvijati- :P
Nista, onda se nadam da se na jednom od sljedecih druzenja vidimo i pa popijemo :kava: ili :pivo:

:dada:
ma nije "zadar zatvoren" koliko svi pizdite, bile su tu i npr. projekcije filmova zadarske inicijative queer, faks koji prsti gej sadrzajima/ekipom ako malo bolje pogledate, fejms bambola-uma (sada invalidna :D ) partiji, dolazili su ljudi iz zagreba i splita, ali zabave su se odvijale u velikom stanu :) pa sjecam se samo koliko smo "sumnjivih" :D vidjali na koncertima meritasica i sl.
sto se tice "gay friendly" mjesta, toga nema sluzbeno nigdje nego mozda u zagrebu i rijeci, malo manje (ali svejedno) homofobnim podrucjima (jer homofobija je svugdje), stoga ne znam zasto bi stigmatizirali zadar. sve sto treba je skupiti dobru ekipu i zabava se moze odrzati bilo gdje, ukoliko nema drpanja i eksplicitnijih stvari koje su za 4 zida ili 4 i pol sobe, a to je vec jedan kul birc u splitu gdje se mozes u miru drpati, i evo vec sam zastranila mislima u neku splitsku gej birtiju pa idem ca. :D

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Soopertrack » 22 ožu 2011 17:00

roadkill je napisao/la:Tek treba vidjeti jesu li kolaci prezivjeli noc. :D Nalazili su se u neprijateljskom okruzenju, kako sam imala cuti. :D
eeej, eej, mi smo prijatelji kolača. :D
jesu svi bili siti? jesu. eto ga.

a što se tiče sljedećih druženja.. možda uz čaj za pola godine, kako je krenulo. :o
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Kroacija » 23 ožu 2011 00:19

Ooooo je napisao/la: Ne znam koliko je Zd bio ziv prije,niti sto znaci da se nesto dogadjalo? Problem je u tom sto nema konstantu i sto studentice odu,a poslije se desi gasenje,bez obzira sto zena zadranki ima tu. Sve je cini se bilo na razinini tuluma,a ja mislim da je to nebitno. Kada smo pocele,da ne kazem kada sam pocela skupljati ljude,bilo je otuzno,jer nije bilo nista.
otvorenih zbivanja za gay populaciju ce uvijek faliti u vecini prostora drzave. cinjenica jeste da drustva dolaze i odlaze, prorijede se i na kraju potpuno izblijede ili se razbiju u grupice, sve je samo pitanje vremena. ako je nesto na razini tuluma a ne cajanke, ne znaci da nema svoju vrijednost. ako su curke koje su se nasle na vasem meetingu zadnji put tebi djelovale (ili atmosfera) na razini srednje skole, ne mora znaciti da njima nije bilo upravo suprotno, zabavno. vjerujem da se druze i van tih okupljanja, a to je vec veliki uspjeh. jednako kao i sto se grupica nas iz onog doba druzila neko vrijeme i jednako kao sto nas je obradovalo vidjeti oglas za projekciju queer filmova u gradskoj knjiznici, na primjer. a traziti konstantu u nekom drustvu mi nije izgledno. sto se otvorenosti i pristupacnosti gay nam svijeta se tice, nece nitko postaviti putokaze "gay birc, 200m" u gradu nekoj lezbo pridoslici, i to nigdje na ovim podrucjima. podrazumijeva se da ce ili upoznati nekog random i cuti da je taj i taj birc weird i zbrojiti 2 i 2, ili ce ici i informirati se na internetu, gay forumima, riskirati pokoji dejt ili upoznavanje preko neta i slicno. i sama sam imala takvih iskustava kad sam dosla tu. a onda sam vidjela da su gej ljudi ustvari svugdje oko mene. :D

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Soopertrack » 23 ožu 2011 12:57

Oooo, ja ove tvoje postove ne mogu a ne shvatiti kao napad. žao mi je. svela si ovo jedno, a sa prizvukom kao da se radi o svakom druženju, kao tulum na koji je žalibože doći, a kamoli jednoj svetoj lezbi. da, spojile smo se sve u početku iz jednog jedinog zajedničkog polazištva - gejstvo. druženja su bila baš svih vrsti, od druženja na kavi, pivi, plaži, pijesku, s loptom, bez lopte, u šetnji, na tulumu, što god hoćeš. mi, ljudi - djevojke se upoznajemo bilo to kroz razgovor o autanju roditeljima ili o novom albumu jelene rozge, nevezano za to koju vrstu čaja neka od nas pije. ja ponavljam da ne vidim smisla u druženju s bilo kim samo druženja radi, pa tako niti ne mislim biti dio zajednice, lez-zajednice zato što mi to nalaže seksualnost. svatko ima svoj vid funkcioniranja, zabave, provođenja vremena i ja ne znam zašto je to potrebno posebno isticati. žao mi je, baš jako žao, da si uspjela u svojoj glavi druženje, na kojem si bila prisutna nakon pola godine odsustva, svesti na 'maturalni tulum', kada su poznanstva, već i prijateljstva daleko drugačija i dublja od toga.
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Kroacija » 23 ožu 2011 18:53

dubina rulz. :D

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la eris » 24 ožu 2011 22:18

Problem je u tome što atmosferu stvaraju ljudi.....
ne znam u čemu je bio problem sa zadnjim okupljanjem jer sam otišla ranije ali iz moje perspektive (a dopuštam mogućnost da je iskrivljena) dosadašnji skupovi su poprilično pozitivna stvar. Ja iskreno nisam očekivala da ću voditi nekakve dubokoumne razgovore i pretresati svoje i tuđe životne probleme. Određen dio ljudi je još uvijek u fazi upoznavanja. To što djelimo seksualne preferencije ne znači da smo automatski bliski. Super je što si pokrenula ova okupljanja i svaka ti čast na tome ali svi smo mi različiti i tko zna da li uopće možemo funkcionirati kao grupa. Ljudima će trebati vremena da se bolje upoznaju, a ovi skupovi tome i služe.

Ako je zadnji put alkohol bio problem, organiziraj slijedeći skup pod temom AA. I svi ćemo piti čaj. Odbijam vjerovati da se ne možemo zabaviti bez alkohola. Kome to ne odgovara preskočiti će to okupljanje.

Ako je problem bio u nedostatku dubine? mislim da je to onda u ovoj fazi poznanstva za neke nerješiv problem. Za mene svakako. Ponekad je za takve stvari potrebno malo više vremena.
:duga:


:aaaa: (ovaj smajlić je tu jer mi je baš super)

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Soopertrack » 25 ožu 2011 12:59

Ooooo je napisao/la:Ouki douki ...super da je tako!!!!!!! :predaja:
:hidden2:
može, može. sva sam za.
ponesem svoju termosicu. ;)
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Soopertrack » 25 ožu 2011 16:58

Ooooo je napisao/la:
nasa draga menza..
ajme, Oooo, ponovno sam proživjela ručak. :D
divno, da. menza i sva njena lica. :D
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Kroacija » 25 ožu 2011 18:17

"jel dobivas?" :inlove:

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Soopertrack » 28 ožu 2011 11:44

invalid_user je napisao/la:"jel dobivas?" :inlove:
"gdje je momak s jajima?" :D

Ooooo je napisao/la:...k
:pivo:
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la roadkill » 28 ožu 2011 14:17

mene nema, have fun. :)
bring your mind into my head...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la jpeg » 28 ožu 2011 14:27

ni mene :)

backspace

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la backspace » 28 ožu 2011 20:19

zato jer ne znaju gubit, a bed im je to reć. navala adrenalina kad im sukne u glavu, pa postanu još i agresivne... ma bolje ti je da ne dođu takve koje se ne znaju igrat :D
evo ja dođem ak se dogovorimo da ja uvijek pobjedim. s time da ne smijem mislit da mi puštate. to bi me naljutilo.

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la eris » 28 ožu 2011 20:36

hm...jedini sport u kojem sam ikada bila dobra su graničari i to zato jer sam vrlo vješto bježala od lopte...doduše, to je bilo davno, dok sam još bila mlada i okretna :nezna:

ali svejedno zanimljiva ideja :ok:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ZAPAZANJE- ZADAR

Post Postao/la Kroacija » 29 ožu 2011 02:32

mogla bih zapiciti do zadra uskoro na to jedno rekreativno druzenje, donijeti pive i rekreirati se sa strane ko zadnji put. :D ali javite kad vas bude manje od 10 na jednom od tih druzenja. :D povedem i curu, da upozna svoje rodne zadarske korijene. :D
no prvo ugostiti hidden u splitu pa onda :srce:
hev fan girls, granicar rules :)

Odgovorite