Posjet don Pape Hrvatskoj

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 04 lip 2011 22:41

JanaFern je napisao/la:
Popeye je napisao/la:meni skroz ok da mi se obraća u ženskom licu. :) kod pedera se to zove lalakanje. :D
da onda nastavim? :D
sure thing, dahling. :)

no, sto napisa... ima tu mnogo istine...
da se isus danas pojavi, vjerojatno bi mu među prvim potezima bilo rušenje katoličke crkve. ono, kak se došlo od siromašnog sina jednog radnika do toga da namjesnik petrov hoda okolo u armaniju or something...

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 04 lip 2011 22:42

uNrEaLL je napisao/la:Da,pred meni dragim ljudima...
ne vidim kako bih ti ja mogao biti drag, pa molim te da mi ne nameces svoj katolicki ponos. :D kad ti budem drag, onda moze. ;)

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la uNrEaLL » 04 lip 2011 22:47

Aj prevedi to sto si s brda,dola napisao,ti mi nisi drag,samo se pitam iz kojeg si to konteksta moga izvuci...ti pricaj svoje,ja cu svoje i tu nema nicega,niti ces ti utjecati na mene,ni ti ja na tebe /off

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la JaNNa » 04 lip 2011 22:48

prestani se pičkarat!!!!

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 04 lip 2011 22:49

hoću i ja offtopic s naslovom 'tuke'!

uNrEaLL
Postovi: 1125
Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la uNrEaLL » 04 lip 2011 22:49

Jana kome ti to?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la JaNNa » 04 lip 2011 22:51

oboje! tema je posjet pape a vi se prepucavate o tome da li lezbe i pederi mogu bit katolici ili ne! ili o čemu već!
malo chill ljudi!

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Rogue_813 » 04 lip 2011 22:57

Zašto mi toliko smeta papin dolazak? Zašto zbog toga ne mogu prestati pljuvati po katolicima? Jednostavno. Ta religija je izbor. Moja homoseksualnost nije izbor, a nije ni bolest ni ništa loše što bi trebalo zabraniti. Ta religija također redovito zadire u osnovna ljudska prava na temelju spola, seksualnosti itd., što nameće i ljudima čiji osobni izbor nije da budu katolici. Naravno da ću pljuvati po svakoj religiji koja to čini, gadi mi se bez obzira na to koliko zlata nabace na sebe, koliko god ljudi uvukli u to, i koliko god tvrdili da su dobri i puni ljubavi. Ukratko, ne dam da me se omalovažava zato što sam žena i zato što sam lezbijka, a oni koji to čine mogu mi pušiti kurac. :D
Uostalom, smatram da ako vjerujete u Boga i to vas ispunjuje, ne morate podržavati nikakvu organizaciju koja je (što je i suviše očito) toliko izopačena, niti lijepiti na sebe kojekakve nazive da biste to dokazali. Niste nikome dužni poštovanje ako se ponaša kao što se ponaša katolička Crkva.

Have respect for yourselves! Love, hugs and kisses,
- Rogue_813 <3
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Popeye » 05 lip 2011 00:06

znanje je moć :)

dakle, katolici ne odustaju od toga da pedere i lezbijke "izliječe":
http://www.spiegel.de/international/ger ... 81,00.html

A Catholic doctors' association in Germany believes it can cure the sexual orientation of gays and lesbians with sugar pills -- though only at their request, the group says. But the homo-homeopathy has been harshly criticized by members of its target community.

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 05 lip 2011 11:28

Popeye je napisao/la:iako, sad si me potaknula na razmisljanje :D moglo se to i malo kompleksnije izvesti... recimo: ti katolici, zasto paradiraju ulicama i blokiraju promet, zasto ja to moram gledati, neka budu katolici u svoja cetiri zida i puste nas normalan svijet na miru, umjesto sto nam svoje katolicanstvo nabijaju na nos! plus jos taj muskarac u sarenoj haljini kojem se svi klanjaju i vicu mu da ga vole, ma kakve su to perverzije?! da imam dijete, morao bih mu prekriti oci da ne vidi sve to i ne zarazi se onda katolicanstvom!
:rap:
tako je! u potpunosti se slazem!
iako je ovdje rijec o religijskoj vecini, svejedno - nismo svi ni vjernici ni religiozni ni politicni niti spadamo u konformisticku vecinu i u skladu s tim nitko nema pravo blokirati grad radi svoje parade; ni LGBT ni religija ni Obama niti bilo koja druga osoba ili skupina. Parada da, blokada grada ne!

... inace, jedna sam od sretnica ciji su roditelji rekli: "Necemo te krstiti nit ista drugo, sama odaberi svoju religiju kad odrastes, ako ces to uopce htjeti." Mogu reci da sam odgajana u kombinaciji protestantsko-budisticke etike i primjecujem da sam 'veci katolik' od nekih koji se tako deklariraju.

papa's pride ne zelim jos komentirati jer sam pod dojmom (i bit cu 23h), a onda kad se slegne cu mozda napisati konstruktivan komentar. Zasad mogu samo reci dvije stvari:
1. papa bolje zna hrvatski od Bozanica
2. netko sretno trlja rukice uoci potencijalnog milodara na hipodromu

p.s. ne fajtajte se da ne bi ovo bila jos jedna 'presude u haagu' rasprava...

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Pi » 05 lip 2011 19:46

Popeye je napisao/la: a jebemmu sul., sto se ti ne angaziras malo u aktivizmu? treba drčnih ljudi... da se s ovakvom žestinom obrušiš na homofobe, kao što si na ljude u ovom topicu, pa ja bih svršio od sreće. srsly. :)
Sorry, nemam ti ja lice za kamere. Ni tijelo, fot that matter. Anyway, velim nešto s vremena na vrijeme homofobima, više dobronamjerno nego žestoko. Na CroL-u teško da ćeš to vidjeti. Nema baš homofoba, jel'.
Whatever makes you happy
Whatever you want

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la ow » 07 lip 2011 09:37

@sul.
Ja u ovoj temi nisam rekla nista protiv pape i vjernika, no sa pozornice na hipodromu nekoliko njih je masi od 300 tisuca ljudi reklo, konkretno za mene, slijedece:
- da moja obitelj (zena kcerka i kcerkin decko) nije prava i drustveno prihvatljiva obitelj vec da smo izopaceni perverzni i sta ja znam sta sve. I ne samo da su to rekli nego ocekuju od drzave kojoj JA placam porez da me zakonski sankcioniraju.
- da ja, kao zena, bivsa bipsicka i ateist, nemam pravo zivjeti zivot kako ja zelim i kako sam ga zivjela ne ugrozavajuci nikoga, jer sam ga zivjela u grijehu (rodila samo jedno dijete i to !vanbracno) i na njima neprihvatljiv nacin.

(U tih 300 000 ljudi mogao je biti i neki moj nabrijani susjed skinjara koji ce zbrojiti 2+2, vidjeti da moja obitelj nije u skladu sa onime sto propagira crkva, sacekati mene, dijete ili zenu u mraku haustora i klepajuci nas po glavi pokusati zastititi ono sto su sa pozornice culi da je drustveno prihvatljivo).

Nemam nista protiv vjernika koji vjeruju sustavu katolicke vjere i crkve kakv on jeste (ukljucujuci sve pedofile i ine perverznjake u njihovim redovima) no vrlo me ljuti kada se ta ista Crkva kojoj ne pripadam petlja u moj privatni zivot ponistavanjuci sve njegove vrijednosti.
I sto je jos gore - ocekujuci od drzave da ponistavanje tih vrijednosti zakonski ozvanici.

(ostalo se slazem s popajem, iako mi je, priznajem, krajnje sumnjiv negov odnos sa Bogom koji ga je poslusao u molitvi :haha: )
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Zita » 07 lip 2011 11:19

ow :thumbup:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la phos » 07 lip 2011 11:29

ow je napisao/la: Nemam nista protiv vjernika koji vjeruju sustavu katolicke vjere i crkve kakv on jeste (ukljucujuci sve pedofile i ine perverznjake u njihovim redovima) no vrlo me ljuti kada se ta ista Crkva kojoj ne pripadam petlja u moj privatni zivot ponistavanjuci sve njegove vrijednosti.
to+mrzim licimjerstvo koje crkva javno propagira.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Kroacija » 07 lip 2011 19:20

uNrEaLL je napisao/la:Da,pred meni dragim ljudima...nisu svi katolici ogorceno kako ih se predstavlja,kao u svakoj drugoj vjeri,ima i dobri ljudi.
i agree.
:)

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Hidden_soul » 07 lip 2011 21:24

Jel samo mene zanimalo ima li on uopce pojma sto govori dok cita/prica ono na hrvatskom?
Jerbo mi se cini da bas i nema, garant su mu srocili tekstic i dali neke upute prilikom citanja i to je to.
Dakle mogao je citati i zenu-majku-kraljicu, njemu bi bilo svejedno.
Oh man :sorry:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la tamara3 » 13 lip 2011 14:11


Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la pihach » 13 lip 2011 14:32

jbteeeee!
i to javno tak.
pa to je necuveno - tuku pedere i lezbe, ne daju u boga, otpustaju sve one koji imaju svoje misljenje.
zivjela hrvaCka!

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jpeg » 13 lip 2011 14:44

ajme, dokad cu ja gledat ovaj naslov? pa jebote, jedva sam cekala da prodje da mi ne iskace. i nikako :sorry:
al eto kad smo vec tu, zasto se nismo organizirali pa lijepo bacali suzavce za bolesne i zloceste vjernike?

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la alice » 13 lip 2011 17:59

tamara3 je napisao/la:Rudanica dobila otkaz :o:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ruda ... 56474.aspx
užaš i katastrofa!! upravo čitam na indexu :/
usput, njen sarkazam i cinizam OBOŽAVAM pa je moram citirati...
"Ovako bez posla, osjećam se k’o peder na Splitskoj rivi. U pooomooooć!"
I kinda giggled :D
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la Zita » 13 lip 2011 19:14

bas me zanima kak bi policija reagirala da je nas 100 doslo na hipodrom i vikalo:"ubi ubi katolika" il "nakaze" i kakve bi sve kaznene prijave (uz vjerojatne batine, zgrazanja drzavnog vrha, otkaze, prijetnje itd) dobili

Rudanica je fantasticna!
Measure of a woman is her sense of humor

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Re: Posjet don Pape Hrvatskoj

Post Postao/la jabooka » 14 lip 2011 14:25

nisu li dijelili neke kao ulaznice za hipodrom. isto kao i za trg. tako da slika hr. naroda. mladezi i obitelji bude umjetna sretna ushicena krscansa masa.

nadam se da ce rudanica pismom papi barem potaknuti krscanskog vlasnika da joj plati zaradjeni novac.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Odgovorite