Španjolke u ljubavnom zanosu na splitskoj plaži

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Španjolke u ljubavnom zanosu na splitskoj plaži

Post Postao/la tamara3 » 04 ruj 2006 20:03

Šest Španjolki prekršajno je prijavljeno nakon što su na splitskoj plaži Kašjuni, na kojoj su se kupale razodjevene, zatečene u ljubavnom odnosu, a privedena su i dvojica Splićana koji su ih fizički napali.
Policija je dojavu građana o tome da su na plaži na Marjanu vidjeli više žena u ljubavnom odnosu zaprimila oko 19 sati. U policijskoj intervenciji zatečeno je šest Španjolki u dobi od 27 do 32 godine koje su privedene na prekršajnu obradu.
Utvrđeno je da su se, nakon što su oko 17.30 sati stigle na plažu, nage kupale u moru, pri čemu su se ljubile i dirale po cijelom tijelu, na što su ostali kupači negodovali, izvijestio je Ćurić. Španjolke su to ignorirale, a usto su na plažu i u more puštale i četiri psa koja su dovele sa sobom.

Prekršajnom je obradom utvrđeno i da su dvojica muškaraca, 63-godišnjak i 41-godišnjak iz Splita, dvije Španjolke zbog takvog ponašanja udarili u predjelu stražnjica i butina, a jednu su od njih i ošamarili, zbog čega je protiv muškaraca također podnesena prekršajna prijava.

Španjolke će biti privedene prekršajnom sucu s prijavom zbog vrijeđanja i omalovažavanja moralnih osjećaja građana na javnom mjestu, za što je predviđena novčana ili zatvorska kazna do 30 dana, te zbog držanja životinja bez nadzora.

Dvojica muškaraca prijavljena su zbog vrijeđanja građana ili narušavanja njihova mira na naročito drzak i nepristojan način, što se može kazniti novčano ili zatvorom do 30 dana.


***

Djizus žene, ne mogu vjerovati da ovo nitko živ nije komentirao :o??!

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 ruj 2006 20:06

drage turistkinje, dodjite nam na jadran. linkaj ovo onim turistkinjama.
najbolji dio mi je "vrijeđanja i omalovažavanja moralnih osjećaja građana na javnom mjestu". u splitu se narkomani bodu na stepenicama skola, vrtica i haustora i al vidim da to nikog ne vredja.
bolestan bolestan grad
zvir i bestimja.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ruj 2006 20:11

Sve stoji ali mogu ti reći, iz vrlo pouzdanih izvora, da je cijela priča napuhana novinarska idiotarija te da pola toga nije istina, kao i u slučaju pedera s Hvara. Sve to povlači veliko pitanje tzv. medijskih sloboda ili kak se to već zove - ima li u ovoj vukojebini itko ikakvu odgovornost za ono što se objavljuje?

Inače nemam pojma što je njima bilo - mislim, nisu se malo raspitale kamo to idu... ono, nisu skužile da to nije takva plaža :o?

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 04 ruj 2006 20:18

a jebiga. pretpostavljale su da su u normalnoj zemlji, a kad tamo na spliskim Kasjunima. koji zajeb! mislim da bi trebale bit zahvalne kaj slucajno nisu pale pod tramvaj.u gradu koji nema tramvaj. pretjerujem naravno, al takav je i context.
zvir i bestimja.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 04 ruj 2006 21:00

ak je tak kak pisu (a veeeliko je pitanje je li to tako) onda se moram slozit s tim da su cure pretjerale. ne mislim da ih se treba samarat, al ovo je ipak malo previse.
postoje nudisticke plaze, postoje osamljena mjesta za pipkanje po volji i zelji. sad je jedino pitanje koliko je uopce istina to sto su novine pisale. zanima me jel pala koja pusa il je bila u pitanju zesca akcija.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ruj 2006 21:05

To nitko živ ne zna osim onih koji su to vidjeli, a Manjkasov tabloid zato ima novi spektakularni naslov, Lezbo show u Splitu.

Jedino što je uistinu odvratnije od takvih članaka jesu komentari ćudorednih pučana koji su samo potvrda u prilog tome da se nismo makli od srednjeg vijeka te da je linč još uvijek najbolja razonoda u rvata.

:puke: :puke: :puke:

swayka
Postovi: 3620
Pridružen/a: 11 stu 2005 13:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: tamo gdje je more i zabava

Post Postao/la swayka » 04 ruj 2006 22:19

ma daj, ovo je sve prejadno! nemam rijeci koje bi mogle opisat moje zgrazanje prema Splicanima, umisljenim babama koje nemaju pametnijeg posla nego okolo promatrat ljude, kritizirat ih samo da bi sami sebe izdigli iznad svega toga ne znajuci da u biti samo sebe jos vise spustaju... mislim... ma jadno, nista vise nego jadno!!! nemam rijeci!

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ruj 2006 22:24

Baš bih voljela da ovo izađe u inozemne medije.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 04 ruj 2006 22:27

pa bude ziher :o
sam kaj se oko toga rvati garant nece zabrinjavat..sta ce njima "takve pare" a da im ih uskrate da vis...i crnom vragu bi sobu iznajmili :o
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 04 ruj 2006 22:28

Sad je netko iz Švedske napisao u komentarima u manjkasovom tabloidu da ima na nekom njihovom news portalu ta vijest i onak, malo se zgraža.

Onda nek me samo još netko pita da zakaj ne ljetujem na Jadranu.
:eek:

Avatar
FatalFemme
Postovi: 378
Pridružen/a: 04 stu 2005 12:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la FatalFemme » 05 ruj 2006 09:04

a sta su ta dvojica đuturuma uopce radila blizu njih.
trebale su pustiti pse na njih.


a i cisto sumnjam da je to bila nekakva extra fatacina, vec za nasu poboznu javnost gdje se drzi na istoj polici snimka pape pokojnog u posjetu hrvatskoj i sevin kratki filmic to je skandal pravi.

na jarunskoj plazi ljubim se sa curom , nista extra, djed nam dobacuje, str8 par se protestno miche od nas.

par sati kasnije dolazi momak cura, smjeste se kod kucice od spasioca jedno uz drugo i tarlahaju..
nitko niti da mrdne..samo im kokice fale..

can i hear a FUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ!

:)
~YOU HAVE TO DO STUFF THAT AVERAGE PEOPLE DONT UNDERSTAND, BECAUSE THOSE ARE THE ONLY GOOD THINGS~

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 05 ruj 2006 11:14

koliko sam ja skužila iz komentara ispod članaka u jutarnjem, dio je te plaže i neslužbeno okupljalište nudista. a slobodno ponašanje je, jedino kaj su eksplicitno objasnili, bilo to da su se kupale gole i ljubile u moru. i kaj ja znam, grlile. naravno, vrlo je moguće da sam ja subjektivna, ali nekak mi se ipak čini da su uvozne lezbe pokupile deblji kraj.

vidim da moja tajna strast prema pustim plažama ima i dobrih strana.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ruj 2006 11:57

ma sta bolestan grad, sta kasjuni? sta pizdis, slut? nikome ne smeta sto se narkomani bodu? pa kakva je to usporedba?

naravno da mediji pretjeruju. naravno da ima svacega. ali bistre curice su bile okruzene ljudima, kupacima u kostimima. djeca su bila oko njih. a one su se kupale gole. i sad njima treba znak da to nije podrucje nudista? sta, ljudi su toliko izgubili percepciju i kvocijent inteligencije da ne vide oko sebe ljude u kostimima i ne zakljuce da taj dio plaze nije za nudiste? ali ne, vaznije je to da, kad se dodje u neku stranu, malu, zabitnu ali turisticku zemljicu, da se moze cinit sto se zeli i gdje god se zeli? ajd neka to napravi na nekoj ne-nudistickoj spanjolskoj plazi. ma preser, zivi preser od tih koza.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ruj 2006 11:58

mayflower! je napisao/la:dio je te plaže i neslužbeno okupljalište nudista..
dio kojeg su one jedva mogle i vidjet a kamoli da su bile blizu.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ruj 2006 12:08

sve to stoji samo je malo cudan nacin na koji su upozorene da cine nesto nevaljalo.... :roll:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ruj 2006 12:20

kazem, ima svacega i s jedne i s druge strane.
a da nije nista bilo, nista se ne bi ni desilo.
trenutne moguce i nabrojene opcije su koje?
-da su se "dirale", "mazile"
-kupale gole
-bile vidljivo pijane i "padale" po plazi
-pustale pse u more
- ne znam, nisam dalje upucena

anyway, koju god opciju od navedenih izaberes, mislim da nije u redu s obzirom na okolnosti i da nema ni trunke bon-tona ni postovanja a ni pristojnosti. a nesto se od navedenog sigurno desilo.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 05 ruj 2006 12:24

pa ako se zbog gore navedenih opcija privode ljudi mislim da bi pola hrvatske trebalo pohapsiti pocevsi od mene :roll:

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 05 ruj 2006 13:16

kolko sam pokopcala, stvar nije pukla dok su se one kupale gole...( a i za to, kao i da mozda ne smiju s psima na plazu il nesto trece im se uvijek moze prvo lijepo reci)..nego kad je jedan kreten dosao drkat na njih, a cure ga isle tjerat, verbalno, kamenjem i odguravanjem. e ooonda su dosla ona dva hrvatska viteza i krenula samarat cure!

ma mislim, sve ukupno moze biti cuspajz, al koji je to kretenluk u ljudskim glavama kad sve odmah ides rjesavat samarelom!! *ebo ih i onaj nizozemac i foticem, sto ga prvo idu mlatit pa onda gledaju sto slika!!! jedino simpa mi je bilo kad su ljudi u more bacili tipa koji je mlatio svoje dijete, no i ti ljudi si ne bi navukli sranje na vrat da su odmah zvali murju...
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 05 ruj 2006 16:53

jabooka31 je napisao/la:pa ako se zbog gore navedenih opcija privode ljudi mislim da bi pola hrvatske trebalo pohapsiti pocevsi od mene :roll:
-drugo je kupat se gol na plazi na kojoj to spada, znaci nudistickoj
-drugo je padat pijan na plazi i po plazi navecer, kad nema nikog pa ni male djecice, sto sam ja radila eto u spanjolskoj
- drugo je pustat pse u more ako ima znak dopustenja za to


i da, odvratno je sto su se i jedni i drugi poceli cipat. cisti prikaz nekulture, zadrtosti i zatupljenosti pojedinca.

Avatar
sedma_od_devet
Postovi: 111
Pridružen/a: 12 svi 2006 21:03
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na obali najzelenije rijeke

Post Postao/la sedma_od_devet » 05 ruj 2006 18:21

golemo... svi glume glumce... :D za sve postoji i mjesto i vrijeme :cool:
Oblikom sam kaplja, sadržinom more.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 05 ruj 2006 18:21

A kaj se onda treba napravit kad na nudističku plažu doklipsaju obučeni voajeri - jel se može i onda pozvat policija?

Kaj se drkadžija tiče, prepun ih je jadran :puke: i više mi se nekako čini da je baš taj scenarij najbliži onome kaj se stvarno dogodilo.

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 05 ruj 2006 23:29

uma, govorimo o dvostrukim standardima i kriterijima.
zvir i bestimja.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 06 ruj 2006 07:18

je, u pravu si

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 06 ruj 2006 08:57

tamara3 je napisao/la:A kaj se onda treba napravit kad na nudističku plažu doklipsaju obučeni voajeri - jel se može i onda pozvat policija?
na sluzbenu nudisticku plazu se moze pozvat policija ili zastitari. postoje nudisticke plaze di je jasno na znaku nacrtani i prekrizeni kostim.
ova rasprava je btw preblesava jer apsolutno nitko od nas nema blage veze ko je prvi sto kome i kako, gdje je ko koga primio, kud je pustao pse, kad je skinuo gacice, koja je kojoj dirala sise ili joj je samo dala pusu u celo, jesu li muski sudionici napali ili smirili situaciju....
jel stvarno tak tesko za povjerovat da se radilo o 6 glupaca koje su fakat pretjerale? to mi je jednako vjerojatno kao i to da su ih napali primitivci. moglo bi bit i jedno i drugo ili oboje. kak ste odmah skocile do zakljucaka da je split bolestan grad fakat mi nije jasno...
Zadnja izmjena: jasamocitam, dana/u 06 ruj 2006 09:01, ukupno mijenjano 1 put.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 06 ruj 2006 09:00

oko jedno te istog se vrtimo pa nije tesko to povjerovati nego je tesko povjerovati da je policija tako urgentno reagirala i nacin na koji je reagirala......pa jesi ti ikada vidjela policiju na plazi zbog golaca,pusa i pasa
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 06 ruj 2006 09:07

pa u tom je stvar da ni ti ni ja ne znamo zasto je netko pozvao policiju. kak to mislis zbog pusa? jesi bila tamo? vidla jesu li to bile puse ili su se fakat pocele drpat na javnom mjestu? uostalom koliko sam skuzila oni su se u medjuvremenu poceli mlatit, a za to se valjda policija zove.

p.s. htjela bi samo napomenuti da ja nemam nista protiv kupanja pasa i da je meni ta cijela spika preblesava buduci da u moru ima trava, riba, rakova, skoljki i zivota opcenito te uzevsi u obzir da svi kolektivno pisaju u more kao i cinjenicu da se u njega izljeva kanalizacija ja stvarno ne vidim u cemu je problem da se kupa i pas! (koji je vjerojatno cisci od vecine kupaca) no to je druga tema...

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 06 ruj 2006 09:16

pa koliko znam optuzene su za vrijedanje i omalozavanje moralnih osjecaja i pustanje pasa bez nazora,a ne zbog fizickog napada.....pa kad je uostalom policija reagirala zbog drpanja....pa ono dvoje se sevilo 40 min u komizi na plazi kamenice(e tamo ima puno dijece) i poslije su jos objavili ime tog visana pa bas nisam cula da su ga isli doma uhapsiti zbog vrijedanja moralnih osjecaja.....
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 06 ruj 2006 09:57

onda nije pitanje zasto su spanjolke privedene nego zasto ovi iz komize nisu, a ne obrnuto.
poanta mojeg posta nije u tome jesu li one krive ili nisu i jesu li krivi oni drugi tipovi ili nisu. poanta je u tome da (koliko sam pratila) su svake novine, internet, svaki dnevnik ili vijesti na radiju ili tv-u potpuno razlicito izvjestavali o dogadjaju, da se prica promijenila najmanje 10 puta u ovih par dana, da je na vidjelo izaslo 6 verzija dogadjaja i da mi je glupo te cure tako gorljivo braniti ili pljuvati kad apsolutno nitko nema blage veze sto se tocno dogodilo.
jednako tako kao sto je masa ljudi reagirala na tu vijest sa fuj lezbace isto tako je masa cura na ovom forumu odmah zakljucila kak su se curice malo zaigrale,a grozni primitivni muzjaci su ih pokusali napasti. ja samo hocu reci da mi izmedju ta dva stava napram ovog dogadjaja uopce nema razlike i da su i jedan i drugi jednako tocni i apsolutno netocni zato jer svatko gleda iskljucivo i samo iz svoje perspektive bez da zna pravo stanje stvari i na temelju toga zakljucuje kako su one super/odvratne.

jabooka
Postovi: 4942
Pridružen/a: 16 svi 2006 13:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: na stolici

Post Postao/la jabooka » 06 ruj 2006 11:19

a ocito se ne razumijemo ja o jednom ti o njima i sve ok.
postoji.jedna.bizarnija.stvar.od.incesta.i.pedofilije.
zove.se.ocinstvo.
sastoji.se.u.tome.da.napravis.dijete.zatim.ga.volis.a.nikad.s.njim.ne.spavas.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 07 ruj 2006 09:56

slazem se, jasamocitam
amen

Odgovorite