Haag - presude

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Haag - presude

Post Postao/la Kroacija » 28 tra 2011 17:05

naravno, zaboravila sam da sam nacionalist. :)
odustajem i dalje rajtam sve sto je sul. izjavila.

problem ekstremnih ljevicara i ekstremnih desnicara je nesposobnost iole objektivnog prosudjivanja umjesto samovoljnog osudjivanja, kao i gledanje nacije kroz radikalne pojedince, ergo sami sebi seru u usta, samo sto to ne vide.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 28 tra 2011 18:37

evo DORH danas rekao da NITKO jos nije osudjen za zlocine nad srbima tijekom i nakon oluje. ah, ti ekstremni ljevicari iz DORH-a...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Haag - presude

Post Postao/la Ameli » 29 tra 2011 12:00

Stara ili Ow, je jedina objektivno pisala i to ne samo čitajući iz knjiga ili poskoka ili šta ja znam.
već mi je preko glave ove teme, zato mičem se iz nje

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Haag - presude

Post Postao/la ow » 29 tra 2011 15:26

invalid_user je napisao/la:problem ekstremnih ljevicara i ekstremnih desnicara je nesposobnost iole objektivnog prosudjivanja umjesto samovoljnog osudjivanja,
veći je problem kada argumenti ekstrema postanu prihvatljivi vecini unutar odredjene skupine. To je nakaradna situacija u kojoj su poremecene vrijednosti i koja u konacnici najvise stete donosi ipak skupini koja je tome podlegla.

Konkretno:
Ako je Zeljko Sacic odista naredio da se pored nekih ubijenih staraca stavi oruzje kako bi se zataskalo ubojstvo civila - kako to tvrde policajci koji su bili na uvidjaju - onda je logicno zasto on danas pizdi i organizira prosvjede.
Gotovina je dobio 24 godine i zbog njega i krajnje je licemjerno to sto on danas radi.

On je taj, koji je jos onda, bacio ljagu na Oluju, Hrvatsku i sve nas skupa.
Umjesto da sjedi u zatvoru (kad vec u njega nije htio smjestiti one koji su pocinili zlocin) on se danas folko bori za pravdu.
Dokle god on seta slobodno okolo svi mi ostali građani Hrvatske nosimo stigmu njegovih crimena.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la dany » 29 tra 2011 16:39

ow je napisao/la: veći je problem kada argumenti ekstrema postanu prihvatljivi vecini unutar odredjene skupine. To je nakaradna situacija u kojoj su poremecene vrijednosti i koja u konacnici najvise stete donosi ipak skupini koja je tome podlegla.
:thumbup:
jebote b*g

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Re: Haag - presude

Post Postao/la Hidden_soul » 07 lip 2011 21:30

Iznimno me zabavlja ovo oko Mladica, ali vjerujem da mi nije ni upola zabavno koliko je njemu.
On je na samrti pa se sad odjednom odlucio predati, ispast ce da se zrtvovao za Srbiju i ulazak u EU pa ce potvrdit status nacionalnog heroja, nece docekat kraj sudjenja pa nikad u udzbenicima povijesti nece moci stajati da je osudjen kao ni Milosevic uostalom, a on ce se jos malo zabavljati.

"Rodio sam se na cisti ponedjeljak..." :D

Kakav performans. Ocekujem na slijedecem rocistu pitanje:
"Jeste li vi '95 bili u Srebrenici?"
Mladic: "Nisam, bio sam na koncertu Lady Gage, taman je bila izdala svoj prvi demo uradak i svi smo bili jako uzbudjeni radi toga."
Sudac: "Odredjujem pauzu, da se posavjetujem sa kolegama i provjerim da li je Lady Gaga '95te imala demo uradak!"

:kokice:
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Haag - presude

Post Postao/la Kroacija » 07 lip 2011 21:32

:D

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 21:37

Popeye je napisao/la: (za razliku od, recimo, BiH, koju evo srbija i hrvatska sustavno unistavaju vec vise od 20 godina.)
Ne bih ulazila u sve ovdje spomenuto, besmisleno je, samo ne mogu pustiti da ova nebuloza prođe bez komentara. Počinjem misliti da to namjerno Popeye stavlja da me povuče u raspravu.

Ajme. Hrvatska i Srbija ne uništavaju BiH. BiH je uništena iznutra, socijalno, ekonomski, kulturološki, etnički itd. otkad postoji - iz jednostavnog razloga: što nikada nije ni trebala postojati. Hrvatska i Srbija su imale neku bitnu ulogu kojih 6-7 godina (kada je postojala pravedna i fina mogućnost da je se lijepo rascijepa), što ne znači da treba ostalih 1200 godina zaboraviti. Ne treba zaboraviti da BiH prije 1991. godine nikada nije imala niti dana samostalnosti, uvijek je bila protektorat i uvijek je postojala samo zato što je netko drugi htio da postoji, ne ljudi koji su živjeli, opet, ne u BiH, nego u nekim njenim protektoratskim oblicima. Cijelu "svoju" (zapravo tuđu) povijest je bila ili pod Hrvatima veliku većinu vremena, ili pod Osmanlijama, ili pod Austro-Ugarskom ili u nakaradnoj Jugoslaviji. Zapravo prvi put je nastala kao protektorat austrougarski 1918. godine. I danas je protektorat, jer jedini koji ima apsolutnu vlast u BiH je Visoki predstavnik, nad kojim nije nitko. I danas postoji samo zato što Amerikanci i Europa misle da treba postojati. Hrvatska ni Srbija tu više nemaju ulogu, passe.

Ta kompleksnost njezine povijesti kroz sva ova stoljeća je uzrok današnjih problema, ne neka teza da je Hrvatska ili Srbija uništavaju. Njen problem je što zbog te kompleksnosti, teritorijalne, etničke, socijalne i kulturološke ne može ni postojati kao samostalna i nezavina država. Jer njeni građani to ne žele. Njeni ekonomski problemi i nemogućnost napredovanja je posljedica toga da je samo Bošnjaci žele, ali ne kao državu triju ravnopravnih naroda, nego državu u kojoj oni kao većina trebaju imati apsolutnu moć. To je današnji najveći problem BiH, i to je ono što će je definitivno pokopati.

Sada se dolazi na nekakav kompromis "3 federalne jedinice u jednoj", jer drukčije ne ide, a i one su samo korak do njezinog prirodnog i sretnog kraja - cijepanja. Hrvatska i Srbija tu nemaju ulogu. Hrvati, Srbi i Bošnjaci koji u njoj žive imaju. I Hrvati u BiH imaju pravo na potporu Hrvatske ako žele izaći iz nje (jer je ustavna obveza Hrvatske poduprijeti Hrvate u BiH), i obveza Srbije je podržati Srbe ako žele istupiti iz Umjetne Tvorevine. Nije to nikakvo uništavanje, to je možda i rezolucija. Nitko ne može uništiti nešto već uništeno, podržavajući volju njenih naroda može samo voditi konačnom pravednom rješenju.

Hvala.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 22:12

hrvatska kao samostalna drzava nije postojala oko tisucu godina. i to je potpuno nevazno za danasnjicu.

& tesko da je bilo koje rijesenje koje se temelji na genocidu, masovnim pokoljima, etnickom ciscenju i protjerivanju moze biti pravedno, kako ti kazes.
odnosno, ako bi se bosna dijelila, onda zasto da, recimo, banja luka pripadne srbima? zato sto su je tako efikasno i brutalno ocistili od hrvata i bosnjaka? zasto bi mostar pripao hrvatima i/ili bosnjacima? zato sto su svi srbi iz njega nestali? zasto bi bijeljina bila srpska? zato sto su tamo arkanovci poubijali hrpu bosnjaka? itd...
sve pokusavam naci neku pravednost u tome, a ne ide mi. :)

edit: sto se hrvatske ustavne obaveze za bh. hrvate tice, pa ocito je da su oni teska kugla oko noge hrvatskoj. u politickom interesu hrvatske jest da se vise ne bavi s BiH.
mozda onda politicari bh. hrvata dobiju neku pametnu politicku ideju, a ne da se blamiraju glupostima, korupcijom i vecinom samonapravljenim gubitkom moci...

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 22:17

Hrvatska je postojala kao samostalna država, a u vremenu kada nije, imala je nacionalnu misao o samostalnosti, što BiH nikad nije. Tko je koga etnički počistio, u to ne ulazim, jer bismo se onda mogli vratiti i do Osmanlija i čišćenja Hrvata do Une. Nema smisla.

Pravednost je sljedeća: Svaki NAROD, prema povelji UN-a, ima pravo na samoopredjeljenje. Tako i Hrvati i Srbi i Bošnjaci. Ako Hrvati i Srbi žele kraj te države, ili bar dramatične promjene u njenoj organizaciji, nema te europske ili svjetske sile koja ih ima pravo zaustavljati. A to su recimo napravili Srbima blokirajući im ono osnovno pravo, pravo na referendum. Iz svojih interesa. Dakle, pravedno je ono što narod odabere u tom trenutku. A iz prošlosti većina vaga što im je bitno, tko je koga klao i tako dalje. Ne Hrvatska, ne Srbija, ne ti, nego ta tri naroda.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 22:24

Popeye je napisao/la:
edit: sto se hrvatske ustavne obaveze za bh. hrvate tice, pa ocito je da su oni teska kugla oko noge hrvatskoj. u politickom interesu hrvatske jest da se vise ne bavi s BiH.
mozda onda politicari bh. hrvata dobiju neku pametnu politicku ideju, a ne da se blamiraju glupostima, korupcijom i vecinom samonapravljenim gubitkom moci...
Opet pogrešno. I opet licemjerno. Hrvatska je dakle, kada je tu obvezu stavljala u Ustav, imala interese da to stavi u Ustav. I ne može to tek tako brisati i reći ne želim se tim baviti. Iskoristio si, sada vrati. Bome kada bi tako razmišljali, onda eto da se netko pojavi i kaže, ajmo mi sada brisati iz Ustava pravo na život bez spolne diskriminacije - to nam je trebalo za ulazak u EU, a više nam ne treba, pa eto sad se odričemo toga. E ne može.

U interesu je Hrvatske, istina, da si skine uteg s vrata. Ali ne tako da se prestane miješati, nego da riješi, kao supotpisnica Daytona, problem Hrvata u BIH. Kada Hrvati u BiH dobiju ono što im pripada, neće biti uteg Hrvatskoj. I neće se morati pozivati na Ustav. Shvaćaš? Ništa se ne rješava pranjem od odgovornosti, nego sukanjem rukava.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 22:29

sul. je napisao/la:Tko je koga etnički počistio, u to ne ulazim, jer bismo se onda mogli vratiti i do Osmanlija i čišćenja Hrvata do Une. Nema smisla.
ono sto nema smisla je vracati se do osmanlija. ili njihova etnicka ciscenja (u potpuno drukcijem povijesnom kontekstu) racunas bosnjacima? :haha:

dovoljno je vratiti se od 1992. do 1995. ima mnogo pravde koja jos ceka, a odnosi se na taj period.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 22:34

sul. je napisao/la:Dakle, pravedno je ono što narod odabere u tom trenutku.
ovo bi mogli karadžić i mladić koristiti u svojoj obrani. vukovar, dubrovnik, srebrenica, sarajevo - pa sve to je bilo pravedno onda, srpski narod je tako odabrao!

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 22:35

Popeye je napisao/la:
sul. je napisao/la:Dakle, pravedno je ono što narod odabere u tom trenutku.
ovo bi mogli karadžić i mladić koristiti u svojoj obrani. vukovar, dubrovnik, srebrenica, sarajevo - pa sve to je bilo pravedno onda, srpski narod je tako odabrao!
Ne karikiraj. Ispod razine je nas oboje, vjerujem.

Dobro znaš da pravo na samoopredjeljenje nema veze s granatiranjem drugih. Takve cinične fore prodaji nekome tko ne ih ne kuži.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 22:37

Popeye je napisao/la:
dovoljno je vratiti se od 1992. do 1995. ima mnogo pravde koja jos ceka, a odnosi se na taj period.
I imaju sudovi koji će to rješavati. Što ne znači da živi vječno moraju patiti u Umjetnoj Tvorevini zbog mrtvih.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 22:40

pa isto tako ne mozes ti preskociti cijeli rat od 92. do 95. i reci da u to ne ulazis, a zelis pravedno rijesenje. tvoje danasnje pravedno rijesenje je utemeljeno na najgorim zlocinima.

nema sumnje da bh. hrvati gube u trenutnoj političkoj situaciji u BiH (a razlozi za to su kompleksni, a ne samo zli "gulagumdžija", nego i dugogodišnja trulost hrvatske političke elite u BiH), ali nema šanse da će me itko ikad uvjeriti da je PRAVEDNO da srbi odu s 49 posto BiH, i to nakon sto su ocistili i pobijali sve hrvate i bosnjake koji su tu zivjeli.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 22:42

sul. je napisao/la:
Popeye je napisao/la:
dovoljno je vratiti se od 1992. do 1995. ima mnogo pravde koja jos ceka, a odnosi se na taj period.
I imaju sudovi koji će to rješavati.
koji sudovi? (grozno nepravedni u haagu, ili sud BiH koji dodik pokušava ukinuti, ili pak sudovi entiteta, ili što?)
recimo, jel to u zapadnom mostaru osudjen neki pripadnik HVO zbog ratnih zlocina? ako jest, daj link, ne mogu vjerovat da sam to propustio :D

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 22:50

Popeye je napisao/la:
I imaju sudovi koji će to rješavati.
koji sudovi? (grozno nepravedni u haagu, ili sud BiH koji dodik pokušava ukinuti, ili pak sudovi entiteta, ili što?)
recimo, jel to u zapadnom mostaru osudjen neki pripadnik HVO zbog ratnih zlocina? ako jest, daj link, ne mogu vjerovat da sam to propustio :D[/quote]

Vrijeme je da promijeniš dilera. Nečim ti lošim to prska :DD:

Ratni zločini ne zastarijevaju. Kad kod ih se osudi, nije kasno, i sigurna sam, da, kada se pojavi normalno okruženje u toj državi, gdje će sudovi zaista biti neovisni i moći o tome odlučivati, i odlučivat će. Sada je nemoguće imati u BiH neovisan sud, i zato se ne može procesuirati. Država u raspadu ne može suditi nikome. Kao što nije osuđen nitko iz HVO u Mostaru (btw. Bošnjaci su tom sudu oduzeli nadležnosti), nije osuđen ni nijedan Bošnjak. Ali su HVO generali u Hagu. Ali su BiH sudovi sudili Srbima. Anyway, nikad nije kasno, ali se moraju stvoriti uvjeti za to. Zanimljivo mi je kako uvijek meni predbacuješ nešto za HVO, kao da imam ja nešto s HVOom, ali recimo ne predbacuješ Sarajevu što nije osuđivalo Bošnjake. Ili ne predbacuješ Mesiću što je pokušao spriječiti procesuiranje pokolja Ustaša nakon 2. svjetskog rata. Ili budi principijelan, ili ne budi jadan.

Dodik je u pravu, koliko mi god nije drago, čovjek je u pravu. BiH nema nadležnost. Entitetski sudovi imaju. I Europa je to priznala.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Haag - presude

Post Postao/la tamara3 » 08 lip 2011 22:57

sul. je napisao/la:Vrijeme je da promijeniš dilera. Nečim ti lošim to prska :DD
Ili raspravljaj argumentirano ili uopće nemoj, može?

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 23:00

tamara3 je napisao/la:
sul. je napisao/la:Vrijeme je da promijeniš dilera. Nečim ti lošim to prska :DD
Ili raspravljaj argumentirano ili uopće nemoj, može?
Joj. To je najbolje što mi možeš naći? Moj ad hominem je na njegov ad hominem, odnosno neopravdano predbacivanje meni nekakvih dvostrukih kriterija u svezi zločina Hrvata i drugih. Što nije korektno. U oba slučaja se radi o ad hominemu. Dakle, ako može on, mogu i ja. Ili ne može nijedno. Argumentacija 101, samo se treba napregnuti da se prepozna :)

I'm exam lagged. Odoh leći.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 23:02

sul. je napisao/la:Zanimljivo mi je kako uvijek meni predbacuješ nešto za HVO, kao da imam ja nešto s HVOom, ali recimo ne predbacuješ Sarajevu što nije osuđivalo Bošnjake. Ili ne predbacuješ Mesiću što je pokušao spriječiti procesuiranje pokolja Ustaša nakon 2. svjetskog rata. Ili budi principijelan, ili ne budi jadan.
pa jel bila neka tema o mesiću? otvori je pa budem komentirao. :)

btw, ne kazem ja da se BiH a priori ne moze ili ne treba raspasti. ali definitivno kazem da ne moze RS ostat netaknuta u tom raspadu.

ekšli, mislio sam bas jednom pisati o tome koji bi najbolji nacin bio da se BiH raspadne, i evo koji je moj prijedlog :D
dakle, prvo politicke elite, uz sudjelovanje srbije i hrvatske, te medjunarodne zajednice, moraju zajednicki doci do konkretnih karti za podjelu, pri cemu RS ne moze ostati cjelovita. vrlo jednostavna politicka ponuda dodiku i RS-u: ako hocete samostalnost, morate se odreci 10 posto teritorija, koji ste dobili iskljucivo zahvaljujuci zlocinima.
i kad se to dogovori medju politicarima, onda naravno referendum :D
ali, prethodno treba konacno provesti popis stanovnistva, jer na referendumu je potrebna natpolovicna vecina glasova iz sva tri naroda, koji onda imaju priliku odlucivati o detaljnom planu podjele (od teritorija, imovine, vremenskog roka, isplata odstete itd.). kljucno je da plan podjele bude jednako dobar ili jednako los za sve tri strane, koje onda trebaju konacno jednom pokazati minimum politicke zrelosti i donijeti odluku u sferi 'umjetnosti mogućeg'.
(naravno, that's just a dream :D)

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 23:08

OK, onda još samo jedan, konstruktivan.

Prijedlozi su OK. S tim da Srpska mora obnoviti sve i do jednu kuću koju je srušila, kao što je to napravila i Hrvatska. Isto vrijedi i za Hrvate u Drvaru i Glamoču (što je već djelomično napravljeno), ali i s Bošnjačke strane u srednjoj Bosni. Raspad ne mora biti, ali mora biti 3. entitet. Sva tri entiteta moraju biti teritorijalno diskontinuirana. Gubitak Srpske bi bio u obliku naravno Posavine. To je 10%. Tako bi sva 3. entiteta bila diskontinuirana, svaki bi narod imao većinu u svakom, manjina bi u svakom bila svedena na minimum.

Guess what. Oba prijedloga su već bila. Pogodi tko ih je odbacio. Ne Dodik, ne Čović, nego Zlajoglu i Tihić :) :*
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 08 lip 2011 23:11

dodikov visekratno ponovljen stav je da moze treci entitet ak se ne dira RS. daj link u kojem veli nest drukcije. :P

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 23:15

Actually, ne mogu ti dati link. Ali uzmi mi bar nešto na riječ, pa ću ti reći da sam bila u društvu s Dodikom nešto prije ovog Božića. Neće reći javno jer bi ga koštalo izbora. Ali mu ta opcija s diskontinuitetom, pod cijenu definitivnog kraha Sarajeva i definitivnog prava na referendum zbog gubitka samo tog djelića Posavine nije nimalo nedraga.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Haag - presude

Post Postao/la tamara3 » 08 lip 2011 23:21

Damn, možda će ga baš tvoja indiskrecija stajati izbora :kokice:.

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Haag - presude

Post Postao/la Pi » 08 lip 2011 23:24

tamara3 je napisao/la:Damn, možda će ga baš tvoja indiskrecija stajati izbora :kokice:.
Možeš ti bolje od ovoga :kokice:
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Haag - presude

Post Postao/la Popeye » 09 lip 2011 00:01

sul. je napisao/la:Ali uzmi mi bar nešto na riječ, pa ću ti reći da sam bila u društvu s Dodikom nešto prije ovog Božića. Neće reći javno jer bi ga koštalo izbora. Ali mu ta opcija s diskontinuitetom, pod cijenu definitivnog kraha Sarajeva i definitivnog prava na referendum zbog gubitka samo tog djelića Posavine nije nimalo nedraga.
pa mogu ja vjerovat tebi, ali nikako ne mogu dodiku.
em laze, em krade, a tko zna jel ubija ili ne. pravi milosevicev nasljednik.

Odgovorite