vatreno oruzje
- Jadzia Dax
- Postovi: 3063
- Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: lala land
Re: vatreno oruzje
to sam imala cilu srednju školu u torbi, savršen je za napraviti shalabahter
- melted_sun
- Postovi: 1453
- Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
- Spol/rod: žensko
- Status: U vezi
Re: vatreno oruzje
iman to.čak i malu plastičnu čačkalicu ima.al ne usuđujen se stavit je u usta
- plavo 777 oka
- Postovi: 124
- Pridružen/a: 14 vel 2011 12:54
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: ne želim se identificirati
- Status: U vezi
- Kontakt:
Re: vatreno oruzje
Iz svog iskustva ne bih vam preporucila pucaljke,(pucala sam iz vise kalibara pistolja) i susrecem se sa njima u svakodnevnom zivotu.Sve to izgleda cool i zanimljivo,primamljivo dok gadas metu pokretnu ili nepokretnu ali to i ubija . Ako bas morate i imate veliku zelju preporucam prvo instrukcije gadanja ,osnove upotrebe oruzja i td. A zatim dozvole, papirologija i nabava oruzja... 
Re: vatreno oruzje
ne hvala. u opasnosti se smrznem (dokazano više puta) i da imam pištolj, vjerojatno bi ga ka debil bacila na napadača ili bila trigger happy zatvorenih očiju. ni ne nalazim se u takvim situacijama da mi je realno potreban. šoker je optimalan za mene, samo da ga nabavim već jednom.
Re: vatreno oruzje
najveci domet mi je duga 9-ka. za mene mocan pistolj. ali nemam oruzje i nikad ga ne bih imala u kuci jer se bojim da bih dosla u napast da ga iskoristim.
zracnica mi je zanimljiva.
zracnica mi je zanimljiva.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupa
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- autor nepoznat
Ružna, ali glupa

imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba
- Zita
- Postovi: 6235
- Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Zgb
Re: vatreno oruzje
i sa tim sokerom mozete ubit nekoga pa se ne zajebavajte
naucite neku samoobranu, uzmite pepper spray, nosite kljuc u ruci za zastitu za koje znate da cete samo ozlijedit osobu dok ne zbrisete
zbilja vam ne treba da ubijete neku budalu i da robijate radi nje
naucite neku samoobranu, uzmite pepper spray, nosite kljuc u ruci za zastitu za koje znate da cete samo ozlijedit osobu dok ne zbrisete
zbilja vam ne treba da ubijete neku budalu i da robijate radi nje
Measure of a woman is her sense of humor
- tamara3
- Just tax the stupid people.
- Postovi: 8744
- Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
- Spol/rod: žensko
- Status: U životnom partnerstvu
- Lokacija: Oblačić.
- Kontakt:
Re: vatreno oruzje
Maaaaaaaa ja se samo šalim, pa ne bih ni mrava zgazila, a kamoli posjedovala oružjeOoooo je napisao/la:draga tamara 3...ja sam htjela imati svoj pisoljcic, ali vise od toga su zabrinjavajuci tvoji linkovii sva ta notivirajuca energija
Re: vatreno oruzje
Zato j i ne želim oružje...
..da ne ozlijedim sebe.
..da ne ozlijedim sebe.
-
uNrEaLL
- Postovi: 1125
- Pridružen/a: 18 stu 2010 12:47
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Re: vatreno oruzje
Cure kupite si one pistoljcice na male okrugle metke, da vidis kako to pece kad te djete upuca u dupe (glupi mali susjed)
Re: vatreno oruzje
znam za ova dvaOoooo je napisao/la: gdje se moze nabaviti i koliko kosta otprilike? da li netko zna. tnx.
http://www.suzavac-argus.com/
http://www.americanshop.hr/index.php
s tim da bila sam u american shopu na jarunu prije par mjeseci i tamo su imali i jeftinijih robustnijih oko tristo i nesto kn, na sajtu su im ovi od 600. ako si blizu, odi pa nek ti pokazu, imaju svasta tamo za samoobranu, pa prekrasnih nozeva tek tako za po prirodi, a imaju i neubojite stvari tipa roba i survival seme
a to da se moze ubit nekog sokerom, postoje razne voltaze, ali bez obzira na to moze umrit ako ima problem sa srcem ili ako bas idem potrosit bateriju na njemu. prije bi se usudila tresnit nekog s tim, nego ga bost leptirom. plus, kad ga upalis, struja glasno pukne i to ima efekt zastrasivanja. to je u biti glavni razlog zasto ga zelim imat.