Gdje su bebe golubovi?

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Gost

Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 12 ruj 2011 19:49

Gdje su nestale odrasle lezbe?
S obzirom da ne vjerujem da je jedina alternativa za lezBijke izlasci u podrumima, ljepljive čaše, treštava muzika, hranjene mita o lezba(ča)ma kao o bićima koje se samo je*u, piju i navijaju za najdraže klubove, želim znati propuštam li neku vrijednu informaciju/destinaciju?
Gdje su svi lezbijski parovi stariji od 25?

One su kao neka vrsta mita, kao što su i bebe golubovi.
PS Ako netko zna gdje su bebe golubovi, i na to može odgovoriti. :kokice:

slika

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la alice » 12 ruj 2011 20:17

eto, ja imam skoro 30 godina i nije da se skrivam negdje. jednostavno radim, tokom tjedna imam vremena za pokoju kavu u gradu sa prijateljima, a vikendom se okupljamo u stanu i pijuckamo vino i/ili gledamo filmove. ok, nađe se i koja žestica :)
nije neki mit, postojimo :D
što se izlazaka po klubovima tiče, ima i toga, ali puno rijeđe nego prije -puno više mi paše provesti večer uz glazbu koju sama odaberem uz ljude koje volim, poštujem i želim kraj sebe. i uvijek ima tema za pričanje.
nego, ono što me više intrigira je pitanje gdje su bebe golubovi :D naime, kad sam ja studirala (da, da, jednom davno , haha) na balkonu smo imali dva mala golubića. golubić još zvuči i lijepo jerbo su ružni za popizdit kad su takvi mali. and... jednog dana je onaj veliki koji je malom uvijek uzimao hranu, jednostavno sjeo na njega i ubio ga. eto.
ima li kakve poveznice jedne teme sa drugom? :D
over and out.
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la pihach » 12 ruj 2011 20:23

ista stvar, iako sam 5 godina mladja.:)

ne znam gdje su bebe. navodno skakucu za starcima nakon 2 tjedna izlaska iz gnijezda. al da, i ja sam cula da se zna sjesti na njih... :nezna:

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la fakatja » 12 ruj 2011 20:30

25? Shit! Poslije 40-te nestanu. Nitko ne zna gdje. Transformiraju se. U stare babe,u muskarce, u nevidljive... il vec prije- udaju se. Za njega, naravno. Poslije 40, ajd dajmo sada poslije 50, lez su samo mit. One postoje samo, dok su mlade. Poslije je tama, Zero point. Ne postoje.
Lezbebe postoje.Lezbake ne.
A golubovi znaju. I bake koje su voljele zene...
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Gost

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 12 ruj 2011 20:52

Um... što? * slini *
Ovaj post me dodatno zbunio. :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Popeye » 12 ruj 2011 22:41

ja sam cuo da su sve lezbe u HKDU. :D

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Fusion » 12 ruj 2011 23:27

Sjede kući. Boje sa im netko ne otme bolje(?) polovice.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la call_me » 13 ruj 2011 00:40

s kim se druzis ako ne znas lezbe starije od 25? ja skoro i ne znam mladje od 25.
odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
da, desi se to, i lezbe znaju odrast.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la bašja » 13 ruj 2011 06:47

nema tu velike tajne - lezbe samo izgledaju prokleto mladoliko!

a bebe golubovi prokleto staro
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Fuga » 13 ruj 2011 07:20

Ionako nemam osobitih potreba vezanih uz izlaske, dvaput mjesečno. I to obično bude sa strejt ekipom. Moram reći da mi je puno bolja zabava s njima nego s gay ljudima. :D Super su mi ovi načini okupljanja (zbeletron, participacija itd), samo kaj nekako na kraju ipak ne odem. :D I ona bijeda od slobodnog vremena što mi ostane, to potrošim na kave, laganini druženja, no stress, no drama.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la JaNNa » 13 ruj 2011 07:29

ReaTM je napisao/la:Gdje su svi lezbijski parovi stariji od 25?
One su kao neka vrsta mita, kao što su i bebe golubovi.
ja zapravo mislim da takvi parovi ne postoje! :D
zato što... svi stariji od 25 hodaju s mlađima od 25! :D
ili sam to samo ja?

uglavnom, slažem se da nema mjesta baš za neki normalni izlazak ne samo za našu populaciju, već i za straight normalnu ekipu.. u ovom zagrebu je sve puno glumaca i zlatne mladeži (koja čak više i nije mladež, ali je sjeb... u glavu pa brije neke svoje filmove)
predlažem: da otvorimo svoj neki klub!
Popeye je napisao/la:ja sam cuo da su sve lezbe u HKDU. :D
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Car-ice! ;)
Alba Avis je napisao/la:Ionako nemam osobitih potreba vezanih uz izlaske, dvaput mjesečno. I to obično bude sa strejt ekipom. Moram reći da mi je puno bolja zabava s njima nego s gay ljudima. :D Super su mi ovi načini okupljanja (zbeletron, participacija itd)

potpisujem svaku riječ ovog posta!

Gost

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 13 ruj 2011 08:26

call_me je napisao/la:s kim se druzis ako ne znas lezbe starije od 25?
Sa str8erima starijim od 25?

Sve što ste napisale sam pretpostavila (i pisala o tome u svojim postovima, jer mi je isto).
Htjela sam saznati nešto što već ne znam... znači, nema neke obećanog, kultiviranog mjesta za odrasle lezbe- bebe golubove?:/

JanaF, cijela jedna zajednica žena sa $ u džepu je izignorirana... mislim da se ideji o otvaranju takvog mjesta treba posvetiti malo intenzivnije. :D

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la call_me » 13 ruj 2011 17:53

ReaTM je napisao/la: Htjela sam saznati nešto što već ne znam... znači, nema neke obećanog, kultiviranog mjesta za odrasle lezbe- bebe golubove?:/
da, ima. Bistro Esplanade would do just fine.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la ticklebook » 13 ruj 2011 18:01

call_me je napisao/la:s kim se druzis ako ne znas lezbe starije od 25? ja skoro i ne znam mladje od 25.
odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
da, desi se to, i lezbe znaju odrast.
Yep, baš to.
Ja ih znam dosta 40+
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Zita » 19 ruj 2011 14:59

call_me je napisao/la:
odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
da, desi se to, i lezbe znaju odrast.
:ok:
ja bi vrlo rado upoznala sto vise takvih :)
Measure of a woman is her sense of humor

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la fakatja » 19 ruj 2011 17:20

Zita je napisao/la:
call_me je napisao/la:
odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
da, desi se to, i lezbe znaju odrast.
:ok:
ja bi vrlo rado upoznala sto vise takvih :)
For Christ's sake, i ja. :shock2:
"for me it is more about seduction than just a pretty face"

Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la didi0gisele » 22 ruj 2011 08:38

Drago mi je, Didi.
Eto tako da se upoznamo ;-)
When for the last time you close your mouth, your words and soul will belong to the world of no place no time.

CornflakeGirl
Postovi: 72
Pridružen/a: 04 stu 2010 18:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la CornflakeGirl » 23 ruj 2011 09:58

Ja sam uglavnom, spletom okolnosti, okružena ljudima koji su desetak i više godina mlađi od mene i naravno, str8 su. Ja se isto pitam gdje su te lezbe mojih godina. Doduše prosuđujući po sebi ne bi se trebala pitati. Ja isto tako nemam baš neke potrebe visit po raznoraznim klubovima, više mi odgovaraju druženja, kave...šetnje, i možda neko aktivno druženje kao rolanje, klizanje bla... nešto slično.
Anyhow, postojimo :D

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la tamara3 » 23 ruj 2011 12:11

Yes, we can :D.

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la call_me » 24 ruj 2011 23:04

Yes, we can't :D

Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la crispy » 27 ruj 2011 19:29

call_me je napisao/la: odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
potpisujem!

preko tjedna radimo, kucne obaveze, djete... za vikend drustvo - ili kod nekoga, ili negdje - restoran, kafic... tamo gdje su dobre margarite :D
ja ne znam nikoga mlađeg od 25... prosle su te godine :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

divlja.ruza
Postovi: 257
Pridružen/a: 30 kol 2011 08:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la divlja.ruza » 28 ruj 2011 12:17

evo me, tu sam :cool2:

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la forgotten » 28 ruj 2011 19:32

crispy je napisao/la:
call_me je napisao/la: odrasle su, pa poneke i rade. i jedva cekaju vikend da udahnu zrak i naspavaju se. ponekima nije vise napeto visit s bocom piva po rupama, pa se recimo druze po kucnim kruzocima. poneke (da, te su od endemske vrste) i putuju.
potpisujem!

preko tjedna radimo, kucne obaveze, djete... za vikend drustvo - ili kod nekoga, ili negdje - restoran, kafic... tamo gdje su dobre margarite :D
ja ne znam nikoga mlađeg od 25... prosle su te godine :D
potpisujem. iako, dijete nemam. jedina iznimka. :) ali da, postojimo. tu smo. :duga:
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Gost

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 28 ruj 2011 20:23

Napokon, odrasle bebe golubovi, tu su! slika * beba golub na pomoćnim kotačima *

Avatar
forgotten
Postovi: 40
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la forgotten » 28 ruj 2011 20:26

ReaTM je napisao/la:Napokon, odrasle bebe golubovi, tu su! slika * beba golub na pomoćnim kotačima *
a ribicaaaaaa :pivo:
"U pravu si. Oprosti što sam se trudio da budeš sretna. Oprostii i što sam se brinuo za svaku sitnicu, a sve da tebi bude dobro. Pokušavajući ukloniti tugu sa tvog lica, stvorio sam tugu na svom! To je moja jedina greška."

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la JaNNa » 28 ruj 2011 20:27

ReaTM je napisao/la:Napokon, odrasle bebe golubovi, tu su! slika * beba golub na pomoćnim kotačima *
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
a tuke li! ;)
pa ima nas, ima... ima i nas mlađih i onih nešto starijih, ali iznad 25 nas ima.. ali već je par cura/žena to napisalo - nama više nije interesantno visit po nekim klubovima do sedam ujutro, mi volimo one home party-e, lagane cugice do ponoć, jedan i tak slično...

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la rainbow » 28 ruj 2011 20:33

ja nisam beba golub...valjda...jer sam ejđles

al ove moje 35+ iđu lijegat mrvu kasnije od kokošiju i nemaju volje, niti preveć poriva za izlaske, tu i tamo sjednemo u golfa ili slično, više se isto družim s njima po doma

mislim d aim je zanji izlazak bil crol party

Gost

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la Gost » 28 ruj 2011 20:57

unsaved melody27 je napisao/la:a ribicaaaaaa :pivo:
Hvala, teta odrasla beba golub (moram skratiti naziv). slika
J.Fe je napisao/la:
ReaTM je napisao/la: ...ali već je par cura/žena to napisalo - nama više nije interesantno visit po nekim klubovima do sedam ujutro, mi volimo one home party-e, lagane cugice do ponoć, jedan i tak slično...
Ma nemoj? : p Sad ćemo se natjecati tko je veći beba golub na pomoćnim kotačima? (Ne, nisi odrasla beba golub). : p

PS Rainbow, sviđa mi se potpis. :)

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la rainbow » 28 ruj 2011 21:02

ReaTM je napisao/la: PS Rainbow, sviđa mi se potpis. :)
ovo je bio dio maila koji sam dobila i baš mi se svidjelo:

"Zamolio je bio Mika Antic, da mu na dan ispracaja ne drze posmrtni govor. Takodje, zamolio je da mu jedan prijatelj umjesto posmrtnog govora procita "Besmrtnu pesmu", a da mu njegov drugar i prijatelj Janika Balas sa svojim orkestrom otpjeva romalensku pesmu " Pira manjdji korkori". Pitao sam jednog starog Roma sta znace rijeci ove pjesme. Prevod bi bio..." Sam sobom put Sebe idem"...tako nesto. Sam Mika je u Garavom sokaku zapisao da Romalen znaci covjek, i da se pise velikim slovom. Saosjecao je patnju Roma, i volio njihovu raspjevanu dusu. Boemski ziveo , boemski se "oprostio" od svojim prijatelja. "

i ot: znate li vi lezbijske odnose koji traju duže, recimo 7, 10 godina, 15 i da su "funkcionalni"?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Gdje su bebe golubovi?

Post Postao/la JaNNa » 28 ruj 2011 21:13

@Rea - jesam od tebe :P

ma joj.. može netko i imat 30 godina pa i dalje izlazit svaki dan i živjet kao da ima 18.. sve ovisi o ljudima...
a pitanje od Duge - i mene zanima... jel ima tu parova koji su po 15-20 godina zajedno?

Odgovorite