Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 22 pro 2011 19:15

Ponukana ovim:
fakatja je napisao/la:
kenjaž je napisao/la:... koji je motiv ljudi koji stalno pisu po forumu?
Ahahhaha. Da, i ja. Mislim da je to sve ego - evo mene vama. :primalscream:
Dosada, ego, nemate prijatelja i nitko vas ne voli, tražite curu ili nove prijatelje, volite trolat? :D What is it, Precious?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Fuga » 22 pro 2011 19:23

Dođe mi kao razbibriga, najviše volim onaj podforum s muzikom, filmom itd. Nađe se svega i to mi je super, baš sam neki dan pričala s frendicom o trenutku kad ne znaš više što slušati, ne znaš što pogledati i ne znaš na koji način ispuniti vrijeme, tako da smo došle do zaključka kako je najbolje otići na forum (ne samo ovaj) i ubrati nešto za sebe od provjerenih. :D
Osim toga, nekad zna pasti dobra zezancija i dobre se zabavim, tu su i neki simpatiše ljudi koji su mi ugodni za čitanje i tako to.
To su ti primarni interesi. Osobno smatram da sam loš juzer, malo dam od sebe. :/
Možda je stvar percepcije, nekako ne doživljavam dovoljno ozbiljno forume i društvene mreže.
Ovo s ljudima koji su stalno prikopčani, koji se stalno refreshaju i shvaćaju forume poprilično ozbiljno, tu sam si oprečna, nekad mi nije jasno kako i odakle toliko slobodnog vremena, s druge strane pak budem jalna. Bla.
Zadnja izmjena: Fuga, dana/u 22 pro 2011 19:59, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Jadzia Dax » 22 pro 2011 19:38

pa zabavno mi je
počela sam čitati iz znatiželje, bez neke posebne namjere ali s vremenom se upoznaš s korisnicama, nađeš ekipicu, svako toliko naučiš nešto novo,....
evo, npr., danas mi je jedna korisnica objasnila kako napraviti prisnac...
tako da ne vidim nikakvu razliku između foruma i nekog omiljenog kafića, družiš se, razmijenjuješ mišljenje, upoznaješ ljude, piješ kavu, saznaš nešto novo....

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Afrodita » 22 pro 2011 19:48

Ponekad želiš podijeliti neke svoje misli, upoznati ljude, družiti se s njima, razmijeniti mišljenja, nasmijati se i zafrkavati se, možda upoznati i nekog tko ti je malo draži i bliži jednog dana :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la OtherMe » 22 pro 2011 20:33

...demotiviranje drugih da pisu po forumu... :sinister: :sinister: :sinister:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
alice
Postovi: 1332
Pridružen/a: 24 sij 2009 16:02
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: in Wonderland

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la alice » 22 pro 2011 21:01

ah, nakon toliko vremena jednostavno mi dođe nešto poput kafića uzdravlje :) automatski se logiram kad upalim komp, provjerim šta ima novog kad pijem kavu nakon posla i tak... a ima tu i zanimljivih ženica koje volim pratiti :)
but, no fear - I'm a friendly stalker :)
'At the center of non-violence stands the principle of love.'
Martin Luther King

backspace

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la backspace » 22 pro 2011 22:10

u startu, kad sam tek došla, sam promatrala, zanimalo me sve, istraživački kao. i stalkerski ofkors. kroz vrijeme mi je postala navika doći, skroz. a navika je gadna stvar :D + ovo mi je praktički jedini aktivni doticaj sa gayštinom.
no, leđa mi pate, pigam se i tome slično, pa se nadam da ću naviku promijeniti/maxreducirati :D

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Mary of Silence » 22 pro 2011 22:18

Ma tražim nekog voljnog da plaća školovanje moje djece, i nekog da mi povremeno plati ljetovanje i tako...

Motivi ? Nisam ih imala prilikom registracije, nemam ih ni sada, tačnije nemam neke "posebne motive".
Slučajno sam završila ovdje. Zašto sam ostala ovdje ? Duga priča...

Nisam član niti jedne društvene mreže, bila sam nekad iz razloga lakšeg komuniciranja sa ljudima, tipa kad sam u srednjoj bila, glavni motiv mi je bio uhvatiti nekog „štrebera“ online da mi pošalje bilješke, da mi kaže je l' sutra kontrolni, bla, bla. Nisam baš bila redovan učenik.
Stoga, kad sam završila srednju, izbrisala sam sve „prijatelje“ iz profila, jer me nisu zanimale njihove slike u toaletu, u raznim caffe barovima, i sl. a nisu me ni oni zanimali. Poslije se desilo da su svi slali poruke „što si me izbrisala“ pa sam jednostavno izbrisala korisnički račun. Napravila sam drugi, imala ukupno deset prijatelja koji su živjeli u drugim gradovima i koji su hvala Nebesima na normalan način koristili „status“ i „fotografije“. zatim sam u prijateljima imala mnoštvo predstavnika raznih nevladinih organizacija i sl. što mi je pomagalo da budem u toku sa nekim stvarima.
Poslije sam krenula na fakultet pa sam morala prihvatiti tu nužnost dodavanja „novih profila“ u prijatelje, većinom su bili normalni ljudi osim par cura koje su previše koristile copy-paste i zatrpavale naslovnu YT-e linkovima, znala sam u jednom danu zabilježiti deset video zapisa Tošeta Proeskog, hvala Nebesima na onoj opciji „sakrij“ koja je vratila stvari u ravnotežu.
Budući da nisam ni uzoran student, facebook mi je bio potreban da „opet „ vidim, kad su ispiti, šta se čita, kad dolazi taj i taj profesor i sl. Onda mi je sve dosadilo pa sam izbrisala opet račun, i odlučila da se malo bolje „uključim“ i da nije teško odvojiti dvadeset minuta i otići do fakulteta i vidjeti rezultate ispita. Vratila sam se sms porukama, ali samo u nužnim situacijama, čitaj „potpiši me na predavanjima“ .
Skoro godinu dana sam bez facebooka, ne treba mi taj sustav za masovno nadziranje.
Vremenom mi je postalo dosadno, budući da mi prijateljica studira u drugom gradu i dođe doma na sedam dana u dva mjeseca (i kad dođe ono smara me) tako da sam upoznala dosta ljudi na fakultetu, ali smarala me i ta priča, nismo imali iste interese.
Recimo da ja ne volim sjediti u parku čitav dan i piti, recimo da ne volim ići od lokala do lokala, i smatrati to „studentskim životom“ jedina stvar koja me interesovala je bila da iskoristim iste u svrhu pokretanja neke organizacije, udruženja ili u svrhu bilo kakvog društvenog aktivizma.
Pokušala sam, ali njima se ipak više dopadala ona ideja da će jednog dana sami od sebe postati poznati, slavni, da će eto izdati neku knjigu koja će opet sama od sebe da se prodaje, SNOBOVI.
Povremeno će da piju, jedu, jebu i tako... da kritikuju situaciju u državi, pomalo će pljuvati američki imperijalizam, a ostajati živjeti po njegovim principima.
Pokoji put će dodati nekog pisca u prijatelje na fejsu i lajkati mu statuse, često glupe kao što je i sam pisac, ali ono, ON JE PISAC, WAOO!
Onda sam odlučila više ne stvarati uopšte prijateljstva, i zamarati se sa idiotima.Onda sam postala redovan pacijent kod psihijatra, ono, nisam luda ili nešto slično (ima i drugih razloga za uputu psihijatru), ono imam par dijagnoza koje se odražavaju poprilično na moje fizičko zdravlje, spavanje, apetit i uopće društveno funkcionisanje, pa mi je zbog toga i bio potreban, inače sasvim se dobro nosim sa stvarima, naročito onim "usranim". Onda mi je taj vrli novi psihijatar napisao pored velike liste lijekova ovu rečenicu „NAUČITI BITI SRETNA“ „STICATI PRIJATELJE“ i tako idem njemu svake dvije sedmice i onda mu lažem kako sam stekla nove prijatelje, kako se stanje popravlja, i tako, čekam da me otpusti i da kaže da ne moram više dolaziti. Mislim mogu ja prestati dolaziti, ali ako nastane neko sranje opet sa zdravljem, moja doktorica će da svali krivicu na mene. Imam ogromnu zalihu raznih lijekova, ništa ne pijem, čuvam to za „crne“ dane. Kad hoću da zaspim, čekam da prođe 24 sata, ili se ubijem Hegelom pa mi se od muke drijema... Uglavnom, eto to je bio motiv zašto sam došla na CroL, nisam imala gdje, a trebali su mi ljudi, koji ne znaju moj broj telefona, koje boli kurac za mojim postojanjem, trebali su mi njihovi tokovi svijesti, informacije, usput i da su gay, jer sam i ja. Takoreći trebala mi je „virtualna“ porodica. I tako kad budem na fakultetu i gledam razne smorove i slušam iste, ja sve pomišljam na http://www.crol.hr, zato jer sam stvorila lažnu oazu mira, samo da mogu sebi govoriti „imam gdje pobjeći, imam gdje pobjeći od ovih smorova“.
Pokušala sam završiti i sa ovim forumom, iz razloga što mi čini svijet ugodnim, ono „ne treba mi niko“ jer mi je sasvim dovoljno pročitati post nekog stranca, i to me navodi na pasivnost, tipa odem na fakultet i ignorišem sve, odem do biblioteke, i to je jedini kontakt sa ljudima.
Gubim želju za upoznavanjem ljudi, jer ono „koji će mi k“ i onda se dešava da gubim socijalne vještine koje inače nemam, onda mi se dešava da imam panične napade na usmenim ispitima, na kasi u marketu, i sl. Sve to zbog mog „zaratustra sindroma“. Ja sam živi dokaz da čovjek nije prirodno društveno biće.
Još nisam spremna za apsolutno povlačenje iz svih društvenih sfera tj. onih koje su mi ostale- virtualne, a imam niz prednosti korištenja ovog foruma tj. informacije koje su potrebne za bilo kakav vid aktivizma, pa makar on bio samo u onom „share information“. Pored toga, raznovrsnijih profila ljudi nisam u životu zatekla na jednom mjestu.
Čak se i nasmijem, otkrijem neki novi bend, jednostavno, ima mnoštvo sadržaja, a ne moram gledati nečije slike ispod bojlera, ili slušati
„volimmm ga, zaštoo si me ostawio, wubavi wowimmmm teee“ i tako...
Stoga ću zadržati još neko vrijeme taj svoj „motiv“ za čitanjem postova raznih ljudi, raznih profila.
Čak i ego nekih ljudi, barem meni, ne djeluje toliko napadno, koliko to inače zna biti na nekim društvenim mrežama, ili općenito u okolini. Uvijek imam mogućnost zaobići, nekog, iako to rijetko činim.Mislim da uopšte na forumima ovog tipa, gdje se ne zna ko je iza profila i sl. nije toliko prisutan sindrom „razbacivanja ego-a“. Mislim da većina piše iz dosade, i zbog potrage za partnerom ili partnericom, prijateljem, što nije moj slučaj.

P.S. Mrzim neophodnost dužih postova i sebe jer uvijek moram početi od početka priče, a još se moram čitavo vrijeme cenzurisati. Neću više odgovarati na pitanja, nisam u sposobnosti. Trebala sam staviti koji smajlić da sve izgleda "veselo" ali mrsko mi.

backspace

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la backspace » 22 pro 2011 22:28

jebote :-o , ti si si stvarno dala truda da objasniš svoje motive.. bar pretpostavljam jer nisam uspjela pročitat dalje od prve dvije rečenice, jednu random iz sredine i pred kraj :D

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Mary of Silence » 22 pro 2011 22:46

backspace je napisao/la:jebote :-o , ti si si stvarno dala truda da objasniš svoje motive.. bar pretpostavljam jer nisam uspjela pročitat dalje od prve dvije rečenice, jednu random iz sredine i pred kraj :D
Ma, dovoljno je, uhvatila si "suštinu" :D :sinister:

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Ryu » 22 pro 2011 23:10


Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 pro 2011 23:36

Ja sam zapravo pročitala sve. Kad sam počela čitati je bilo: u još jedan mega dugačak post sprda, pa se nastavilo: u ovo nije mega dugačak post sprda, pa onda: koji je ovo k? , pa onda : a kad sam već došla dovde, pročitam do kraja, pa onda: u šit girl, koji je tebi k?, pa onda: u jebote, pa onda: smijeh, pa onda: u ovo ustvari i ima smisla, pa onda: u ovo je stvarno dugačak post, pa onda: ja sam uspjela pročitati dugačak post koji čak i ima smislen tok misli i na kraju suze od smijeha na: "Trebala sam staviti koji smajlić da sve izgleda "veselo" ali mrsko mi."

OT: Tu sam jer me zabavlja. Neke teme me zabaljaju. Neki ljudi me zabavljaju. Nekad me zabavlja samo čitati što drugi pišu. Nekad me zabavlja samo gledati slikice. Nekad me zabavlja pisati glupostima u teme koje ne zahtijevaju mnogo razmišljanja. Nekad me zabavlja i napisati nešto pametno i smisleno. Uglavnom, zabavlja me. Kad mi više ne bude zabavno, neću dolaziti ovdje i pisati.
Evo, ja ću stavit smajlić da izgleda veselo. :veryhappydance:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Pi » 22 pro 2011 23:52

Bilo bi lijepo da mogu odgovoriti na ovo pitanje. Bilo je jedno vrijeme kad je imalo smisla. To je prošlo brže nego je došlo, kako to obično biva. Sad je valjda samo stvar (loše) navike.

Vidim da mi je 1000. post blizu. Dobar je to broj, možda i simbolički lijep za ovo okončavanje flertanja s gejštinom. :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 23 pro 2011 00:19

Uopće niste zanimljivi. Očekivala sam da će barem netko reć kako se loži na to da nepoznatim ljudima priča o svakom trenutku svoga života. Special Snowflake Syndrome ništa, a? :ignoretroll:

:D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 pro 2011 00:24

ariadne je napisao/la:Očekivala sam da će barem netko reć kako se loži na to da nepoznatim ljudima priča o svakom trenutku svoga života.
Pa za to imaš fejsbuk. :ubergeek:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 23 pro 2011 00:27

Nepoznati ljudi na fejsbuku? Nisam znala da je do toga došlo. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 pro 2011 00:39

mawa swatkica + kissi kissi + wowim te najwishe + najljepsha si wutko moja(a ona gabor) + <3 <3<3<3<3 (ne zaboravi usrana srca) + :********* (i proklete puse - tko još ima usta ovakva pobogu).
Da, ovo gore su ti tipični simptomi.

P.S. ne mora značiti da su ovi gore nepoznati, ali me nerviraju do bola. Uh, trepće mi oko. Damn.

Ali da,ima tih sakupljača frendova ko pokemona. Da.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 23 pro 2011 01:02

Takve treba trolat. :sinister: Ubaciš im se u raspravu na isti način samo x10. I ako su jedne od onih koje imaju milijun svojih slika, počneš ih ispod ocjenjivat ocjenama 1-10 i srat o kompoziciji i osvjetljenju. Sit back, relax and watch what happens. Mom frendu upalilo. :lol: A i kad nije, bilo je strašno zabavno.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 pro 2011 01:17

Ali...ali... ti misliš da one znaju kaj je kompozicija?
ta riješ nema w u sebi niti <3, a bome ni :****************
A držati monolog mi nije zabavno. :shrug:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Popeye » 23 pro 2011 01:30

ljudi.

Plague

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Plague » 23 pro 2011 01:40

previše slobodnog vremena, manjak života kao takvog. i, naravno, volim nepoznatim ljudima prepričavat dogodovštine iz svoje događajima siromašne svakodnev(n)ice.
inače, ovaj forum mi je bio prvi doticaj s čoporativnim gay mindsetom (ne računavši par lezbo frendica koje tada nisu ni bile na sceni), došla sam vidjet kako te lezbe funkcioniraju. u međuvremenu neko vrijeme nisam uopće pisala, ali to je bilo kad sam imala previše društvenog života za vlastito dobro. ovih dana razmišljam o udaljavanju jer sam skontala da previše toga otkrivam, a anonimnosti mi ponestaje i to ne vodi na dobro. ali još razmišljam o tome i što više mislim, teže mi se čini. mislim da sam se navukla. :nesvjest:

i jer me nitko ne voli.

wilma
Postovi: 141
Pridružen/a: 11 tra 2010 16:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la wilma » 23 pro 2011 02:09

Rijetko pišem ali zato svakodnevno čitam i portal i forum.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Zita » 23 pro 2011 02:21

pa neznam..dosta je to navika, neki dragi ljudi i opet malo navike nakon administracije
neke stvari moram gledat kad radim zamjene il kad radim tech support i puno je godina iza tog foruma i tesko je odvojiti se u potpunosti od istog
ne brijem na stalkere vec, kako je alice rekla, ovo mi je kao kafic uzdravlje. mogu bit slobodna.
volim i gledat kako se ljudi nalaze na ovom forumu, nalaze ljubavi i postaju sretni. nije to mala stvar iako tako izgleda :)
jedno mjesto gdje postoji hepi end
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la rainbow » 23 pro 2011 03:24

ariadne je napisao/la:What is it, Precious?

pussy

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Daisy » 23 pro 2011 04:17

ja provodim puno vremena na poslu i i na tom poslu imam puno praznog hoda i zato mi forum dobro dodje da malo ubijem dosadu. posto tu ima nekoliko veoma pametnih i duhovitih cura, nekad se stvarno i nasmijem i zanimljivo mi je citati njihove postove.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la black.cat » 23 pro 2011 08:55

volim upoznavati nove ljude.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la JaNNa » 23 pro 2011 09:20

tek sad vidih ovaj topic..
kad pogledam svoj broj postova i datum prijave čovjek bi pomislio da mi je crol život, ali u pravilu sam ga zamjenila Face-om.
Tu sam radi dosade na poslu, koju mi pojedinci prisutni ovdje svojim humorom i pameti ubiju!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la phos » 23 pro 2011 11:10

dovoljno mi je zivot jadan a prostor oko mene isprazan da si mogu dopustiti jedan fikivni, virtualni, potpuno drukciji od stvarnog :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Fusion » 23 pro 2011 11:14

Prije 11 godina nisam imala skoro nikakvih iskustava s gay svijetom/ljudima tako da je primarni motiv ulogiravanja na gay hr. bio upoznavanje moje "vrste".
Krasna je stvar što sam tijekom tog vremena stekla prijatelje vjerojatno za cijeli život.

CroL sam znala tu i tamo jednom godišnje pogledati i zaboraviti. Sad posljednji put tog jednogodišnjeg obilaženja su me privukle teme "Biseksualke koji tip muškarca",
"Zadnji odgledani film" i "Playlista", i tako sam se zadržala. Nađe se i ovdje zanimljivih korisnica koje volim pročitati.
Nakon popriličnih godina forumskog staža i rasprava u kojima sam gubila masu vremena i energije to me počelo strašno smarati i u posljednje dvije godine mi najviše pašu bezbrižne teme koje uključuju sličice i multimediju. Izgleda da sam u forumskoj penziji. : D

Osim toga, prije sam znala reći da je stvar navike ili ovisnosti, ali primjećujem da mi forum(i)/internet uopće ne fale kad odem na godišnji odmor.
Bez problema mogu biti bez interneta par tjedana. Stvar je samo dostupnosti i (nažalost) idealnog sredstva za izbjegavanje obveza.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la tamara3 » 23 pro 2011 11:18

Osim službene dužnosti, druženje, zabava, pokoja zanimljiva diskusija i slično, kao omiljeni kafić. A i tu sam upoznala neke zbilja sjajne ljude koji su mi i danas u životu, tak da super. Nekad mi je silno zabavno i ugodno, ali ima dana i kad bi najradije zatvorila cijeli forum :kickout:, ali to se očito još nije dogodilo :D.

Inače, zanimljiva mi je ta distinkcija virtualno/stvarno, posebno u svijetu današnjice kad svi gotovo pa stanujemo na netu i granice skoro da ni nema. Pa onda mislim da ovo i nije baš toliko virtualno, a većina ljudi zaista jest takva kakva je i u stvarnosti, što god ovo potonje značilo.

Odgovorite