Upravo sada...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Faith » 13 sij 2012 20:02

kupila sam stan u prizemlju e i .eto
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 13 sij 2012 20:36

gladna sam..
...život je lijep... (:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Afrodita » 13 sij 2012 21:03

Odoh van malo se podnapiti da ne razmišljam o ljudskoj gluposti i tvrdoglavosti.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 13 sij 2012 23:22

odiseya je napisao/la:
Pi je napisao/la:Mislim da ću poći u kino pogledati tu djevojku s tetovažom. Ili nešto drugo. yes.
Krece se spremati za djevojku s tetovazom. + :coffeedance:
I ti u 7 u Cinestar, ha? Bar po vremenu kad si se krenula spremati. Ako je tako - prodano je 137 karata. Ako isključimo starije od 50 godina (čudno, bilo ih je čak 8), parove muško-žensko koji su se žvalili po love seatovima i djevojke koje su očigledno strejt, ostaje 3 ljudi osim mene. Prva je djevoka red D sjedalo 14, kratka plava kosa i šal na pruge. Druge dvije su red A sjedalo 1 i 2, jedna je imala nekakve roskaste tenisice i asimetričnu frizuru.

Are you one of those 3? :D

Film je grozan. Iako mi je puno optimizma unijela obrada Zeppelina na počeku, baš me razveselilo. No kad sam vidjela ovu Lisbeth, nisam bila sigurna podsjeća li me više na Voldemorta ili žrtvu požara. Tko nema obrve, zaboga. To plus činjenica da su oba sjedala oko mene bila zauzeta - izdržala sam točno do pauze.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 00:23

^ne znam šta mi je šokantnije, prvi ili drugi dio tvog upisa :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 14 sij 2012 00:36

Ono prvo je samo poprilično creepy ak se mene pita.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 00:44

ako je istina, it's fucking awesome! :ima toliko pitanja:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fusion » 14 sij 2012 01:01

Majketi. slika

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 sij 2012 01:29

Bash je napisao/la:^ne znam šta mi je šokantnije, prvi ili drugi dio tvog upisa :D
:D

Pa nije šokantno uopće. Nije bilo teško prebrojati, malen broj mjesta i zanimalo me koji je postotak ulaznica prodan (petak navečer, a poluprazno?). S obzirom na to da sam bila sama, gledala sam što se događa oko mene. Za ove dvije djevoke znam da su A 1 i 2, pošto je to sam kut. D red je bio 3. red ispod mene, a djevojče je bilo na trećem sjedalu od prolaza, dakle 14. 16 je bilo muškaraca (zgodnjikavih, moram priznati), znam da sam pomislila kako ih vjerojatno naslov odbija, pošto su žene većina publike. 8 starijih ljudi me isto iznenadilo, dvojica preko 60, rekla bih - rijetko vidim starije ljude u kinu. Dakle, sve usputna stvar.

(Moram napomenuti da četiri osobe u donjem dijelu nisam uopće vidjela, kao ni desni dio prvog reda u gornjem dijelu.)

Now, za drugi dio, ne znam što je šokantno :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
odiseya
Postovi: 298
Pridružen/a: 23 svi 2010 01:49
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la odiseya » 14 sij 2012 01:55

Pi je napisao/la:
odiseya je napisao/la:
Pi je napisao/la:Mislim da ću poći u kino pogledati tu djevojku s tetovažom. Ili nešto drugo. yes.
Krece se spremati za djevojku s tetovazom. + :coffeedance:
I ti u 7 u Cinestar, ha? Bar po vremenu kad si se krenula spremati. Ako je tako - prodano je 137 karata. Ako isključimo starije od 50 godina (čudno, bilo ih je čak 8), parove muško-žensko koji su se žvalili po love seatovima i djevojke koje su očigledno strejt, ostaje 3 ljudi osim mene. Prva je djevoka red D sjedalo 14, kratka plava kosa i šal na pruge. Druge dvije su red A sjedalo 1 i 2, jedna je imala nekakve roskaste tenisice i asimetričnu frizuru.

Are you one of those 3? :D

Film je grozan. Iako mi je puno optimizma unijela obrada Zeppelina na počeku, baš me razveselilo. No kad sam vidjela ovu Lisbeth, nisam bila sigurna podsjeća li me više na Voldemorta ili žrtvu požara. Tko nema obrve, zaboga. To plus činjenica da su oba sjedala oko mene bila zauzeta - izdržala sam točno do pauze.
:lol:
:wow:
Kako kaze Bash, ne znam koji dio posta mi je sokantniji.
Kao prvo, film je odlican !
A kao drugo....nekako mi je lakse sto nisam bila solo veceras :D

Avatar
Caroline I
Postovi: 186
Pridružen/a: 05 sij 2012 20:24
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Caroline I » 14 sij 2012 02:39

sam mala glupača koja opet ne spava. :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 10:46

Pi je napisao/la:
Bash je napisao/la:^ne znam šta mi je šokantnije, prvi ili drugi dio tvog upisa :D
:D

Pa nije šokantno uopće. Nije bilo teško prebrojati, malen broj mjesta i zanimalo me koji je postotak ulaznica prodan (petak navečer, a poluprazno?). S obzirom na to da sam bila sama, gledala sam što se događa oko mene. Za ove dvije djevoke znam da su A 1 i 2, pošto je to sam kut. D red je bio 3. red ispod mene, a djevojče je bilo na trećem sjedalu od prolaza, dakle 14. 16 je bilo muškaraca (zgodnjikavih, moram priznati), znam da sam pomislila kako ih vjerojatno naslov odbija, pošto su žene većina publike. 8 starijih ljudi me isto iznenadilo, dvojica preko 60, rekla bih - rijetko vidim starije ljude u kinu. Dakle, sve usputna stvar.

(Moram napomenuti da četiri osobe u donjem dijelu nisam uopće vidjela, kao ni desni dio prvog reda u gornjem dijelu.)

Now, za drugi dio, ne znam što je šokantno :D
aaa ok, išla si ionako brojat pa zato znaš sve. to je ekšli razumljivo :D ja sam to zamislila kao - pogledom je potražila red i broj svog sjedala i nehotično zapamtila 137 posjetitelja, spol, dob, što su imali na sebi i kako su izgledali. I was like - THE POSSIBILITIES OF THAT GIFT!!!!11!!1 :dork: :D

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 sij 2012 12:09

Posjetitelje sam doista prebrojala, ovo ostalo tko je što nosio i gdje je sjedio, to je pamćenje. Ne mogu si pomoći, pamtim takve gluposti, recimo, tko je što nosio na kojoj kavi zadnjih forever. Zato nema mjesta u mozgu za pametnije stvari i ljudi me percipiraju kao retarda :D

Ontopic edit: Idem čistiti ribu.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 12:24

borim se protiv oftopika, ali moram te još malo pilat jer mi je zanimljivo. recimo hipotetski, da nisi bila brojala, ali si pogledom prešla preko svakog ponaosob jer si npr. htjela vidjet ima li ko poznat. ako si ih spontano vizualno memorirala (therefore znaš kako su izgledali. ili na krivi način shvaćam taj tvoj mehanizam pamćenja), bi li ih mogla retrogradno i prebrojit da te neko poslije pita? i bi li to ikad zaboravila? :dork:

o.t. questioning time

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 sij 2012 12:50

Mogla bih retrogradno prebrojati da sam imala sliku cijele dvorane (rekoh da nisam dobro vidjela taj dolje desni dio prvog reda u gornjem dijelu). S tim da recimo ne brojiš pravilo, nego iznimke, kužiš? Recimo, mogla bih retrogradno iz tog dijela u kojem sam sjedila i koji sam vidjela prebrojati prazna sjedala jer ih je bilo manje nego punih, i onda oduzmeš od ukupnog. Pa se recimo sada mogu sjetiti da su između mene i A1 i A2 bila 2 prazna sjedala. Da je prazno sjedalo bilo B3. Ne sjećam se broja, ali se sjećam da je dvoje sjedilo do zida tamo u redu ispod, pa prebrojim da je B3. Sad, ne tad. Nešto kao da imaš sliku te scene i onda brojiš što ti treba.

Isto je primjerice s tekstom. Sjetim se kako tekst izgleda. Onda ga čitam :D Zato često gledam gore lijevo, to je kod dešnjaka, pogled gore lijevo kad aktiviraš vizualni korteks zaslužen za pamćenje. Ili ako se pokušavaš sjetiti nečega što ti je netko rekao (auditivno), onda gledaš lijevo po sredini. Ja sam stalno gore lijevo :D

Nije ništa fascinantno, čisto je naučeno. Sjećam se kad sam bila mala da mi je tata nešto morao ponoviti dva puta i da je rekao da probam bolje pamtiti. Onda me mama poslala da slažem odjeću, i znam da sam se pitala mogu li zapamtiti da mi je u tom trenutku ta plava majica druga u srednjem redu. Onda sam se zapitala mogu li zapamtiti zauvijek da sam u tom trenutku tog dana razmišljala mogu li zapamtiti da sam o tome razmišljala. Znaš kako se djeca igraju i to.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 14 sij 2012 12:52

ti si Pi idol :))
...život je lijep... (:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 13:16

Pi je napisao/la:Mogla bih retrogradno prebrojati da sam imala sliku cijele dvorane (rekoh da nisam dobro vidjela taj dolje desni dio prvog reda u gornjem dijelu). S tim da recimo ne brojiš pravilo, nego iznimke, kužiš? Recimo, mogla bih retrogradno iz tog dijela u kojem sam sjedila i koji sam vidjela prebrojati prazna sjedala jer ih je bilo manje nego punih, i onda oduzmeš od ukupnog. Pa se recimo sada mogu sjetiti da su između mene i A1 i A2 bila 2 prazna sjedala. Da je prazno sjedalo bilo B3. Ne sjećam se broja, ali se sjećam da je dvoje sjedilo do zida tamo u redu ispod, pa prebrojim da je B3. Sad, ne tad. Nešto kao da imaš sliku te scene i onda brojiš što ti treba.

Isto je primjerice s tekstom. Sjetim se kako tekst izgleda. Onda ga čitam :D Zato često gledam gore lijevo, to je kod dešnjaka, pogled gore lijevo kad aktiviraš vizualni korteks zaslužen za pamćenje. Ili ako se pokušavaš sjetiti nečega što ti je netko rekao (auditivno), onda gledaš lijevo po sredini. Ja sam stalno gore lijevo :D

Nije ništa fascinantno, čisto je naučeno. Sjećam se kad sam bila mala da mi je tata nešto morao ponoviti dva puta i da je rekao da probam bolje pamtiti. Onda me mama poslala da slažem odjeću, i znam da sam se pitala mogu li zapamtiti da mi je u tom trenutku ta plava majica druga u srednjem redu. Onda sam se zapitala mogu li zapamtiti zauvijek da sam u tom trenutku tog dana razmišljala mogu li zapamtiti da sam o tome razmišljala. Znaš kako se djeca igraju i to.
ja kao ljevak gledam dolje desno kad se pokušavam sjetit. needless to say, pamćenje mi je od čovječje ribice.
fascinantno je, kako ne. da možeš tekst vizualno zapamtit u tolike detalje da razaznaješ slova i čitaš. it's like a superpower! :x :totalno ljubomorna: :forever failing at memory game:
dakle vizualno - check. a apstrakcija? recimo da ti neko pusti instrumentalnu stvar koju čuješ prvi put i nikad više, kad bi prošlo par dana, bi li se mogla sjetit cijele od početka do kraja u punom trajanju? tj. bi li je čula u glavi? ili malo drukčije, da neko izrecitira niz naizgled nepovezanih brojeva? recimo od stote znamenke pi unatrag jednom u sekundi :D :jače od mene:

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la melted_sun » 14 sij 2012 13:21

ne mogu virovat da sve pi*darije koje sam radila sinoć su se uspile zasjenit sa činjenicom da mi je neko zapalija priju O.o

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 sij 2012 13:41

Bash je napisao/la:
ja kao ljevak gledam dolje desno kad se pokušavam sjetit. needless to say, pamćenje mi je od čovječje ribice.
fascinantno je, kako ne. da možeš tekst vizualno zapamtit u tolike detalje da razaznaješ slova i čitaš. it's like a superpower! :x :totalno ljubomorna: :forever failing at memory game:
dakle vizualno - check. a apstrakcija? recimo da ti neko pusti instrumentalnu stvar koju čuješ prvi put i nikad više, kad bi prošlo par dana, bi li se mogla sjetit cijele od početka do kraja u punom trajanju? tj. bi li je čula u glavi? ili malo drukčije, da neko izrecitira niz naizgled nepovezanih brojeva? recimo od stote znamenke pi unatrag jednom u sekundi :D :jače od mene:
Apstraktno kod mene ne funkcionira. Pitaj ekipu s pictionaryja, tko god je sa mnom igrao nije se pomaknuo s početnog polja :D Nemam mašte ni malo.

Auditivno sam isto loša. Ne mislim da je to apstrakcija. To je čisto auditivno. Puno lošije pamtim auditivne stvari. Glazba... ne znam. Pasivno ne pamtim, ako baš slušam, onda pamtim niz akorda, isto faktualno, tj. mogu reproducirati ako pamtim tako faktualno. Ne znam kako da ti to objasnim. Recimo, bila je neka pjesma Avril Lavigne. Išla je E dur, C dur, D dur. Kad se sjetim tog redoslijeda, onda se sjetim i kako zvuči. Što je u principu isto kao pamćenje niza brojeva. Ako baš slušam, tako mogu zapamtiti. Tako je sa svim ostalim svima, right?

Brojevi su totalno druga stvar. Brojeve ne zaboravljam :D

Ti recimo imaš mašte :D Bilo je davno tamo u pitaj me neko pitanje s hipotetskom situacijom o sireni. Ono :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 14:00

a eto, kad mi ništa ne ostaje u glavi, moram si sama stvorit događaje :D
mislim da sam shvatila kako ti pamćenje funkcionira. imam još samo jedno pitanje za kontrolu pa te više neću pilat jer ovako bi unedogled :dork: recimo da probaš jedan začin kojeg nisi nikad prije probala. ima specifičan okus, ali ne uzrokuje traume tipa ekstremnu ljutinu ili gorčinu pa da ti po tome da utisak. jednostavno ima specifičan okus. tipa kim. da ga opet probaš zatvorenih očiju nakon godinu dana di si svašta u međuvremenu jela, možda i probala hrpu novih začina, šta misliš bi li se sjetila da je to baš taj začin ili bi ti samo bio poznat okus?

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Pi » 14 sij 2012 14:05

Začina bih se sjetila, vjerojatno. Mirisa možda ne bih. Miris pamtim samo ako su ekstremi :)

No dobro, mogli bismo završiti s freak showom, sve mi ide na konto, a već imam lošu reputaciju :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
pluto
Postovi: 311
Pridružen/a: 11 ruj 2011 16:46
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: wonderful world of pussy willows

Re: Upravo sada...

Post Postao/la pluto » 14 sij 2012 14:05

ok, nećak umire od smijeha jer sam išla spavati u 8. umjesto da me uzme kao uzora, pih :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Bash » 14 sij 2012 14:09

Pi je napisao/la:Začina bih se sjetila, vjerojatno. Mirisa možda ne bih. Miris pamtim samo ako su ekstremi :)

No dobro, mogli bismo završiti s freak showom, sve mi ide na konto, a već imam lošu reputaciju :D
kompliciranije je nego šta sam mislila :x hvala ti puno na strpljenju, it was fun :giraffe:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 14 sij 2012 14:58

Idem pod tuš, I think.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Fusion » 14 sij 2012 15:12

ariadne je napisao/la:Idem pod tuš, I stink.
Sorry, asociralo me odmah na tu riječ. :lol: :infantilna:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ticklebook » 14 sij 2012 16:17

Veliko spremanje.
Decluttering.
Mentalno čišćenje.
Valjda plodni dani :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Upravo sada...

Post Postao/la Zita » 14 sij 2012 17:18

ucila sam. tocnije drzala sam knjigu u krilu dok sam gledala kucanice jednu za drugom al necemo cjepidlacit..
mogla bi jos ucit al bas sam se sad sjetila kak bi mogla izabrat slike za izradu, koje nisam izradila samo 3 godine.
to je sve okej
Measure of a woman is her sense of humor

backspace

Re: Upravo sada...

Post Postao/la backspace » 14 sij 2012 17:54


Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Upravo sada...

Post Postao/la shizika » 14 sij 2012 18:29

razvalila šlapu backgammona... život je lijep :veryhappydance:
...život je lijep... (:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upravo sada...

Post Postao/la ariadne » 14 sij 2012 18:32

Fusion je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Idem pod tuš, I stink.
Sorry, asociralo me odmah na tu riječ. :lol: :infantilna:
:lol:

How dare you, ja sam mirisni cvjetić :diva:

OT
Neviđena dosada. Imam skinuto par stvari za gledat al ni to mi se ne da. :brainless:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite