Referendum o ulasku RH u EU

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Da li ste za ulazak Hrvatske u EU?

da
34
60%
ne
19
33%
ne znam
4
7%
 
Ukupno glasova: 57

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Kroacija » 23 sij 2012 21:38

malo tautologije but she has a point. ;)

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 23 sij 2012 21:40

which is exactly my point. that she has a point.

javi se i kad ti bude trebalo objasniti neki vic, tako su mnogo smiješniji!

:wacko:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Kroacija » 23 sij 2012 21:42

aha oprosti, vic je, kao. :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 23 sij 2012 21:44

dosjetka na vlastiti račun. try it sometimes. :D

recimo, nešto ovako: znam da sve upucuje da je 2+2=4, ali moje subjektivno mišljenje je da je 5. :veryhappydance:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Kroacija » 23 sij 2012 21:47

gosh, koliko viska vremena ti imas. zamisljam te s tonom cipsa, ogromnim cvikerima i 24-7 buljenjem u ekran. cuvar politickih topika. :gigglenod:
a nisam ni ja nest normalna posto sam ovdje [procrastination at its finest], pa se idem uhvatiti posla.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 23 sij 2012 22:05

nekoga zanima politika, nekoga zanima spam. to each his own. ;)

doduse, ovaj cijeli offtopic je teski spam; zarazna si! :paranoia:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Kroacija » 23 sij 2012 22:20

sad mi je jasno zbog cega jos pricaju da si tezak. :gigglenod:

uglavnom, ne vidim svrhu u takvom generaliziranju oko juznijih krajeva 'rvacke. kao ni svrhu nabacivanja uvreda na racun obrazovanosti za nekog kog ne poznajes (sto je istodobno odraz neintelektualnog i neobrazovanog covjeka), a jos manje mi se svidjaju ekstremni ljevicari pa vjerojatno odatle moj djelomicni hejt. inace me nije briga. :ide:

Gost

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Gost » 23 sij 2012 22:24

Ova zadnja stranica je iznimno pasivno-agresivna. :D

Najte, to nije eVropski. </3

Avatar
pour femme
Postovi: 22
Pridružen/a: 14 ožu 2009 19:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Darkwood

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la pour femme » 24 sij 2012 13:52

Drago mi je da je narod odabrao ulazak. Svi oni pozitivni pomaci koji su se dogodili u zadnjih 10 godina dogodili su uz pomoć EU. Gay aktivizmu bi bilo 6 puta teže da nije bilo budnog oka europe i poglavlja o ljudskim pravima.
Zbog strogih propisa u očuvanju okoliša kojih se drži EU, sjetili smo se napisati zakon o otpadu, RH je zahvaljujući novcu iz EU sanirala "crne točke" i mnoga divlja odlagališta i donjela je plan za gospodarenje otpadom. Pri realizaciji plana također možemo računati na njihovu lovu (neke županije su već dobile pare). Nisam ni ja naivna i znam da to nisu napravili iz dobrote i da će sve ono što su sanirali uz obalu biti za nekog švabu koji će bubnuti apartmane i hotele ali brate mili ako u 15 godina od samostalnosti nismo bili u stanju napraviti zakon o otpadu a pogotovo ga primjenjivati u praksi onda bolje nismo ni zaslužili. Bolje i hotel od švabe nego katranski bazen od tvornice koja je zadnji puta radila u vrijeme SFRJ.
Da nije bilo pritiska EU vraga bi Sanader bio tamo di je sada, još bi se on koju godinu bogatio na račun države. Eto to su neke stvari koje su meni osobno bile važne ili se mene tiču.

Kampanja za EU je bila odvratna a euroskeptici su uzvikivali još gluplje parole. Uopće me ne čudi što je toliko ljudi reklo "j....o vam mater" i radije ostali doma. Progurali nas penzioneri koje je aždaja Pusička postrojila. LoL. Legenda!

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 24 sij 2012 14:58

pour femme je napisao/la:
Kampanja za EU je bila odvratna a euroskeptici su uzvikivali još gluplje parole. Uopće me ne čudi što je toliko ljudi reklo "j....o vam mater" i radije ostali doma. Progurali nas penzioneri koje je aždaja Pusička postrojila. LoL. Legenda!
potpisujem.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la inani » 26 sij 2012 17:01

Ne znam sto bih tocno izgubili da je vise ljudi bilo protiv ulaska u EU. Ono, vec godinama "ulazimo" u Uniju, sad ce, sad ce, smo sto nismo sto znaci da smo imali 10-ak da se informiramo i pratimo stanje u EU. Kampanja mi je bila dosadna i nemastovita. Nisam nista novo naucila a da vec prije nisam znala.
Cini mi se da nam nekako solo bas i ne ide, a dokaz tome je i stanje u kojem nam se nalazi drzava. Vec nekih 20 godina smo sami, ovisimo samo o sebi pa smo uspjeli sve unistiti. I mislim da ce veci problem biti ako se ponovno oslonimo na nekoga razmisljajuci kako ce drugi za nas rijesiti nase probleme koje odgadjamo vec godinama. EU nije toliko strasna, koliko smo mi sami za sebe strasni.
Sto se tice prirodnih resursa, imamo plin koji Talijanima prodajemo za neki kikiriki, nacionalnu naftnu kompaniju smo prodali, polja Bijele noci u Sibiru smo takodjer prodali, a sad bi MOL prodao i polja u Siriji. Znaci da smo lose pregovarali i da netko nije bio na razini zadatka, niti se kuzio u posao koji je radio. Tekstilna industrija nam je propala, brodogradnja takodjer. Proizvodimo jedno veliko nista. Prehrambena industrija isto ne stoji najbolje (primjer Podravke). Farmaceutsku smo prodali (Pliva), a Belupo je u odnosu na neke velike igrace premal da konkurira internacionalnim kompanijama koliko bi mogao, iako ne stoje toliko lose. Banke smo isto prodali, jedino je HPB jos u drzavnom vlasnistvu, a govori se o prodaji i te banke, kao i prodaji Croatia osiguranja.
Mene ovo uopce ne podsjeca na 1868. jer smo tad bili u totalno drugacijoj poziciji. S Madjarima smo jos 1102. postigli dogovor na temelju kojeg su oni imali puno vece ovlasti i prava, nego mi, a i ono sto se dogadjalo stoljecima nakog toga nam nije islo u prilog. Nismo imali kvalitetnu vlast, u tom slucaju kralja, sto je direktno znacilo da smo u podredjenom polozaju.
... :nesvjest:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Afrodita » 26 sij 2012 19:51

inani je napisao/la:Ne znam sto bih tocno izgubili da je vise ljudi bilo protiv ulaska u EU. Ono, vec godinama "ulazimo" u Uniju, sad ce, sad ce, smo sto nismo sto znaci da smo imali 10-ak da se informiramo i pratimo stanje u EU. Kampanja mi je bila dosadna i nemastovita. Nisam nista novo naucila a da vec prije nisam znala.
Cini mi se da nam nekako solo bas i ne ide, a dokaz tome je i stanje u kojem nam se nalazi drzava. Vec nekih 20 godina smo sami, ovisimo samo o sebi pa smo uspjeli sve unistiti. I mislim da ce veci problem biti ako se ponovno oslonimo na nekoga razmisljajuci kako ce drugi za nas rijesiti nase probleme koje odgadjamo vec godinama. EU nije toliko strasna, koliko smo mi sami za sebe strasni.
Sto se tice prirodnih resursa, imamo plin koji Talijanima prodajemo za neki kikiriki, nacionalnu naftnu kompaniju smo prodali, polja Bijele noci u Sibiru smo takodjer prodali, a sad bi MOL prodao i polja u Siriji. Znaci da smo lose pregovarali i da netko nije bio na razini zadatka, niti se kuzio u posao koji je radio. Tekstilna industrija nam je propala, brodogradnja takodjer. Proizvodimo jedno veliko nista. Prehrambena industrija isto ne stoji najbolje (primjer Podravke). Farmaceutsku smo prodali (Pliva), a Belupo je u odnosu na neke velike igrace premal da konkurira internacionalnim kompanijama koliko bi mogao, iako ne stoje toliko lose. Banke smo isto prodali, jedino je HPB jos u drzavnom vlasnistvu, a govori se o prodaji i te banke, kao i prodaji Croatia osiguranja.
Mene ovo uopce ne podsjeca na 1868. jer smo tad bili u totalno drugacijoj poziciji. S Madjarima smo jos 1102. postigli dogovor na temelju kojeg su oni imali puno vece ovlasti i prava, nego mi, a i ono sto se dogadjalo stoljecima nakog toga nam nije islo u prilog. Nismo imali kvalitetnu vlast, u tom slucaju kralja, sto je direktno znacilo da smo u podredjenom polozaju.
Ugovor iz 1102. nije dao Mađarima veće ovlasti. Hrvatska je sačuvala svoju samostalnost unutar dvojne monarhije.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la inani » 26 sij 2012 21:17

Da, koju je Madjarska kasnije lijepo iskoristila i prodala Dalmaciju Veneciji, sklopila ugovor s Austrijom, a mi smo ostali ostaci ostataka.
... :nesvjest:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Afrodita » 26 sij 2012 23:11

To je druga nagodba 1868. i druga država Austro-ugarska monarhija.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 26 sij 2012 23:15

a sve to je totalno irelevantno za političku situaciju u 2012. godini. :D
tako se razmislja samo u hrvatskoj, cini mi se. valjda kompleks malog naroda.
nema sanse da ce se u, recimo, njemackoj o vaznim strateskim i politickim odlukama raspravljati sa spikom 'a sjecas se 1848.' :pointandlaugh:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la rainbow » 26 sij 2012 23:53

a vele a je povijest učiteljica života, možda su curke za tim pošle :)

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Fusion » 27 sij 2012 00:12

Kopanje po povijesti iziskuje vrijeme i energiju koja se može iskoristiti za sadašnjost i/ili budućnost. :nerd:

Tik-tak, tik-tak :D

OnTop.; slika

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la rainbow » 27 sij 2012 00:27

yeah, yeah, kontruktivnost above all ;)

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la inani » 27 sij 2012 02:11

Afrodita je napisao/la:To je druga nagodba 1868. i druga država Austro-ugarska monarhija.
Znam da je, nisam pomijesala jednu s drugom. :D Samo smo usli pod jednim uvjetima s Madjarima u pakt pa su nas nekako zeznuli tokom povijesti tako da su oni uvijek imalo pravo "prvokupa". Ali, nema veze. :)
Htjela sam samo reci da vodimo losu vanjsku politiku.
Popeye je napisao/la:a sve to je totalno irelevantno za političku situaciju u 2012. godini. :D
tako se razmislja samo u hrvatskoj, cini mi se. valjda kompleks malog naroda.
nema sanse da ce se u, recimo, njemackoj o vaznim strateskim i politickim odlukama raspravljati sa spikom 'a sjecas se 1848.' :pointandlaugh:
:D :D
Pa da. Samo se povijest ponavlja. Kao. Njemacka ima kompleks II. svjetskog rata.
rainbow je napisao/la:a vele a je povijest učiteljica života, možda su curke za tim pošle :)
:)
... :nesvjest:

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Popeye » 27 sij 2012 09:26

inani je napisao/la:Njemacka ima kompleks II. svjetskog rata.
to je istina. no vrlo se konstruktivno, i za sebe i za druge, odnosi prema tome. daj boze da je hrvatsko drustvo na tom nivou.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la inani » 27 sij 2012 13:42

Popeye je napisao/la: to je istina. no vrlo se konstruktivno, i za sebe i za druge, odnosi prema tome. daj boze da je hrvatsko drustvo na tom nivou.
Nama ce trebati jos jako puno vremena da dodjemo na taj nivo, ako uopce ikad i dodjemo. Ustvari, povjesnicari i jesu krivi za krivo tumacenje, krivo shvacene cinjenice i stanje u kojem se nalazimo - vise pricamo o proslosti (uvijek je netko vise u pravu, netko vise zna i sl.), nego o sadasnjosti i buducnosti.
... :nesvjest:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la tamara3 » 27 sij 2012 13:49

Još na nekoj razini razumijem starije ljude, penziće i slično, oni su u većoj mjeri opterećeni prošlošću. Ali kad čujem dripčad koja se rodila '93 kako laprdaju o partizanima, ustašama i ne znam kakvim glupostima, a posebno kad je to u kombinaciji s crnim košuljama i podignutim desnicama, onda mi je zlo. Netko bi im trebao reći da se desnica može upotrijebiti i za nešto korisnije.
I ne, ne prihvaćam argument da su to čuli doma i da je društvo krivo. U toj dobi bi trebali imati dovoljno pameti da sami razluče neke stvari.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Zita » 28 sij 2012 10:04

Fusion je napisao/la:Kopanje po povijesti iziskuje vrijeme i energiju koja se može iskoristiti za sadašnjost i/ili budućnost. :nerd:

Tik-tak, tik-tak :D
:thumbup:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Afrodita » 28 sij 2012 11:32

tamara3 je napisao/la:Još na nekoj razini razumijem starije ljude, penziće i slično, oni su u većoj mjeri opterećeni prošlošću. Ali kad čujem dripčad koja se rodila '93 kako laprdaju o partizanima, ustašama i ne znam kakvim glupostima, a posebno kad je to u kombinaciji s crnim košuljama i podignutim desnicama, onda mi je zlo. Netko bi im trebao reći da se desnica može upotrijebiti i za nešto korisnije.
I ne, ne prihvaćam argument da su to čuli doma i da je društvo krivo. U toj dobi bi trebali imati dovoljno pameti da sami razluče neke stvari.
Relativno ..nažalost velik dio onih koji su bili u ratu opterećuju svoju djecu nacionalizmom i to je strašno ali imaš pravo djeca stvarno mogu bar u srednjoj školi misliti ako žele. Baš neki dan kad smo već na toj temi tako me je pozitivno iznenadio moj učenik kad je rekao da mu je dosta što roditelji koji su bili u ratu opterećuju svoju djecu upravo s nacionalizmom i da on misli da se to ne smije zaboraviti i da svi trebaju znati o Domovinskom ratu ali ne širiti mržnju i nacionalizam. E to su trenuci kad volim to što radim :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la tamara3 » 28 sij 2012 15:11

O please, i ja sam kao dijete svašta čula doma o ovome i o onome, ljudi razgovaraju, neće valjda zaključavati djecu u podrum kad se priča o politici, ne? Ali kad sam malo odrasla, počela sam koristiti vlastitu glavu, nije to tako teško kao što se misli :).

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Jadzia Dax » 28 sij 2012 17:37

tamara3 je napisao/la:Još na nekoj razini razumijem starije ljude, penziće i slično, oni su u većoj mjeri opterećeni prošlošću. Ali kad čujem dripčad koja se rodila '93 kako laprdaju o partizanima, ustašama i ne znam kakvim glupostima, a posebno kad je to u kombinaciji s crnim košuljama i podignutim desnicama, onda mi je zlo. Netko bi im trebao reći da se desnica može upotrijebiti i za nešto korisnije.
I ne, ne prihvaćam argument da su to čuli doma i da je društvo krivo. U toj dobi bi trebali imati dovoljno pameti da sami razluče neke stvari.

da, upravo to, alergična sam na tu dicu

ali u neku ruku i jesu roditelji krivi ako ne dopuštaju dici da imaju svoja politička razmišljanja, meni npr. moji dok sam bila mlađa nikad nisu htijeli reći za koga glasaju, zato kad sam odrasla mislim da im je malo žao, da bi oni volili da su nam stajališta bar malo sličnija, ali nisu, različiti smo i možemo se složiti da se ne slažemo (well., bar u onom trenu kad se umorimo od rasprave :D)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la tamara3 » 28 sij 2012 17:43

Stišaj ton ako ne voliš gusle, a obrati pozornost na ove dvije u pozadini. Inače, dokumentarac je jedan od najboljih koje sam gledala u posljednje vrijeme. Zove se "Sretna zemlja", a prati dvije skupine ljudi od kojih je jedna krenula na Bleiburg, a druga u Kumrovec, nedavno bio na HTV-u. Ovo je kadar s Bleiburga.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6ED-KaXMVjs[/youtube]

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Jadzia Dax » 28 sij 2012 19:18

@tam
da, ovakva ispiranja mozga su mi prestrašna
i ne mogu nikako razumijeti ljude koji se povode za ovako nečim, nebitno radilo se o ustašama, komunistima ili nekom trećem.
What's the point?

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Afrodita » 28 sij 2012 20:56

Kako reče moj učenik treba prošlost ostaviti u prošlosti jer nam ni sadašnjost baš nije sjajna a tko zna kakva će biti budućnost.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Referendum o ulasku RH u EU

Post Postao/la Dash » 25 lis 2012 21:30

Čitam malo komentare "poznanice" iz Grčke na IMDb. Francuz, Talijan, ona i ja povremeno puštamo pjesme i komentiramo neke aktualnosti. FRA je upitao kako je u Grčkoj. Pa ću c/p njene odgovore.
P_o_p_p_y 2 days ago (Mon Oct 22 2012 14:05:26)
Ignore this User | Report Abuse



Greece and the Greeks are suffering at the moment Doc
and this is just the beginning I am afraid
In the meantime guess who is gathering profits
http://euobserver.com/economic/116358

Germany's free borrowing is 'destroying Europe'

BRUSSELS - European Parliament chief Martin Schulz has launched a scathing attack on the German chancellor for promoting policies he says drive up the borrowing costs of other euro-countries, while Germany has just hit a record zero-percent interest rate on its bonds.

"Germany sold €4.6 billion worth of bonds at a record 0.0 percent interest rate today. Meanwhile, borrowing costs for other countries are soaring. This imbalance is destroying Europe," Schulz said on his way into the EU summit on Wednesday (23 May).

-----------------------
They and their partners (Wall Street,Banks,Rating Agencies etc etc ) will reap what they saw.There is order in the Universe.In the end we will all get what we deserve.
-----------------------
if they skin us alive (If our skin is worth anything to them that is)
they have already drained our fat-what the hell is this German obsession with human fat...beats me

there is no human dignity left,no working class rights,people work like slaves for 300 euros per month,no medicines for the sick... just taxes taxes taxes

you are single?TAX. you are married?TAX. you have children?TAXES. you own a house?TAX.you rent a house?TAX. you have a car?TAX.you have a shop? TAX.you work for a salary?CUT DOWN IN HALF OR ONE THIRD

food prices?OVER THE CEILING.utilities(electricity,water,telephone) prices?OVER THE CEILING.anykind of heating means for the winter prices?OVER THE CEILING.

It's a lot like Occupation you know the WWII kind ,cruel and inhumane

/end of dramatic monologue

sorry guys

-----------------------------
Možemo generalizirati i reći da su lijeni Grci uživali u blagodati EU i eura i imali visoko penzije, plaće, beneficije bla bla... Ali ni mi nismo daleko po mentalitetu od njih. Ne da bi se uljuljkali u roku odmah, nego nema tih rupa u zakonima, pravilima propisima EU a da mi ne bi našli ili po potrebi izburgijali neku rupu za proć'. Da se razumijemo, jesam za EU radi efikasnog pravosuđa, zakona i provođenja istih.
No, pitam se da li ćemo biti konjušari u EU, da li ćemo biti ovce za šišanje ili sitna stoka bez i jednog zuba.
Ili robovi.
Slaves.

Što mislite o tome?

Prigodna...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Xgcxd9wtXUE[/youtube]

Odgovorite