Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Afrodita » 07 ožu 2012 20:45

Da li ste se možda penjali ili ćete se penjati na krov zgrade poput Spidermena? Jeste li prešli ove zime preko zaleđene rijeke? Da li ste se vozili u automobilu kojem nisu radile kočnice?
Da li uopće imate hrabrosti za neke iznenadne il lude akcije ili to radite samo u mašti?
Da li ste zbog ljubavi učinili neku ludost ili to namjeravate?
Koliko ste ovisnik o adrenalinskim sportovima?
Obožavate li posjete parkovima kao što je Gardaland?
Koje tematske dijelove u takvim parkovima posjećujete?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2012 00:04

Pila mlijeko dan nakon isteka roka trajanja. :život na rubu:

OK, serem, nisam ni to. :dork: Nisam takav avanturistički tip. Jesam spontana ali u granicama zdravog razuma. Radije bih napravila milijun malih spontanih stvari nego jednu veliku ludost. Doduše morala sam se penjat kroz prozor kuće jednom usred noći ali to nije bila ludost nego glupost jer sam se uspjela zaključat vani kao i baksuz kakav jesam.

Od mene se npr. može očekivat da banem na vrata out of the blue uninvited s teglom Nutelle i onda nagovaram prisutne da sjednemo na random bus na najbližem okretištu i vidimo gdje ćemo završit. Sad ne mogu ni to jer su proklete kontrole posvuda a nemam godišnju kartu. But I digress.

Hoću reć da sam kamilica. :hideunderrock:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Daisy » 08 ožu 2012 15:23

Afrodita je napisao/la:Da li ste se možda penjali ili ćete se penjati na krov zgrade poput Spidermena? Jeste li prešli ove zime preko zaleđene rijeke? Da li ste se vozili u automobilu kojem nisu radile kočnice?
vozila sam se u avionu kojem su se komande zaledile. nisam to planirala. prije puno godina okrenula sam napunjenu pusku naopako i gledala vidi li se ista u cijevi. jos uvijek imam oba oka.
Afrodita je napisao/la:Da li uopće imate hrabrosti za neke iznenadne il lude akcije ili to radite samo u mašti?
imam hrabrosti i ne volim to.
Afrodita je napisao/la:Da li ste zbog ljubavi učinili neku ludost ili to namjeravate?
vise sam puta pravila budalu od sebe. ne namjeravam to vise.
Afrodita je napisao/la:Koliko ste ovisnik o adrenalinskim sportovima?
od 1 do 10 - 0.
Afrodita je napisao/la:Obožavate li posjete parkovima kao što je Gardaland?
ne, vise volim posjete grobljima.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Zita » 08 ožu 2012 15:50

Afrodita je napisao/la:Da li ste se možda penjali ili ćete se penjati na krov zgrade poput Spidermena? Jeste li prešli ove zime preko zaleđene rijeke? Da li ste se vozili u automobilu kojem nisu radile kočnice?
Da li uopće imate hrabrosti za neke iznenadne il lude akcije ili to radite samo u mašti?
Da li ste zbog ljubavi učinili neku ludost ili to namjeravate?
Koliko ste ovisnik o adrenalinskim sportovima?
Obožavate li posjete parkovima kao što je Gardaland?
Koje tematske dijelove u takvim parkovima posjećujete?
o boze. ne. nisam se penjala nit mi pada na pamet, nebi presla preko zaledene rijeke da mi netko prijeti pistoljem i ne vozim se automobilom ak nema kocnice.
to su mi stvari koje se ne rade nikada i nikako. sigurnost na prvom mjestu, sigurnost sebe i ostalih. ok dosadna sam, znam al to je polje na kojem osoba mora bit dosadna.

nikad me nitko nije odveo u gardaland :place:

ne brijem na adrenalinske sportove jer ga mogu imat na druge sigurnije nacine dok ovdje prvo pomislim da mogu postat biljka, para il tetraplegicarka. ne fala
Measure of a woman is her sense of humor

Plague

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Plague » 08 ožu 2012 19:06

ja volim lunaparkove. i skočila bi bungee kad bi bila u prilici. i volim se popet negdje visoko jer se bojim visine, dobar je to adrenalin. to mi je dovoljno.
vožnju bez kočnica neću ni komentirat. mislim, wtf? to je ravno skoku iz aviona bez padobrana. :o

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 08 ožu 2012 19:40

bilo je tu hrpa gluposti al najvise se ponosim svojim stopanjima po ciloj hrvatskoj i raznoraznim dogodovstinama pritom...nesto bas nedavno je luda voznja od st do trogira radi hvatanja busa nekidan,trebalo nam je cca 15 minuta i bilo je bas onako filmski,kroz crveno,u skare,preticanja,precice...
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Sleepaway » 08 ožu 2012 19:42

Afrodita je napisao/la:Da li ste se možda penjali ili ćete se penjati na krov zgrade poput Spidermena? Jeste li prešli ove zime preko zaleđene rijeke? Da li ste se vozili u automobilu kojem nisu radile kočnice?

ne ,ne . Da i prvi zid je bio moj!

Da li uopće imate hrabrosti za neke iznenadne il lude akcije ili to radite samo u mašti?

živim za spontane stvari

Da li ste zbog ljubavi učinili neku ludost ili to namjeravate?

uh u pijanom stanju sve i svašta!

Koliko ste ovisnik o adrenalinskim sportovima?

obožavam, bar me još to pokreče

Obožavate li posjete parkovima kao što je Gardaland?

da

Koje tematske dijelove u takvim parkovima posjećujete?
sve što se visine i brzine tiče da ubijem unutarnji strah!
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 ožu 2012 19:45

Super mi je kako je Gardaland u istom košu kao vožnja auta bez kočnica :D
Ja živim na rubu totalno, ne dajem žmigavac kad skrećem i skroz sam si fearless. :giraffe:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la mango » 08 ožu 2012 19:54

Ja obozavan adrenalin...ovisnik san...:)
vozin brzo
imala sam jednu totalku
kao dite sam i iz trajekta skakala u more
i sa raznih litica u more
penjen se svugdi
u parkovima i gardelandu prođen sve
e i ode san na ovom žutom visokom toboganu bila koji ne zavrsava u bazenu ( to je bilo bolno za moja guza )

slika

slika

Avatar
disturbed
Postovi: 110
Pridružen/a: 26 vel 2012 13:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la disturbed » 08 ožu 2012 20:27

ne kužim taj žuti tobogan.. pa di onda završava ak ne u bazenu? :o
nije valjda na tvrdom podu? jer meni tak izgleda, ka samoubojstvo. :D

Gost

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Gost » 08 ožu 2012 20:28

"Luda" sam u nekim situacijama koje su opasne po nekoga koga volim i sl. , tipa stat ću pred nekoga tko je četiri puta veći od mene, ali da ću sad odjednom bez ikakvog povoda skakati s krova zgrade s improviziranom letjelicom - nope.
Cura je sušta suprotnost, sve će isprobati i trudila se tri godine da i ja odem tim putem... na kraju sam joj fino rekla - Daj mi čips, film, pomazi po glavi a ti odi u Gardaland i imaj si te svoje adrenaline. :svelja:

Ove slike tobogana sam prescrollala, preopasno mi izgledaju.

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la mango » 08 ožu 2012 20:28

tocno ka na slici

slika u tom malom prosirenju

Avatar
samo ja
Postovi: 376
Pridružen/a: 29 ožu 2011 18:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la samo ja » 08 ožu 2012 20:40

uff... ja sam tip koji bi za malo adrenalina skočio niz liticu u onom bird-man odjelcu s padobranom, a da prethodno nisam položila nikakav tečaj o tome kako se tim padobranom upravlja :luda3: dobro da se već nisam odvalila na tako nešto i da su oko mene uik neki razumni ljudi koji me urazume i odgovore od tako nečeg :D do sad su jedino neki ludi spustevi bajkom i skejtom bili u igri... u zadnje vrime me pali onaj longboard, pogotovo kaj to čudo može postići zavidnu brzinu pri spustu... živi bili pa vidili :veryhappydance:

Avatar
disturbed
Postovi: 110
Pridružen/a: 26 vel 2012 13:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la disturbed » 08 ožu 2012 20:41

:D

pa kak te zabolila guzica? pa padneš u vodicu. :D preplitko?

Plague

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Plague » 08 ožu 2012 20:41

ReaTM je napisao/la:"Luda" sam u nekim situacijama koje su opasne po nekoga koga volim i sl. , tipa stat ću pred nekoga tko je četiri puta veći od mene
tako nekako i ja. ekšli sam sa nekih 16-17 prebila tipa koji me slijedio ulicom i zgrabio za sisu. :D
ali volim i skakat u more s litica i rado bih ronila međ koraljnim grebenima i promatrala jata morskih pasa. :inlove: i išla bih na safari i proučavala velike mačke po africi i jela žohare na tajlandu. možda se jednog dana prijavim u survivor. :D ozbiljno me zanima kako bih se snašla u situaciji da sam sama ili s još par ljudi na nenaseljenom otoku i imam samo svoje dvije ruke i sve što mi priroda nudi za preživjet.
ponekad priželjkujem zombi apokalipsu samo da imam šta radit. osmislila sam i tematski park koji bi otvorila da sam ludo bogata - imao bi prave ljude glumce koji bi klipsali okolo, a igralo bi se puškama za pejntbol i trajalo bi dok ne ostane last man standing. :D i tako. too much time on my hands.

Gost

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Gost » 08 ožu 2012 20:44

PicajzLa je napisao/la:osmislila sam i tematski park koji bi otvorila da sam ludo bogata - imao bi prave ljude glumce koji bi klipsali okolo, a igralo bi se puškama za pejntbol i trajalo bi dok ne ostane last man standing. :D i tako. too much time on my hands.
Ali paintball nije `ludost` - to je najbolje ikad. * lašti pušku/ maže ratnu boju *
Platila bih kartu, odi se obogatit. :D

Plague

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Plague » 08 ožu 2012 20:49

paintball nije ludost, ali moj zombie apocalypse theme park bi bio :D nema hrane, nema spavanja, nema pauze. imate razrušen grad i sami se morate pobrinut za svoje potrebe. i nema odustajanja, igra traje dok vi trajete. nešto kao the walking dead meets escape from l.a. samo jedan izlazi živ. :D

Gost

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Gost » 08 ožu 2012 20:51

ReaTM je napisao/la:Platila bih kartu, odi se obogatit. :D

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Afrodita » 08 ožu 2012 20:55

Daj taj park što prije ovdje napravi da ne moramo putovati po svijetu radi zabave :wink:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la mango » 08 ožu 2012 20:59

@ disturbed da voda u tom dijelu nije ni do koljena, taman do pola listova dođe...tako da....

Plague

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Plague » 08 ožu 2012 20:59

neka ima vas zainteresiranih. :D
mogla bi probat pitchat ideju sponzorima zabavnih parkova diljem svijeta, naći će se netko. :sinister:

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la mango » 08 ožu 2012 21:01

ja prvi :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2012 21:40

U, oću i ja. :kokice:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Kroacija » 08 ožu 2012 21:59

PicajzLa je napisao/la:
ReaTM je napisao/la:"Luda" sam u nekim situacijama koje su opasne po nekoga koga volim i sl. , tipa stat ću pred nekoga tko je četiri puta veći od mene
tako nekako i ja. ekšli sam sa nekih 16-17 prebila tipa koji me slijedio ulicom i zgrabio za sisu. :D
:dize rucicu:
redovito sam dolazila u modricama doma. ali ponosna.
sa 12 sam skoro ubila jednog decka. nitko od deckiju u mojoj ulici naime nije imao muda. i na igralistu su nam jednom dosla djeca iz druge ulice i tjerala s terena. na sto sam ja, the boss, jedina reagirala. povaljala sam se na igralistu za balote s njim, saketala, da bih na kraju uhvatila sebe u momentu kako ga davim i kako on ustvari uopce nema zraka i kako su neka djeca vec pobjegla zvati roditelje. :D
sjecam se da sam picila doma kao da mi je raketa u guzici.


inace, od pothvata pamtim jos i sjedenje na visokom prozoru i penjanje na zvonik sv. duje.
puno je tu ludih stvari koje ja radim svakodnevno :nerd: npr. cik cak pretjecanja i koristenje zelenog lasera pritom. :konjanik:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la Afrodita » 08 ožu 2012 22:04

Go girls you're so wild :ura:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2012 22:41

U biti ja sam se sjetila nečeg ali ne znam računa li se s obzirom na to da se uopće ne sjećam da sam to napravila. Moji mi kažu da sam, kad smo netom prije početka rata bili u Srbiji u posjetu rođacima, počela pjevat hrvatsku himnu nasred ulice pa je bilo neugodnosti. :/ Nisam imala pojma šta radim, valjda mi je pjesma bila u glavi s obzirom na to da su nas doma bombardirali (some pun intended) domoljubljem u svim medijima.

Uglavnom, eto, beat that. A gdje ste vi bili '91? :sinister: :D :D

A i tukla sam se s dečkima u osnovnoj, no ne mislim da je to ludost nego dio odrastanja. Što sam trebala radit kad mi je 90% prijatelja bilo muško. :lol: I krala sam susjedu voće iz dvorišta. Jedva pobjegla preko ograde. Osnovna škola - mračno doba u mom životu. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la omnia » 08 ožu 2012 22:47

Ništa pretjerano ludo ni ekstremno.

Standardno dječje, penjanje i skakanje u more s visokih stijena, tuča s dječacima, plivanje po nevremenu itd.

Zapravo sam pi**ica :blushes:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2012 22:54

omnia je napisao/la:Zapravo sam pi**ica :blushes:
Da se to sredit.

Izazivam te da počneš izostavljat apostrofe kad ispustiš slovo na kraju glagola. :rukavica u facu:

:D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la omnia » 08 ožu 2012 22:59

Ahh... :wow: :faint:

Ne mogu, ne... ne traži me to!!!!

Tako se osjećam važno i all fancy zbog svog megaultra cool pravopisa! :ubergeek:

:pljuje.na.tvoju.rukavicu:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koju ste najluđu stvar napravili u životu?

Post Postao/la ariadne » 08 ožu 2012 23:18

omnia je napisao/la::pljuje.na.tvoju.rukavicu:
Ewwww :lol: Eto mi kad pokušavam pomoć. :diva:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite