I što sada? *nakon izbora 2011*

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Hoće li Kukurikaši provesti svoja predizborna obećanja-planove:

mislim da hoće
6
16%
mislim da neće
18
49%
ne znam
13
35%
 
Ukupno glasova: 37

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Daisy » 20 vel 2012 07:48

ma kako ti to o jaci da sta je dobro napravila. pa znatno je podigla cijenu dionica farmaceutske industrije. eno, za vrijeme njezine vladavine uveden je recept cak i za voltaren. popijene sve tablete za smirenje pa stoka navalila na voltaren.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la slapa » 20 vel 2012 12:58


ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 20 vel 2012 15:05

brojke (i boje) govore vise od rijeci.

Sva sreca da se katolicko sveuciliste toliko zeleni. To je valjda zato da i mi ateisti naucimo Ocenas jer nam, ocito, samo Bog moze pomoci....

Povecanje proracuna za ured predsjednika vlade od 26% govori o istancanom osjecaju predsjednika ali i vlade za tesku situaciju u kojoj se zemlja nalazi.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Afrodita » 20 vel 2012 19:31

Daisy je napisao/la:ma kako ti to o jaci da sta je dobro napravila. pa znatno je podigla cijenu dionica farmaceutske industrije. eno, za vrijeme njezine vladavine uveden je recept cak i za voltaren. popijene sve tablete za smirenje pa stoka navalila na voltaren.
Sve to u svrhu globalizacije i farmaceutske industrije da malo vlada tržištem :D
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 22 vel 2012 01:27

HABUŠ SE UGLEDAO NA STRANAČKOG ŠEFA
U nadzorne odbore gradskih tvrtki - bez natječaja!
"Nitko ne spori da javni natječaji u Gradu Varaždinu nisu bili (uvijek) jamstvo da će u nadzorne odbore, upravna vijeća i savjeta uistinu ući stručne osobe. Naime, nerijetko se događalo da se na natječaj javi niz stručnih osoba, ali su na kraju znali ipak prevagnuli politički razlozi imenovanja. Jednostavno, većini u Gradskom vijeću draže su bile političke i neke slične reference, nego stručne.

No, umjesto da se promijeni ili doradi završnica provedbe javnih natječaja ustrojavanjem posebnog stručnog tijela za izbor ili jednostavno otvoreno i javno raspravi o svim kandidatima – većina u Gradskom vijeću koju predvodi HNS jednostavno je ukinula natječaje te time učinila ne korak, nego dva unatrag. "


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/ ... ecaja.html
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Dash » 22 vel 2012 02:06

'U svakom trenutku jedinica lokalne samouprave može predlagati članove upravnih tijela i nadzornih odbora na temelju stručnosti i odgovornosti kandidata, a bez provođenja postupka javnog natječaja koji iziskuje dulji protek vremena, a istovremeno ne jamči sposobnost upravljanja tim tijelima', objasnio je ukidanje javnih natječaja varaždinski gradonačelnik Goran Habuš (HNS)

Bila sam u jedinicama lokalne samouprave. I otišla. Pozvaše me natrag. (:kontemplirala ili hibernirala:).

Pristala.

E, sad idem pojest svoje govno i idem van iz HNSa!

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 23 vel 2012 22:38

Popeye je napisao/la:dakle, koliko je novaca, stotina milijuna kuna, nova vlada ukrala drzavi za stranacko i osobno trosenje? kako se zove ta nova fimi-medija?

ne znam kako bih pored zdravih ociju i zdravog razuma trebao povjerovati da su HDZ i SDP isti.
Evo već trećina toga
http://www.index.hr/vijesti/clanak/inde ... 00812.aspx

Ahahahahahahahahahahaha :veryhappydance: :veryhappydance: :veryhappydance: :veryhappydance: :veryhappydance:

Pusa Popeyeu, dobro ga je ovdje primio (argument, jel).
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Afrodita » 24 vel 2012 00:08

Isti ili možda sve sličniji :D
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 02 ožu 2012 22:13

Josipović -> Zamp -> Emporion -> Vojkovic -> 111 milijuna kuna u tri godine

i nema komentara :sealedlips:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la tamara3 » 14 ožu 2012 16:01


ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 18 ožu 2012 12:12

Aj kad vec Popaju to nije bilo interesantno za istraziti da ja napisem sto znam o tome:
Vladina online komunikacija je jos jedno potemkinovo selo u kojem klinci od 20-tak godina predvodjeni Zinkom Bardic suvlasnicom tvrtke Madison koja to navodno radi besple, naivnoj raji plasiraju demagogiju da bi stvorili privid kako Vlada komunicira sa gradjanima.

Klinci su prva dva mjeseca to radili bez ikakvog zakonskog okvira, navodno volonterski (sto je jako tesko za povjerovati) i sto je takodjer bilo izvan zakonskih okvira jer su radili za nepostojecu sluzbu.

Na stranu cinjenica da mnogi fanovi Vladine stranice odista misle da komuniciraju s nekim iz Vlade sto je ravno prevari.

Zinka Bardic je, sto se proteklih mjeseci saznalo, nositeljica online nicka "bijesprvi" koji je onomad prije par godina javnosti predstavljen kao politicki neopredjeljen student koji je svojim angazmanom zelio dati svoj doprinos gradjanskoj kritici vlasti, a njegovi video uradci serije "Kiro prosviro" nagovjestavali su da u Hrvatskoj odista postoji slobodna gradjanska misao.

Stoga je porazavajuce saznanje da je to u stvari samo dobro smsljena PR manipulacija iz kuhinje SDP-a a da u Hrvatskoj ne postoji slobodna gradjanska misao jer ispada da se svaka inicijativa svodi na politicke placenike koji manipulacijama ubijaju javno mnjenje.

Zanimljivo je usporediti medijsku hajku u kojoj je vise kartica teksta napisano o Kosoricinim brosevima nego o svim malverzacijama s kojima su povezani trenutni obnasatelji vlasti, predsjednik drzave, te neizostavni imovinski magnati Pavic, Todoric, Vojkovic, Koncar, sa evidentnom medijskom sutnjem koja sada vlada medijskim prostorom kada nam se serviraju daleko gore i prozirnije pizdarije nego je to itko prije radio.

ovo vrijeme danas mogu usporediti jedino sa vremenom vladavine Tudjmana u prvih 5 godina vlasti.

Zanimljivo je kako nikome ne smeta sto drzavne institucije hladno toleriraju Todoricev upad u platni sustav drzave (tiskanjem famoznih bonova) dok s druge strane proganjaju Todoriceve dobavljace koji su bili prisiljeni tim bonovima davati placu svojim radnicima - jer drugo nisu imali posto im je roba placena na taj nacin.

Ono sto najvise deprimira je stanje duha nacije i sutnja inace prije zestokih kriticara koji se jednostavno na sve ove pizdarije sto nam Kukuriku ovih mjeseci servira uopce ne oglasavaju.

Ocito su politicko kadroviranje, zaposljevanje po stranackim linijama, povecanje poreza i otimanje zadnje kune iz dzepa najsirih narodnih masa, otvoreno laganje, otvoreno krsenje zakona, potpuno ignoriranje javnosti, bahacenje, ovrhe nad stanovnistvom i sitnim poduzetnicima te oprastanje dugova najvecima, nekontrolirani val poskupljenja ciji je cilj krpanje rupa nastalih promasajima u poslovanju drzavnih firmi daleko manje zlo nego jebeni Kosoricini brosevi koji su toliko iritirali javnost da nije bilo dana a da se ne spomenu.

Koliko god se to nekome svidjelo ili ne svidjelo - HDZ je prvi (i jedini) dao pohapsiti svoje clanove (cak i visoke funkcionere) povezane u kriminal, sada ce biti jedan od rijetkih koji ce stvarno imati unutarstranacke izbore sa vise kandidata. Da li ce na tim izborima varati ili ne pitanje je unutarnje demokratske zrelosti a vidjet ce se nakon izbora.
No, iz ove perspektive - to je ipak naprednije od unutarstranackih izbora koalicijskih stranaka koji se odvijaju sa samo jednim kandidatom.
Nije nas problem Vlast - nas problem je narod koji unatoc novim tehnoloskim mogucnostima i obrazovanju, u razvoju nije odmakao dalje od amebe.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la tamara3 » 18 ožu 2012 13:42

I još:

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarst ... oriva.html

Od utorka opet slijede više cijene goriva, a Vlada, koja je najavila poskupljenje struje, pokušava naći način da barem za koju lipu rastereti građane.

Jebale ih lipe da ih jebale. Pardon.

fraktal
Postovi: 2
Pridružen/a: 01 vel 2011 16:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la fraktal » 18 ožu 2012 13:51

Skidam kapu, ow.

I naravno da nećeš čuti od popeyea filipike protiv SDP-a, niti jedan komentar na Josipovića i Vojkovića, ali smo zato svi za broševe slušali izljeve bijesa. Ne samo od njega, od svih koji su likovali kada je SDP pobijedio, no to je bilo prije udarca ispod pojasa - pdv-a 25%, rasta cijena goriva, afere ZAMP, zapošljavanja po stranačkoj liniji (ako niste znali, Vlada je od EU dobila opomenu za smjene po stranačkoj liniji, zato su to usporili - nigdje u medijima nije pisalo da su opomenuti), Holdinga u katastrofalnom stanju, povećanja cijena prijevoza, povećanja cijena života općenito.

Fantastičan komentar neki dan u Večernjem listu, ne sjećam se autora, pismo čitatelja je bilo mislim, gdje čovjek govori da Hrvatska od vremena NDH nije bila u ovakvoj diktaturi. Ne samo medijskoj, nego biranje u nadzorne odbore i vijećnika bez javnih natječaja se nije ni Tuđmanu za vrijeme rata za slobodu toleriralo. Dovoljno je vidjeti to što je EPH od svega o ZAMP-u objavio samo intervju s Vojkovićem u kojem se pere od odgovornosti, i on i Josipović.

HDZ se obračunava s kriminalom u svojim redovima, regrupiraju se, traže nove, poštenije ljude s naprednijim stavovima. Objektivno gledano, trenutno je po stavovima HDZ više ljevičarski orijentirana stranka nego SDP. SDP nema niti jednu karakteristiku lijeve politike, nisu napravili niti jedan takav potez, osim što se tako nazivaju. Smjestili su svima ovdje čak s leđa za ono da neće podržati gay brakove. Analno. Kad se još HDZ obračuna s pojedinim starim idiotima u stranci, s argumentom da su se jedini obračunali sa svojim kriminalcima, za 4-8 godina se vraćaju na vlast.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 18 ožu 2012 15:42

tamara3 je napisao/la:pokušava naći način da barem za koju lipu rastereti građane.
Jebale ih lipe da ih jebale. Pardon.
Pa tamara3, daju nam koju lipu da lakse maznu stotine i tisuce kuna mjesecno.
Porazavajuce je da se to sve moglo lijepo vidjeti i u predizbornoj kampanji, no na zalost sad je kasno.
fraktal je napisao/la:Kad se još HDZ obračuna s pojedinim starim idiotima u stranci, s argumentom da su se jedini obračunali sa svojim kriminalcima, za 4-8 godina se vraćaju na vlast.
O tom - potom jer sve zavisi kako ce proci unutarstranacki izbori. TJ - tko ce pobijediti.
Jedina sansa da se nastave antikoripcijski trendovi i demokratske promjene je bila da je na ovim izborima pobijedio HDZ sa tijesnom vecinom a to smo propustili.
Unatoc evidentnim prljavstinama u HDZ-u Kosorica bi u tom slucaju ucvrstila vlast u stranci i nastavila sa ciscenjem tjerajuci Bajica da radi i rjesavajuci se balasta koji je jos uvijek postojao u HDZ-u.
No rulja ocito nije prepoznala taj kljucni trenutak - jer nije vidjela njenu volju da odista probleme rjesava (koliko je to uopce bila u mogucnosti u takvom okruzenju) kao ni pozitivne pomake koje je evidentno napravila vlada s njom na celu kao sto su: javni natjecaji, ogranicenje troskova duznosnika, smanjenje troskova same javne uprave (to sam osjetila i na vlastitim ledjima), stvaranje antikorupcijske klime koja je dovela do pokretanja procesa, zavrsetak pristupnih pregovora, uvodjenje prakse postavljana nestranackih ministara i da ne nabrajam dalje - u kojem je trebalo produziti mandat takvoj vladi da nastavi provoditi te procese nego je (rulja) glasala za promjene da bi sve vratila na staro, a to staro je ono sto imamo danas a sto je radio i Sanader.

Sumnjam da sada Kosorica ima politicke moci da se odrzi na povrsini u HDZ-u, a to najvise ovisi o tome koliko se uopce HDZ profilirao, no to cemo vidjeti na unutarstranackim izborima.
Takodjer sumnjam da, osim nje, unutar HDZ-a postoji jos itko tko bi krenuo tim putem i kome je stalo da napravi neki pomak u vezi demokratizacije.
Nije ni Jadra olicenje demokracije, ali je streberica koja je neke zadace koje je nametnula EU shvatila doslovce, a ocito nije umocena u bilo kakve tijekove novca pa joj je u onom trenutku najprakticnije bilo da radi u korist drzave.
Taj smo trenutak propustili i svjesno se vratili ne 5 nego 50 ili 500 koraka u nazad, Bajic je opet zapao u hibernaciju, ovi rade sto hoce a mi imamo vlast kakvu zasluzujemo...
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 19 ožu 2012 14:57

Ow, činiš socijalni suicid svojim postovima. Men'su ovdje rekli da maltretiram posjetitelje svojim desničarskim stavovima, nemoj ti tu desno isto na križanju staze :D

Slažem se s tobom u svemu. Čudo :D

Jedna za popaya još i ostale antihercegovce, samo da pokažem kako su i hr mediji došli pameti, uvidjeli da im ništa Hercegovci nisu krivi i da najbolje rade :*
http://www.24sata.hr/kosarka/tko-je-tu- ... aka-258153

Sve se okreće. Vidovita sam. VIDOVITA.

P.S. F me, onaj harač sad izgleda tako dobro. A drvljem i kamenjem se i ovdje i u Saboru na Kosoricu išlo.
Ajmooooooooo http://www.index.hr/vijesti/clanak/cije ... 05173.aspx :D :D :D :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 19 ožu 2012 16:16

Ja nisam desničarka, naprotiv, sumnjam da je itko ovdje više zadojen socijalističkim idejama od mene.
But - ako sam ljevičarka nisam lobotomirana da ne vidim oko sebe.
Crvena boja sama po sebi ne znači ništa. SDP je samo deklarativno lijevi kao što je HDZ samo deklarativno desni. U svojoj suštini su obje stranke debelo neoliberalne sa primjesama kapitalističkog totalitarizma u najboljoj maniri Super Hik-a (uzmi siromašnima da bi dao bogatima).
To se vidi na svakom koraku i kud god se okreneš.
čak je Kosoricina vlada imala nekoliko parcijalnih socijalno osjetljivih rješenja, za razliku od Kukuriku vlade koja brutalno cijedi zadnje kapi krvi iz naroda, dok crkvu, banke i krupni kapital ostavlja neokrznutima.

Vlada koja donosi proračun koji smanjuje davanja za zdravstvo i školstvo dok istovremeno ne dira crkvu, banke, krupni kapital a političarima podiže primanja i otvoreno bez ikakva skrivanja bahato laže svoj narod, nikako se ne može nazvati lijevom pa sve da u njoj sjede Marx, Engels, Lenjin i Tito zajedno.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 19 ožu 2012 22:19

Nego, Ingrid imala "day after yesterday" trenutak i nitko joj se ovdje ne ruga kao Jadranki :( Nitko nije napravio fotomontaže, otvorito topic, sherao po Fejsu, proglašavao je retardiranom itd. Ajmoooooooooo

Kad je HDZ-ova vlada bila pokrenula izmjene zakona o radu, građani su napravili peticiju, potpisao je i Milanović. Sad Milanović hoće mijenjati zakon o radu. Nitko nije napravio fotomontaže, otvorio topic, sherao po Fejsu, proglasio ga retardiranim i licemjernim, a bome nikakve peticije ne vidim. Ajmoooooooo

:D :D :D

Ovo postaje sve bolje i bolje :D
Nije mi bilo ovako zabavno otkad je Portugal demolirao Sarajstan 6:2.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Zita » 19 ožu 2012 22:24

sulka. ne seri sa tim pro hdz forama :P
kus
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 19 ožu 2012 22:26

Ne ba, ne kontaš. Nije to pro-HDZ-ovsko, samo sad uživam kad vidim kako ljudi imaju dvostruke kriterije :D

Ne bih ja bila ja da vam sad to ne nabijam na nos bar još 3 godine i 7 mjeseci. :D Nisam kriva što sam u pravu, ježi ga :D
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Zita » 19 ožu 2012 22:31

u svom paralelnom svijetu si 100% u pravu
i lajkam te radi tog ;)

a ovo. ma iskreno-zabole me ;)
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 19 ožu 2012 22:34

Ovom paralelnom svemiru u kojem vrijede zakoni logike i isti principi za sve, u pravu sam, da. Dabome da jesam. Samo je to tranzijentni užitak ježi ga :D

Nemoj da kopam topike da pokažem koliko je kome stalo :D

Ne zamjeram ja to nikome. Samo se valjam k'o grašak u liftu od smijeha svaki put kad su ovi SDP-ovci pohlepni koliko i kriminalci iz HDZ-a, i kako to niste vidjeli.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 19 ožu 2012 22:42

pitam se koliko bi me se tek spominjalo da ekšli sudjelujem u ovom topicu više. :D

madamcrayensur
Postovi: 66
Pridružen/a: 10 ožu 2012 18:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la madamcrayensur » 20 ožu 2012 09:06

@ow ,da superhik definitivno najbolje opisuje našu državu..
umrla sam od smijeha kada je neki dan m.m. u svom dokumentarcu o am.kapitalizmu kao najbolje firme(po uvjetima rada) navodio one gdje su radnici istovremeno i suvlasnici,odmah sam se sjetila ispljuvanog radničkog samoupravljanja..
mislim da je ovaj naš sistem nepopravljiv,to jedino revolucija liječi...i to nije dobro..

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 21 ožu 2012 22:55

ne pomaze tu revolucija jer su politicari takvi kakvi jesu zato jer su za njih glasali gradjani debili....
samo debil moze ocekivati postenje od lopova i iskrenost od lazljivaca.
A nije da se nije znalo i tko je lopov, i tko je lazljiv, i tko bahat a tko castohlepan.
Ali debilnim gradjanima nista ne mozes dokazati.
Oni prvo slijepo podrzavaju svoje fejvorite bez ikakvih kriterija vrijedjajuci sve koji drugacije misle, a kada shvate da su ih oni koje su podrzavali debelo zajebali - prave se da ih se to uopce ne tice.
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 22 ožu 2012 12:22

ukratko, hrvati zaslužuju baš sve što im se događa. :giveflower:

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Pi » 22 ožu 2012 20:42

ow je napisao/la: Oni prvo slijepo podrzavaju svoje fejvorite bez ikakvih kriterija vrijedjajuci sve koji drugacije misle, a kada shvate da su ih oni koje su podrzavali debelo zajebali - prave se da ih se to uopce ne tice.
Ova tema nikad nije bolje opisana :D :D :D

U međuvremenu, budalasta Pusićka, nakon povlačenja iz Sirije dalje se uvlači u analni otvor EU,
http://www.vecernji.hr/biznis/vlada-zab ... nak-390081
Neće tu biti kraja dok ovi nesposobnjakovići i maseri hemoroida europskih zemalja ne dotjeraju cijene nafte na 21 kn po litri (plan 21, anyone?).

Između svega toga, propagandno glasilo Jutarnji list nije našao vremena objaviti jednu od najvažnijih vijesti u posljednih 10 godina za Hrvatsku, a to je da je nezaposlenost prvi puta od Račana veća od 20%. Zaista ovakve medijske diktature nije bilo od doba NDH.

:D :D :D

@popeye - Tako je! Skupa s onih skoro 70% koji su glasali za SDP i tu otvarali slavljeničke teme.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Afrodita » 22 ožu 2012 20:52

Kad sam čula da će nam ukiniti kolektivni...smanjiti cipelarinu, nema božićnice, nema regresa... a da mi recimo smanje i plaću pa da odem u park mladosti :shakinghead: :primalscream:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 25 ožu 2012 12:18

Još jedan korak nazad:
Novi Kazneni zakon, koji će stupiti na snagu nakon Nove godine, ipak neće ukinuti ispovjednu i odvjetničku tajnu u slučajevima kad ispovjednik ili odvjetnik branitelj od klijenta u povjerenju saznaju za počinjenje kaznenog djela na štetu djece.

Radna skupina nove vlade koja radi na izmjenama novog kaznenog zakona koji je donijela prethodna vlast (u okviru uskladjenja pravne regulative prema stecevinama EU) i koji treba stupiti na snagu 01,01.2013 utvrdila je da je odredba o ukidanju ispovjedne i odvjetnicke tajne PREVID!!??!! pa ce odvjetnike i vjesrke ispovjednike izuzeti iz clanka 302 KZ.

"U reguliranju kaznenog djela neprijavljivanja počinjenog kaznenog djela (čl. 302), u Kaznenom zakonu stoji kako osobe u posebnom odnosu s počiniteljem - bračni drugovi, partneri, uža obitelj, odvjetnik, javni bilježnik, liječnik, zubar, psiholog, skrbnik i vjerski ispovjednik - nisu dužne prijaviti saznanja o počinjenju kaznenog djela, osim ako je djelo počinjeno prema djetetu.

Drugim riječima, ispovjednik bi, ako mu vjernik ispovijedi da je zlostavljao dijete, to trebao prijaviti policiji, a jednako bi trebao učiniti i odvjetnik ako mu to kaže njegov branjenik. Takva je odredba u KZ uvrštena na prijedlog pravobraniteljice za djecu Mile Jelavić, zbog potrebe pojačane kaznenopravne zaštite djece."

Svaki korak nazad je samo to sto jeste: KORAK NAZAD!!!
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la ow » 26 ožu 2012 13:02

Jos malo o manjem zlu:

Kukuriku koalicija odustala od jednog obećanja u Planu 21: Žene bez partnera ne mogu na umjetnu oplodnju

http://www.jutarnji.hr/kukuriku-koalici ... u/1016956/

A bas su brosevi bili prvorazredan drustveni problem...
Prema njima Kukuriku je kikiriki :kokice:
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la JaNNa » 26 ožu 2012 13:26

Pi je napisao/la: @popeye - Tako je! Skupa s onih skoro 70% koji su glasali za SDP i tu otvarali slavljeničke teme.
ha? slavljenička tema? nadam se da se ne misliš o ovoj, jer ova tema je otvorena da bi se pratio rad i ostvarenja predizbornog plana, a ne da bi se slavilo..
ja sam osobno glasala za Kukuriku jer sam željela promjenu, ali se nisam nadala da će procvast tratinčice odmah (asocijacija je došla s livade preko puta ureda koja je prepuna tratinčica).. mislim da još treba vremena...

ot. nekako mi se čini da tek glavna sranja dolaze.. i vidim da dosta kritizirate rad SDP-a, i definitivno neki potezi nisu baš za klicanje: "Bravo!", no pitam se što bi i kako bi drugačije bilo da je HDZ dobio izbore i nastavio kako je išlo do sada? zaista mislite da oni ne bi radili rezove? ne bi dizali cijene? mislite da bi bilo bolje, tj. lakše?

Odgovorite