SmartPhone Apps

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

SmartPhone Apps

Post Postao/la OtherMe » 19 svi 2012 10:55

Ajmo, male i velike...

Vrlo jednostavno, tražim prijedloge app za bilo koji smartphone.
Doduše ja trenutno baratam sa androidom ali koliko uspjeh primijetiti većina je prilagođena svim op. sistemima.

Dakle...
One koje vi koristite, koje vam se sviđaju, koje su korisne, imaju svrhu ili pak one koje su glupe i nepotrebne. I za kraj one o kojima ste ovisne.

To whom it may concirne: nije mi se dalo kopati pa ako ima već nešto slično, prekopicnite me tamo.

Duboki naklon Vama,
Vi Velike Vladarice foruma.
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Bash » 19 svi 2012 13:00

nemam android, ali nekidan mi je prija sa svog htc-a pokazala aplikaciju zbog koje bi ga jebeno kupila :faint: zove se SoundHound. par sekundi sluša, a onda ti napiše koja je to stvar koja svira vani. brilliant :faint:

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Zita » 19 svi 2012 13:24

odlicna tema :)
idem bas skinut sound hound

nisam bas bila nes azurna sa aplikacijama pa koristim vise manje osnovno..
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la roadkill » 19 svi 2012 13:30

odnedavno - viber i whatsapp. free poruke i pozivi.
bring your mind into my head...

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la OtherMe » 19 svi 2012 17:26

Bash je napisao/la:nemam android, ali nekidan mi je prija sa svog htc-a pokazala aplikaciju zbog koje bi ga jebeno kupila :faint: zove se SoundHound. par sekundi sluša, a onda ti napiše koja je to stvar koja svira vani. brilliant :faint:
Koristim SonyEricsonov track ID...radi istu stvar, a vec je u mobu.

vocaaaap je obavezan...viber me znao zezati s gubljenjem veze i blokirao mi je mob neko vrijeme pa sam odustala od njega.isto tako i skype-ne slaže se s mojim mobom nikako -.-

ZDbox mi je najkorisniji za brisanje nepotrebnog, oslobađanje memorije, gašenje aplikacija i sličnih stvari.

Originalnu tipkovnicu sam zamjenila sa GoKeybord, cijeli outfit mobitela kontroliram sa GoLouncherom...poruke su GoSMS...cijeli taj Go paket malo jede memoriju, ali zadovoljava moje potrebe za mjenjanjem izgleda moba ovisno o moodu u kojem sam...

TubeMate mi je najfrend jer mogu direktno s youtuba skinuti pjesmu u mp3 formatu.Nakon što je s track ID om prepoznam :sinister:

GetGlue mi je must kao hebenom ovisniku o filmovima serijama i sličnim stvarima...

s Mobo Videom gledam video zapise.. čita i divxe

igrice ne prakticiram previše ali Smurfs village i IceAge village je jednostavno must...savršeno je za praviti se blesav u tramvaju kad kontrola uđe...buljiš u mob sa slušalicama i ignoriraš ih...upalilo je dva puta...treći put banana,dakle oprezno -.-


jučer sam iz dosade skinula još par stvari

Water Logic (da mi mozak ne zahrđa totalno)
Tic Tac Toe (da mi mozak ne prokuha)
Zedge- koji je navodno Bog Bogova za ring tonove,wallpapere i ostale sitnice.

eto...
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Vdara » 19 svi 2012 17:32

Meni je koristan WiFi Probe da što lakše nađem otvorene mreže sa besplatnim netom... Često mi zatreba i WiFi File Explorer za skidanje slika i ostalog na računalo bežičnim putem.. GPS Test dobar mi je za određivanje strana svijeta, točnih koordinata i svega ostalog što se preko satelita dade izvući.
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Kroacija » 19 svi 2012 18:03

OtherMe je napisao/la: One koje vi koristite, koje vam se sviđaju,
uh. :D
imam po folderima raspodijeljeno, Internet aplikacije, Igre, Igre 2 :D, Foto&Video, Vijesti i Utilities.
obozavam IMDb, DiscovrMovie, StumbleUpon, a tu su mi i Gtalk messenger, (Beejive GT), Youtube, 9gag reader, Kolektiva i Njuskalo. Za posao koristim Skype, Beejive GT, Gmail i server mail sa push notifikacijama.
dalje :D .... igre. :) e o tome bih mogla danima ali necu. imam svasta. za Vijesti su mi bitni neki portali, strani i nasi.
za foto i video imam nekoliko prejebenih aplikacija, Photosynth, Luminance, VideoFX, Instagram...
tu su i Fatify i Oldify.
za utilities imam hrpetinu toga isto. tjeraju me pa necu pisati :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Fuga » 20 svi 2012 15:00

Bubble shot :inlove:, Viber moram priznati da ne koristim često, jednostavno zaboravim. Tapatalk je mrak, pregledan i brz. Gtalk, hm, što reći. :D Skype samo kad moram.
Office suite, sistematizira dokumenta, dostupni u svakom času i tako to.
PlayerPro za muziku i još Foursquare. Imam toga još, no ovo je najčešće.
Sviđam ovaj GPS test obzirom da nemam pojma što je lijevo/ desno ili o kojoj strani svijeta pričao :D

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la OtherMe » 21 svi 2012 07:03

invalid_user je napisao/la:
OtherMe je napisao/la: One koje vi koristite, koje vam se sviđaju,
uh. :D
imam po folderima raspodijeljeno, Internet aplikacije, Igre, Igre 2 :D, Foto&Video, Vijesti i Utilities.
obozavam IMDb, DiscovrMovie, StumbleUpon, a tu su mi i Gtalk messenger, (Beejive GT), Youtube, 9gag reader, Kolektiva i Njuskalo. Za posao koristim Skype, Beejive GT, Gmail i server mail sa push notifikacijama.
dalje :D .... igre. :) e o tome bih mogla danima ali necu. imam svasta. za Vijesti su mi bitni neki portali, strani i nasi.
za foto i video imam nekoliko prejebenih aplikacija, Photosynth, Luminance, VideoFX, Instagram...
tu su i Fatify i Oldify.
za utilities imam hrpetinu toga isto. tjeraju me pa necu pisati :D
Bogu fala ima i luđih od mene :veryhappydance: :gigglenod: :veryhappydance:

ovako nekako izgleda moj home screen trenutno...ostali su puni foldera :-) reeedaa mora biti! :nerd:

slika
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Kroacija » 21 svi 2012 13:14

OtherMe je napisao/la: Bogu fala ima i luđih od mene :veryhappydance: :gigglenod: :veryhappydance:

ovako nekako izgleda moj home screen trenutno...ostali su puni foldera :-) reeedaa mora biti! :nerd:
ja bih spimpala jos vise home screen ali se bojim jailbreakati mobitel zbog baterije, kazu da se tako brze trosi.
preko nekolilko puta sam skoro poginula zbog tog jebenog mobitela, moja mala ruč'ca je presitna za to, a kad drzis u krevetu mob iznad glave i tipces na njeg', jako je bed kad ti klizne iz ruke i padne na facu. :D

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la OtherMe » 21 svi 2012 13:52

invalid_user je napisao/la: ja bih spimpala jos vise home screen ali se bojim jailbreakati mobitel zbog baterije, kazu da se tako brze trosi.
preko nekolilko puta sam skoro poginula zbog tog jebenog mobitela, moja mala ruč'ca je presitna za to, a kad drzis u krevetu mob iznad glave i tipces na njeg', jako je bed kad ti klizne iz ruke i padne na facu. :D
nhm da,moj nekako uvijek potrefi nosnu kost ili jedno od ociju...i ja nekak uvijek provjerim prije jel mob ok,tek onda me zaboli -.-
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
štrudla
Postovi: 559
Pridružen/a: 07 pro 2010 21:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la štrudla » 12 kol 2012 14:35

moram podijelit otkriće jer se nakon njega osjećam ko da sam dala zadnji ispit na nuklearnoj fizici. dakle imala sam užasnu averziju prema svome smartphoneu. odbijala sam instalirat bilo šta (osim najnužnijeg) jer mi je blokirao i smrzavao se za svaku glupost. jednostavno sam ga prezirala. inače je android. i tako kopam jučer prije sna i mislim si: neš ti vajbera, nikad ga ne koristim, a ako ga se i sjetim uglavnom me odjebe. i izbrišem govno malo. sad mobitel radi ko pjesma.

ont:
- Watchdog mi je bog i batina. uz sat i datum, jedina aplikacija koja mi mora bit na homescreenu.
- android advanced task killer. jerbo upravljanju aplikacijama ne vjerujem ni najmanje. moja baterija sad živi pola dana duže :svelja:
- QR scanner, jer nemam para za iPhone ili bilo što kvalitetnije, a ovo mi (naravno, uz par iritantnih iznimkica koje neće očitat) omogućuje čupanje infa i linkova
sve su mutke.
slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la JaNNa » 12 kol 2012 15:54

štrudla je napisao/la: ...i tako kopam jučer prije sna...
baš kopaš ili?

ot. ZGTraffic - em ga je izumio Hrvat, em je super! pokazuje mjesta (ulice) na kojima je pojačan promet u gradu i tako se može izbjeći gužva!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Kroacija » 15 kol 2012 15:19

Ja i đevojka smo odusevljeni google aplikacijom, opcija pretrazivanje govorom. Kako podrzava sve jezike osim arvackog naravno, uzeli smo si maha i poceli drkat svakakve recenice i rijeci i usporedjivati kome sto nalazi. Funny thing je kada izgovaras imena i prezimena, hrvatska. Tako je najblizi zvucni rezultat mog imena i prezimena ispao "I wanna go to church" :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Kroacija » 27 sij 2013 15:40

TeamViewer :thumbup:

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la OtherMe » 04 vel 2013 19:23

ZETkarta-jos mi se nije desilo da tu kartu moram pokazati kotroli ali ne sumnjm da cu to uskoro isprobati.Uvijek ima bar jedna karta avejlbl! :-)
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la Kroacija » 30 svi 2013 17:37

Heads up aplikacija - fora je igrati s drustvom. :)

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la tatin sin » 30 svi 2013 18:12

Flipboard
Google Keep
Any.Do
Pocket
Endomondo
Viber & WhatsApp
Foursquare (i jedino gdje sam ga ekšli mogla iskoristiti - nisam se vratila po poklon poster u Van Goghu za drugi check-in. pu.)
Gmail i sada Hangouts
Dropbox
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la lucretia » 30 svi 2013 18:31

a koji preglednik za office koristite? ja imam neki s kojim nisam baš presretna
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: SmartPhone Apps

Post Postao/la tatin sin » 30 svi 2013 18:48

Mislim da je već bio spomenut OfficeSuite. :)
i could surf the earth on a banana peel

Odgovorite