Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 15 kol 2012 21:52

Naslov je u biti sve rekao.
Zadnji put prije godinu dana kada sam bila registrirana ovdje bilo je stvarno dosta aktivno, a sad me stvarno (neugodno) iznenadila ova neaktivnost. Svakodnevno barem 10 ljudi minimalno dode online, a nitko nista nece napisati.

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Kleopatrazgb » 15 kol 2012 22:08

:sealedlips:
:P

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la miss_misty » 15 kol 2012 22:10

pogledaj na kalendar, kroz prozor...
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 15 kol 2012 22:14

Ma ajde da nema ljudi, ali vidim da ih je gro online, ali nitko nista ne pise.

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la miss_misty » 15 kol 2012 22:18

sad kad si ti to primjetila bit će im neugodno
uopće nemaš takta
a i ne znaš koliko njih ima sindrom karpalnog tunela pa ni ne smiju pisat po preporuci liječnika
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 07:12

hello kiki je napisao/la:Zadnji put prije godinu dana kada sam bila registrirana ovdje bilo je stvarno dosta aktivno, a sad me stvarno (neugodno) iznenadila ova neaktivnost.
B - meaning?
Kleopatrazgb je napisao/la: :sealedlips:
:P
da ,to je to ! :P

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 07:13

hello kiki je napisao/la:Ma ajde da nema ljudi, ali vidim da ih je gro online, ali nitko nista ne pise.
Evo ti pišeš :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 16 kol 2012 10:14

Hehe, da i ja gledam ko to tebe budi :P

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la shizika » 16 kol 2012 10:16

Sreća pa imamo tebe da uneseš živost :D
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 10:34

shizika je napisao/la:Sreća pa imamo tebe da uneseš živost :D
drito... još malo i odu duplići u zaborav zbog
slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la shizika » 16 kol 2012 10:34

janno meni je ova hello čiči kul, bi li ti da nam bude bff? :D
...život je lijep... (:

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 16 kol 2012 10:34

Ne znam. Ljudima dopizdi spammate po forumima. A i imaju živote. Užas. :D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 10:36

shizika je napisao/la:janno meni je ova hello čiči kul, bi li ti da nam bude bff? :D
ja bi, ali mislim da ne pišemo dovoljno po forumu da bi bile njezine bff!

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 10:37

Kakvi duplici?
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

hello kiki
Postovi: 164
Pridružen/a: 14 kol 2012 20:40

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la hello kiki » 16 kol 2012 10:48

Povlacim pitanje.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 10:50

e, a nisi odgovorila na OOOooo pitanje:
Ooooo je napisao/la:ma uvijek netko nesto pise, a pod kojim nickom si bila?

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 10:56

Nevjerojatno, zanimali su me odgovori, a što je autorica teme dobila? Sarkazam sa nekakvim cinizmom, nije niti čudo što je na kraju povukla pitanje. Tko bi želio uopće pisati kad će dobiti sve osim odgovora + pokoja uvreda i to sve radi banalnog pitanja?

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:01

oke, ajmo u kvalitetnu i argumentiranu debatu oko Crola, količine postova pojedinaca i općenito pisanja tu!

tko je koga točno uvrijedio? s čime?
kako se misli da nitko ne piše? ja vidim bar deset imena koja dnevno napišu bar dva tri posta.
o čemu bi vi pisale? tko vam brani da pišete?

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 11:09

JaNNa je napisao/la:oke, ajmo u kvalitetnu i argumentiranu debatu oko Crola, količine postova pojedinaca i općenito pisanja tu!

tko je koga točno uvrijedio? s čime?
kako se misli da nitko ne piše? ja vidim bar deset imena koja dnevno napišu bar dva tri posta.
o čemu bi vi pisale? tko vam brani da pišete?
Zahvaljujem.

Pa krenulo se sa nekim nepotrebnim sarkazmom i tako u tom tonu nastavilo, nije to bila tema a autorica se samo mogla nelagodno osjećati glede tog.
10 imena/3 posta nisu rasprava niti komunikacija, to je groblje. Dakle, bilo bi fora da od onih nekih 3000 članova koje vidim na profilima 1/3 piše barem
svaki drugi dan - e to bi se moglo nazvati forumom i nekakvom raspravom. Meni je stvarno žao što na netu nema aktivne lezbijske zajednice, kao da smo endemska vrsta.

Pa naravno da nitko ne brani nikome pisanje ali mogu ja sad tu 100 postova nabiti u 20 minuta ali tko će pročitati i komentirati kad nema nikoga - o tome je riječ.
Zar ljudi više forume ne koriste, da li su na fejsu, da li je malo lezbijki, ono u čem je fora? Mislim da je to pitanje.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 11:11

Pa jel piše stalno netko nešto? Još najbolje da 3000 članova krene pisat po post svaki drugi dan. Znate što bi to bilo? I ovako jedva pročitam sve vaše postove.
I da, preko ljeta bude lagano zatišje na forumu, što je potpuno normalno, ljudi imaju živote, godišnje odmore i tako dalje.

hello kiki je napisao/la:Naslov je u biti sve rekao.
Zadnji put prije godinu dana kada sam bila registrirana ovdje bilo je stvarno dosta aktivno, a sad me stvarno (neugodno) iznenadila ova neaktivnost. Svakodnevno barem 10 ljudi minimalno dode online, a nitko nista nece napisati.
Sarkazam je uslijedio jer ovo što gore piše jednostavno nije tako. Žena naletila nakon godine dana, na državni blagdan, i zaključila potpuno krivo. Odite pobrojat koliko je ljudi i postova bilo već danas.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 11:14

slapa je napisao/la:Pa jel piše stalno netko nešto? Još najbolje da 3000 članova krene pisat po post svaki drugi dan. Znate što bi to bilo? I ovako jedva pročitam sve vaše postove.
I da, preko ljeta bude lagano zatišje na forumu, što je potpuno normalno, ljudi imaju živote, godišnje odmore i tako dalje.
Ti citas sve postove?
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 11:16

me,myselfelse je napisao/la:
slapa je napisao/la:Pa jel piše stalno netko nešto? Još najbolje da 3000 članova krene pisat po post svaki drugi dan. Znate što bi to bilo? I ovako jedva pročitam sve vaše postove.
I da, preko ljeta bude lagano zatišje na forumu, što je potpuno normalno, ljudi imaju živote, godišnje odmore i tako dalje.
Ti citas sve postove?
Nažalost da (skoro sve, mozak mi je ipak kreirao par filtera), u opisu posla mi je to :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:19

e debil je napisao/la: Pa krenulo se sa nekim nepotrebnim sarkazmom i tako u tom tonu nastavilo, nije to bila tema a autorica se samo mogla nelagodno osjećati glede tog.
istina. ali mislim da je to zbog samog naslova i stava autorice koji, meni osobno, je negativan prema sadašnjima članicama i sadašnjem Crolu.
zainteresiralo me čemu to i tražila sam objašnjenje, no nisam ga dobila, već je odgovor dobila PRAVOPISNA GREŠKA, pa onda kako da mislim da autorica shvaća temu nego kao nebitnu!?
e debil je napisao/la: 10 imena/3 posta nisu rasprava niti komunikacija, to je groblje. Dakle, bilo bi fora da od onih nekih 3000 članova kojih vidim na profilima da 1/3 piše barem
svaki drugi dan - e to bi se moglo nazvati forumom i nekakvom raspravom. Meni je stvarno žao što na netu nema aktivne lezbijske zajednice, kao da smo endemska vrsta.
i tu ću se složiti s tobom. Crolov forum ima problem da se po njemu ne otvaraju kvalitetne teme. Kada se malo osvrneš i pogledaš teme - vidjet ćeš da ih je većina nastala u slučajni susreti i blablabla. I onda kad imaš korisnice koje dolaze tu redovite i vide 180-i topic od jedne te iste osobe kako želi srodnu dušu i kako ne postoji prava žena i imaju potrebu sprdat tu osobu. Da li je to u redu? nije! no, nije ni da netko maltretira i ovo malo aktivnih korisnica na takav način. Nadalje, ekipa koja duže kruži forumom se zna i ima svoje interne fore - drugi to ne odobravaju. Slažem se s onima koji su protiv toga da se svaka tema usere sa internom zajebancijom, ali ti ljudi tu dolaze iz navike, da sretnu ta poznata lica (nickove) i da se malo opuste.
što se tiče trenutne aktivnosti - već je netko napomenuo da je sezona godišnjih i to sigurno igra ulogu.
e debil je napisao/la:Zar ljudi više forume ne koriste, da li su na fejsu, da li je malo lezbijki, ono u čem je fora? Mislim da je to pitanje.
mislim da malo ljudi ovaj forum koristi da bi dobilo informacije, a puno više za upoznavanje nekoga. teme u kojima se najviše posta su Pitaj me i Slušam - to bi trebao biti indikator svima koji dolaze tu da, ako žele neke kvalitetne teme, trebaju se sami pobrinut oko toga.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la me,myselfelse » 16 kol 2012 11:25

I koji su ti drazi, filozofi ili kratki forumasi?

Pa ti znas di je ko kad bio, sta se radilo, I kak je bilo.

Crol csi.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 11:28

i tu ću se složiti s tobom. Crolov forum ima problem da se po njemu ne otvaraju kvalitetne teme. Kada se malo osvrneš i pogledaš teme - vidjet ćeš da ih je većina nastala u slučajni susreti i blablabla. I onda kad imaš korisnice koje dolaze tu redovite i vide 180-i topic od jedne te iste osobe kako želi srodnu dušu i kako ne postoji prava žena i imaju potrebu sprdat tu osobu. Da li je to u redu? nije! no, nije ni da netko maltretira i ovo malo aktivnih korisnica na takav način. Nadalje, ekipa koja duže kruži forumom se zna i ima svoje interne fore - drugi to ne odobravaju. Slažem se s onima koji su protiv toga da se svaka tema usere sa internom zajebancijom, ali ti ljudi tu dolaze iz navike, da sretnu ta poznata lica (nickove) i da se malo opuste.
što se tiče trenutne aktivnosti - već je netko napomenuo da je sezona godišnjih i to sigurno igra ulogu.
Da ti kažem nešto glede ovoga. Čula sam od gro ljudi da upravo radi ovoga ne žele ni prismrditi crolu ili da su radi ovoga došle i otišle.
Mišljenja sam da je za internu spiku Skype, fejs primjerice a ovime se samo stvara atmosfera u kojima se nove ne mogu uklopiti. Mogu probati i imati rizik da budu popljuvane.
Zašto bi itko riskirao da se sekira oko takvih gluposti, rađe odustane odmah.

Eto.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:33

e debil je napisao/la: Da ti kažem nešto glede ovoga. Čula sam od gro ljudi da upravo radi ovoga ne žele ni prismrditi crolu ili da su radi ovoga došle i otišle.
Mišljenja sam da je za internu spiku Skype, fejs primjerice a ovime se samo stvara atmosfera u kojima se nove ne mogu uklopiti. Mogu probati i imati rizik da budu popljuvane.
Zašto bi itko riskirao da se sekira oko takvih gluposti, rađe odustane odmah.
Eto.
a da ja sad tebi nešto kažem :D
odi nađi OZBILJNE teme i vidi koliko tamo ima interne zajebancije! mogla bi se iznenaditi...
ekipa dođe na CROL, uleti na pitaj me ili druženje i vidi što pišemo i naravno da misli da smo grdosije i da je to način na koji se ovdje funkcionira!
ali to nije tako...
bio je i pokrenut i onaj LIPSTICK forum, jer navodno na ovaj forum ne mogu Lipstick lezbijke...
a znaš kaj? ja ih upoznala već pet (najmanje!) i tu su godinama!

e debil
Postovi: 14
Pridružen/a: 08 kol 2012 17:30

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la e debil » 16 kol 2012 11:37

JaNNa je napisao/la: bio je i pokrenut i onaj LIPSTICK forum, jer navodno na ovaj forum ne mogu Lipstick lezbijke...
Sad vrištim od smijeha. Što sve neću čuti. Tko širi to... Bolje da odem i dalje čubiti na profile, možda tko za chat naleti...

kaktus
Postovi: 522
Pridružen/a: 26 tra 2012 19:40
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la kaktus » 16 kol 2012 11:39

e debil je napisao/la:Mišljenja sam da je za internu spiku Skype, fejs primjerice a ovime se samo stvara atmosfera u kojima se nove ne mogu uklopiti. Mogu probati i imati rizik da budu popljuvane.
Zašto bi itko riskirao da se sekira oko takvih gluposti, rađe odustane odmah.
ma nije to bas tako, sto se uklapanja tice. svatko je jednom bio novi. nisu korisnice toliko strasne kao sto se na prvi pogled cine : ).

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la slapa » 16 kol 2012 11:43

e debil je napisao/la:Da ti kažem nešto glede ovoga. Čula sam od gro ljudi da upravo radi ovoga ne žele ni prismrditi crolu ili da su radi ovoga došle i otišle.
Mišljenja sam da je za internu spiku Skype, fejs primjerice a ovime se samo stvara atmosfera u kojima se nove ne mogu uklopiti. Mogu probati i imati rizik da budu popljuvane.
Zašto bi itko riskirao da se sekira oko takvih gluposti, rađe odustane odmah.

Eto.
Crol je isto kao RL društva. Zajednica ljudi. Samo je kontakt virtualni. Ako želiš upasti u novu sredinu i novu ekipu prilagodiš se malo ispočetka, snimaš, ako ti paše ostaneš i izboriš se za svoje mjesto u ekipi. Ljudi se znaju, druže, imaju neke interne spike koje prakticiraju tamo gdje je za takvu komunikaciju mjesto, to je sasvim normalno. Ne možemo glumiti da se ne znamo kad se znamo. Ili biti stalno smrtno ozbiljne i paziti da se netko slučajno je uvrijedi jer je nešto krivo shvatio.

U životu isto imaš taj rizik gdjegod dođeš u novu sredinu da ćeš biti popljuvan. Možeš probati i pronaći svoje mjesto ili možeš odustati i stajati doma gdje te nitko neće povrijediti. Vrijedi si dati malo truda i credita ako misliš da pripadaš ovoj zajednici.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Zasto je ovdje sve tako mrtvo?

Post Postao/la JaNNa » 16 kol 2012 11:44

e debil je napisao/la:Sad vrištim od smijeha. Što sve neću čuti. Tko širi to... Bolje da odem i dalje čubiti na profile, možda tko za chat naleti...
eto! mi rješile tvoje nedoumice o Crol-u, ja se nadam!

voljela bi da cure malo dublje kopaju kad dođu tu i traže neke ozbiljnije teme od Pitaj me i sl. pa onda donesu zaključke o ovom forumu!
ima zajebancije, ima interne spike, no može se naći za svakoga po nešto i sigurna sam da niti jedna članica tu nije isključivo da napada i drka po drugima (oke, možda ih ima par.. :D ).
Ovaj forum definitivno nije mrtav i ima iza sebe ljude koji se trude da bude živ..

ot. super mi je što se autorica uključila sa svojim argumentima u ovu raspravu :roll:

Odgovorite