Klinke

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Klinke

Post Postao/la DoubleTrouble » 18 stu 2012 19:55

aha, imaju National Sex Offenders Website. Nisam sigurna samo u kojoj mjeri su dostupne informacije al mislim da je po državama podjeljeno i da se tako može vidjet.
http://www.fbi.gov/scams-safety/registry
Takav pristup naravno ima kritičara jer se događalo da sugrađani počnu uzimat zakon u svoje ruke a kao time se i onima koji su registrirani uskraćivalo pravo na normalan život. Po mom mišljenju pedofil nema pravo na normalan život. Nema pravo na nikakav život.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Klinke

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 18 stu 2012 21:44

Neki su mu i sliku postali po fejsu,ugl lik je djikan usminkani koji izlazi u Vanille i stavlja statuse tipa -nije pala na sarm,nego na prvi samar- i tome slicno..katastrofa
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Klinke

Post Postao/la fuji ix » 18 stu 2012 22:14

Tip je ocito glupi idiot. Treba ga dozivotno smjestiti u zatvor.

Avatar
aesthe
Postovi: 123
Pridružen/a: 07 lis 2012 15:43
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Klinke

Post Postao/la aesthe » 18 stu 2012 23:28

da, ali vec vidim kako ce dobit 6 mjeseci uvjetno :x
"An Exceptionally Simple Theory of Everything"

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Klinke

Post Postao/la Popeye » 19 stu 2012 02:05

DoubleTrouble je napisao/la: Takav pristup naravno ima kritičara jer se događalo da sugrađani počnu uzimat zakon u svoje ruke
u hrvatskoj to sigurno ne bi bio problem, građani su pasivno stado koje se sigurno ne bi bilo stanju aktivirati ni za linč.
Po mom mišljenju pedofil nema pravo na normalan život. Nema pravo na nikakav život.
:loser:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Klinke

Post Postao/la Ameli » 24 stu 2012 18:56

Imaju..no koliko mi se čini ni to ne pomaže, i mislim da su te informacije dozvoljene samo za policiju, tako nešto.

Kažu da takvi su u biti u vašoj bližoj okolini, "dobri" susjedi i tzv. prijatelji.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Klinke

Post Postao/la JaNNa » 08 sij 2014 10:55

čitala sam ovo još u studenom, ali danas sam vidjela nešto još šokantnije vezano uz ovaj slučaj:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/brut ... 20443.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

di ide ova država?

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Klinke

Post Postao/la DoubleTrouble » 08 sij 2014 16:34

^
ide u p.m.
Treba ih sve poslat u rudnik ili u kamenolom. Uopće se ne čudim da neke žene ne prijavljuju silovanje. Čak i ako se proglase krivima kazna za počinitelje je nikakva a žrtvu se maltretira, ispituje, osuđuje... Sramota!
Amerikanci imaju malo drugačiji pristup: Adult crime-adult time! Ovo su stariji maloljetnici a prema njima se postupa kao da su uhićeni zbog jointa a ne zbog silovanja. Odvratno!
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Odgovorite