AstroFun

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 20 sij 2013 21:19

Ovan - Bog sexa
Bik - Posveceni ljubavnik
Blizanci - Super sexy
Rak - Senzualni ljubavnici
Lav - Zivotinje u krevetu
Devica - Fenomenalne sexualne vestine
Vaga - Sexualni ovisnik
Skorpija - Rasturice vas
Strelac - Sexualna zver
Jarac - Strastveni ljubavnici
Vodolija - voli to vlazno
Riba - voli se maziti . .
...život je lijep... (:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: AstroFun

Post Postao/la miss_misty » 20 sij 2013 21:59

živa istina
mrtva laž
stvar je kuta gledanja :D
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: AstroFun

Post Postao/la gemini » 21 sij 2013 20:30

Svasta...astrofun..astrologija nije stvar zajebancije!! Veze zapocinju i prekidaju zbog astrologije..svaka lezba ima neki horoskopski znak u kojem je obitavala njena bivsa i svaka osoba koja kaze da je taj znak izazove na njoj face identicne probavnim smetnjama...jel to astrofun?

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: AstroFun

Post Postao/la miss_misty » 22 sij 2013 09:15

to je astrotriler
korak do horora
zasnovan na istinitom događaju :cool2:
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 22 sij 2013 11:19

shizika je napisao/la:Ovan - Bog sexa
Bik - Posveceni ljubavnik
Blizanci - Super sexy
Rak - Senzualni ljubavnici
Lav - Zivotinje u krevetu
Devica - Fenomenalne sexualne vestine
Vaga - Sexualni ovisnik
Skorpija - Rasturice vas
Strelac - Sexualna zver
Jarac - Strastveni ljubavnici
Vodolija - voli to vlazno
Riba - voli se maziti . .
shizo, jes ti ovan pa si malo "korigirala" horoskop?
:D ovo za ovnove mi nekako...ne pase.
a ovo s bikovima... jel to kao svecenik i sveta voda i ta posveta?

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 22 sij 2013 11:28

hahahah hopsačo :lol:

a nisam ja sam ti mazna RIBA (:
...život je lijep... (:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: AstroFun

Post Postao/la slapa » 22 sij 2013 11:32

meni ovo stvara pritisak. just sayin. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 22 sij 2013 11:34

koje srećice? :D
...život je lijep... (:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: AstroFun

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 sij 2013 11:37

Mene je strah škorpiona :panic:
Da ne znam bolje, rekla bih da je šlapica vodolija.
A bome i gemini... :read:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 22 sij 2013 11:38

sve smo mi vodolije :D
...život je lijep... (:

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: AstroFun

Post Postao/la gemini » 22 sij 2013 11:43

Ahhh skorpioni..love to hate those bitches..ja sam blizanac!:)

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: AstroFun

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 sij 2013 11:46

^ imaš li sada
gemini je napisao/la:facu identicnu probavnim smetnjama...
:kokice:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: AstroFun

Post Postao/la gemini » 22 sij 2013 11:49

Hahaha nemam:) ti si skorpion?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 22 sij 2013 12:11

shizika je napisao/la:
a nisam ja sam ti mazna RIBA (:
mazna :D
netko te u rodilistu spreje... datume, nema sanse da si ti riba :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 22 sij 2013 12:14

ahahaha fina, mirna, osjetljiva ribica (:
...život je lijep... (:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 22 sij 2013 12:16

meni je to paradoks.
riba je hladnokrvna zivina.
kako ona horoskopski moze biti naj...emotivnija...ili nesto u tom stilu?!

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: AstroFun

Post Postao/la Andain » 30 ožu 2013 19:11

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Evo još jedan, posebno za žene:

OVCE, pardon, OVNICE:
Kurčevite su i nametljive. Vole izražavati svoje mišljenje i jao si ga onome tko proturječi. Jebo budalu koja se ide svađati s njima, ne štede ni boga ni vraga a kasnije liju suze jer uvijek pretjeraju. Al' ne bi priznale da su u krivu, a neeeeee... Otvorene su i nemaju problema sa izražavanjem simpatija. S ovnicom nema dileme: ako ju možeš odvesti u krevet, znat ćeš to. Ako ne možeš, kidaj prije nego što to sazna i ostatak lokala. U krevetu su vrlo strastvene, vole dominirati, gristi, grebati. Znadu biti dosta ljubomorne, ali ne prgavo nego meko, onako malo prosuziti i tužno gledati. Ovnice su najčešće fenomenalne u krevetu, bez obzira na dob i iskustvo, jer se znadu prepustiti. Ako ste ovnica, pošaljite mi sliku i broj moba. Mail je gore u lijevom kutu.
shizika je napisao/la:Ovan - Bog sexa
Haha..pa ovi prošireni horoskopi uopće nisu loši :D
Doduše, iz mog iskustva (a upoznala sam već dosta ovnica, plus govorim i za sebe) ne bih baš rekla da su to posesivci. Ono, imamo hrpu ''mana'', uglavnom, onih na koje smo ujedno i jako ponosni :shinner: al posesivnost nije među njima.
No da..tko još vjeruje u horoskope :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: AstroFun

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 30 ožu 2013 20:11

Koji znak najduže ostaje u vezi?!?

Ovan:
Ovnovi se brzo i snažno zaljubljuju i žure sa donošenjem odluka o predanosti, a jednom kad uđu u vezu bore se sa tim svojim odlukama i znaju se mjesecima premišljati o vezi. Često upadnu u period procjenjvanja i pokušaja da ožive strast u vezi, u toku tog perioda donese odluku kako se osjećaju i da li će se skrasiti. Ako strast ne zaživi u tom periodu, kreću u potragu za novom ljubavi.

Bik:
Bikovi su strašno vjerni. Kad upoznaju pravu osobu, vežu se za nju i ostaju dovijeka sa njom, tj. dok seksualni život dobro ide. Ako nestane strasti (seksa), počet će tražit svoje uzbuđenje na drugim mjestima – negdje iza vaših leđa. Neće nikad priznati da vas varaju, tako da iako su nevjerni oni vas nikad neće ostaviti.

Blizanci:
Uprkos svim klišeima Blizanci su vjerni i nikad vas neće napustiti, ali vole testirati da vide koliko ljubomore mogu pobuditi u svom partneru. Oni će mučiti osobu s kojom su u vezu tako što će flertovati sa što je više moguće ljudi. Jedino iz tog razloga će ostajati sami i ostavljeni kad su u pitanju osobe koje ne mogu da podnesu lutanje pogleda svojih partnera. Jedini način da zadržite Blizanca će biti da i vi njih činite ljubomornim. Ako budete igrali njihovu igru moći ćete ostati u vezi zauvijek.

Rak:
Osobe rakovi u horoskopu najviše vole da se predaju jednoj osobi i završe s vezama. Mrzi buku, igre, sumnju, nesigurnost i sve probleme koje to nosi sa sobom. Mogu biti strašno ljubomorni, zahtjevni i nesigurni, s tim često odbiju ljude kojima su dragi. Neće se morati brinuti da li vam je ovaj znak vjeran, jednom kad se vjenčate, Rak će biti vaš dovijeka.

Lav:
Lavovi veoma oprezno igraju ljubavnu igru. Proći će sedmice prije nego što ljubav procvjeta jer ovaj znak horoskopa stvarno voli igre zavođenja. Jednom kad dođe do ljubavi, Lavovi postaju veoma strastveni i predani partneri, ali samo na godinu ili dvije. Oni koji su rođeni kao Lav u horoskopu imaju nemirno srece koje ih čini vjernim, ali samo na godinu dana.

Djevica:
Praktičan, tvrdoglav znak horoskopa koji voli kratko nabacivanje s malo seksa. To su osobe koje će se veoma lahko odlučit da suzdržavaju od seksa prije braka. Vjerovatno će i nakon stvaranja bračnih odluka izbjegavati seks. Mnoge djevice se nalaze u brakovima u kojima se veoma rijetko seksa i s godinama će žmureti ako im je partner nevjeran. Koliko god su tu materijalna dobit i sigurnost, kao i status u društvu, veza s djevicama će dugo trajati.

Vaga:
Vage su vrlo vjerne. Najčešće imaju duge veze jer su u vezi, prije svega, prijatelji. Ipak, lako se ohlade i zapale za osobu, a nesigurnost i nevjera može uništiti njihovu vezu. Veza sa Vagom trajaće dokle god je držite zainteresiranom u krevetu i dokle god ste voljni pružati puno pažnje.

Škorpija:
Ljudi rođeni u znaku Škorpije su među najvjernijim znakovima u zodijaku. Oni su i jedan od najprivlačnijih i najharizmatičnijih, pa njihov partner mora da se bori sa svakakvim konkurentima. To stvara mnogo nesigurnosti, zbog čega se veze poslije godinu, dvije raspadnu. Osim toga, ne zamjerajte se ovom znaku, bez pardona će vas ubosti u leđa.

Strijelac:
Ovo je neodlučan znak koji ima problema sa predanošću jednoj osobi. Kad su dugo na jednom mjestu ili u istoj vezi, postanu nemirni. Ako želite da vaša veza sa Strijelcem traje godinama, morate im dati dovoljno slobode. Možda ćete čak morati preći i preko povremene nevjere.

Jarac:
Jarac je vrlo tradicionalan znak koji očekuje tradicionalno vjenčanje praćeno dugotrajnom fazom udvaranja i ne pretjerano puno seksa prije braka. Ovaj znak takođe očekuje potpunu vjernost i, kad to jednom postigne ili dobije, ostaje sa partnerom dugo vremena. I seks i djeca predstavljaju način na koji ćete zadržati Jarca. Prevara za Jarce uglavnom znači prekid.

Vodolija:
Ovo je vrlo nemiran znak kome je problem da ostanu sa nekim duže od dva dana. Raznolikošću žele da začine život. Takođe nisu pretjerano seksualni. Može im se dogoditi da ih jedna osoba maksimalno fascinira i impresionira svojim svijetom, a onda odjednom izgube interes. Najbolja šansa da više godina provedete sa Vodolijom je da stimulirate njegov intelekt tako da mu nikad ne bude dosadno. Bilo bi poželjno i da volite putovanja.

Ribe:
Ribe su jedan od najvjernijih i najpredanijih znakova zodijaka. One vole veze koje će trajati cijeli život. Premda se radi o vrlo moralnim znakovima, prevara im nije strana, ali to nikad neće priznati partneru. Uvijek su Ribe te koje se vjenčaju sa srednjoškolskom ljubavi i ostanu sa njom do kraja života.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 02 tra 2013 13:55

pobjeda!!!! :veryhappydance:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: AstroFun

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 02 tra 2013 14:24

^ kaj ti slaviš? :o

Bljub, hoću razvod!!!
Biseksualna Lezbijka je napisao/la: Vodolija:
Takođe nisu pretjerano seksualni.
:!:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 02 tra 2013 14:25

Ribe:
Ribe su jedan od najvjernijih i najpredanijih znakova zodijaka. One vole veze koje će trajati cijeli život. Premda se radi o vrlo moralnim znakovima, prevara im nije strana, ali to nikad neće priznati partneru. Uvijek su Ribe te koje se vjenčaju sa srednjoškolskom ljubavi i ostanu sa njom do kraja života.


tako je!!
...život je lijep... (:

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: AstroFun

Post Postao/la zenia » 02 tra 2013 15:29

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:^ kaj ti slaviš? :o

Bljub, hoću razvod!!!
Biseksualna Lezbijka je napisao/la: Vodolija:
Takođe nisu pretjerano seksualni.
:!:

a šta da radim bljub kad mi ne stimuliraš intelekt kako treba :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 03 tra 2013 09:50

Biseksualna Lezbijka je napisao/la: Bik:
Kad upoznaju pravu osobu, vežu se za nju i ostaju dovijeka sa njom, tj. dok seksualni život dobro ide.
prioriteti su prioriteti :D
bikovi su jako... zapravo... brizni u pogledu opstanka vrste.
samosvjesni su, dakle!

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: AstroFun

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 03 tra 2013 09:54

Isusati kao da pričaš o onim rodama, malena i onaj...kak se zove...klepetan...kapetan...onaj koji je kasnio tjedan dana.
I koji preko noći oblači plašt i spašava vrstu... :faint:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la hops » 03 tra 2013 09:55

jutro a ti vec napusena...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: AstroFun

Post Postao/la shizika » 27 lip 2013 13:50

Djevica će se ispričati, ali će istovremeno svojom analizom prebaciti krivnju na vas, Ribe teško opraštaju ali se lako ispričavaju, a Strijelci su majstori opraštanja zbog empatije.
Kako se koji horoskopski znak ispričava?

Ovan “pada” na kajanje
Pripadnici ovog znaka se lako uvrijede, ali brzo opraštaju. Ako je uvreda velika, najčešće neće htjeti razgovarati s vama nekoliko dana, ali će vam oprostiti ako se iskreno pokajete. S druge strane, Ovnovi nemaju problema s isprikama pa će lako priznati da su pogriješili. Slatkorječivi su i očekuju da će druga strana brzo prihvatiti ispriku.


Što Bik misli teško je odgonetnuti
Pripadnici ovog znaka djeluju misteriozno, jer vole da se svađaju bez nekog posebnog razloga, pa im je svađa svojevrstan oblik zabave. Ponekad mogu biti okrutni i ne prihvatiti vašu ispriku, ali će popustiti ako ih podsjetite koliko i zašto vam puno znače. Njihova riječ mora biti posljednja, a kad nešto zgriješe neće se iskupiti standardnim isprikama već poljupcima, nježnostima i poklonima.

Blizanci lako planu, ali žele sve brzo izgladiti
Pripadnici ovog znaka lako opraštaju jer ne vole dugo biti u napetim odnosima. Čim im kažete da vam je žao i da vam nedostaju, Blizanci neće vidjeti smisla u tome da se i dalje ljute, koliko god ih vi prethodno uvrijedili. Većinu svađa u kojima su oni krivci započnu jer ne mogu kontrolirati svoj jezik, pa nenamjerno vrijeđaju bliske ljude. Ako se ispričavaju, u tome su vrlo originalni i ne možete biti dugo ljuti na njih.

Rak dugo pamti i zamjera, a u isprikama je uporan
Pripadnici ovog znaka poznati su po tome što dugo pamte ako ih je netko povrijedio i često smišljaju osvete. Najbolji način da vam oproste je iskren, iscrpan i dug razgovor ili pismo u kojem ćete morati detaljno objašnjavati kako vam je i zbog čega žao. Ako Rak nešto pogriješi, bit će uporan i gnjavit će vas dok ne prihvatite ispriku.

Lav se povlači kada vas uvrijedi, a iskupljuje se laskanjem
Pripadnici ovog znaka najčešće se iznenade kad shvate da su druge povrijedili svojim ponašanjem, pa se zbog toga povlače, izbjegavaju razgovor i nadaju kako će situacija proći sama od sebe. Ne očekujte česte isprike od Lavova, jer su oni poprilični egomanijaci. Na kraju će ipak nevoljno priznati da su pogriješili ako ih suočite s dokazima. Ako uvrijedite Lavove, najbolje je da tome ne pridajete preveliku pažnju, dok ne zaborave.

Djevica se vodi logikom
Pripadnici ovog znaka mogu biti tvrdoglavi, pa čak i osvetoljubivi. Najbolji način da im se ispričate je priznanje čak i najmanje pogreške i kažete da ste shvatili kako su oni u pravu. Ako oni pogriješe, neće im biti problem da se ispričaju ali će pritom koristiti brojna opravdanja, pa ćete na kraju imate dojam da uopće nisu pogriješili.

Vage vole dramatična pomirenja
Pripadnici ovog znaka poprilično su tašti i skloni dramatizaciji, pa ako ih povrijedite morat ćete osvojiti njihovu naklonost s velikim riječima. Njihova omiljena psihološka taktika u svađi je odbijanje razgovora, iako očekuju od vas da pokušate doprijeti do njih. Ako Vage pogriješe, najčešće neće shvatiti u čemu je problem sve dok im to ne nacrtate tako da se mogu zamisliti u vašoj poziciji. Njihove isprike i opravdanja nisu konkretna, ali pokazuju dobru volju.

Škorpioni su osvetnički raspoloženi
Pripadnici ovog znaka smatraju da je njihova misija istjerati pravdu, a sposobni su da se ljutite mjesecima dok ne popuste i prihvate ispriku. Zbog velike uvrede oni će okončati duboke odnose, ali je dobra stvar što se ne vrijeđaju tako lako. Ako pogriješe, ispriku će vam ponuditi tako da nitko ne čuje, ali prije toga će vas omekšati nježnim pristupom.

Strijelac je majstor opraštanja zbog empatije
Prema Zodijaku, pripadnici ovog znaka najviše su skloni opraštanju jer su sposobni uvidjeti zbog čega je došlo do napete situacije i da u tome pronađu svoj dio krivnje. Ipak, nemojte to zloupotrebljavati jer izbjegavaju ljude zbog kojih se stalno moraju preispitati. Ako oni pogriješe, očekujte šarmantne isprike koje će pucati na vaše emocije i dobru volju.

Jarcu se izvinjavajte u fazama, jer je ponosan
Pripadnici ovog tvrdoglavog znaka ne opraštaju tako lako, a sposobni su učiniti sve da shvatite koliko ste ih povrijedili. Zahtijevat će od vas sve razloge i moguća objašnjenja za vaše ponašanje, a tek ako shvate zašto ste nešto napravili, moći će vam oprostiti, ali ne i zaboraviti. Sami nemaju problema s isprikama, jer sebi zamjeraju čim nekog povrede.

Vodenjak se ne zna ispričati, teško oprašta, pa izbjegava svađe
Pripadnici ovog znaka nisu poznati po opraštanju, jer sebe doživljavaju kao moralne vertikale. Ponekad će odglumiti da su oprostili tek toliko da ih ne zamarate raspravama, a opraštaju tek ako vide da ste u potpunosti shvatili pogrešku. Kako imaju veliki ego, čak i ako nisu u pravu, neće se puno izvinjavati, već očekuju da pređete preko njihovih pogrešaka.

Ribe dugo zamjeraju, a iskupljuju se nježnostima Kod svake vrste rasprava
Ribe se vode intuicijom, pa vam ponekad iz neshvatljivih razloga neće oprostiti manji propust i dugo će se ljutiti. Ako oni pogriješe, tada njihova isprika sadrži patnju i dozu dramatičnosti, punu velikih riječi, poljubaca i zagrljaja.
...život je lijep... (:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: AstroFun

Post Postao/la jpeg » 27 lip 2013 15:55

je je, najcesce nikom nije shvatljivo osim meni, iako bude sasvim ocito i logicno :D

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: AstroFun

Post Postao/la miss_misty » 27 sij 2014 08:35

12 znakova zajedno na moru :D

U putu:
Ovan se nervira što ne ide brže, a Djevica zbog mrva koje su se pojavile nakon što je Škorpija krišom pojela sendvič da joj niko ne bi tražio «griz». Strijelac je nabio sunčane naočale i skinuo japanke, te bose noge digao na sjedište ispred sebe zbog čega se Rak rasplakao. Blizanac je već promijenio nekoliko statusa na Facebooku: «Krećemo», «Krenuli smo», «Evo idemo», «Super nam je», «Evo Škorpija jede, Rak plače, Ovan mi ide na živce…» Vaga pazi da se ne pogužva i ljubazno moli Bika da se makne od nje s čokoladom i sokom jer će joj uflekat bermude. Lav kroz prozor maše svima koje vidi u prolazu jer je siguran da svi u njega gledaju. Jarac prebrojava novce i računa koliko mogu u prosjeku potrošiti po danu, Vodolija isprobava masku za ronjenje. Riba spava.


«Thanks God, stigli smo», stavlja Blizanac novi status na Facebook. Vodolija lajka. Ovan je već u moru. Škorpija je skupa s torbom zauzela kupatilo zbog čega Vaga plače ispred vrata jer se mora hitno presvući i popraviti frizuru. Djevica ima nervni slom jer je u apartmanu već totalni nered, niko nije raspremio stvari! Strijelac je otišao u obilazak mjesta, Bik po ribu za roštilj, Rak kuha supicu za sve njih. Jarac još jednom prebrojava novac i cjenka se s gazdom apartmana. Lav na terasi pozira prolaznicima. Riba se tek probudila i razmišlja o smislu života.



«Juhuuu, evo nas na plaži», Blizanac objavljuje novu fotku na Facebooku, Instagramu i Twitteru: na slici je Djevica ispod šešira s obodom prečnika metar i po, a u ruci drži kremu sa zaštitnim faktorom 50. Rak je zamotan u peškir s likovima iz crtanih filmova. Vaga ima kupaći kostim u vrijednosti polovnog automobila. Lav pokazuje savršenu figuru, Riba se ne vidi od vlastitog fotoaparata, a Strijelac Lavu i Vagi drži rogove od dva prsta. Škorpija je okrenula leđa i zabranila da je taguju. Vodolija se slika s ronilačkom maskom i perajama, Jarac ima tri knjige pod rukom, Bik liže sladoled. Ovna nema slici, otplivao je 200 metara.



«Party Night», twitta Blizanac i ne objavljuje sliku jer su pocrvenili na suncu svi osim Djevice. Bik je raspalio roštilj, a Lav tvrdi da on to zna bolje. Strijelac je pozvao komšiluk na party, Škorpiji se to nije svidjelo pa se mrgodi u ćošku. Rak svima servira tanjiriće i nutka ih voćem. Vaga je u večernjoj haljini i nagovara Ribu da je slika u svim pozama. Vodolija predlaže da se sutra ide na kurs ronjenja ili u podvodni ribolov, Jarac na tabletu računa da li je to isplativo. Ovan je otišao na noćno plivanje.
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: AstroFun

Post Postao/la Andain » 27 sij 2014 12:53

miss_misty je napisao/la:Ovan je već u moru.

Istina. :D
Vaga ima kupaći kostim u vrijednosti polovnog automobila
:lol:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: AstroFun

Post Postao/la talented miss cohen » 27 sij 2014 18:07

Oh my god, Misty... :D

Khm, samo par highlights...
miss_misty je napisao/la: «... Ovan mi ide na živce…»
:D
miss_misty je napisao/la: Vaga ima kupaći kostim u vrijednosti polovnog automobila.


:lol:


Now if you'll excuse me, moram ... *twitt twitt* :D
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Odgovorite