da sutra umrem..

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

da sutra umrem..

Post Postao/la unexpected » 03 vel 2013 20:11

serije su zlo :D potaknuta jednom epizodom.

ostalo ti je mjesec,godina ili par godina zivota.dakle,kome bi rekli?jel bi rekli uopce ikome?sebicno je zadrzat to za sebe?kako bi proveli to preostalo vrijeme i gdje?

moram priznati da bi ja bila u dvojbi,reci ili ne.smatram se dovoljno jakom da to sama iznesem i nikome ne kazem.u konacnici bi mozda i rekla,cisto zato jer zasluzuju znati.kome bi rekla?dvjema frendicama,frendu i nesudjenoj.svojima tek na kraju.al bi se dvoumila i dvoumila i dvoumila.pogotovo za nesudjenu.

preostalo vrijeme-ne bi ga provela nikako posebno.isla bi dan po dan.eventualno si ispunila neke zelje tipa koncert i slicno.i to je to.naravno,voljela bi to vrijeme provest uz nju.ako je moguce.
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Kroacija » 03 vel 2013 20:58

rekla bih, jer bi mi bilo zabavno kako mi sad jadnici zele pokloniti svu paznju svijeta. :D sto se mene tice, sirila bi svu ljubav svijeta, onima koje volim i onima koji su mi stali na zulj. :D
a inace od aktivnost, mislim da bih otisla skakati padobranom. ne pada mi vise nista na pamet. :dork:

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la miss_misty » 03 vel 2013 21:26

sigurno ne bi vadila umnjak
sigurno ne bi sad pila caj
sigurno bi presla neke granice
stavila ljubicaste lece
i poljubicastila kosu
stavila ljubicaste cvike
i pusila cigare s okusom ruma
rekla svima da putujem
gdje nema signala
infiltrirala se u meksicku mafiju
i tako...
ima toga :D

sigurno bi nesigurno
docekala kraj
Napolju pada kiša. A kako se već pomalo spustilo veče, upalili smo sve moje i njene cigarete iz džepova i kofera, poslagali ih po nameštaju i rekli da su to zvezde.

¤¤¤problem s wc-autobusom je u tome što nikad ne znaš kad će se odvesti¤¤¤

Plague

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Plague » 03 vel 2013 21:31

ne bih žalila. :D

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la sunflower » 03 vel 2013 21:42

...bih se ošišala ful na kratko(jer nikad nisam) i zblajhala ful na plavo (jer nikad nisam)...irokezu neku mejbi opizdila ko zna :D
...jela samo nutelu sa žlicom i sve što volim
...bih otputovala na Cubu
...skakala bungee
...kupila tati novi mali autić
...rekla najdražim osobama koliko ih volim i bila s njima do zadnje sekunde ,što podrazumjeva da ni seknde više nebi provela na poslu... :feelingfree:
...sukladno tome da neidem više na posao svaki radni dan bi bila bez grudnjaka i u trenirci i tenisicama..freedom!!!
...bivala na moru svake slobodne sekunde
...ajme toliko toga još ima...svašta bi

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la ariadne » 03 vel 2013 22:03

Plague je napisao/la:ne bih žalila. :D
Zar si i ti ljubav života imala? :D

Anyway, nije isto radi li se o danu, mjesecu, godinama. Da je jedan dan, ne bih nikome ništa rekla da mi ne pokvare taj zadnji dan cviljenjem i balavljenjem po meni. Napisala bih jedno sveobuhvatno oproštajno pismo i bok. Izdahnula bih pred laptopom, as is appropriate. Ili nad knjigom, kako mi je krenulo. E to je tek tragedija.

Mjesec dana... nisam sigurna. Vjerojatno bih se suptilno opraštala sa svima do kojih mi je stalo, ali ne bih im direktno rekla.

Da je godina ili više, rekla bih svima i onda pokušala u to vrijeme nagurat što više različitih iskustava. Zadnji dan bih probala neke droge vjerojatno. :lol: Uzela LSD i išla hodat po gradu. Čitala sam da je iskustvo vrlo živopisno.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la gigiONlajna » 03 vel 2013 22:05

Ne znam.
Otišla bih u šumu i provela sama tamo jedan vikend ili duže. Tada bih znala što dalje.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la tamara3 » 03 vel 2013 22:47

E pa da je mjesec, bar bih mirne duše mogla dat otkaz :D. Da je par godina, presložila bih dosta toga u životu (i dala otkaz :D), nemam pojma.
A ustvari je to blesavo jer ispada da bi neki ljudi napravili sve što kao nemaju priliku sad. Dakle, mnogima treba smrtna prijetnja da bi napokon počeli živjeti? To ja sebe preslušavam kao.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la ariadne » 03 vel 2013 23:03

To je već drugi par cipela. :D Lakše je početi živjeti kad znaš da nećeš morati trpiti eventualne negativne posljedice istog. Ovako se svi drže neke sigurnosti jer se nadaju da će se nekad u budućnosti promijeniti određene vanjske okolnosti pa će napokon moći napraviti nešto što žele i kako žele. Otherwise je preveliki rizik. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 03 vel 2013 23:03

ariadne je napisao/la:
Plague je napisao/la:ne bih žalila. :D
Zar si i ti ljubav života imala? :D
...i da me nema, ja bih živjela jer u vašim mislima bih se budila... :heartbreak:
Ovo je tragikomično.

OT: imam na mobu short/smart dial listu za reći bitne stvari.
Ako umirem za 1 dan, press 1.
Ako za tjedan dana, press 2.
Ako za mjesec, press 3.
Ako za godinu, press 4.

Sukladno izabranom broju bih organizirala vrijeme. :luda3:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Ooh

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Ooh » 03 vel 2013 23:05

ne bih nikom rekla, ali bih ostavila neki nacin obracanja, cisto da ne ostavim nedorecen rastanak. da ljudi ne propustaju svoje vrijeme na zalopojke, nego da ostanem na neki nacin s njima, pa da moja smrt ne bude nagli sok. preduhitriti. dobro je znati kada ces umrijeti da preduhitris gubljenje vremena onih koji ostaju. odlazak na zivost i veselje treba biti, na nadahnuce.
preispitivati se sa pozicije smrti je super stvar. tada iskrenost nema milosti, jer ogranicavajuci faktori gube znacenje. lajki.

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la roadkill » 04 vel 2013 07:39

Da odapnem sutra, fajn. :D Nemam se sto misliti. Da znam da cu za mjesec ili godinu... stres. Uopce ne znam kako bi se ponasala, koliko bi me pogodilo ni sto bi radila. :shrug:
bring your mind into my head...

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Angela07 » 04 vel 2013 08:02

nadam se da ne bih ni o čemu razmišljala. i otišla se sunčati :kokice:
to je za jedan dan, a za godinu ne želim znati

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Afrodita » 04 vel 2013 09:14

ne bih nikom rekla čemu da druge mučim i da me sažaljevaju...živjela bih kao i svaki drugi dan ...nastojala to malo vremena i dalje biti sretna
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Jadzia Dax » 04 vel 2013 10:39

Iskreno, nemam pojma. Uopće ne razmišljam o smrti, planiram živit vječno, there.

Ako se nađem u toj situaciji, eto, stavit ću tu post sa cijelim, detaljnim planom.

Avatar
Laugh_Reflex
Postovi: 383
Pridružen/a: 02 tra 2012 16:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Dreamland

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Laugh_Reflex » 04 vel 2013 11:43

Svaki put otvorim da ću odgovoriti i onda mi se ne da pisati, vjerojatno bih se raspojasala da znam da ću sutra umrijeti. :ironija: :lol:
Učinila sve te stvari koje dosad nisam mogla, kao naprimjer orobiti banku. Zajebavam se, ne bih. Ne znam, vjerojatno bih puno više vremena provodila s ljudima do kojih mi je stalo i cijela se istetovirala i otputovala negdje daaaleko, ovisno o vremenu koje mi je ostalo. :D
Amicus et viator aeternus maneo.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 04 vel 2013 14:20

Zivila bi tako da bi mozda cicikrepnila i prije predvidenog roka :D Rekla bi svima,tako da imam opravdanje za sve,i da budu dobri prema meni :gigglenod:
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la tamara3 » 04 vel 2013 16:43

Apropo teme, toplo preporučam odličan film, baš o tome:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jhm2LsnJz8I[/youtube]

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Bash » 04 vel 2013 17:30

Vjerojatno bi ostatak provela na svakakvim drogama kad ne moram brinit za zdravlje. Sigurno bi uzimala bar za smirenje jer bi mi teško pala ta informacija. Ne bi vjerojatno nikome rekla, ne treba mi da me se vuče za rukav i da mi rade dramu i grižnju savjesti ako ne želim vidit sve koje poznajem dok još imam malo vrimena.
Sumnjam da bi svijet vidila drukčije nego sad pošto ionako primjećujem sitne svakodnevne lijeposti i trudim se odvratno uživat kad imam priliku i distancirat se emocionalno od posla, nebitnih problema i nebitnih ljudi. Dakle samo bi bila užasno depresivna šta već moram ić odavde.

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la OtherMe » 04 vel 2013 20:06

neam pojma...kontam da bi mogla napisati tisucu i jednu stvar al iskreno mislim da bi provela vrijeme razmisljajuci sto nakon smrti...raj?pakao?reinkarnacija?...ili pak samo pretvaranje u gnojivo?!?! :shakinghead:

i znam da bi htjela da me grli :hugsqueeze: ...ona da me grli skroz do kraja...al nisam ziher da bi joj rekla da umirem...jer onda bi samo plakale...i svi bi oko mene plakali...a nije da bi mi to pomoglo... :shrug:

ali ne bi zalila za neprozivljenim ili tak neke stvari...ono da idem napraviti ono sto do sad nisam...sta sad,ako to nisam do sad napravila ocito nije bas toliko bitno bilo...

oh well...
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la hops » 05 vel 2013 10:35

jako ovisi koliko bi mi ostalo.
da mi ostane dan ili mozda tjedan dana, rekla bih svima, cisto da stignu preprati crninu.
a i da ih pripremim, ipak treba vremena da se izorganizira tulum, kupi cuga i baloni i tako to.
provela bih te zadnje dane uglavnom sa 2 osobe i vjerojatno pripremila starce uvjeravanjem da to i nije tako strasno jer znam da cu u iducem zivotu nakon brze reinkarnacije vjerojatno biti kamen u njihovom dvoristu, tako da cu biti uz njih stalno. to mi je nekako prihvatljiva utjeha, za njih.

da mi ostane malo vise (govorim o situaciji gdje je odlazak u vjecna lovista zagarantiran u tom roku), recimo godinu dana, ne bih dala otkaz, jer bi mi trebala placa da ispunim sve zelje koje u tom roku mogu ispuniti onima kojima zelim ispuniti, ali bih to svela na minimum minimuma.
vjerojatno bi se divila svakodnevnim ljepotama, listu na vjetru ili sviracu na ulici vise nego uobicajeno.
buduci da se ljudim uglavnom psiha promijeni, sumnjama da bi tu tajnu o umiranju mogla zadrzati za sebe, vjerojatno bih ocekivala da se oko mene malo vise titra :D, a i ne znam drzati dobre vijesti za sebe, progovorila bih na gujscu ako nikako drukcije.

mislim da bi to bilo najkvalitenije odzivljenih godinu dana u mom zivotu.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la str8faith » 05 vel 2013 13:14

prije bi pojela red mantija, red baklave, jagnjetine ...te novopazarske kuhinje ... i onmda nek me đava nosi ! Jebiga život teće u krug
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Ooh

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Ooh » 05 vel 2013 13:47

da sutra umrem svi bi bili sretni :faint: morala sam ovo napisati...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la JaNNa » 05 vel 2013 14:40

unexpected je napisao/la: ostalo ti je mjesec,godina ili par godina zivota.dakle,kome bi rekli?jel bi rekli uopce ikome?sebicno je zadrzat to za sebe?kako bi proveli to preostalo vrijeme i gdje?
rekla bi curi i nikome više. napravila bi par dobrih tuluma da sa svima se još jednom vidim i onda bi s curom i dijetetom otišla na putovanje.

Avatar
coco7
Postovi: 1077
Pridružen/a: 20 ruj 2011 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la coco7 » 07 vel 2013 16:58

Ovisno o razlogu zašto mi je ostalo mjesec ili godina dana života, ako bi se radilo o nekoj bolesti, tipa karcinomu, pretpostavljam da bi mi ti zadnji dani bili agonija, a pritom mislim na fizičku bol koje se najviše i bojim i mislim da tada ne bi' bila baš sposobna za ostvarivanje svega što nisam do sada, stvari tipa putovanja, bungee jumping, skakanje padobranom, čitanje svih nastavaka Harry Potter i šta ja znam šta sve ne. Tada bi' skupila snage pozdraviti se sa najdražima, reći im par mudrih, možda bi' nazvala i one s kojima imam nedovršena posla, ispričala se kome trebam, bratu kupila čokoladu, još jednom poljubila mamu i prosvirala si mozak prije vremena. Znam da definitivno ne bi' dopustila da me gledaju kako se patim, to sam već jednom prošla, a i oni su.

Ovo je vjerojatno daleko od toga šta bi' uradila da mi se to stvarno dogodi, ali eto ovo mi je prvo palo na pamet. Sad idem gledati ovaj film šta je Tamara predložila, možda mi se nakon toga posloži (hehe).

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la tamara3 » 07 vel 2013 17:13

Predobar je, javi kako ti se dopao i što si naučila ;).

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: da sutra umrem..

Post Postao/la Ameli » 10 vel 2013 01:32

da doznam da ću sutra umrijet,
vjerovatno bi od šoka odmah odapela
tak da..mislim..sutra, ne bi imala šanse :D

Odgovorite