....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la bašja » 20 ožu 2013 09:52

Patrick Jane je kralj
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la gigiONlajna » 20 ožu 2013 09:57

Čitaj što je sve uspio Derren uraditi ljudima. Kako samo nevjerovatno sugestibilni.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la str8faith » 21 ožu 2013 01:13

u snu svaku noć
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Gost

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Gost » 14 stu 2013 14:49

Yesssss. U yednom obliku. Zanimljivo je to. Iako sumnjam da netko moze bas doslovno misli citat ne bi ni to iskljucila. Dosta sam skepticna po pitanju svega sto izlazi iz granica razuma, ali ne iskljucuyem mogucnost da postoyi. Priye koyi myesec upoznala sam lika koyi tvrdi da svi imamo tu sposobnost, ali mnogi za zivota ne dodju na tu duhovnu razinu i pokrenu to. E sad lako ye rec ma da da te lude spike, ali ima nesto vjerojatno. Samo sto ljudi ne govore bas o svemu sto dozive, a niti ti koyi imayu x sposobnosti ne hvale se time.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Kroacija » 15 stu 2013 04:22

^ nakon svakog tvog posta potrebujem dvije-tri triske i savjet strucnjaka.

Ont_lately odrzavam zavidnu razinu telepatije s friziderom. U uzi krug spadaju i bistroi po okretistima, dubravica i mlinar.

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la sunflower » 15 stu 2013 19:55

^ :respekt: Mlinar iz van of maj fejvrits

ot:a kaj se telepatije ide, not mač lejtli...loša konekcija i to... :D

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: ....jeste li se ikad susreli sa telepatijom?

Post Postao/la Hurem » 03 vel 2014 11:30

being_alive je napisao/la: Poanta svega je, da li ste ikad imali susret s bilokojim oblikom telepatije, poznajete li neku osobu koja ima taj dar, ili možda vi sami imate taj dar?
Ne znam čitati misli na sreću,ali mogu osijetiti....nemir,strah,...osjećaje meni bliskih ljudi čak i onda kad mi nisu blizu.I kad neznam,neznam a osjećam.Ali mislim da to nije oblik telepatije nego proste brige koja nije plitka i površna.
Često mi se to događa obostrano sa najbližom prijateljicom.Imamo neku duboku,intimnu emociju kojom smo vezane.
A ona uz to zbilja ima dara za telepatiju i alternativu.I često zna predvidjet neke situacije ljudima oko sebe.
Kaže ti da joj je samo misao došla,misao kao slika,slika kao vizija.Često bude baš tako...
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Odgovorite