Koga Briga novosti

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 03 ožu 2013 22:57

Srbiju na Eurosongu predstavlja šizofreničarka i njeni glasovi u glavi ... znaci Mirna,Nevena i ona treća ... Tj. MOJE 3
:razocarana:
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 04 ožu 2013 15:08

A evo i kako nam je bilop u Sloveniji 2.2 sa severinom i rebekom
Naravno Rebeka je otvorila maskembal s pjesmom kaj delaš tu pod mojot kožo
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yLTQknDThSQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4nL-IJy6IXU[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 ožu 2013 18:59

iz Kuglaša dan poslje...
slika

slika

za tjedan dana CG
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 ožu 2013 19:00

Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 12 ožu 2013 12:56

Popularna pevačica Rijana, povućiće se iz javnog života na godinu dana, prenose strani mediji.

Popularan američki radijski i TV voditelj Rajan Sikrest objavio je u svom šou ovu informaciju pozivajući se na izvore bliske pjevačici, ali još uvijek se čeka potvrda njenog menadžmenta.

"Rijana se već neko vreme priprema na to. Sedam hit albuma u sedam godina", rekao je Sikrest dodavši da nakon takvog ritma Rijana definitivno treba odmor i da će se povući čim okonča svetsku turneju "Diamonds".

Nakon godine odmora, Rijana će se posvetiti novom albumu.
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 13 ožu 2013 13:11

slika
Ovo proleće na regionalnim televizijama definitivno će obeležiti rijaliti programi. 19. marta na Pinku kreće Farma, dok će se 23. marta u kuću na Košutnjaku useliti desetak javnih ličnosti!

“Saška je postala popularna dok je učestvovala u Prvom glasu Srbije. Stekla je naklonost publike, a i dobar je pevač, tako da će uveseljavati ukućane svojom pesmom”, piše izvor, dodajući da će sem nje u ovogodišnjem Velikom Bratu biti i glumac Branislav Petrušević Petrući.

“Uveliko se potpisuju ugovori sa učesnicima Velikog brata. Producenti smatraju da je Petrući zbog svog prepoznatljivog humora zanimljiv gledaocima. Takve osobe su potrebne za rijaliti.”
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 19 ožu 2013 22:41

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=k_lxBSUNBeQ[/youtube]
Predstava je rasprodana jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree:
Dođe staća i posere državu ... ma ljubim te pametnu ...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 19 ožu 2013 23:32

slika
I ove Nedelje :touched:
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 22 ožu 2013 23:29

slika

Starleta Stanija Dobrojević sinoć se uselila na imanje u Lisoviću. U intervjuu dnevnom listu Kurir, ona je na pitanje koliko je najduže izdržala bez seksa rekla da je bila u apstinenciji dve i po godine.

KOGA BRIGA!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 22 ožu 2013 23:33

Eto zašto ja volim ma šta volim OBOŽAVAM ovu ženu!

slika

Alter ego glumice Bojane Novaković, Yana Novak, koju već jako dobro znate, na YouTube ima video sa vežbama za stomak, guzu i ruke. Ona vežba kompletno našminkana i to uz muziku Jelene Karleuše.

Po završetku vežbanja ona je objasnila kako nekim ženama ni veliki trud niti dugotrajani treninzi ne mogu pomoći jer su za lepe i tanke noge kao njene zaslužni isključivo geni.

Inače, Yana ovim duhovitim video-snimcima pokušava da dočara život starlete koja se iz Srbije preselila u Ameriku i sada pokušava da osvoji Los Anđeles.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=b8UjXfo9 ... r_embedded[/youtube]
hahahahahhahahahahahahhahahhahahahhaha
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 24 ožu 2013 19:23

Kao i svake Nedelje
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 24 ožu 2013 19:25

proba u KNL
slika
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la JaNNa » 27 ožu 2013 13:38


str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 27 ožu 2013 23:12

Zekoslava se ne da ... Ništa čudno za ovakve stihove nakon "Ćućaj čućaj barba " više me ništa ne moze iznenadit ...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 27 ožu 2013 23:31

Sretan vam svima Dan kazalista uz zelju da ste svjesni koliko je kazaliste cool i da vas sto vise postane redovna publika.

Svjetski dan kazališta obilježava se svake godine 27. ožujka, i to od 1961. kad ga je Međunarodni kazališni institut proglasio. Na taj dan u kazalištima diljem svijeta čita se međunarodna poruka, dok se u hrvatskim kazalištima tradicionalno prije početka predstave čita hrvatska, a ponekad i obje poruke.

Prema podacima Državnog zavoda za statistiku u sezoni 2008./2009. ukupno su radila 64 kazališta, a s obzirom na to da dio profesionalnih kazališta unutar kuće ili na drugoj lokaciji ima stalne scene, uz 23 profesionalna kazališta radilo je i 6 stalnih scena. Profesionalnih kazališta za djecu bilo je 14, od čega ih je 7 lutkarskih, a radilo je i 27 amaterskih kazališta.

Tijekom sezone 2008./2009. kazališta je posjetilo ukupno 1 580 788 posjetitelja, od čega je najveći broj, njih 1 032 726, posjetilo profesionalna kazališta. Profesionalna kazališta za djecu zabilježila su 378 581 posjetitelja, a amaterska kazališta 169 481 posjetitelja.

U kazalištima je te sezone izvedeno ukupno 877 djela, od čega ih je 475, odnosno 54,2%, domaćih autora. Iste sezone u Hrvatskoj je ukupan broj izvedenih predstava u kazalištima bio 7 388, dok su 1 564 predstave bile na gostovanju izvan mjesta sjedišta. U inozemstvu je izvedeno ukupno 300 predstava, a bilo je 89 678 posjetitelja.

Kad je riječ o predstavama prema vrsti djela, u sezoni 2008./2009. ukupno je izvedeno najviše predstava za djecu, njih 1 978, dok je lutkarskih predstava izvedeno 1 855. U istom razdoblju ukupno je izvedeno i 1 112 komedija te 1 083 drame.

Gledajući ukupan broj izvedenih predstava, u sezoni 2008./2009. izvedeno je 7 388 predstava, što je za 1,2% manje nego prethodne sezone. Na predstavama je prisustvovalo 1 580 788 posjetitelja, što je za 5,1% manje u odnosu na prethodnu sezonu. Po jednome profesionalnom kazalištu, uključujući scene, prosječno su izvedene 143 predstave s prosječno 249 posjetitelja po predstavi.

Pozdrav s kazališnih dasaka :feelingfree:
slika

slika

slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la JaNNa » 28 ožu 2013 08:22


str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 28 ožu 2013 14:52

Ništa Seke ništa Lara samo Ava , samo Ava kraljica skandala ....

slika
Nije prošlo ni 24 časa od ulaska VIP ukućana u Kuću Velikog brata, a dvoje ukućana se već zavuklo ispod jorgana!

Ava Karabatić i Uroš Čertić navodno su već istražili čari jorgan planine. Iako Veliki brat na svom zvaničnom Facebook nalogu nije želeo da otkrije koje dvoje ukućana je imalo seks, ostavivši to otkriće za večeras, poznato je da su Ava i Uroš noćas delili postelju. Sa njima je u krevetu bio i blizanac Žarko.

slika
Hrvatska starleta istakla je u ispovedaonici da su joj blizanci veoma slični. “Oni su kao ja u muškom obliku… brzo govore, puni su energije, hiperaktivni su… sa njima sam najviše pričala”, kaže ona, a što se rasporeda spavanja tiče, navodi da je tradicionalna i da ništa ne bi menjala, a ima i lak san. “Ne bih bila pored nekoga ko hrče”, kaže Ava i dodaje da dve – tri osobe hrču, ali ne zna tačno ko.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 02 tra 2013 21:42

Pevačica Seka Aleksić prethodnih dana najavljivala je svoj novi spot Šampione koji je upravo premijerno emitovan na njenom oficijalnom YouTube kanalu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qh5o6Fnk ... r_embedded[/youtube]

O pesmi Šampione se dosta pisalo: istina je da je Ana Nikolić odbila da snimi ovu pesmu, zbog koje se Seka pomirila sa svojim nekadašnjim saradnicima Filipom Miletićem i Milošem Roganovićem. Spot potpisuje Miloš Nadaždin.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 02 tra 2013 21:43

slika
Prema istraživanju Zavoda za proučavanje kulturnog razvitka, najveći idoli maturanata u Srbiji jesu Novak Đoković i Jelena Karleuša!

U istraživanju, u kome je učestvovalo 1733 učenika četvrtog razreda srednjih škola iz 25 gradova u Srbiji, stoji da na prvom mestu su estradne ličnosti (domaći i strani pevači, strani glumci i manekenke) i sportisti, a mladi sve češće kao uzore vide članove svoje porodice, prijatelje ili profesore.

Anketa pokazuje da pored osoba iz privatnog života, mladi najviše cene muzičare Boru Đorđevića, Marčela i pevačicu Jelenu Karleušu. Maturanti sa tradicionalističkim stavovima kao svoje idole češće navode političare, istorijske ličnosti i vojskovođe - Ivicu Dačića, Milorada Ulemeka Legiju, Gadafija, Putina, Tita, Dragoljuba Mihailovića, ali i Teslu. S druge strane, srednjoškolci sa netradicionalnim ili blagim tradicionalističkim stavovima cene umetnike kao što suHemingvej, Milorad Pavić, Gogen, Agata Kristi, dok od političara i istorijskih ličnosti poštuju Tita, Napoleona, Gadafija, Gandija i Zorana Đinđića.

“Idol mladima, i pored svih medijskih linč kampanja, neistina, uvreda i omalovažavanja napisanih i izgovorenih o meni… Gde bih bila da nisam imala “kamen oko vrata” zlih i zavidnih… Ponosna na našu mladost! Da, ostalo je tu još tragova pogrešnog uticaja medija i i ispranih mozgova roditelja, ali i likovi poput ubice Premijera će uskoro nestati, kao što su nestali ratni zločinci, razne kriminogene “majke nacije” i ostala bagra, iz svesti naroda. Volim vas i zahvalna sam za svu ljubav i podršku koju mi pružate,” napisala je Jelena Karleuša povodom ankete.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 02 tra 2013 21:46

slika
To što je Hrvatica Marijana Čvrljak pobedila u poslednjem regionalnom Velikom bratu i iz kuće na Košutnjaku u Beogradu odnela 100.000 evra, izgleda da pojedini još uvek nisi uspeli da prebole.

Tako je Maja Nikolić, učesnica ovogodišnjeg VIP Velikog brata izjavila: “Ne dajte Hrvatici da pobedi”. I hrvatska starleta Ava Karabatić imala je sličan ispad: nakon što joj je jedan od blizanaca iz Francuske rekao da se u Srbiji kaže hleb, a ne kruh, Ava mu je ljutito odbrusila: “Bolje bi ti bilo da prestaneš, da ja ne krenem da pričam o Srbiji i o tome šta ste vi radili u Vukovaru.”

Njena rijaliti ljubav, kaskader Uroš, sa kim je trenutno u opoziciji, u kombiju, na to joj je dobronamerno poručio: “Joj, kako se ložiš”.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fnsgbb5C ... r_embedded[/youtube]
Inače, Avin otac Ivica ponosan je na ponašanje svoje ćerke (?!) i njeno zbližavanje sa Urošem.

“Prezadovoljan sam Avinim ponašanjem u Velikom bratu! Sve što ona radi je spontano, jer ona ništa ne radi zbog para niti na silu. Njeno ponašanje je potpuno prirodno. Video sam da se Ava zbližila sa Urošem, on je definitivno njen tip. Ako je spavala sa njim, onda je to ljubav, to je eksplozija, bomba!”, izjavio je Ivica za dnevni list Alo.

“Ako se desio seksualni odnos među njima, ja joj ne zameram. Meni je važna samo njena sreća. I nije mi važno to što je on Srbin, nisam nacionalista. Ako je Ava srećna s njim, neće mi biti problem ni da se venčaju. Ništa mi neće biti problem. Avu nismo vaspitali da bude nacionalista, vaspitali smo je samo da šitri pozitivnu energiju. Jeste li videli da je Ava dobila ulogu Severine u kući i to ima smisla. A ako je zaista imala seksualne odnose pred kamerama, to ništa nije strašno, pa ni Severini ništa nije falilo.”
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 02 tra 2013 21:50

Iako to mnogi nisu očekivali, Jelena Karleuša posetila je koncert Severine Vučković, održan ove subote u Kombank areni.

Pevačica se zapitala zašto je njen dolazak u Arenu izazvao buru a potom je i pohvalila koleginicu. “Žena se trudi i bori, a ja to cenim. Koncert je bio poput pozorišne predstave i taj pristup odlično ide uz njenu kul muziku. Sasvim smo različite, i ne treba praviti nekakva poređenja jer je to nemoguće,” izjavila je Jelena, a onda se osvrnula i na svoj prethodni koncert.

“Kada je reč o koncertima, u ogledalu vidim svoju najljuću konkurenciju, jer onome što je urađeno za šou All about Diva u Areni pre tri godine do sada niko nije ni prišao.”

Karleuša će održati koncert Viva La Diva na beogradskom Ušću 15. juna.
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 08 tra 2013 16:56

Danas još jedna žalosna vest Fandango Beograd se raspao !
Kako autorka svih pesama piše javno : Ako je neko čekao neku svirku Fandanga, može slobodno da prestane da je čeka. Ko je bio na našim svirkama, bio je.
slika

I eto tako, od sad me možete čuti kako pevam uglavnom na Jutjubu i u kupatilu.
slika
u buduće samo Anđi i Strašo ostaju
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 09 tra 2013 13:41

slika
Upoznajte Erica – mladića koji je opsednut sirenama!

Dvadesetodvogodišnji Eric Ducharme priznaje da je opsednut sirenama i tri puta nedeljno vozi više od sat i po vremena kako bi stavio na sebe specijalni rep i plivao u prirodnom okruženju.

Ovaj mladić je profesionalni ronilac a u slobodno vreme, navlači na sebe rep sirene i bude pod vodom i do četiri minuta. “Sirene su moj način života. Jedem, dišem i sanjam o njima. To je životni put koji sam izabrao,” kazao je on u specijalnoj emisiji kanala TLC, Moja čudna opsesija.
slika
“Kada stavim rep, osećam se kao da sam se transformisao. Ulazim u potpuno drugi svet kada uđem u vodu. Dugo mi je trebalo da shvatim gde mi je mesto na svetu. Ipak, kada sam pod vodom, osećam se daleko od sveta u kome zapravo živim.”

Ericov dečko tvrdi da njemu ne smeta ovaj hobi.“Kada idemo na plivanje, gotovo se ne vidimo, jer on pliva u svom kutku. To je njegov način da pobegne od sveta.”

Mora da je prilično zanimljivo živeti ovim životom, zar ne?
slika
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pdrwgn_A ... r_embedded[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 tra 2013 20:56

Nikolija Jovanović, ćerka folk legende Vesne Zmijanac, nedavno je snimila prvi singl, koji je dobio svoj vizuelni identitet.
slika

Pesmu Ćao zdravo čiji su autori momci iz Ateleja Trag, Nikolija je otpevala zajedno sa Tečom, koji je popularnost stekao pojavljivanjem u spotu Jelene Karleuše Krimi rad. Režiju Nikolijinog spota potpisuju IDJVideos.

Pogledajte Nikolijin prvi spot.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wL35iOvH ... r_embedded[/youtube]
Bila bi šteta stvarno velika šteta.... da me ne ispratiš do toaleta! buahahahhahaha
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 tra 2013 21:01

U Kući Velikog brata došlo je do fizičkog obračuna!

Nevena Milićević nasrnula je u toku jučerašnjeg dana na Ivanu Stamenković Sindi i time dovela do usijanja njihov odnos, koji je užaren od samog ulaska u kuću.
Sve je počelo kada je Sindi prokomentarisala kako Nevena ima celulit a potom i uštinula manekenku za nogu. :wow: (pa se vi rugajte ljudima za celulit) :wow:
slika
Nevena je zbog ovoga pobesnela, skočila i udarila Sindi u glavu, a potom krenula i da je čupa. Napadu je prethodio celodnevni verbalni sukob. Zbog ovog postupka, pretpostavlja se da će ona biti izbačena iz kuće.
slika
UPDATE: Na mejl nam je upravo stiglo i zvanično saopštenje, u kome se potvrđuje da je Nevena izbačena iz kuće Velikog brata. Prenosimo ga u celosti.

“Nevena i Sindi od samog početka nisu ostvarile dobru komunikaciju i konflikti između njih dve su bili skoro pa svakodnevni. Danas je doslo do kulminacije u tom odnosu – naime, manekenka Nevena Milićević je usled Sindinih provokacija odreagovala fizičkim napadom. Do toga je došlo zbog sitnih ženskih čarki. Sindi je zadigla Neveninu suknju kako bi pokazala kako Nevena ima celulit, a Nevena je usled besa počupala Sindi za kosu i rukom je udarila po glavi. Pošto pravila Velikog Brata ne dozvoljavaju bilo kakav fizičko nasilje ili kontakt u tom smislu, Nevena će morati da napusti kuću Velikog Brata. Svi ukućani sem Soraje su stali u Neveninu odbranu i nisu želeli da napusti kuću, ali pravila su jasna i moraju se poštovati.”
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 tra 2013 21:04

slika
U jeku priprema za koncertni nastup na Ušću 15. juna, Jelena Karleuša snimila je novi singl pod nazivom Ferari.

Nakon više nego uspešne saradnje sa Teror Tečom na singlu Krimi rad i DJ Neshom na letnjem hitu So, pevačica je rešila da udruži oba mlada momka i zajedno sa njima snimi pesmu koju će predstaviti neposredno pred koncert.

“Ovo je jedna kolaboracija koja je logičan nastavak fenomenalnog uspeha,” rekla je Jelena u prilogu Exkluziva a potom otkrila da će se uskoro održati audicija za igrače. “Ušće je jedna obična livada, koju je teško ozvučiti i osvetleti, ali je samim tim izazov veći. Želim da svi dođu, a cena karte će biti pristupačna. Želim da napravim audiciju za igrače, gde će doći i ljudi koji nisu učestvovali u velikim projektima, ali će ostaviti srce na toj bini.”
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uv-L3nqZ ... r_embedded[/youtube]
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 11 tra 2013 23:43

Volim ovu malu i njene radove
slika
slika
slika
slika
slika
Staša :touched:
slika

Znači sve što objavite na twiter ona je spremna da nacrta !
slika
slika
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 15 tra 2013 11:42

slika
Ovogodišnje predstavnice Srbije na pesmu Evrovizije, Moje 3 - Nevena, Mirna i Sara, na poziv organizatora ovog takmičenja nedavno su boravile u Amsterdamu gde su, među dvadeset pet ovogodišnjih učesnika Evrovizije izvele pesmu Ljubav je svuda na događaju Eurovision in Concert. Uredništvo zvaničnog evrovizijskog portala Eurovision.tv ovogodišnji TV izveštaj o koncertu iz Amsterdama realizovaće na originalan način – uz specijalne reportere, Moje 3 iz Srbije!
slika
Nevena, Mirna i Sara sjajno su se snašle u ulozi TV reportera, intervjuišući predstavnike nekoliko zemalja ali i novinare vodećih medija. Izvođače su pitale o stilu i porukama njihovih pesama, kostimima, koreografiji i naravno – da li imaju tremu, znajući da će ih gledati 100 miliona ljudi.

Predstavnike stranih medija Moje 3 su intervjuisale o njihovim utiscima o ovogodišnjim evrovizijskim pesmama. Tokom razgovora, potražile su i poneki savet – šta je presudno za uspeh na pesmi Evrovizije ili na šta izvođači treba posebno da obrate pažnju kada stanu na scenu Malme arene.

Podsećanja radi, Moje 3 ćemo gledati u prvoj polufinalnoj večeri ovogodišnje Evrovizije. Njima je pripala ta čast da zatvore prvo polufinale!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 17 tra 2013 11:44

SUTRA U ZG
Home » Gostovanja, Predstave
Ne igraj na Engleze (BDP)
Odigrati 0, 1 ili x, glavna je zanimacija trojice tridesetogodišnjaka, a koji još od 2007. vladaju pozornicom Beogradskog dramskog pozorišta.
slika
Ne igraj na Engleze dramski je tekst mladog srpskog autora Vladimira Đurđevića, praizveden na sceni BDP 2007. godine. Priča je to o trojici prijatelja u tridesetim godima, pripadnicima ‘izgubljene generacije’, koji su “navikli da idu linijom manjeg otpora i da krive druge za sve probleme, zaborav nalaze uz konzervu piva i tikete, očekujući da će im dobitak u kladionici promeniti život. “

Paun, Bule i Piksi pomno prate teleteksta i razvijaju strategiju kako klađenjem na timove engleskog Premiershipa zaraditi što više novca. Uvijek im je netko drugi kriv za probleme koji ih prate, jer je “u Srbiji nemoguće živeti”, no i to se lakše podnosi uz – pivo. Jedan od njih vara suprugu koja ga uzdržava, drugi je izdao svoej najbliže, a trećeg ganjaju kamatari…. No, do konca večeri (jer tekst karakterizira aristotelovsko jedinstvo mjesta, vremena i radnje), razotkriva se niz pojedinosti koje će do temelja uzdrmati njihovo prijateljstvo…

Isti je tekst u sezoni 2012./2013. na scenu kazališta Kerempuh postavio Vinko Brešan.

naziv izvornika: Ne igraj na Engleze
vrsta predstave: drama
produkcija: BDP

datum premijere: 2.11.2011
podjela uloga
osoba lik(ovi)
Daniel Sič Paun
Ivan Tomić Bule
Marko Živić Piksi

osoba funkcija
Tanja Marčetić scenograf
Staša Koprivica redatelj
Dragana Anđeloković inspicijent
Tamara Todorović organizator
Vladimir Đurđević autor teksta

18/04/13 – Ne igraj na Engleze – Kerempuh – Zagreb
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koga Briga novosti

Post Postao/la str8faith » 17 tra 2013 17:35

BRUTALNO: Dunja Ilić pretučena u Sarajevu

Pevačica je pokušala da u klubu Jež zaštiti drugaricu i zadobila je modrice na licu i nagnječenje ruke
slika
Pevačica Dunja Ilić je brutalno pretučena u utorak veče u sarajevskom klubu "Jež". Tuča je izbila u klubu, a inicirali su je inicirala dva pijana mladića.

Ilićeva je u klubu bila sa drugaricom koja je voditeljka na jednoj poznatoj bosanskoj televiziji, a koja je po izbijanju tuče pokušala da razdvoji mladiće.

"S obzirom na to da tuča nije prestajala, Dunja nije mogla samo da stoji sa strane i gleda šta se dešava, pa je pokušala da zaštiti svoju drugaricu, ali je naišla na otpor obezbeđenja. U tuči je zadobila modrice na licu i nagnječenje ruke. Pošto joj je ukazana lekarska pomoć, pevačica je privedena u policiju na informativni razgovor gde joj je kao i ostalim učesnicima tuče urađen nalaz na alkohol i narkotike, koji su bili negativni,” otkrio je izvor.

Dunja Ilić nije se javlja na telefon.

Podsetimo, pevačica je u oktobru prošle godine prelašla na islam i živi u Sarajevu. Kako je izjavila, veru nije promenila zbog dečka već zato što je tako osetila i sama se opredelila za veru koju želi. U Sarajevo se, između ostalog, preselila jer je želela da se odvoji od roditelja i potpuno osamostali.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Odgovorite