iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la slapa » 13 ožu 2013 23:26

^
obrati pažnju na kojoj je stranici taj članak...

ne hejtam niti jedno, oba su uređaja dobra, ali samsung je bolji, po performansama, noviji je, a android je puno otvoreniji OS od iOS-a. iPhone je kreiran da se nitko ne muči s njim i aplikacije koje ima su stvarno dobre. ali s Androidom su mogućnosti svega, pa i zajeba, puno veće.
na kraju... tko što voli. ali po performansama je jači samsungov model.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la margarita » 14 ožu 2013 19:35

Slazem se sa Slapom oko iOS vs. android. Cim je sustav otvoren ima vise mogucnosti, ali naravno kad svi prckaju po njemu da ce kad tad otic kvragu. :) Mene kod iOS ta zatvorenost najvise nervira. Sve mora ic preko itunesa, komuniciraju samo medjusobno, a i to je ponekad problem. Ako nije plug and play, drag and drop... :shakinghead:

Inace, Nokia Lumia je odlicna. I windows phone OS radi genijalno, brzo, glatko, bez glitcheva. Bootne se za sekundu. Ja bi ga uzela odmah da mi android nije prakticniji zbog google accountova, koji sve lijepo sinhroniziraju u sekundi. To mi je deal breaker prednost androida pred windows phoneom. I naravno windows phone nema toliko aplikacija, ali to bi vec prezivjela, ovih glavnih ima, a sve vise i vise se rade automatski za sva tri OS-a.

Aven

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la Aven » 14 ožu 2013 22:43

tatin sin je napisao/la:Zašto bi čekala Lumiu?
Zato jer Nokia spaja l(j)ude. :D

Razloga je prekonekoliko: koristim Nokiu gotovo otkad koristim mobitele i svaka još dan danas radi nakon milijun padova. Bez sumnje očekujem da će i ovaj raditi besprijekorno barem 3 godine i u skladu s mojim potrebama. Drugo, treba mi mob s jako dobrim fotićem, a koliko vidim po recenzijama i testiranjima 920 tu šiša ostale. Treće, treba mi poslovni mob, točnije Office programi. I četvrto, glavnu prednost Androida vidim u tim raznovrsnim besplatnim aplikacijama, koje me, najiskrenije, uopće ne zanimaju. :D Ne pada mi na pamet da postanem jedna od onih koji ne dižu nos od moba. :D I ova wireless charging bedastoćica mi je isto kjut. :D

Fino, sad sam opet na 90%. :D
slapa je napisao/la:@Aven drugi tjedan bi 920ica trebala bit u trgovinama. Al se bojim da bi cijena mogla biti paprena u startu.
Stigla je nedavno 820 i zbilja je pretjerana cijena. :/ Morat ću nešto iskemijati preko firme i/ili mobilnih operatera.


A propos teme, brat ima iPhone 4s, kaže da ga živcira i da mu je žao što nije uzeo Samsung. :D
Zadnja izmjena: Aven, dana/u 15 ožu 2013 00:17, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la Kroacija » 14 ožu 2013 23:23

Samsungovci su in denial.


Iphone. Nist vise. :inlove:

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la tamara3 » 07 svi 2013 13:38

Samsung it is, ljubav na prvi pogled ♥ :typerhappy:.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la JaNNa » 07 svi 2013 14:02

mislim da si mudro odlučila :D
inače imam 4s i živcira me.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la tamara3 » 07 svi 2013 14:15

Ma uzela bih ja možda i 4s ali je preskup i ima kraće jamstvo, u ovog sam se uvjerila da je sjajan...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la JaNNa » 07 svi 2013 14:18

ma 4s je koma.
prvo baterija, drugo taj IOS sustav koji je totalno ograničen (ovo što je Margarita napisala), treće košta boga oca...

mislim da stvarno nećeš požalit...

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la margarita » 07 svi 2013 15:45

Jako mudra odluka. ;) Cak mi se cini da su ovi mini modeli stabilniji od "pravih". Valjda zato jer imaju manje toga nkrcanog u sebe.

Ja sad razmisljam uzet S3 kad je dosao S4, racunam sigurno ce mu spustit cijenu nekih 100 kuna. :D Ovaj moj stari S1 je vec tolko nakrcan aplikacijama da svako malo poludi i zblokira se, a lijena sam vratit ga na factory settings.

Aven

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la Aven » 07 svi 2013 19:34

^
Spustili su mu i puno više od 100 kuna. :D

Samsung je prošle godine sam nosio 42% tržišta Android OS-a. *priprema.prezentaciju.o.OS-ima.za.četvrtak* :D

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la margarita » 07 svi 2013 20:33

^ Uuuuu nice. Tnx. Sreca moja da imas prezentaciju prezentaciju. ;) Pa kad su najbolji. HTC je ok, ali se rasklimavi za par mjeseci i onda je sav nikakav, a sta ti drugo preostaje?
Ne kuzim kak ne padaju te cijene malo vise. Mislim, Nokia zatvara ured u Hrvatskoj jer im se ne isplati, ok niej android, ali Hrvati tradicionalno vole nokije. :confused:
Cak sam razmisljala mozda potpisat ugovor na 2 godine da ga dobijem za 3k, ali imam veliku zverziju prema vezivanju za bilo koji telekom. :D

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la Fuga » 07 svi 2013 21:56

Istina, HTC se raspada. :/

Ja razmišljam o Sony Xperia Z ili T.

Aven

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la Aven » 07 svi 2013 22:20

margarita je napisao/la:Cak sam razmisljala mozda potpisat ugovor na 2 godine da ga dobijem za 3k, ali imam veliku zverziju prema vezivanju za bilo koji telekom. :D
Oni ga prodaju za 3k. ;)

Imaju mobitel shop, servis i daju svoju garanciju. Budući da su iz mog kraja :D, za sada imam informacije da su korektni. :)

Kod njih sam naručila Lumiu 920 (spadam u Hrvate koji tradicionalno vole Nokiu :D), ali ako ću predugo čekati ne bih se čudila da ipak uzmem SG S3. :D

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: iPhone 4 ili Samsung Galaxy SIII mini?

Post Postao/la margarita » 07 svi 2013 22:40

Mislim da mi oni ne bi dali da platim na rate. ;)

Ta Lumia je stvarno odlicna. Windows OS me odusevio kako brzo i pouzdano radi, ali Google, je google, opzna me u dusu. :D Onaj prokleti Bing, nis ne valja. :D
Cuj, rekla bih ti uzmi S3, ali kad moj pocne crkavat za par godina od prenakrcanosti, tvoja Lumia ce jos uvijek radit savrseno, jer i da zelis nema toliko aplikacija i sranja za zdrmat joj OS. :)

Odgovorite