Detektor

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.

primijetim

Kad se nekome svidjam
17
25%
Kad se nekoj frendici svidja netko
21
30%
Kad se nekom trecem svidja netko iz drustva
15
22%
Ne vidim nista
6
9%
Corava sam k'o kokos
10
14%
 
Ukupno glasova: 69

Gost

Re: Detektor

Post Postao/la Gost » 27 lip 2013 16:47

Prva tri ponudjena odgovora yesss (ne uviyek ali uglavnom da) Ali za druge cu odmah pucati sa komentarima i zayebanciyom dok cu sebi tesko priznati,a o akciyi da i ne govorim :D No za mene postoye dviye kategoriye. Ako mi se netko samo svidja prepoznat cu i kad ye i kad niye obostrano i bez problema akciya bez straha i spayat cu druge isto tako ako skuzim da se neko nekom svidja ali ako mi se netko bas bas yako svidja onda sam kamen kamen to ye tragikomediya :D

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Detektor

Post Postao/la tatin sin » 27 lip 2013 17:25

Meni je teško razdvojiti jel mi se neko sviđa jer mi se sviđa ili mi je zanimljiv i više za druženja, nego li za ljubljenja. U nekim situacijama jel.
U većini slučaja uopće ne primjetim da se i kad se kome sviđam. Tako sam tih hladnih tuševa imala masu više od nekoliko. Tako sam uvježbala da se pravim luda, slijepa i šta ne. Ne želim da znam i samo se nadam da oni neće verbalizirati ono što im se mota po glavi, jer imam takta kao medvjed nježnosti. Prijatelje koje dugo znam, pa samim tim kroz njihove faze sam mogla uočiti patterne u promjeni ponašanja i to je kako prepoznajem kada im se neko svidi, inače sam ćorkan.
Ako je u blizini neko ko mi je zanimljiv, kažu mi da se utačkam i jedva da šta progovaram. :D

slika

:hideunderrock:
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Detektor

Post Postao/la jpeg » 27 lip 2013 17:53

lucretia je napisao/la:Hah, tebe sam cekala :D :glomp:

Otvaramo agenciju za bacanje gore navedenih? Provizija od svake zapocete veze?
Provizija na svako prosvjetljenje

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Detektor

Post Postao/la Fuga » 27 lip 2013 21:45

lucretia je napisao/la: Ili je danas moderno tvrditi da nista ne vidis i ne cujes pa da se svaka zena kojoj se svidis mora baciti na tebe? :sinister:
Ne mislim da je do toga. Meni je osobno puno draže kad se izrazim, isto i očekujem i od druge strane. Ne očekujem nikakvo bacanje ili poskakivanja, jednostavno da se vrebalizira.
Igrice i nagađanja totalno ne pale u takvim situacijama i ne igra mi se na toplo/hladno. :konkretna:
Imamo prostora za igranje na drugima područjima. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Detektor

Post Postao/la Andain » 27 lip 2013 21:51

tatin sin je napisao/la: Ne želim da znam i samo se nadam da oni neće verbalizirati ono što im se mota po glavi, jer imam takta kao medvjed nježnosti.
:D

ot. Nisam sigurna koliko se na meni vidi, jer kad mi se netko doista sviđa u pravilu ne flertam previše s osobom već sam više nekako ''povučenija'' u konverzaciji (ne tiha, neg ozbiljnija, možda..osim ak smo baš obje pripite :D), no s druge strane, nije mi problem ni dati otvorenije do znanja.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

quis
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 tra 2012 15:41
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Detektor

Post Postao/la quis » 27 lip 2013 22:05

Imam dobro zapažanje i dovoljno pronicljivosti da to uočim. Postoji ipak razlika ako se ja dopadam nekome, a ravnodušna sam prema toj osobi, kada lako zapazim i fine promjene u odnosu prema meni, dok kada se meni neko dopada, onda pratim svaku sitnicu i analiziram iz sto uglova "a šta ako ovo, a šta ako ono..." i postajem sve nesigurnija vremenom, sve dok mi ne dosadi i jasno i otvoreno kažem.

Ooh

Re: Detektor

Post Postao/la Ooh » 28 lip 2013 10:49

ignoriram i jedno i drugo. zamara me. bed je sto ja skuzim ali cesto sve krivo i pobrkam, pa ignoriram i zbog toga. tako da i kada povezem sve kako treba kao da nisam jer mi se mora potvrditi da bih bila sigurna :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Detektor

Post Postao/la Andain » 16 lis 2014 07:40

Dopunit ću svoj odgovor od ranije. Uvijek mi je bilo čudno čuti da osobe vele da uopće ne kuže da se nekom sviđaju. Ono, skužiš i kad si random prodavačici u lokalno marketu simpatična, kako ne osobi koja eventualno gaji neš više, neovisno o stupnju pokazivanja emocija. Tj. vjerujem da je moguće, al u tom slučaju osoba mora biti baš odsječena od percepcije svoje okoline.

Ili je u pitanju nešt drugo- osoba ne želi ispasti preveliki narcis koji misli da se svima sviđa, ili pretpostavlja da ak negira isto ništa ne gubi, dok ako prihvati pomisao da se nekom sviđa pa ispadne drugačije, dovodi sebe u potencijalno neugodnu zabludu. :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
BazingaMe
Postovi: 57
Pridružen/a: 26 srp 2014 22:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Detektor

Post Postao/la BazingaMe » 16 lis 2014 09:57

Pa bolje kužim kod drugih (kako obično biva), ali skroz moguće da je netko tako mene promatrao i mislio si "Kak ne kuži? Ozbiljno?!" Generalno kužim jel nekom pašem, al ljudi znaju biti veoma sexualno opušteni, otvoreni, druželjubivi i vidjela sam puno tužnih prizora gdje je (uglavnom) cura bila ful draga prema frajeru, nasmijana, vesela i onda ih moraš posjesti i objasniti da, dok pjevaju po kuhinji "Moja konobarica", da je ta cura zapravo takva prema APSOLUTNO SVIMA. I mene svaki dan tako dočeka, a strejt je kolko se može biti! To je slučaj:
Chandler: See, when you flirt with a guy, you think, "I'm just flirting, no big deal." But the guy is thinking, "Finally! Somebody who wants to sleep with me!"
Monica: No way!
Chandler: It's true.
Monica: Well that's pathetic!
Chandler: Again, true.
Dakle, ljudi znaju biti samo veoma dragi i pristojni pa ne volim to krivo protumačiti. Pogotovo s obzirom koliko puta sam ja bila (pa sad malo pazim)
Uglavnom, nekad kužim - kad ne kužim nemam apsolutno ništa protiv da cura bude izravna koliko želi biti.
I'm a leaf on the wind, watch how I soar..

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Detektor

Post Postao/la Hurem » 16 lis 2014 16:42

Ja sam spoj intuitivne osobe i osobe oštrog i brzog zapažanja.Ovo prvo sam ja a ovo drugo je profesionalna deformacija tako da nažalost osjetim i uočim sve.Kako ono pozitivno tako i ono negativno.Često poželim da sam i ja od onih koji budni spavaju.
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Detektor

Post Postao/la tatin sin » 16 lis 2014 16:55

Evo da kažem da se i nakon dvije godine ništa nije promijenilo. :D
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
Temperance
Postovi: 2572
Pridružen/a: 23 stu 2011 01:27
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Pokretna

Re: Detektor

Post Postao/la Temperance » 16 lis 2014 18:37

zenia je napisao/la:Ja sam retardirana za to. Ali apsolutno. Meni se dešavalo da me cura mora zažvalit
da meni padne na pamet da se ja njoj MOŽDA dopadam. Meni se, manje više, stvarno
mora crtati.

Za druge ljude isto nemam baš sluha. Primijetim eventualno kad se radi o nekoj mojoj
ekstra bliskoj frendici pa ću skužiti da se ponaša čudno ili da netko drugi nju škica.
Moram quotati ove mudre riječi :D Inače prepisujem svako slovo :D
Some music needs air. Roll down your window.

Avatar
Aja
Postovi: 448
Pridružen/a: 05 ruj 2013 20:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Detektor

Post Postao/la Aja » 16 lis 2014 19:25

Ma normalno da kužim. Ali ako je u pitanju neko ko je meni interesantan, mislim da umišljam čak i kad je u pitanju direktno priznanje. :D A za raju...skontam, al šta me se tiče.
I feel like a thousand years have passed
I'm younger than i used to be
I feel like the world is my home at last
I know everyone that i meet

Avatar
aycaramba
Postovi: 156
Pridružen/a: 02 kol 2014 20:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Re: Detektor

Post Postao/la aycaramba » 16 lis 2014 21:34

Dogodilo se da me jedna osoba pozvala van, ja odgovorila pozitivno i nastavila svojim putem. Al na onak ležeran način, kao trebali bi mi na piće..ja kao, da, trebali bi..i praktički ajde bok, vidimo se. Možd sam bila ekstra zbunjena taj dan :shrug: :shakinghead:
A dogodilo se i da se čovjek zaleti u vrata kad razgovaramo, ja pomislim da mu se sviđam, a on jednostavno nespretan...
Dakle, što se tiče sviđanja svih vrsta, ne vidim i ne kužim.
I and the public know
What all schoolchildren learn,
Those to whom evil is done
Do evil in return

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Detektor

Post Postao/la Kroacija » 28 vel 2015 05:45

Corava ko kokos.
Plague i ja imamo posebnu pricu. <3
S trenutnom osobom koja me zanima - slicno. Dok mi nije dosla nakon odredjenog vremena i jadnica priznala izravno sa "zelim te" i varijacijama istog, nist nisam kuzila. :D


Ne znam koji mi je k ustvari. :D Ne primjecujem te stvari :/
Niti znam pokazati iste na prvu


Asperger, kaze jelena.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Detektor

Post Postao/la zwarte paard » 02 ožu 2015 10:29

Kad se nekome svidjam- uglavnom me upila.
Kad se nekoj frendici svidja netko- uglavnom su u vezama ili kres varijanta mode.
Kad se nekom trecem svidja netko iz drustva- kjuuut.
Ne vidim nista- kada tako odlucim
Corava sam k'o kokos- :sinister:
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Detektor

Post Postao/la str8faith » 03 ožu 2015 21:11

Nikad ne grijesim , ne znam kako prepoznam no nikad ne falijem ni kod obicnih smrtnika ni kod selebrti zvjezdica. No u zadnje vrime upoznajem puno lez producentica .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Shewolf
Postovi: 29
Pridružen/a: 10 kol 2016 18:29
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Detektor

Post Postao/la Shewolf » 28 ruj 2016 14:08

Da, vjerujem svom ,,insektu,, i primjetim kad se nekome sviđam, isto tako primjetim i kad se netko nekome sviđa pa tu stvar treba malo potaknuti. Samo treba prestat blejati u pod i bolje promatrati okolinu u kojoj se krećemo, čitati znakove, signale. Mnoge stvari su u detaljima. Pogled otkriva i govori jako puno. Njega je teško fingirati i puno puta mi se dogodilo da su me pogledale/li na onaj neki ,,čudan način,, Jednostavno znaš da u tom pogledu ima neki žar, jebozovan je do kraja i zbuni me. A da ne spominjem dodire. Kao "slučajno" me okrznula rukom u više navrata ili me potajno gleda pa nam se pogled sretne a ona ga brzo skrene i sva se zbuni. Česti pozivi na kavu, u grad ili slučajni susreti... Ma c koje su to sve fore ali volim takve stvari zgodne su mi. U krajnjem slučaju netko jednostavno više ne može izdržati pa to kaže direkt u glavu pa kak bude bude.

Odgovorite