Wish I had somebody .....

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 29 tra 2013 23:49

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

impressum
Postovi: 123
Pridružen/a: 08 tra 2013 20:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la impressum » 01 svi 2013 23:52

http://youtu.be/KdTlqSrMAO0" onclick="window.open(this.href);return false;
Ne pravim često velike greške u životu, ali kad napravim, napravim remek djelo.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 02 svi 2013 21:56

impressum je napisao/la:http://youtu.be/KdTlqSrMAO0
nice :)
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 02 svi 2013 21:59

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bRdo7WXTVoM[/youtube]
Za moju dragu spremačicu :gigglenod: pusa ljubavi :giveflower:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

visibabe
Postovi: 19
Pridružen/a: 09 ožu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la visibabe » 03 svi 2013 18:10

Dal netko zdna gdje izaći u Trogiru...Splitu,a da se ugleda neka zvijezda koja ima sjaja!??

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la str8faith » 05 svi 2013 03:05

pojdi u split u didovine ili feraxa
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 08 svi 2013 07:52

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 03 lip 2013 23:58

Mojoj najdražoj ženi :giveflower:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HjBzzpI_744[/youtube]
you and only you baby :touched:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 10 lip 2013 19:29

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jPiscuocxko[/youtube]

Kad si u mom zagrljaju ...kad te osjećam pored sebe
Kao da su svi moji najluđi snovi ostvareni
Kad bi mi samo dozvolila da te uvijek držim tako čvrsto
I da osjećam tvoju blizinu u noći
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la shizika » 14 lip 2013 07:31

maaaa ćaoooo afro srećo :giveflower: :giveflower:
...život je lijep... (:

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 16 lip 2013 14:25

ćao malena :giveflower:
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 04 srp 2013 11:17

Homoseksualnost nije bolest!

Popularna pjevačica podarila je svojim obožavateljima novu priču na svom blogu. Seka Aleksić poklonila je svojim fanovima novu priču. U svom najnovijem blogu, popularna pjevačica pisala je o homoseksualnosti, za koju kaže da nije bolest. Novi blog Seke Aleksić pod nazivom “Moj drug je gej” prenosimo u cjelosti.

“Kada bih izašla na scenu i redom pozdravljala svoju publiku po nacionalnoj, vjerskoj, seksualnoj osnovi, po bračnom stanju, po obrazovanju, po materijalnom stanju, pa zaposlene ili nezaposlene, pa crne, smeđe ili plave… cio koncert bi mi se sveo samo na to, jednu pjesmu ne bih stigla da otpjevam! Uvijek sam prihvatala različitost i obazirala se samo na to ko je kakav čovjek, a ne ŠTA JE ON. A šta u stvari on može da bude sjem ljudsko biće sa svojim vrlinama i manama: dobar ili zao, vješt ili smotan, brz ili usporen, hiperaktivan ili flegmatičan? A već kakav je u duši postoje samo dvije podjele: dobar ili loš.

Na preporuku mog druga nedavno sam odgledala film „Molitve za Bobija”, snimljen po istinitom događaju. Naime, Bobi se povjerio bratu da je homoseksualac, brat govori njihovoj majci koja se potpuno razočara. Misli da će čestim odlaskom u crkvu, vjerom u Boga i molitvama njen sin da se „izliječi”. Takođe Bobi odlazi kod psihijatra, ali i poslije psihoterapija on ostaje to što jeste. Pod pritiskom svoje porodice on se seli u drugi grad. Međutim sve više tone u depresiju, obuzima ga osjećaj krivice, da je iznevjerio svoje roditelje i jedne noći se baca sa nadvožnjaka, pada pod kamion i gine na licu mjesta. Majka i ostatak porodice proživljavaju veliki šok. Ona se preispituje i u svom najvećem bolu savjetuje se sa raznim ljudima i majkama koje su prošle kroz isto iskustvo. Tu se majka, Mjeri, nalazi u psihičkom procjepu, sve više ulazeći u za nju potpuno nov svijet i saznaje stvari koje do tada nije znala. No,na kraju filma šeta ulicom, u ogromnoj koloni sa majkama koje su prošle što i ona, porodicama i ljudima homoseksualnog opredjeljenja. Jednog momenta, u daljini vidi mladića kako sjedi i posmatra ih, pričinjava joj se njen pokojni sin, prilazi mu i u plaču ga grli, mladić joj uzvraća zagrljaj.

Na žalost ovo nije jedinstven slučaj, NA ŽALOST nije čak ni rijedak. Jedan mladić, devetnaestogodišnjak se povjerio svojim roditeljima da je homoseksualac. Pokušali su da „istjeraju đavola iz njega” na razne načine i da ga „preobrate” u heteroseksualca. Otjerali su ga iz kuće. Mladić je ostavio video poruku na Jutjubu, kao podršku ljudima koji prolaze kroz isto. Sam nije izdržao u svojoj borbi i počinio je samoubistvo.

Ali, očigledno ipak SUDE PREDRASUDE. Ljudi različitih seksualnih sklonosti ima u svim sferama života, uspješni su u onome čime se bave: u glumi, muzici, sportu, modi, pravu…

Fudbalski reprezentativac Sjedinjenih Američkih Država, izuzetan talenat, Robi Rodžers, koji je igrao u Velikoj Britaniji za klub Lids javno je priznao da je homoseksualac. Na žalost, poslije toga, njegova do tada veoma uspješna fudbalska karijera je gotova. Izjavio je da smatra da smo svi rođeni jednaki, ali da svako ima svoj životni put. Džastin Fašanu, jedini fudbaler u Velikoj Britaniji, koji je prije njega priznao da je homoseksualac izvršio je samoubistvo nekoliko mjeseci poslije tog priznanja.

Ljudski um je neistražen poput svemira. Svaki dan je nova borba, cio život je jedna borba, a najteža ja ona – sa samim sobom. Mnogo toga svakome od nas prolazi kroz um. Preispitujemo sebe, svoje postupke, odnose sa drugim ljudima… Shvatiti druge – nije lako, shvatiti i prihvatiti sebe je teško, ali i najveći životni uspjeh. Budite mudri. Budite mudri i veoma obazrivi. Pazite kome ćete se povjeriti, čovjek prosto ne može sam, mora sa nekim podijeliti i radost i tugu. Zaista nije bitno sa kim dijelite postelju u svoja četiri zida, nema potrebe da bilo ko priča o tome. A opet, svako od nas je drugačiji…


Davno sam u jednim novinama dala intervju gdje sam izjavila da ne pripadam ni jednom klanu: ni u životu ni u poslu. Cilj mi je da ostanem SVOJA i zato sam neutralna. Među ljudima koji vole moj rad ima ljudi toliko različitih da je to fantastično. Upravo ta njihova različitost mi imponuje, imponuje mi što ljude, međusobno drugačije, povezuje moja muzika, što vidim da se druže, dolaze zajedno na moje nastupe, provode se i uživaju! Polazeći od sebe, nikada se nikom od njih ne bih obraćala zasebno, recimo „imam i gej fanove”. Pa tek to je DISKRIMINACIJA! Oni su moji fanovi, a šta rade i sa kim u svoja četiri zida – njihov problem.

Sve češće se prožima kroz medije ko je od javnih ličnosti ove ili one seksualne orijentacije, ko je sa kim, dozvolićete mi da napišem „uhvaćen na gomili”, čiji muž ima dečka, ljubavnika, šta li već. Pa sa druge strane tu su i razne grupe i grupice, grafiti „UBI PEDERA”. Koliko mržnje, gnjeva, ZLA, mora u sebi da ima osoba koja bi UBILA nekog samo zato što je druge seksualne orijentacije?! Možda je to i orijentacija tog „potencijalnog ubice”, pa mu drugi, njemu slični prosto smetaju, jer se plaši da će se nekako saznati za njega!?

Jedno vrijeme, dok se psihologija kao nauka nije razvila homoseksualnost se smatrala bolešću. Danas, razvojem nauke, samim tim i psihologije DOKAZANO JE DA NIJE BOLEST. Na kraju krajeva, da je bolest, A NIJE, očigledno je neizlječiva, ali bi razvijena farmaceutska industrija proizvela nekakve tablete, blokatore, da „umanji tu sklonost”, kao što se radi u slučaju neizlječivih bolesti. Ali, ponavljam, homoseksualna sklonost NIJE BOLEST!

Već sam pominjala svoju neutralnost. U velikm gradovima, prestonicama zemalja na zapadu se organizuju parade ponosa i razne ljubavne parade, koje okupljaju ljude različitih seksualnih opredjeljenja. Mislim da naš Balkan, naša zemlja, poslije svega što se izdešavalo, stagnacije kroz koju prolazimo, toliko problema i ljudi koji su na ivici egzistencije, gdje broj penzionera pretiče broj zaposlenih, prosto nije spremna za jedan takav događaj. Doduše, sigurna sam da i kad bi se nekim čudom uspješno organizovao taj događaj veliki broj ljudi koji bi želio da dođe ne bi došao – što zbog straha, što zbog toga što se stide.

Ne stidite se toga što jeste. Teško je biti drugačiji, a opet nije to ništa drugačije. Svako ima pravo da voli i da bira koga će voljeti, svako ima pravo da vodi ljubav sa kim želi. Ne volim promiskuitet, varanje, poigravanje sa drugim ljudima, vođenje dvostrukog života, „sjedenje na dvije stolice”! To ne volim.

Volim da se ljudi vole, sa kim žele, kako ONI SAMI BIRAJU”.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4vrAl-FZo-k[/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 10 srp 2013 12:22

Za moju dragu ...hvala joj za ovih predivnih godinu dana i za još puno puno novih dana i godina :giveflower:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=I_L9RPFDy0Y[/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 18 ruj 2013 23:49

Kako je divno svaki dan biti pored nje.... uživati u malim svakodnevnim radostima....hvala joj što je od mene učinila bolju osobu... naučila me da je sreća tako jednostavna... da se treba u životu uvijek boriti i nikad ne odustati na putu do svog cilja. A ona je uvijek na kraju mog puta ..... moja mala draga GOLA KUHARICA.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bFOpJw9nNV8[/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 29 ruj 2013 21:17

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=z4q05resEvc[/youtube]

Kad sam preplašena
I gubim tlo pod nogama...
Ti si uvijek tu
I daješ mi sve...

Kad mi treba netko da me brani od oluje,
Kad mi treba prijatelj,
Kad mi treba ljubav da me grije i čuva,
Onda mi to daješ TI.

Kad mi treba snaga,
Kad mi treba volja da nastavim dalje...
Onda si uz mene TI.

Tvoja ljubav je tako čudesna,
Tvoja ljubav me nadahnjuje,
I kad mi treba prijatelj TI si uvijek tu,
Na mojoj strani,
Daješ mi vjeru i nadu,
Vodiš me kroz noć i tamu...

Kad mi treba nježan zagrljaj,
Kad mi treba istina,
Kad mi treba oslonac,
Kad mi treba vjerno srce,..
Onda mi to uvijek pružaš TI.

Kad sam izgubljena na kiši ...u magli i tami,
Znam da ću u tvojim očima naći svjetlo koje će obasjati moj put.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 20 lis 2013 20:51

slika
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 26 stu 2014 16:28

[youtubehttps://www.youtube.com/watch?v=hPC2Fp7IT7o][/youtube]
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Wish I had somebody .....

Post Postao/la Afrodita » 16 pro 2014 23:22

I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Odgovorite