Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 14 svi 2013 21:18

Sanjala sam mutanta puppyja i lignje kako ide prema meni. STRAŠNO. A imao je tako slatku glavicu. :(

Osim toga, sanjala sam da sam bila na svom dvorištu, gledala prema cesti i vidjela JaNNu kako polagano vozi auto, gleda se u retrovizor i šminka usne. :D

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tatin sin » 15 svi 2013 19:40

Neki sajns fikšn. Valja me mozak podsjeća da bih trebala uzeti karte za Star Trek. :unsure: Ne sjećam se detalja, standardno.
i could surf the earth on a banana peel

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 21 svi 2013 16:46

Da flertam s frendom iz srednje koji je onomad bio zaljubljen u mene. Sad je u braku. However, flertali smo i uz tu spoznaju. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 26 svi 2013 12:50

Da sam s mamom, bratićima i tetkom na nekom brodu (bio je privezan uz obalu, doduše) koji ima dvoranu što izgleda ko kazalište i u njoj smo gledali neku dodjelu nagrada. Ili neku predstavu, ne sjećam se. Ja sam bila skroz iza i uza zid i u jednom trenutku sam pogledala van i vidjela ogroman morski val kako ide prema nama. Kad kažem ogroman, mislim OGROMAN, tipa zgrada od kojih četrdesetak katova. Mislim da nikad prije u snu nisam vidjela išta slično, bilo je jebeno zastrašujuće, mislim da ću imat PTSP od ovoga.

Anyway, počela sam vrištat da se svi uhvate za nešto jer nema šanse da pobjegnemo van na vrijeme i u tom trenutku je udarilo. Sve se izokrenulo, jedva sam se držala za whatever it was i kad se val povukao, brod je bio napola na kopnu i pošto sam bila prva odozada, razbila sam prozore, pootvarala vrata da se može lakše izać i izašla van na poveći dok (veći i širi nego ovaj naš nasip, recimo) gdje je bio samo neki zaštitar ili što već je. Trčao je prema meni, ja sam ga pitala jel zvao hitne službe i ima li indikacija da će toga bit još. Reko je da je zvao, ali da ne zna ništa drugo jer ni ovo nitko nije očekivao. U tom trenutku vidim još jedan sličan val kako dolazi s desne strane i pogledam nazad da vidim izlaze li ljudi iz onog broda i vičem pokušavajući pronaći mamu, ali ima puno ljudi. Na svu sreću, val je skrenuo (lol) i udario ni u što. Samog sebe, whatever. Svjesna sam da se voda ne ponaša tako, nema šanse da bi onaj prvi basically samo promočio cijeli brod i povukao se natrag tako brzo, ili da toliki valovi uopće postoje. Ko što rekoh, PTSP.

Uglavnom, uspjela sam pronaći mamu i svoje, ali kako su nas hitne službe evakuirale, nekako smo se razdvojili. Nije mi to bio toliki problem, znala sam da ćemo u gradu biti na sigurnom i da ćemo se lako naći kasnije. Da bismo uopće izašli otamo, morali smo proći kroz neku veliku zgradu koja je izgledala kao zatvor. Poprilično sam sigurna da je to i bila. Odveli su me u neku prostoriju gdje su popisivali ljude, s tim da su ih sve prvo pretraživali. Sve žene su hodale okolo u gaćama i grudnjacima, a muški su morali samo skinuti majice i dovikivali su svašta curama. Ove su se u međuvremenu pobunile zbog dvostrukih kriterija i počele vikat i svađat se. Jedna od njih je imala ispirsanu cijelu desnu nogu, u dva okomita reda. Izgledalo je naprosto odvratno. Mislim, nije da me briga što ljudi rade od sebe, al to ne može bit ugodno. :( Stalno sam razmišljala kako užasno mora bit kad zapne za nešto aaaaa :( Ne znam otkud mi se to pojavilo, I hope it doesn't happen again.

Došla i ja na red i ispalo je da ovi hoće da im damo neku lovu jer smo kao gosti na njihovom brodu mi bili odgovorni za ono što smo koristili na njemu, a što se izgubilo u toj nesreći. Znam da nema smisla, al ono. Počela sam vikat na tipa da koji mu je klinac, pola obitelji mi je bilo tamo i brinuli smo se za vlastite živote, a ne za njihove gluposti. Bacilo me u neku prostoriju s puno kreveta. Morala sam prenoćit tamo. Među hrpom muškaraca. Bilo mi je jedino drago što smo dobili čistu i suhu posteljinu i odjeću jer sam još uvijek bila mokra i smrzavala se. Bila sam naprosto oduševljena kad sam vidjela da su to pidžame. Moja je bila neka crveno roza, drugi su imali slične stvari. Jedan je imao crvenu sa bijelim srcima. Zamislite tipa koji izgleda kao okorjeli kriminalac, i nosi to. :lol: Adorable.

Sad ne znam, probudila sam se i opet zaspala. To mi se jedno četiri puta događalo i skoro svaki put sam nastavila sanjati isti san. Pri izlasku iz zatvora sam srela svog bratića, koji mi je dao neki svoj stari mobitel jer smo svoje svi izgubili. Htjela sam poslati poruku mami, ali onda sam vidjela njegove prijašnje poruke koje zbilja nitko ne bi trebo znat o svojim rođacima i bilo mi je strašno neugodno. I još sam slučajno uz poruku namijenjenu mami poslala cijeli jedan takav thread njegovoj curi, tako da je znala da ja znam. Prokleti touchscreen. Mahnito sam pokušala obrisat prije nego što ode, ali nisam mogla uhvatit prstom. :lol: Bah.

Na kraju je bilo nešto poput Hunger Games. Nije bio isti san. Vidjela sam hrpu ljudi kako nose sve europske (možda i svjetske) zastave na ogromnim bijelim kopljima i govore nam da im se moramo pridružiti ili ćemo umrijet. Iako su i oni sami praktički robovi. Par ljudi među kojima sam bila su im oteli ta koplja i počeli ih probadati. I don't even know, ni meni nije jasno. Iako ovo suspiciously zvuči ko neka jako nezgodna metafora za EU sad kad pišem. :lol: :lol: Moram prestat čitat vijesti.

I sanjat uopće. Wtf. Mislim da će mi onaj prokleti val ostati zauvijek urezan u sjećanje. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 27 svi 2013 15:38

Seks s jednom frendicom na pokretnim stepenicama neke robne kuće. Mislim da je ovo već treći put da ju sanjam u tom kontekstu.

Neka otpočne Fuck festival u mojim snovima. Nije već dugo. :happycry:

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 13 lip 2013 11:21

da sam trudna :faint: :faint:
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 13 lip 2013 13:02

unexpected je napisao/la:da sam trudna :faint: :faint:
ovako lakse podnosim taj san

'Sanjati trudnocu simbolizuje

aspekt vas ili neki aspekt vašeg ličnog života koji raste i razvija se.Ne možete biti spremni da shvatite šta se u psihičkom smislu razvija u vama.Sanjati trudnoću može predstavljati rođenje nove ideje,promenu pravca u životu,ka projektu ili cilju.'
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tatin sin » 13 lip 2013 22:32

Prijateljica je sanjala kako nam se djeca igraju. Ja sam kao bila na poslu i svako malo zvala da vidim kako je mamino zlato. :lol:
Ne želim da znam.
Ja se ne sjećam svojih. Najčešće.
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Erica » 17 lip 2013 22:48

Ja ne spavam.

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la fuji ix » 20 lip 2013 10:05

Severinine noge. Meni su tako seksi. :sealedlips:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 03 srp 2013 10:22

Sebe u divovskim kroksicama kako s frendom idem prema trošnoj kućici u kojoj živi Fuga. Ona nas posjeda za svoj stol i nudi hladnim narescima.
U to pored nas prođe njen pas koji je samo na pola živ, a druga polovica se suši i pretvara u narezak kojim nas ona nudi.
Dok tako jedemo, ona prokomentira: A neka trčkara uokolo dok još može.

WHAT THE FUCK?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 03 srp 2013 10:30

bila sam u bolnici na zaraznom s još dvije lezbe u sobi. bilo je nezgodno što je majka stalno šetuckala oko mene. i sve tri smo imale različite zarazne bolesti. ono u rangu ospica i te spike.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 03 srp 2013 10:34

Da smo Kima Greggs iz The Wire i ja u vezi, al da obje puno radimo i neko vrijeme nisamo imale vremena ni energije za seks. Onda je ona jednu večer uzela slobodno i kupila seksi negliže i tak me dočekala doma, na što sam ja zakrečila i zaboravila pričat (njoj je to bilo smiješno) i taman kad sam joj to krenula skinut, upadne nam njena mater u nenadani posjet. I never woke up so pissed in my life. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 06 srp 2013 19:13

Htjela sam već dugo napisat svoje snove, al sam lijena.
Ugl. jučer sam sanjala da sam otkrila da sam trudna i da sam zvala curu da joj kažem kako ne mogu na more jer ću roditi, ali da želim ić na more pa ću dat dijete na posvajanje jer ionako ne znam kako sam zatrudnila preko noći.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 07 srp 2013 09:47

Da su Monkeysi svirali na faksu i Joss Whedon svirao bas. :lol: Onda su taman na kraju seta počeli svirat 505, na što se uvijek raspametim, ali nikog nije bilo briga i svi su već otišli, tako da sam ostala sama pred njima i pjevala sam zajedno s njima. <3 Koncert je završio, trebala sam izaći van, ali sam se izgubila u hodnicima. Nakon nekog vremena sam našla put i izašla, a vani je padao snijeg. Onda sam dobila od cimerice poruku "Baš je sparina vani, zar ne?" :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 07 srp 2013 12:04

pride u mom selu. bila oko mene kao neka ekipa koju znam a s njima i neka zgodna cura. trudila sam se biti cool i ignorirala ju. i dodjemo na neko raskrsce gdje je odjednom dosla jos masa ljudi. ko da smo se spajali s drugom povorkom. i odjednom ta cura mene zagrli, ja zatecena i zbunjena. i krene me tako upoznavati s tim nekim njenima koji su dolazili. ja ko panj. ne znam ni nju a njih jos manje. i onda me proba tako zagrljena upoznati s nekom curom koja nije htjela dat ruku. drama. :D
i nastavi se povorka ova i dalje objesena za mene i skuzim ja da cemo proc sad ispred moje kuce di starci s turistima cakulaju na terasi. ne znaju da sam u povorci. i izmigoljim se brzo ovoj iz zagrljaja i uhvatim frenda za ruku i dam se na drugi kraj reda. stari gleda kakva je to sad guzva...
kasnije sam opet sanjala opet neke sheme s tom curom na afteru. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 10 srp 2013 09:14

Da sam glumila u filmu u kojem sam se morala ljubakat s Diane Lane. Kul. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 14 srp 2013 10:17

Sanjala sam da sam u nekakvom ljetnom kampu s frendovima i da nas sve progoni neka nakaradna otrovna zmija ko u onim treš hororima. Skoro sve nas je ugrizla, neke i više puta, i nitko nikad nije umro. Pretpostavljalo se da je otrovna, I guess. Ništa se nije događalo i bilo je samo frustrirajuće jer nas je ta zmija stalno slijedila i vrebala. Imala sam cijele noge izranjavane od toga. This is some bullshit.

E i između ostalog sam sanjala da učim francuski. Ne znam uopće, cijeli čušpajz je bio.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 16 srp 2013 02:02

jos nisam stigla ispisat na net . al bitno da je na papiru napisano i bitno da se ja durim na sve oko sebe . i zaboli me kiflic kako ce ko na moje raspolozenje i reakciju odreagirat jer mi uopste nije stalo do nicijeg ama bas nicijeg misljenja ... katkad mi svi ti ljudi djeluju kao da ih boli dok razmisljaju ! sva sreca sto sam vise ljena nego bezivotna pa mi je tesko da trazim konop i da se penjem na stolicu! jednostavno nisam javno dobro da me je briga!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Kroacija » 16 srp 2013 08:10

neke debilane povezane s mojom tajnicom, zenom u godinama s kojom pijem pivo i zajebajem se vrhunski. :D
valjda zbog skorasnjeg dogovora :)

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 20 srp 2013 12:23

Da sam sa još stotinjak or so ljudi u nekoj ogromnoj kući na dva-tri kata i svi imamo puške i pištolje na vodu. Neki turnir je bio u pitanju, pobjednik je onaj koji zadnji ostane suh. Među tim ljudima je bila neka cura koja mi se sviđala, ali ona se dvoumila između dva tipa i ovaj turnir joj je kao trebao pomoći u odluci. Bit će s onim koji bude postigao bolji rezultat. I tako, to je počelo, svi se raštrkali, ide to nekako. Ja sam se više skrivala nego bilo što drugo, pronašla sam skriveno stepenište koje je vodilo na tavan i bila tamo jer mi je to sve bilo glupavo i ionak sam došla tamo da budem koliko-toliko blizu onoj curi. Svi smo sa sobom imali brojač koji je prikazivao koliko je ljudi ostalo u igri. I kad ih je ostalo jako malo, nikome se više nije dalo igrati jer su bili previše umorni i dogovorili su se podijeliti nagradu i whatever (ja sam si računala da su zaboravili da sam uopće sudjelovala). Sišla sam dolje, kuća je bila skoro potpuno prazna, a vani je lila kiša. Izašla sam u dvorište i vidjela onu curu kako leži na travi i ne miče se. Nije bilo nikoga u blizini, izgledala mi je kao da se utopila. Unijela sam ju na suho i počela oživljavati, iako nisam znala ni koliko dugo je bila tamo ni ništa. Oživljavala sam je dosta dugo, par osoba je prošlo pored i reklo mi da se ne trudim više, da je gotovo, ali nisam htjela. Naposljetku se probudila i rekla da nije mislila da ću to biti ja, nego da je očekivala jednog od one dvojice. Ispalo je da je to bila virtualna simulacija kojom je ona pokušala provjeriti koji je od njih pravi i bila je razočarana. Ja sam u međuvremenu samo bila sretna što je uopće živa. Mislim, znala sam da je strejt, nisam mislila da bi joj odjednom moglo past na pamet da bude sa mnom, htjela sam da bude sretna s kime god.

Izašla sam pred tu kuću, nebo je bilo sunčano i različitih boja, prelijepo, ali je i dalje padala kiša. Topla, ljetna, nije pljuštalo toliko više. Osjećala sam se smireno i sretno jer je sve prošlo OK. Pred kućom su se prostirala polja, a u jednom od njih s desne strane je bio Guggenheim muzej. Ogroman, oko njega i kroz njega je išla pruga, ljudi su ga mogli obilaziti u vlakiću. Lijepo sam se prošetala do njega, usput sam prošla pored ljudi koji su pokušali neki potpuno žuti auto izvući iz blata, ali su ga previše povukli pa je završio s druge strane ceste u nekom malom jezeru. Kako god, prošla sam onuda i sjela u vlakić, pregledala muzej, izašla van i vidjela da je u drugom vagonu bio duh Željka Malnara (I shit you not) koji mi je prišao, nasmiješen, pozdravio me i pitao gdje mi je avanturistički duh i životna bezbrižnost koju sam nekad imala. Ja sam mu rekla da mi ju je sam život malo ugušio, iako ne do kraja, na što se on nasmijao kao da mi je htio reći da serem gluposti i da se to može dogoditi jedino ako ja to dopustim. I ja sam se nasmijala i rekla mu da mi je žao što ga nikad nisam upoznala, on je rekao da je i njemu žao, i onda sam se probudila.

Nikad nisam gledala Malnara niti sam upoznata s njegovim radom, mislim da mi se ovo uvuklo u san jer sam čitala o njegovoj smrti. Podsvijest mi ima jako čudne načine držanja prodika. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 26 srp 2013 06:52

Probudila me noćna mora u 4 ujutro. :(

Sanjala sam da čekam nekog u stanu oca jedne frendice iz srednje i usput pospremam stan. Tijekom pospremanja nailazim na neke stvari koje mi ukazuju na to da je tip pedofil i da je trenutno s nekim djetetom uz još neke ljude i sve to snima. Zvala sam policiju i dva frenda. Najprije su došli frendovi, a onda pedofil. Morali smo se prisilno ponašati pristojno prema njemu do dolaska policije kako ne bismo odali da nešto znamo i kako ne bi pobjegao. Jedan frend se sagnuo da nešto podigne, a ovaj je došao iza njega i kao "iz fore" počeo simulirati analni sex. Ja sam pukla i opalila ga svom snagom šakom u glavu. On se počeao ritati i urlati kao kakva zvijer. Tad sam se probudila.

Blah. :/

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 26 srp 2013 09:43

Da sam igrala sa jednim od svojih bratića košarku u dvorani, nakon čega je svatko otišao u svoju svlačionicu i otuširao se. Ja sam se sredila i izašla van i morala ga čekat jer on više vremena provodi pred ogledalom nego ja (cijela obitelj mu se sprda jer koristi lak za kosu ponekad, true story). Onda smo skupa otišli na neki party na otvorenom. Bilo je puno ljudi, od kojih dosta nisam znala, al svejedno je bilo OK. U jednom trenutku je počelo svirat "Tek je 12 sati" i onda je sve izgledalo kao taj spot, samo što nije bilo ekčual spot. Ako to ima smisla. Vidjela sam Vannu (iz te faze) kako se umjesto s onim dugokosim likom ljubi s nekom plavušom. :lol: Predivno. :inlove:

Bilo je još svačega, ali se ne sjećam, ovo je bilo zadnje.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 29 srp 2013 11:51

Eh sad. Da sam bila u posadi Galactice, ali posada se sastojala od likova iz Orange Is the New Black. :lol: Išli smo na neku svemirsku postaju usred ničega, ali se dogodila nesreća i naš šatl je nekontrolirano izletio u svemir, mučili smo se vratit kontrole i prikačit se na stanicu. Probudila sam se u 5 ujutro, majica mi je bila mokra, vrlo filmski. :lol:

Ovo je sve zbog Cuarona i onog isječka iz filma Gravity, znala sam da će me doć glave one way or the other.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 29 srp 2013 13:49

^Hej, gdje se mogu prijaviti da me ubaciš u takve snove? :o

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 29 srp 2013 14:05

Šta će ti to, jesi propustila onaj dio di sam se probudila mokra u pet ujutro jer sam pokušavala ne izginut u bespuću svemira? :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 29 srp 2013 14:19

Ta žrtva ( :roll: ) je vrijedna takvog sna :inlove:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 29 srp 2013 14:23

Dobro, potrudit ću se sljedeći put. :D Frikšou. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 29 srp 2013 14:39

Divno :veryhappydance: :veryhappydance:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 31 kol 2013 15:58

Anu Nikolić :inlove:

Među ostalim :D
Bila sam na balkonu i s nekim ljudima sam trebala skakati u lokvu vode, ali skakati na glavu, kao u more :o
No, očevo auto je bilo parkirano pokraj i kad ga je netko išao premjestiti, shvatili smo da u kući Ana ima koncert :lol:

Otišli smo je slušati i nakon nekog vremena sam našla listu žena s kojima je ona bila i jako se razveselila kad sam shvatila da je biseksualna :gigglenod:

Koncert je završio i ona me je vodila na piće u neki klub. Stigle smo tamo i otišle piti u kuhinju.

I taman kad sam očekivala da završimo skupa, probudio me susjed :kickout: :/ :/

Odgovorite