Zlocesti geni

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Gost

Zlocesti geni

Post Postao/la Gost » 05 srp 2013 20:16

Kako se borite sa njima? Oni nas poticu u biti mi sami pod njihovim utyecayem na samounistenje. Dakle tu spada maniyakalna potrosnja novca, preyedanje, pretyerano alkoholiziranje, pohlepa za yos iako imas puno i sve ostalo sto covyeku niye potrebno za opstanak, a opet konzumerizam ye dosao do razine di se brise granica hedonizam i samounistenje. Svi imamo takve gene, ali neki se uspyesno bore s njima vise manje, a neki nikako. Kakva su vasa osobna iskustva?

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la omnia » 06 srp 2013 09:20

Otkad postoje geni za alkoholizam, rastrošnost i ino? :)

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la omnia » 06 srp 2013 09:27

^ Eto, prosvijetliše me da postoje. Svaki dan naučim nešto novo, tnx, m. :)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la Bash » 06 srp 2013 09:30

ima gena povezanih s predispozicijom ka alkoholizmu, ali pari mi se da je ovo nije ta tema :D

Gost

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la Gost » 06 srp 2013 19:37

tema ye o tome kako ukrotiti svoye primarne instinkte,a naslov sam samo tako stavila da bolje izgleda i naziv ye yedne dobre knjige

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la Jadzia Dax » 07 srp 2013 07:46

Lady_Stone je napisao/la:tema ye o tome kako ukrotiti svoye primarne instinkte
Još nisam ukroćena, ali radim na tome...., ponekad...., recimo...., valjda, đizs, samodisciplina mi nikako nije jača strana.

Ooh

Re: Zlocesti geni

Post Postao/la Ooh » 28 srp 2013 20:57

ma geni su za sve krivi i ne moze se kontra toga. geni, geni kameni. uopce se ne trudim. prihvatim taj kod i budem npr gay. i to mi je bas ssssssuper. volim gene, sve. samo pratim kodove i mirna sam.
a pare :D ah pare...mozda ako promijenim genski kod budem bogata, ali to mi lici na prodaju, pa necu.

Odgovorite