mala macica trazi dom

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

mala macica trazi dom

Post Postao/la bašja » 13 lis 2013 11:02

Mjesto zg, maca je bila blizu ceste, spremna postati palacinka. Ako je netko zeli udomiti nek se javi sto prije na pp jer nemam kuda s njom, morat ce nazad u kvart. A prava je kucna zivotinjica. Zenkica je.
slika
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mala macica trazi dom

Post Postao/la bašja » 13 lis 2013 20:32

ajde lezbe, dajte se stereotipizirajte :D
Dakle, maca ima osiguran smještaj samo do preksutra, onda pojma nemamo što s njom. Osim što je jako lijepa, maca se u zadnjih 30 sati pokazala vrlo pristojnom i pametnom. Već je dva stana prošla i u oba se odmah snašla po pitanju wca. Mazi se, ali ne gnjavi... ma savršena! Kao i sve male mace u 5 ujutro se sjeti da je vrijeme za maženje, al kad vidi da ljudi spavaju, lijepo se smjesti negdje blizu glave i prede. Antistres program besplatno, smiruje instantno.
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mala macica trazi dom

Post Postao/la bašja » 15 lis 2013 08:44

slika
slika
Ova maca još uvijek traži novi dom. Ženka je, zagrepčanka. Pijesak savršeno gađa i do sada ništa nije potrgala, uništila - sve u svemu, savršena maca za stan. Osim što je flafasta, dobrog je zdravlja. šerajte, pišite, udomite!!

znam da sam možda dosadna, al bitno mi je jer je maca zakon :)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: mala macica trazi dom

Post Postao/la Andain » 15 lis 2013 19:07

Maca izgleda i zvuči predobro :) Ti ju ne možeš nikako uzeti (za stalno)? Pitam jer je očito da si se zaljubila već ;)

Inače, da nisam podstanar, vjerojatno bih ju uzela..ovako ipak ne, imam malo neugodnije iskustvo s faksa kad je maca, nakon perioda kad me po cijele dane nije bilo doma, jednostavno poludila i počela se osvećivati na namještaju i zidovima. :/

:)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: mala macica trazi dom

Post Postao/la bašja » 15 lis 2013 20:51

maca je čak i informatički pismena, što reći! i nije da samo prošeta preko laptopa nego baš tipka. i zna skajpati.

e sad, ja se ruku na srce zaljubim u sve mačiće, al da, jako mi je draga i posebna. I moja djevojka se zaljubila u macu. Ima više razloga zašto je moram dati na udomljavanje radije nego da je sama primim. Da je samo do mene ne biste nikada ponudu ni dobile :)
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
rosebloom
Postovi: 40
Pridružen/a: 13 sij 2014 19:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: mala macica trazi dom

Post Postao/la rosebloom » 11 vel 2014 01:54

Preslatka je!! Jesi li ju uspjela udomiti?

Odgovorite