Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 09 ruj 2013 12:11

Hodam hodnikom osnovne škole sa best frendicom i komentiramo kako nam se ne smije svidjeti neki klinac jer bi bili pedofili. U sljedećoj sceni prolazimo pored nekog prekjut plavokosog dečka (koji je zapravo djelovao vrlo andro) i komentiram kako bi ga poševila. Odvratan san koji je zapravo odgođena reakacija na to što me stalno miješaju sa deset godina mlađom sestrom. :cries:
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la sunflower » 09 ruj 2013 12:23

sanjala da ševim PH miu kovačić,ona ima one neke svijetloplave uske traperice i neki uski korzetić iste boje,i tak .... jebale ju te knap obleke... uglavnom za krepat :lol:

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 09 ruj 2013 15:26

^
Od svih PH, ti si morala baš nju, je l'? Bitch! slika

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tatin sin » 09 ruj 2013 16:38

slika
i could surf the earth on a banana peel

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 10 ruj 2013 07:37

Sanjala sam kako sam u nekoj prostoriji u kojoj se snima film.

Ostala sam sama u kadru s nekom minijaturnom bebom koja je bila položena na papirić s velikim mrljama poput istisnutih tempera.

Cijela filmska ekipa i ljudi oko nje su bili koncentrirani na tu scenu. Redatelj je viknuo da moram zamotati bebu u taj papirić.

Osjetila sam pritisak svih očiju koje su uprte u mene i činjenice da je kamerman počeo snimati.

Odjednom sam viknula: Ne mogu!

Redatelj (zapovjednički): Morate, snimamo!

Odgovorila sam krajnje asertivno: - Neću, ugušit ću je ako je zamotam u to!


Sve je stalo, a redatelj je došao s izrazom oduševljenja do mene, zagrlio me i rekao: - Čestitam, jedina ste prošla eksperiment 'ljudskosti'.

Raspala sam se i počela plakati. Imala sam osjećaj kao da plačem svu tugu svijeta na njegovom ramenu. slika

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la unexpected » 16 ruj 2013 08:42

ne mogu doci sebi. cijeli dan ce me pratit jebeni san.

u gradu sam, ne u centru. dan je. s nekim svojima. izlazimo iz kafica. eksplozija neke cijevi. krene taj val vatre prema nama al mi trcimo i u auto i oko grada i pobjegnemo i dodjem kuci. al kod kuce nema tate i dide. na svim vijestima tragedija ovo ono. mi kod kuce cekamo. naidje tatin bratic ja trcim za njim i derem se jel vidio tatu i didu. kaze da je vidio didino ime na popisu umrlih, a za tatu ne zna. ja udri u plac i u kucu da im kazem. i plakanje u kuci itd. na tv prikazuju snimke nadzornih kamera u ulici gdje je bila eksplozija. vidim tatu 2 metra od mjesta eksplozije. moji nitko nisu skuzili. i sad cekamo u dnevnom i vidimo vani tatu ide prema kuci pjeske. nosi papire. dida kraj njega. pricaju. dodju a mi od soka ne znamo sta je. sjednu s nama u dnevnu a na tv pocnu vrtit osmrtnice stradalih. i tamo su tata i dida. moji i ja se pogledavamo i svi vidimo tatu i didu tu kraj nas. a tata i dida kazu nama da su poginuli al da su se dosli oprostit i nestanu. pocnem plakat i jecat i vristat i probudim se.
'if you don't risk anything, you risk even more.'

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 16 ruj 2013 19:37

da me silovao prijatelj
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tatin sin » 17 ruj 2013 16:46

da me startala cura koja mi se kao sviđa.. liči ko biva na ellen page i u jednom trenutku je bila ona, pa se pretvorila u sebe. Onda sam se ja odvalila od smijeha i nisam mogla da se prestanem smijati, pa se naljutila. :lol:
i could surf the earth on a banana peel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 17 ruj 2013 22:53

Plišane igračke 13 OŽUJAK
2013
Stala sam na prozoru i pušila... Odjednom primijetim hrpu plišanih igračaka po igralištu ispod prozora, okrenem pogled unutar svoje sobe da provjerim dali su tom moje plišane igračke , no moje su bile u sobi ... Ugledam velikog bijelog zeku s rozom mašnom , svi su se već počeli skupljati oko igracaka... Moram uzeti tog zeca , predivan je ...Sve ostale možemo donirati . Navukla sam svoj ptičiji kombinezon za slobodne skokove i zaletila se s svog balkona!
Toliko sam željela tog plišanog da sam zaboravila da živim na 5 katu i da noge nemogu postaviti pod pravim kutom na toliko metara, naravno završila sam na prvom stablu , potom se i probudila!

KOMENTIRAJ (13) * ISPIŠI * #

broj 13 je moj sretan broj .. i ko sto vidite prati me ... a jos cudnij komentar jedne majke sam dobila na ovo :
Nadan se da san razumila poruku ...
Sin (12 godina) mi se trenutno nalazi u bolnici
i dane provodi u bolničkoj igraonici , koja ima
kronični nedostatak igračaka ...
Ponukana time skupila san sve njegove plišance,
koji mi doma samo skupljaju prašinu i donirala ih
igraonici ... bili su presretni ....
Skupilo se tu i društvenih igara , koje su posebno
razveselile stariju dicu , a donirala san i barbi lutkice ,
uz pristanak moje ćere koja ima 19 godišća ...
Bilo je dirljivo viditi osmijeh na blijedim sitnim licima ...
.... a tribalo je tako malo ....

Dovidova
avatar
21.03.2013. (00:50)

(pa vi meni recite da sam luda )
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 30 lis 2013 23:16

opet imam more o ditetu kako mi ispada kroz balkon petog kata . Mrzim taj san , mrzim ga i stalno se ponavlja .
a u IRL. na raspravu o djeci povrača mi se ! al doslovno!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 02 stu 2013 11:32

Sanjala sam kako sa šizzom pjevam u Vimpiju:

Ona je moja samo moja,
slušam je kako uzdiše
sa druge strane kreveta je tu
pa sve na ljubav miriše...


Niđe veze, al lijepo smo pjevale. :pivo:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 04 stu 2013 13:33

Da sam dobila 5 iz matematike. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la sascha » 10 stu 2013 09:00

da sam spavala sa jednom, sa crola. :hideunderrock:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Andain » 15 stu 2013 12:21

Upad s frendicom u tuđi stan i skrivanje u ormaru..hah..da (se) ne poznam bolje, svakakva bih značenja izvukla iz tog.. ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la shizika » 15 stu 2013 12:39

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Sanjala sam kako sa šizzom pjevam u Vimpiju:

Ona je moja samo moja,
slušam je kako uzdiše
sa druge strane kreveta je tu
pa sve na ljubav miriše...


Niđe veze, al lijepo smo pjevale. :pivo:

ahahhahaha jao lažeš! ja tek sad ovo pročitala..... a tu pjesmu volim :D
...život je lijep... (:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 stu 2013 13:35

Jednu jako dragu osobu koja prolazi kroz težak prekid. Zagrlila sam ju i zamolila me je da joj milujem kosu jer ju to smiruje i onda je tak zaspala, a ja se nisam htjela pomaknut da ju ne probudim jer sam osjetila da joj je očito potreban odmor od svega.

Prekidi su fuj. :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la tatin sin » 23 stu 2013 16:42

Da mi je neko provaljivao u stan.. tako što sam vidjela nešto čudno na ulaznim vratima.. i kad sam ih otvorila s vanjske strane isječena brava i sve izgrebano, al kao jea, blindirana vrata nije mogao otvoriti. Bla.
i could surf the earth on a banana peel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 24 stu 2013 12:29

Bila sam kod ujne na večeri u povodu nečijeg rođendana i baš kad je došla moja katolički nastrojena tetka i odmah s vrata počela drviti nešto o braku, mama mi je rekla da su zaboravili nekome nešto odnijeti negdje i ja sam se ponudila da odem da ne moram to slušat. Umjesto toga sam otišla kod najbolje frendice, koja je imala sleepover party. Tamo je bilo par dečki s faksa, njena druga frendica i sestrična i Jensen Ackles koji je apparently bio moj bivši. Ja za taj party nisam uopće znala, a ona mi nije rekla jer je mislila da ću biti na onoj večeri s koje sam zbrisala. Rekla je da ga ne bi zvala da je znala da ću doći. Ja sam rekla da nema problema. Jensen mi je prišao i podigao me u naručje. Dok me je držao tako, pitao me je može li me nešto pitati. Ja reko može. On: "Jesi ti gej?" Ja: "Da." On: "Stvarno?" Ja: "Mhm." Izgledao je zbunjeno i povrijeđeno i onda sam mu rekla da je bio savršen i da sam znala ako s njime nije uspjelo, onda ne bi ni sa jednim muškarcem. I kako i dalje mislim da ima dobro dupe jer ako sam gej, nisam slijepa. Onda je izgledao sretno i tu sam se probudila.

WTF :lol: :lol: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 26 stu 2013 00:27

propjevala neku vece i na francuski dok mi sestra nije prilipila plesku i rekla prestani znam da znas rec slovo RRRRRRRRRRRRRRRR
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 28 stu 2013 14:23

Da sam sa svojom dugogodišnjom djevojkom išla upoznat njenu obitelj. Išli smo na njihovu vikendicu na moru. Bili smo na plaži jedan dan i na obližnjoj terasi je sjedilo nekoliko djevojaka iz moje srednje koje nisam vidjela od mature. Prišla sam im da popričamo, jedna se odmah pohvalila da se udaje uskoro i pokazivala prsten, pa sam ih onda pitala šta im je svima najednom da se udavaju okolo. Cijelo vrijeme sam bila svjesna da one nemaju pojma za mene i čekala sam kad će ova priča o udaji i koječemu biti okrenuta prema meni. Taman kad me je jedna od njih pitala kad ću pred oltar, zaustila sam joj reći ali onda sam čula da me ovi zovu natrag pa sam morala otići. Svi su se spremali za odlazak na killer whale show kao oni u Sea Worldu. Djevojka me upoznala sa svojom mlađom sestrom, koja je zakasnila. Djelovala mi je sumnjičavo i nervozno, kao da nikad u životu nije vidjela lezbu ili da nije uopće vjerovala da takvo što postoji nego da njena sestra izmišlja. Zalijepila se za mene i stalkala me okolo, presumably da me testira ili što li već. Nije bila baš normalna. :lol: Meni nije baš bilo zabavno što me ova stalka i u jednom trenutku mi se počela agresivno nabacivat pa sam više-manje morala bježat od nje, al ne preočito jer je cijela njena obitelj bila tamo i nisam htjela izazivat scene svoj prvi put tamo s njima. Rekla sam to djevojci, ali njoj je bilo smiješno because of course, mora bit sposobna smijat mi se da mi bude djevojka anyway, it's a prerequisite. Uglavnom, ova njena luda sestra je u napadaju privlačenja pažnje skočila u bazen s kitovima ravno ispred mene i ja šta ću nego za njom, i morala sam ju vadit van. Ne znam točno kak se to dogodilo, al uhvatila sam se za neku žicu koja nas je povukla van i skroz iznad gledatelja i svega, visile smo u zraku i onda sam se probudila. :lol:

Ne znam. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Rock Faerie » 28 stu 2013 16:43

Neko mracno doba je bilo nije bilo sunca. Zivjela sam u nekom selu oko kojeg su bili dignuti visoki zidovi za zastitu. Kolko se sjecam bilo je vise takvih sela i svi su bili sa zidovima jer su izvan zivjela neka cudovista. I ugl.neka djevojka i ja smo isle u drugo selo po lijek jer je nase selo zahvatila kuga. Isuse kako me strah bilo i uopce mi se nije islo. Skrivale smo se i stalno smo cekale da nas nekaj ubije. Na kraju su nas cudovista nasla i ziva pojela.
Jebemu zar ja bas nikad ne mogu imat super moci u svom snu!!!???
They share a look in silence and everything is understood

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 28 stu 2013 17:59

mislim da sam sanjala gotove sve koje poznajem , doslovno sve . TRAUME IZ SKOLSKIH DANA no nisu bile kolege iz klupa vec poznanici iz Zg, st, ko, slo, srb,cg,
totalno debilno
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 05 pro 2013 15:08

Noćnu moru. Sanjala sam da sam kod svoje frendice iz djetinjstva slavila neki događaj na kojem su bile naše obitelji. Nama se ti obiteljski skupovi nikad nisu pretjerano sviđali pa smo otišle kod nje u sobu slušat glazbu ili što li već. Počele smo pričati o tome kako ja godinama već nisam bila kod nje doma i kako joj soba izgleda skroz drugačije, iako ima nekih stvari kojih se sjećam. Prisjetile smo se kakve smo sve spačke radile po susjedstvu i kakve igre smo igrale. Onda je ona predložila da igramo tu jednu našu igru, al na skidanje, i zavodnički mi se nasmiješila. Nije bilo sumnje što hoće i mene je isprva malo uhvatila panika jer ju nikad nisam doživljavala kao seksualno biće, više mi je bila kao sestra, a nikad joj se nisam ni eksplicitno outala, iako sam imala osjećaj da zna. Plus, netko od naših je mogao uletjeti u sobu svaki čas. Onda sam pogledala u nju i skužila da točno zna što radi pa sam si napokon dozvolila vidjeti ju i u drugom svjetlu, i iznenadilo me je koliko mi je zapravo privlačna. Panika je nestala kako je i došla, i pristala sam. Next thing I knew, jedino što nas je dijelilo je bila plahta i navalile smo jedna na drugu. Okrenula sam nas i baš kad sam ju trebala dodirnuti, stala sam. Ko ukopana. Iako je ona ispod mene stenjala i hvatala me nenormalno i molila, ali ne. Potpuna kontrola koju sam osjećala kad ona nije imala ni trunku iste nad sobom je bila totalno hot. Taj san se prekinuo onda. Ko što rekoh, noćna mora. :lol: :lol:

Onda sam sanjala kako mi je u drugu frendicu iz djetinjstva ušao neki alien i pokušao me ubit, a ja sam bila izvan sebe jer se nisam mogla pomiriti sa činjenicom da, kako bih ubila aliena, moram ubiti i nju. Ipak, jesam, i to sa olovkom u prsa. No to nije bilo upola toliko strašno ko onaj prvi. Daj mi aliene koji me hoće ubit all night long, al ne prekidaj mi seks. Strahota. :shinner: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 06 pro 2013 10:25

Dva sna su mi ostala upečatljiva.

U prvom sam pisala test iz matemarike i prof. me uhvatila kako prepisujem iz knjige. Uzela mi je test i počela se dernjati pred svima na mene.
Kad sam joj rekla da sam više naučila s redovnima nego s ovima uz rad, počela se još jače derati i govoriti da se prestanem opravdavati za vlastitu lijenost.
Prijetila je da će me izbaciti sa faksa i tako to. :D


U drugom snu smo Deb i ja bile na nekom mjestu zločina i razgovarale s čovjekom u čijoj se kući dogodio zločin.
Cijelo to vrijeme smo ležale u krevetu, pokrivene plahtom i ona me dodirivala ispod. Bilo je krasno. :inlove:
Probudila sam se taman kad sam ja nju počela dirati. Peh. :faint:

Sad će mi biti još milije gledati Dextera. :D


slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 07 pro 2013 15:51

Počela sam raditi u nekom fensy restoranu gdje je bilo desetak konobara, ali nitko se nije pretjerano pretrgao od posla.

Kuhinja ja bila u uskoj uličici, a terasa na trgu pored. Šef kuhinje mi je bio simpatičan i nekako očinski nastrojen prema meni, ali istodobno mi je govorio da neću moći izdržati tempo kojim oni rade i da je bolje da što prije odustanem. Usput je čistio škampe koje su izgledale kao nekakvi planktoni, a ja sam mu govorila da sam već radila u takvim uvjetima i da neće bit beda :happycry:
Zatim se skoro izderao na mene jer sam trebala držati stol na kojem je on to čistio, ali stol se stalno micao i bio mi je pretežak.

Pošla sam u prostoriju preko puta kuhinje, gdje je bila garderoba nas konobara. Tamo su bili moji kolege i sasvim su se neopterećeno družili, iako je počela večera i stizali su novi gosti.

Izgledali su svi jako blisko i osjećala sam se kao autsajder, s obzirom na moj prvi dan posla i sve.

Odjednom sam se našla negdje s jednom od kolegica (koja mi je djelovala kao jedna od mojih kolegica s faksa, samo ne znam je li to ona koju ne podnosim baš ili jedna od mojih frendica :lol:).

Uglavnom, ona je bila gola do pasa (bar mi se sad čini tako, mislim da je imala hlače) i ležala je na podu.
Sjela sam na nju i počela joj bacati nekakve mrvice po tijelu i crtati olovkom za oči po njenim rebrima i prijelazu prema grudima.

Onda sam se nadvila nad nju i počela je ljubiti po tijelu, ne znam zašto, čemu, ni kako, niti mi nije jasno što smo mi to uopće radile :lol:

Taman kad sam joj krenula prema prsima, probudila sam se.


Kvaziseksualni snovi :happycry: Ne znam :shrug:

I, da. Naravno da su mi smetale te mrvice po njoj :roll:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la slapa » 15 pro 2013 10:34

prošlo je sto godina otkad se sjećam nekog sna pa je valjda ovaj morao biti ovako čudan.

pomalo neobičan seksualni san. uglavnom s tom jednom curom sam kao ležala u istom krevetu bez ikakve namjere da išta bude i onda je došlo do tih nekih dirkanja. i postalo prilično seksualno. da skratim taj vizualni dio priče... kad sam joj došla do klita na faci joj se vidjelo da joj ne paše il ju boli to što radim. pa sam ju pitala i onda mi je krenula objašnjavati što radim krivo tako što mi je pokazivala. uglavnom klitoris joj je, dok mi je prstom demonstrirala uz lagano stenjanje što bih trebala raditi i kako, izgledao totalno sf-ično i ful kompleksno. uz sami klit koji joj je bio preosjetljiv za diranje sa svih strana su bili neki kao receptori. po četiri sa svake strane. i onda je objašnjavala kako su ovi na desnoj strani natekli od uzbuđenja a ovi s lijeve još nisu.

erm, ne bi me čudilo da mi ovaj sf-ičan prizor dođe pred oči kad se idući put nađem pred nečijim klitom. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 15 pro 2013 14:01

Zadnja dva dana sanjam da kuham nešto. Nije jedino što sanjam, ali tog se jedino sjećam. Prvo tjestenina s nekim super umakom, a drugi put omlet sa slaninom i povrćem. I sad sam gladna. :faint:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 19 pro 2013 22:54

Jutros sam se budila jedno četiri-pet puta jer sam čekala da mi stigne jedan bitan mail. Osim što sam u tim prekidima sanjala barem šest verzija dobivenog maila i široku lepezu awkward komunikacija s rendom ljudima, zadnji san je bio sasvim drugačiji i prvi ovakvog tipa kojeg se uopće sjećam.

Bila sam članica primitivnog plemena koje je živjelo u podnožju neke ogromne planine. Nije bila klasična planina, nego praktički piramida sa jako puno različitih velikih platoa. Uglavnom, svi pripadnici plemena su se cijeli život pripremali na predskazanu apokalipsu. Nismo čak ni imali nikakve stalne nastambe jer smo neprestano bili u pokretu i nije imalo smisla kad ćemo ionako umrijeti. Vjerovali smo da će oni koji se uspiju najviše popeti gore najbolje proći u zagrobnom životu. Na što većoj visini dočekaš smak svijeta, bolje će ti bit. I tako penjemo se mi i pomažemo jedni drugima što više možemo. Jedan plato je bio cijeli u stijeni, jedan cijeli u vodi pa se trebalo plivat kroz njega itd itd. Bila sam u grupi koja je došla na predzadnji plato i počeli smo se penjati na zadnji, koji je bio skroz od leda i nitko se nikad nije uspio popeti na njega. Stajala sam i gledala kako se jači i iskusniji članovi pokušavaju popeti kako bih naučila nešto, kad sam odjednom čula neko komešanje i vikanje iza. Okrenem se i vidim veliku vatrenu kuglu, asteroid ili nešto, kako pada prema nama. Pomislila sam da je to to i da sam skroz zadovoljna što sam uspjela doći na predzadnji plato. Asteroid je pao na jedan od nižih platoa, eksplodirao i zatresao sve na trenutak, ali se ništa nije dogodilo. Pogledala sam dolje i vidjela da je udario u onaj vodeni plato i napravio krater koji se ispunio vodom. Nitko nije poginuo ni ništa. Svi smo bili zbunjeni jer nismo znali što ćemo sa sobom. Od apsolutne sigurnosti sam prešla u apsolutnu nesigurnost pomiješanu sa strahom i osjećajem besmisla. Jedini razlog koji sam imala za život i sve čemu sam podredila vlastitu egzistenciju nije postojalo i osjećala sam se izgubljeno. Skeri šit. Onda sam se probudila.

Znam da sanjam stvarno svakojake gluposti, ali ove osjećaje još nikad nisam iskusila. Za sve postoji prvi put, valjda.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 21 pro 2013 20:53

nju jer smo se prepirale do 5 ujutru, pa mi se i u snove ušetala
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 01 sij 2014 19:52

B i ja na kazalisnim daskama , toliko je bila dobra komedija da sam se i posli sna smijala!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Odgovorite