Danas sam naučila...

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
backspace

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la backspace » 22 stu 2013 13:37

Dakle, kad uletavas u firmu i naletis na direktora koji te vojnicki prozove i pita: di si ti bila?, nije mozda odvec pametno odgovorit u hodu bez da ga i pogledas: kaj te briga.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Bash » 22 stu 2013 16:08

jesi prije ili nakon tog saznala o pripremanju za rukovođenje? :D

o.t. da anestetska igla u prstić boli najgore na svijetu

backspace

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la backspace » 22 stu 2013 17:49

Prije. Sluzbeno zapravo nakon. Ma zna on mene vec otprije ko prgavu, bezobraznu, arogantnu.. Krvava mi koljena od klecanja na kuruzi :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Bash » 22 stu 2013 23:10

Somehow I'm not surprised :D

o.t. da su bekap navike najbolje navike

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Kroacija » 23 stu 2013 04:01

...da, kad ti se nudi izlazak na RPG vecer i gay.hr party treba odabrati RPG vecer :D
U nedostatku najbolje verzije, a to je papucarenje s đevojkom.

backspace

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la backspace » 26 stu 2013 19:40

da novonastala ograda u hramu ima vrata. htjela sam je preskočit jer sam karticu zaboravila, već mi jedna noga bila preko, kad ono zaštitarka krene iz svog boxa: neeeeeee, budem vam otvorila.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 27 stu 2013 09:30

Mozemo mi to! :blushes:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 27 stu 2013 22:03

prije povezala... "de grisogono" je u stvari grisogono, tj. krizogon a to je sv krsevan/zastitnik zadra.

dakle de grisogono, kao nesto sto je brand (nakit) je u prijevodu rimski vitez, a sv. krsevan je grisogono. tj rimski vitez.

u stvari nisam naucila, nego ne znam da li se de grisogono, kao ime nakita odnosi na krsevana, akvilejskog mucenika iz IV stoljeca ili na rimskog viteza, kao opcenitu titulu koja puca na neko strahopostovanje i mistican prikaz viteza? u svakom slucaju zanimljivo nakit i vitez veza!

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la slapa » 17 pro 2013 12:27

Oranges weren’t named for their color – because their color often wasn’t orange. Find out how they get their brilliant hue, why many ripe oranges have to be dyed, and why nothing in the world is what you think it is.

While the name origins of many fruits are a mystery, the orange seems like a no-brainer. It was named for it color. Actually, use of the word ‘orange’ to describe a cross between red and yellow wasn’t recorded until three hundred years after the fruit appeared in Europe. It’s thought that oranges get their name from the Sanskrit word for fragrant – naranja. And although the flesh of oranges does flare a tasty-looking orange, the skin of many oranges, especially in the ones in warmer countries, is green.

Many fruits are picked while they’re still a little green and left to ripen during transport, in the store, or just become hard little fruit-bombs in a bowl in peoples’ homes. Most green oranges, on the other hand, are perfectly ripe. By the time they turn orange they’re sliding downhill towards rot. The green skin of an orange isn’t indicating that not enough of its natural color is coming through. It’s just pumped full of chlorophyll. In warm, sunny countries, that chlorophyll stays in the fruit. It’s only when the fruit is exposed to cold that the chlorophyll dies off and the orange color shines through.

In South American countries and tropical countries near the equator, oranges stay green all year around. In the United States, oranges grown in early spring or ones that are grown in late fall turn orange naturally. Ones that only see the height of summer are usually green. To make it even more frustrating for farmers, oranges that have killed off their chlorophyll can green up once again by sucking the chlorophyll out of the leaves around them like small, tasty vampires.

Since most people associate green fruit with unripe fruit, most green oranges in the United States and Europe have to be colored to be sellable. In some cases they are exposed to ethylene gas, which breaks down chlorophyll. Some are shocked with cold, or covered in wax. Some are scrubbed down with detergent and some are just dipped in dye. Anything for a sale.
I tako, naranče koje dolaze iz toplijih zemalja (a mislim da je to većina naranči koje do nas dođu), uglavnom budu i ostanu zelene dok ih ne idu smrzavati ili bojati kako bi nama ljepše izgledale.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 17 pro 2013 19:19

slapa je napisao/la:
Oranges weren’t named for their color – because their color often wasn’t orange. Find out how they get their brilliant hue, why many ripe oranges have to be dyed, and why nothing in the world is what you think it is.

While the name origins of many fruits are a mystery, the orange seems like a no-brainer. It was named for it color. Actually, use of the word ‘orange’ to describe a cross between red and yellow wasn’t recorded until three hundred years after the fruit appeared in Europe. It’s thought that oranges get their name from the Sanskrit word for fragrant – naranja. And although the flesh of oranges does flare a tasty-looking orange, the skin of many oranges, especially in the ones in warmer countries, is green.

Many fruits are picked while they’re still a little green and left to ripen during transport, in the store, or just become hard little fruit-bombs in a bowl in peoples’ homes. Most green oranges, on the other hand, are perfectly ripe. By the time they turn orange they’re sliding downhill towards rot. The green skin of an orange isn’t indicating that not enough of its natural color is coming through. It’s just pumped full of chlorophyll. In warm, sunny countries, that chlorophyll stays in the fruit. It’s only when the fruit is exposed to cold that the chlorophyll dies off and the orange color shines through.

In South American countries and tropical countries near the equator, oranges stay green all year around. In the United States, oranges grown in early spring or ones that are grown in late fall turn orange naturally. Ones that only see the height of summer are usually green. To make it even more frustrating for farmers, oranges that have killed off their chlorophyll can green up once again by sucking the chlorophyll out of the leaves around them like small, tasty vampires.

Since most people associate green fruit with unripe fruit, most green oranges in the United States and Europe have to be colored to be sellable. In some cases they are exposed to ethylene gas, which breaks down chlorophyll. Some are shocked with cold, or covered in wax. Some are scrubbed down with detergent and some are just dipped in dye. Anything for a sale.
I tako, naranče koje dolaze iz toplijih zemalja (a mislim da je to većina naranči koje do nas dođu), uglavnom budu i ostanu zelene dok ih ne idu smrzavati ili bojati kako bi nama ljepše izgledale.[/quote

izmislit cu neki jezik s vocem da ga pitzam...kako su te mucili prije nego mi je palo na pamet da te pojedem? ako su te mucili puno, necu te pojesti, a ako su te mucili malo, pojest cu te! jesus...mater im halapljivu!

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la talented miss cohen » 22 pro 2013 13:10

Novu riječ: šaliti se.

=Šaliti se= povratan glagol sa značenjem gađati se šalicama. Međusobno ili samo sobno.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la DoubleTrouble » 27 pro 2013 12:36

slika :D
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 04 sij 2014 22:47

da je ivo andric tolkienu uzeo nobelovu sesdstineke. nisam znala to! fora.

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 26 sij 2014 20:37

Mini Karadžić


u spomenicu

Pevam danju, pevam noću,
Pevam sele, što god hoću;
I što hoću, to i mogu,
Samo jedno još ne mogu:
Da zapevam glasovito,
Glasovito, silovito,
Da te dignem sa zemljice,
Da te metnem međ' zvezdice.
Kad si zvezda, sele moja,
Da si među zvezdicama,
Među svojim, sele moja,
Milim sestricama.



DAKLE OVO NIJE PJESMA OD ZDRAVKA COLICA, NEGO BRANKA RADICEVICA.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la str8faith » 27 sij 2014 21:16

Zdravo, neljubazna radnico u trafici, ako možemo na trenutak da ostavimo vaše opravdano nezadovoljstvo životom po strani i damo meni novine?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la mat3a » 27 sij 2014 22:50

nista, ali apsolutno nista!
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 27 sij 2014 22:56

mat3a je napisao/la:nista, ali apsolutno nista!
:D da li si znala da u americi kada napravis pijana prekrsaj to udje u "record" i kada poslodavac gleda CV zove policiju da vidi da li imas neki prekrsaj. ako si pijana vozila neces dobiti posao i ako imas neki prekrsaj to je cesto eliminacijski cimbenik. jedan od razloga je taj sto ukoliko pogines na putu s posla ili na posao godinu dana tvoji bliznji dobijaju placu.

da li si znala da u americi postoje trgovine u kojima na kasama nema ljudi? sama otkucavas kod i placas karticom?

danas mi je amerika nesto in :D

da li si znala da svaki dan nesto naucis samo je pitanje kada ces shvatiti sto si naucila. mozda je nekada proces u pitanju, a ne cinjenica.

i da naucis da u bgu parabrod teatru, kod studenjaka ima u podrumu jedan fin birc, pomaknut, a fin. to je prakticno :D

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la mat3a » 27 sij 2014 22:58

^ doesn't phase me..i dalje nista :P

danas sam samo utvrdila nauceno :haha:
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 28 sij 2014 10:55

e jbga :D

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la shizika » 31 sij 2014 00:42

...život je lijep... (:

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 31 sij 2014 11:12

^ ovo je super :D

jos nista nisam danas naucila al shizin video mi je poucan :D
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la JaNNa » 31 sij 2014 11:17

fkt je dobar video! probat ću to

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Hurem » 31 sij 2014 16:57

U praksi utvrdila da su mediji lazirana/montirana vijest.
Ništa više,ništa manje....
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 07 vel 2014 13:03

shizika je napisao/la:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=iAp8pEaWB1Y#t=91[/youtube]

cool :D

jbte, ja sam sva jaja sjebala! jel ovo nekom uspjelo? mozda hrvatska jaja ne vole sarajevsku vodu...to je pisalo na bocici... i vjerujem da je to razlog zasto mi pola kreme tiramisua ne postoji, zutanjci su odbili poslusnost i bili pretvdi. shiiiiiizzzzz? najretardiraniji kolac za napraviti, a ja ga sjebala. izvinjavam se na prostotama...ali jbte!

jel nekoj uspjelo?

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la str8faith » 18 vel 2014 22:54

Videh ovaj članak o transformaciji Emine Jahović i setih se one "Nema ružnih žena, samo siromašnih."
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
WinteRR
Postovi: 435
Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Ostalo
Lokacija: Germanija
Kontakt:

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la WinteRR » 05 ožu 2014 22:30

Kako se stampaju radni nalozi iz SAP-a :veryhappydance: ...
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!

Avatar
mistake
Postovi: 8
Pridružen/a: 26 ožu 2013 10:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la mistake » 06 ožu 2014 00:46

I'm a Sexual Atheist. I Believe I'll Never Get Laid.

Ooh

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Ooh » 22 ožu 2014 22:50

da je dalija zgazio tramvaj dok se vracao unazad da bi vidio crkvu. mislili su da je klosar jer se klosarski oblacio, tek kada su nasli nacrte u dzepu skuzili su da je on.
a leonardo je umro tako sto je glavom opalio o neki zid, celom i na mjestu umro. bizarno. nisam to znala...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la Bash » 01 tra 2014 15:13

da Albinoni nije skladao onaj Adagio :wow:

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Danas sam naučila...

Post Postao/la margarita » 01 tra 2014 15:51

Nego tko je??? :wow: Ili je ovo neki april fools joke? :D :D :D to bi prije povjerovala :)

Odgovorite