Titlovi i mp4

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Aven

Titlovi i mp4

Post Postao/la Aven » 31 pro 2013 14:55

Imam ovaj blu-ray disc player i čita mi titlove kad su fajlovi u .avi ili .mkv formatu.

Međutim, u .mp4 formatu uopće ne prikazuje titlove. Sumnjam da se to ne da nekako podestiti, ali još nisam našla kako da to napravim.

Preimenujem uvijek jednako fajl i titlove, ali ni to ne pomaže. Malo me smara skidati sve u .mkv formatu jer su užasno veliki i dugo čekam na download.

Zna li netko u čemu je problem i kako ga riješiti? :D


Ubij se ne prihvaćam kao savjet. :svelja:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Titlovi i mp4

Post Postao/la slapa » 31 pro 2013 15:21

guglala sam brzinski, nisam probala. imaš tih nekih konvertera iz mp4 u mkv koji ne rade nikakvu kompresiju pa rade brzo (10ak minuta po filmu navodno), a pritom se može mergati i titlove u mkv.
koriste ovaj uglavnom http://www.videohelp.com/tools/MKVtoolnix" onclick="window.open(this.href);return false;.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Titlovi i mp4

Post Postao/la Aven » 31 pro 2013 15:48

Hvala, probat cu i tako. :)

YIFI ima masu 1080p BrRip filmova koji se za čas skinu, al' badava mi kad su svi u mp4 formatu.

Od frendice Philipsova Ambilight Plasma pak ne čita titlove ako su fajlovi u mkv formatu, mp4 bez problema. Ne kužim.

Aven

Re: Titlovi i mp4

Post Postao/la Aven » 01 sij 2014 16:32

Ovaj konverter se ipak nije pokazao dobar jer se slika konvertiranog filma zamrznula kroz par sekundi, čuo se samo zvuk.
Probala sam na nekoliko fajlova. Skinula sam onda HandBrake i tu je sve okej. Također konvertira i mkv u mp4.
Btw, ima nekoliko brzina konvertiranja, ali piše da bi zbog kvalitetne slike trebalo staviti na što sporije moguće. Tako "fast" podrazumijeva čekanje od 4 sata. :happycry:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Titlovi i mp4

Post Postao/la Bash » 01 sij 2014 17:57

čudno mi je da učitava .mp4 film, ali titlove ne. jesi sigurna da nije u pitanju ekstenzija titlova? npr. moj je čitao .srt, a nije .txt titlove

Aven

Re: Titlovi i mp4

Post Postao/la Aven » 01 sij 2014 19:29

Nije ni to. Sad sam preko ovog programa konvertirala .srt u .txt i .mpl i opet ništa. :/

Odgovorite