Što ste zadnje sanjali?

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Odgovorite
Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 17 sij 2014 12:56

Da mi se susjeda udaje i da me nije zvala u svatove. :lol: Ispalo je da nije mislila da ću htjeti doći s obzirom na to da se nismo dugo čule ni vidjele jer studiramo u različitim gradovima. Uzela mi je mjere za haljinu i poslala u boot camp za kumove, djeveruše i slično. Kao, tamo smo morali provesti vrijeme svi skupa da se upoznamo što bolje i da vjenčanje prođe bez problema. Bilo je kul, kao neki ljetni kamp. Plivali smo u bazenima, pjevali, plesali itd. Vidjela sam tamo i par svojih frendova. Detalji mi izmiču, ali nije bilo ničeg čudnog baš. Za promjenu.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 17 sij 2014 14:49

budila se ko navijena svako uru vremena, no sanjala sam ludnicu , da su me zatvorili te uvjeravali da su moji prijatelji nestvarni da je to sve u mojoj glavi , onda kad sam vidila bivsu pokojnu curu koja mi je dosla u posjet , znala sam da sanjam. bem ti snove
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Andain » 19 sij 2014 19:38

Baš neke čudne snove zadnjih dana, al onaj koji mi se svidio uključuje šetnju po Splitu i Madridu. I to poprilično vjeran san, poznate ulice i to. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 19 sij 2014 23:57

tukla sam se s nekim , i islo mi je fino .. u to momentu IRL mater me isla pokriti i uhvatila sam je livom rukom za vrat vičići NE , u snu me naravno ubolo nožem u rebra desne strane!
Mater se usrala , no to joj je pouka da me dira dok spavam! (no nije joj prvi put)
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 20 sij 2014 14:51

Sad sam se odjednom sjetila da sam sanjala kako jedem bijelu Domaćicu. :D Bit će da mi je zamirisao nekakav cimet ili nešto, mislila sam da sam zaboravila sve snove od sinoć. Znam samo da ih je bilo.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 23 sij 2014 00:22

sunflower je napisao/la:sanjala da ševim PH miu kovačić,ona ima one neke svijetloplave uske traperice i neki uski korzetić iste boje,i tak .... jebale ju te knap obleke... uglavnom za krepat :lol:
Prije par dana sam ju i ja sanjala. :D

Hodala sam nekom ulicom u kojoj je ona čekala kamermana da dođe i da snime neki prilog.
Počela je pričati sa mnom da si skrati vrijeme, ali nije bila uopće zainteresirana za nešto više. :cries:

Prije toga sam sanjala Fassbendera i sebe u različitim pozama. To je bilo OK. :D

Al' ipak bih radije da je to bila PH Mia Kovačić. :(

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 23 sij 2014 08:58

Sanjala sam da bježim s nekim prezgodnim muškarcem pred policijom. Zapravo smo snimali seriju u kojoj smo nas dvoje bili glavni glumci.
U privatnom životu smo bili par. Sljedeća scena je bila kako pričam s nekom prijateljicom i stiže mi njegov mail da je večeras utakmica i da se nada da ću gledati s njim.
Rekla sam prijateljici kako ne voli biti sam kad gleda utakmicu već uživa da ga cuddlam pritom. :D

Nice. Više se ne sanjam samo u seksualnom kontekstu s muškarcima već i romantičnom. Kakva me budućnost čeka i što mi to moja podsvijest govori? slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 sij 2014 12:17

Da sam neki psihopat. Bila sam muško. A nisam se ni osjećala ko ja, više kao da sam samo gledala stvari iz njegove perspektive. Bio je u nekoj bogataškoj vili i pričao sa vlasnicom iste. Ona se pakirala i pričala mu kako su vremena teška i morala je prodat kuću jer joj je muž završio u zatvoru zbog malverzacija, kao i većina njihovog društva. Svi su živjeli blizu jedni drugih i sad bi cijeli taj dio bio nenaseljen. Ovaj je bio uzrujan i pitao ju može li učiniti išta za njega, u ime starih dobrih vremena. Ona je rekla da može i ponudila mu neki posao, al je to bilo puno manje unosno od ovog što je inače radio pa se razljutio i rekao da nije toliko dugo bio na vrhu da bi se sad srozao i otišao van. Ušao je u restoran/klub niže niz ulicu i skužim da je to njegovo. Restoran koji je služio sve te silne bogataše, ali sada nije bilo nikoga unutra. Otišao je u dvoranu gdje su bili biljarski stolovi i tamo vidio dvoje svojih poslovnih partnera kako bezbrižno igraju i pričaju. Pitali su ga je li uspio srediti što, rekao je da nije. Oni su odmahnuli rukom i rekli mu neka se ne brine, već će nešto doći. Onda se ovaj razbjesnio i ubio ih oboje. I počistio pod od krvi i svega. Ušao je tip koji je radio na ulazu i rekao kako je sve lijepo čisto. Ovaj se brinuo da će vidjeti krv u vodi kojom je čistio i tu sam se probudila.

Ja bih trebala ove svoje nebuloze prodavat ko ideje za filmove. Lord knows da su se snimile i gore stvari.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 26 sij 2014 12:31

Hrpetinu pizdarija. Da sam imala slobodan dan i da sam htjela ić na izlet, tj. u dijelove Zagreba koje nikad prije nisam vidjela, ali sam onda u daljini preko mosta (ne znam kojeg) vidjela da se nebo crni i da će bit neviđena oluja vjerojatno pa je to otpalo. Onda da mi je preko kvarta bio nekakav energy shield (to jer sam gledala Catching Fire opet) i nekakve leteće žabe. Nisu imale krila, nego više onak ko leteće vjeverice, samo žabe. Onda sam bila doma i dok sam stajala u dvorištu vidim u daljini lansiranje neke rakete. Kad je došla do određene visine, ispustila je vanjski oklop i to mi je palo u dvorište. Prišla sam tome da vidim što je, al je onda i jebena raketa počela padat prema meni. Podigla sam ruke, uhvatila ju i polako spustila dolje. Bila je jako lagana i nije bila veća od mene. Moja kujica je njuškala oko toga i smjestila se tamo pa sam izvadila mobitel da ju slikam kako leži kraj rakete i jedva sam uspjela prije nego su ljudi u crnom upali unutra i počeli skupljat to sve. Onda da je jedna glumica iz Beverly Hillsa (ili Melrose Placea, one of those) htjela imat pjevačku karijeru, ali su je zvali samo da pjeva djeci na nekom njihovom festivalu, a oni su mislili da je Vanna i bilo je awkward. Sanjala sam i da mi je Ellen DeGeneres ponudila neki posao. I nešto kao da sam trebala ić undercover uhvatit nekog i da mi je u prerušavanju trebala pomoć cura iz srednje koja ima fashion blog nekakav pa sam se zgražala u šta me je htjela obuć jer sam trebala bit neupadljiva, a ne izgledat ko da se šetkaram modnom pistom. Ostalog se ne sjećam.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 27 sij 2014 13:39

Da hodam uz rijeku, a u njoj se kupaju muški gej parovi. Mislim, "kupaju" :D Bilo je i trojaca i koječega i samo sam prolazila uz obalu pored njih, više je djelovalo ko neka lajv izložba ili nešto. I tak hodam ja dalje i naletim na neki hetero par kak se svađaju. Ženska plače i govori tipu kako zna da ju je prevario s cimerovom mlađom sestrom, a ovaj viče da nije i kako ne bi nikad, a da "mala ionako ne da" na šta sam ja rekla "Kako znaš da ne da ako ju nisi pitao?" na što je ova počela jače plakat, a on se napizdio i počeo me lovit. Bježala sam od njega na cestu, među aute i zgrade, stigao me kod nekog kioska i pokušao udarit, ali sam se izmaknula i udarala njegovom glavom o stakleni izlog u kojem je bilo nekoliko brojeva Alana Forda. To se otvorilo, on je oteturao dalje od mene, ja sam uzela tih par stripova i počela bježat dalje, a on za mnom. Zaustavi me policija i pita jesam li vidjela nekih dvoje ljudi što se tu mlate po gradu (nisu znali kako izgledamo) pa sam rekla da nemam pojma, ali su i dalje bili sumnjičavi. Uto se i onaj lik pojavio i stao i isto se pravio lud. Rekli smo im da se znamo i da smo cimeri, inzistirali su doć k nama u stan. Odvela sam ih tamo, moj frend (koji mi je bio i cimer) je već bio tamo i znao što se događa, pravio se da svi troje živimo tamo. Ja sam se ispričala i rekla da moram na WC, a tamo mi je frend ostavio poruku u kojoj piše kako da uskladimo priče da ovi što prije odu.

U drugome sam sanjala da sam zakasnila na zadnji vlak za doma jedan vikend pa sam se pretvorila u Xenu i ukrala nekom tipu gusarski brod, izbacila ga negdje na nekom otoku i doplovila doma na vrijeme. :lol: Bilo je divno. :inlove: Karipsko more, velike plaže i sunce i ja sama na cijelom brodu. :lol: U biti nisam sigurna jesam li bila sama ili ne. Nisam vidjela nikog ni pričala jer sam bila na vrhu jarbola (lol), al sam osjećala ko da je tamo. Sigurno je bila Gabrielle, obviously. :lol:

E i nekakvo natjecanje u blackjacku ili pokeru, sa tridesetak jako bogatih ljudi za ogromnim stolom i publikom okolo. Tamo sam se našla prevarom i cijelo vrijeme sam se bojala da 1. ne skuže da ne bih trebala bit tamo, 2. ne izgubim apsolutno sve što imam i 3. ne skuže da varam i da sam u dosluhu s jednim od igrača. Mislim da je bio Paul Rudd. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 31 sij 2014 16:06

Sanjala sam kako sam upala u nekakvu grupu ljudi koji su radili na nekom kao mjuziklu.
Drugi dan su već svi bili spremni za predstavu - napamet su recitirali, pjevali i plesali, a ja nisam imala pojma svoj tekst ni ulogu pa me uhvatila panika.
Kad sam se probudila osjetila sam veliko olakšanje jer ne moram ništa na brzinu učiti.

Ne treba mi bakina sanjarica kako bih shvatila da me i u snovima muči moja sklonost da puno stvari radim u zadnji čas. :faint: :D

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 02 vel 2014 12:28

Da mi je otac tjelohranitelj Anti Gotovini. :D
I neki čudni razgovori na temu autohomofobije poznatih osoba kojih se više ne sjećam.

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la talented miss cohen » 04 vel 2014 20:07

...kako odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi sol
i da nosim jednu davnu, nikad prežaljenu ljubav, tanku dugačku cigaru i par mamuza od zlata,
da sam... Šejn
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 vel 2014 20:51

Da sam najstarije od troje djece u nekoj tipičnoj white picket fence obitelji, samo što smo živjeli u nekoj kolibi usred ničega, tj. neke šume. Tj. neke livade usred šume. I kad kažem "koliba" ne mislim na straćaru. Imala je kat i sve. Anyway, jedan dan je nekakav crni dim/nešto počeo izlazit iz igračaka i napadao djecu. Onu mlađu prvo. Isprva im nitko nije vjerovao, ali onda sam ja vidjela svojim očima. Spakirali smo se i otišli u obližnji grad u hotel, ali tamo se dogodila ista stvar. Skužili smo da što više stvari dodirne, taj dim postaje veći, pa je tako počeo i mene lovit. Vratili smo se doma, i taj dim je opet napao moju mlađu sestru, ali sam ju uspjela uhvatiti na vrijeme (dodirnuo ju je samo malo, nije ju prožeo pa je samo bila paralizirana par sekundi). Istrčala sam s njom van na tu livadu i skužila da dim ne može van u otvoren prostor. Tu je bio kraj toga.

Kasnije sam sanjala nekog serijskog ubojicu kojeg seksualno uzbuđuje ljudsko meso u onakvim polutkama na kakvima je Rocky trenirao udaranje u prvom (mislim) filmu. So there's that. Ako se itko slučajno pitao kako je to biti u mom mozgu. You're welcome, world.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la str8faith » 11 vel 2014 19:11

padala je kisa , usla sam u svoje auto i 10 metara od kuce niz nizbrdicu zgazila sam djete od tri godine , zakocila sam no auto je proklizalo i preslo preko nje. Izasla sam iz auta čula kako njeni roditelji skrice, izvukla sam pistolj i bez okljevanja stavila ga u svoja usta i opalila!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 vel 2014 17:49

Da me je mater probudila rano jedno jutro da mi kaže kako je neki dečko kojeg mi pokušava namjestit došao da me vidi. Ja sam bila nadrkana jer me je probudila i rekla sam joj da me ne zanima i nek prestane, ali na takav način da sam implicirala kako me dečki ne zanimaju. Ne sjećam se točnih riječi. Ona je onda rekla "Znači, ipak žene?" ko da je ovo sve bio test da me prisili da se autam. Ja sam rekla da da i ona je bila sretna i otišla otpravit tipa doma. Meni je bilo čudno da je reakcija bila baš toliko pozitivna, ali whatever, nastavila sam spavat jer sam bila krepana. Kad sam se probudila, dolazili su nam neki gosti i otišli smo ih dočekati. Onda sam vidjela da su joj oči crvene od plakanja, iako je i dalje izgledala sretno. U tom trenutku sam se uzrujala i probudila. Sanjala sam još koješta, al ovo je jedino ostalo, iz očitih razloga I guess.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 23 vel 2014 18:14

I meni je jedan ostao jako upečatljiv. Mogu samo reći da ako je hermafroditima onako kako je meni bilo u snu, onda im uopće nije loše. Gang bang. :lol:

Sjećam se da me je i jedna bivša sanjala kao hermafrodita i veli da nam je bilo super. Ne znam, možda su mi roditelji zatajili neku informaciju vezanu za rođenje. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 vel 2014 18:31

Čini mi se da češće ponekad sanjaš seks sa muškarcima nego sa ženama. I to neke trojce i grupnjake i koješta. :D Ili samo pišeš takve. :D IZDAJICOOOOOOOOOOOOOOOOO buuuuuuuuuu :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 23 vel 2014 18:51

Ali zbilja. :hideunderrock: Cimerica mi je rekla da će me izbaciti iz stana. :lol: Mislim da ću izgubiti lezbijsku iskaznicu. :(


U ovom snu sam ja guzila jednog tipa s real pišonjom, a drugi me je fingerfuckao. :blushes:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 23 vel 2014 18:58

:lol:

Tužit ću te Ellen Degeneres pa ćeš morat vratit i iskaznicu i toster i set noževa.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 27 vel 2014 18:09

Da mi je oteklo zubno meso i komadi počeli otpadat. Bilo je poprilično degutantno, iako me začudo ništa nije boljelo. Isprala sam usta vodom i zaraslo je u trenutku, ali je i dalje bilo otečeno. Sanjala sam svašta, al toga sam se jedinog sjetila, i to dok sam prala zube.

Još jedna divna mentalna slika courtesy of me. Nema na čemu.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 06 ožu 2014 10:09

OPET da sam muško i imam pišonju kojeg ovaj put upotrebljavam u svrhu seksa sa svojom raskalašenom polusestrom koju je imala čast "glumiti" Terry Garber i nekim random tipom kojem se ne sjećam face.
Nije bilo homoseksualnih elemenata.

Ne znam što da više mislim o tome. Možda bih se trebala zahvaliti podsvijesti što mi kroz snove ostvaruje SF želju da ljudi tijekom snošaja mogu po filingu mijenjati spol.
Eto, hvala. Awesome osjećaj.

Drugi san je bio u našoj kući. Nešto se slavilo i bila sam jako umorna pa sam sjela do jedne djevojke koja inače često boravi kod nas. Naslonila sam se leđima na nju, a ona me privukla k sebi i ispreplela svoje prste s mojima. Bilo nam je jako ugodno tako. Šapnula mi je: "Idemo u tvoju sobu." Otišli smo na gornji kat i rekla sam joj da me malo pričeka. Naime, morala sam otići oprati zube jer sam htjela imati svjež dah dok se ljubimo. Probudila sam se prije nego sam stigla u sobu. :(

Btw, često sanjam tu potrebu za svježim dahom prije ljubljenja. :D

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 29 ožu 2014 09:51

slika

U ovoj fazi.

Bila sam s još dvije djevojke (ariadne je bila jedna od njih) u bandi koja se borila protiv političara koji su nametali previsoke poreze ljudima i time dovodili stanovništvo do ruba egzistencije. Brad Pitt je bio državni agent koji nas je trebao pronaći i uhapsiti. Međutim, mi smo oborile njega. Vezale smo ga i drogirale. :D Palo mi je na pamet da bismo ga vremenom mogle "konvertirati" na našu stranu i poslati natrag kao špijuna. Konvertiranje je, naravno, počelo tako da sam ga iskoristila. :aha:

Fino mi je podsvijest posložila gledanje Robin Hooda i učenje javnih financija. Za svaki slučaj je dodala i malo zabave. :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 03 tra 2014 11:44

^ Kad počinjemo? :D

OT
Da se dogodio velik potres i porušio skoro sve i raspolovio cijeli grad. Velike pukotine u zemlji su bile posvuda. Društvo je bilo pretty much u distopijskom stanju i hodala sam okolo procjenjivajući štetu i razmišljajući kako mogu pomoći. Naletjela sam na Rachel Maddow koja je vodila svoju emisiju u nekoj polurazrušenoj kući, bez jednog zida. Ušla sam i sjela pored kamere da pogledam njen intervju s nekim geologom or something. Kad su bili gotovi, pitala sam ih što mogu napraviti da pomognem obnavljanju svega i tak smo nešto pričali o tome. Detalji su mi pobjegli. I zezali smo se i smijali isto. Rachel je super. :D Onda se probudih. Čudo je da sam se i ovog sjetila, kako mi je krenulo lately.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 06 tra 2014 12:47

Moju grupu s faksa su lektorice vodile na putovanje. Stigli smo u neku ogromnu zgradu s prostranim i svijetlim hodnicima, koja je imala 5 katova. Na prva tri je bila vojna akademija za obitelji (!) :lol: koju je vodila nova državna odvjetnica Krima :D
Ne sjećam se što je točno bilo na zadnja dva.

Tu smo proveli neko vrijeme, naravno, ja sam se uspjela izgubiti :D

Odjednom sam se našla u autobusu, gdje su nam letkorice govorile da moramo požuriti jer nas za par minuta autima voze dalje.
Mene je lagano uhvatila panika dok sam pokušavala zgrabiti sve svoje stvari, a svi moji kolege su već otišli.

Krenula sam pješke za njima, prema tom mjestu gdje smo se nalazili i ispostavilo se da smo u Dubrovniku.
Tamo je stajao smeđe-zlatni terenac (koji je bio predivan :o, btw) i plan je bio na nas 12-tak nabiju unutra :lol:

U idućem trenutku sam bila doma i kuhala večeru s mamom. Trebala nam je doći moja frendica, ali je kasnila. Mi smo planirale što ćemo sve kuhati kad je netko pokucao na vrata.
Otvorila sam i tamo je stajala meni nepoznata žena.
Imala sam osjećaj da bih ju trebala poznavati, pa sam samo pretpostavila da je to ta frendica i prokomentirala kako je smršavila i promijenila se.

Došla je u pauzi između posla i nije mogla dugo ostati, što je značilo da večera neće bit gotova dok je ona tu.
Bilo mi je to krivo, postajala sam nervozna i onda sam se probudila.

No :D Jedan od normalnijih snova u zadnje vrijeme.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 06 tra 2014 13:06

omnia je napisao/la:koju je vodila nova državna odvjetnica Krima :D
OH REALLY

slika
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la omnia » 06 tra 2014 17:38

:D :D

A bilo je jako čudno, s obzirom da je pričala ukrajinski :D

Aven

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la Aven » 06 tra 2014 19:49

ariadne je napisao/la:^ Kad počinjemo? :D
Jučer. :D

OT:
Sanjala sam kako kako sam došla na sat pjevanja i nisam mogla ispustiti niti jedan ton. Izgubila sam glas. *noćna.mora*

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 08 svi 2014 22:05

Zaspala sam slučajno prije kojih sat i pol vremena gledajući intervju s Lauren Bacall iz 1994. i sanjala da sam bila u publici i gledala taj intervju uživo. :lol: Sjela sam pored jedne cure koju znam i lijepo smo pričale o nečemu, al je uto došla jedna druga koja je htjela znat o čemu nas dvije pričamo i ugurat se u razgovor. Rekla sam joj da sam htjela da zna, rekla bih joj sama. Izgledala je uvrijeđeno pa sam joj rekla da i ja i ona znamo da je tračava kokoš, i da to ne mislim kao uvredu, nego da samo konstatiram činjenicu, na temelju koje sam naprosto odlučila da joj neke stvari ne želim govorit. Ali o svemu drugome možemo kad hoće i koliko hoće. I dalje je bila uvrijeđena i durila se, što mi je onda pokvarilo i onaj prvi razgovor koji nisam uspjela dovršit, i ustala sam se i otišla, dok je ona zvala za mnom da se vratim. Nisam. Skužila sam da sam otišla u smjeru suprotnom od onog iz kojeg sam došla i našla sam se u nepoznatom dijelu grada. Vani je bilo toplo i sunčano, ali je u jednom trenutku počela padat kiša, koja je isto bilo topla, i nije mi smetala. Hodala sam polako i izgubila se u mislima, pa nisam skužila da sam umjesto u ulicu skrenula u neko poveće dvorište/parkiralište. Ne znam zašto, ali ušla sam u zgradu koja je bila tamo i počela se penjati. Na stubištu su me sretali ljudi mojih godina, ali su me čudno gledali. Onda sam skužila što radim i izašla van. Pogledala sam znak tamo i pisalo je da je neki hostel za studente na razmjeni. Vani su me dočekali policajci i stavili mi lisice. Trebali smo proći kroz neku veliku metalnu ogradu, ali nije se mogla otvoriti, pa smo trebali preko nje. Taman kad sam se krenula penjati (pod budnim okom policajca), policajka ju je otvorila nekakvim magnetom, pogledala van, i rekla da ne možemo izaći jer su vani masovni nasilni prosvjedi. Tu mi je zazvonio mobitel i probudila sam se. Imam osjećaj da se ovo zadnje događalo u Ukrajini. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Što ste zadnje sanjali?

Post Postao/la ariadne » 17 svi 2014 14:47

Da sam bila Jedi knight i netko me ranio u borbi. Došao je neki Sith i izliječio me nekakvom magijom, ali je u meni od toga ostalo nešto sithovsko pa sam se bojala da više nisam ono što sam bila. Probudila sam se dosta rano i onda opet zaspala.

Nakon toga sam sanjala više-manje svakodnevne situacije, ali sam cijelo vrijeme u lijevoj ruci nosila malu ptičicu. Bila je plava i imala crvenu glavicu. Pomno sam pazila na nju i oprezno ju držala kroz sve situacije koje sam prolazila. Kad je imala priliku pobjeći, nije, nego je spustila glavicu u moju šaku i zaspala, kao da ju je učinila svojim domom. Skroz kjut.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Odgovorite