Game of Thrones (SPOILER ALERT)

Sve što je vrijedno čitanja, gledanja i slušanja podijelite s nama ili pak iznesite svoje žestoke kritike istog.
Odgovorite
Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Game of Thrones

Post Postao/la tatin sin » 14 tra 2014 19:37

:kokice:
i could surf the earth on a banana peel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Game of Thrones

Post Postao/la str8faith » 14 tra 2014 22:05

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3236_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
[SPOILER]ubili su bibera , u jeeee uuuu jeeeeee :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree:
biber je gotov uuu jeeeee :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree:
[/SPOILER]

Edit: Spoileri obojani bijelo. - Bash
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones

Post Postao/la tatin sin » 14 tra 2014 22:27

http://michelfoucaultvevo.tumblr.com/po ... ly-made-by" onclick="window.open(this.href);return false;

the best gif set ever

:lol:
i could surf the earth on a banana peel

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones

Post Postao/la Bash » 15 tra 2014 22:05

Well, sad mogu ovu temu opet čitat :D
p.s. podsjećam da još uvijek vrijedi ono da zbog solidarnosti prema korisnicama koje nisu ukorak s vama upozoravate na spoilere koje ovdje pišete o seriji. :)

A šta se epizode tiče, što reći :D Ovo se dugo čekalo <3
In other news, Oberyn je pretendent za najboljeg lika :inlove: ono pogledavanje s bratom od Marg :lol: :lol: :lol:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones

Post Postao/la bašja » 16 tra 2014 09:33

jedan od jačih početaka sezone. samo nek se tako nastavi
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones

Post Postao/la Bash » 22 tra 2014 12:04

šta kažete na treću? such unexpect
hoće li Sansa napokon bit razdjevičena by the Littlefinger's little finger? :dork:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones

Post Postao/la ariadne » 22 tra 2014 12:56

De fuj. :lol: :lol:

Meni je bila OK epizoda, samo što su mi ju pokvarili neki ljudi histeriziranjem oko scene u kojoj Jaime siluje Cersei. Frendica mi skoro glavu odgrizla kad sam joj rekla da se smiri, ne mogu ja trpit ovaj teror više. Bitch, go find some real problems to be upset about. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Game of Thrones

Post Postao/la margarita » 22 tra 2014 17:12

^ To mi je fakat bila jedna od bolesnijih scena, ako ne i najbolesnija u cijeloj seriji. Ali s obzirom da je to Game of thrones meni isto nje jasno sta su se ljudi toliko razestili.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones

Post Postao/la Bash » 22 tra 2014 17:30

Šta je najgore, to mi je palo na pamet kad su ostali solo, kao what would be the worst thing that can happen here now? :D Ali nerealno je, uopće mi ne fita u njegov karakter.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones

Post Postao/la ariadne » 22 tra 2014 18:18

I Cersei i on su mi naopačke nekako još od početka sezone. Ni meni nije fitalo ono kad se ona ponašala ko drama queen i zamjerala mu "što ju je ostavio" a lik je bio zarobljen i osto bez ruke. :lol:

Al ono, neću sad imat nekoherentne tantrume di god stignem ko da sam na rubu živčanog sloma. Tek su tri epizode prošle, dam im benefit of the doubt da idu nekud s time. :D A ako i ne, kog boli dupe, to je samo serija. Fala klincu pa imaju više likova od Dinastije, i ima ih dovoljno zanimljivih čak i ako mi ovi to prestanu bit. Ionak padaju ko muhe, naučila sam se bit na oprezu. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones

Post Postao/la bašja » 22 tra 2014 20:09

^pa ja sam to njegovo zadnje i doživjela kao reakciju na njezino cjelokupno drama queen ponašanje od kad se vratio - on očekivao jedno, a dobio potpuno suprotno. a njezino to ponašanje, tj. njezino objašnjenje za ohlađenost prema njemu, mi totalno paše uz nju jer je doživljavam kao jako sebičnog lika. čak ni ta njezina ljubav prema svojoj djeci mi nije ljubav radi djece nego ljubav prema onom što sam JA stvorila... nisam ovo baš jasno sročila, al kužite me :D

bar sam si ja to tako sve objasnila
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones

Post Postao/la ariadne » 22 tra 2014 20:56

Mi ko da nismo gledale istu stvar. :D
Tyrion Lannister: You have children. How happy would you say you are?
Cersei Lannister: Not very. But if it weren't for my children, I would have thrown myself from the highest tower in the Red Keep. They're the reason I'm alive.
Tyrion Lannister: Even Joffrey?
Cersei Lannister: Even Joffrey.
Cersei Lannister: Do you love your children?
Eddard Stark: With all my heart.
Cersei Lannister: No more than I love mine.
Tyrion Lannister: You love your children. It’s your one redeeming quality. That and your cheekbones.
Cersei Lannister: Jaime would have killed him. My brother is worth a thousand of your friend.
Eddard Stark: Your brother? Or your lover?
Cersei Lannister: The Targaryens wed brothers and sisters for three hundred years to keep bloodlines pure. Jaime and I are more than brother and sister; we shared a womb, came into this world together – we belong together.
Tyrion Lannister: It's just you, me and Joffrey, the "Lord of the Seven Kingdoms and Protector of the Realm".
Cersei Lannister: I'm sure you'll make a point eventually.
Tyrion Lannister: He needs to start acting like a king! This war you started is coming to our doorstep and if the entire city wants Joffrey dead...
Cersei Lannister: I'm not the one giving the boy whores to abuse!
Tyrion Lannister: I thought the girls might help him.
Cersei Lannister: Did you?!
Tyrion Lannister: I was wrong! If we can't control him–
Cersei Lannister: Do you think I haven't tried?! He doesn't listen to me!
Tyrion Lannister:[nodding] It's hard to put a leash on a dog once you've put a crown on its head.
Cersei Lannister: I always hoped he'd be like Jaime. He looks like him, in a certain light.
Tyrion Lannister: The boy's more Robert than Jaime.
Cersei Lannister: Robert was a drunken fool, but he didn't enjoy cruelty. Sometimes, I wonder–
Tyrion Lannister: What?
Cersei Lannister: If this is the price for what we've done. For our sins.
Tyrion Lannister: Sins? The Targaryens–
Cersei Lannister: Wed brother and sister for hundreds of years, I know. It's what Jaime and I would say to each other in our moments of doubt. It's what I told Ned Stark when he was stupid enough to confront me. Half the Targaryens went mad, didn't they? What's the saying? "Every time a Targaryen is born, the gods flip a coin."
Tyrion Lannister: [awkwardly] You've beaten the odds. Tommen and Myrcella are good, decent children, both of them.
Pogotovo mi je super dio koji kulminira onom šamarčinom koju je stisla Joffreyju. Nju je boljelo više nego njega jer je cijelo vrijeme gledala kako se pretvara u sve veće čudovište, a svejedno ga voli. Jadna ona. Osim njene djece, Jaime je jedina osoba koju voli i zato mi je ono bilo totalno out of the blue. Odlično razrađen lik, imho. :D Until now. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones

Post Postao/la bašja » 22 tra 2014 21:35

booože :D koje istraživanje!!

ma zna se da ona voli tu djecu najviše na svijetu (iako nisam sigurna da ih voli više od sebe, to bi bila zanimljiva situacija, da mora birati između svoga i njihovog života). ja obožavam njezin lik, vrlo moguće da sam neke svoje neosnovane interpretacije uplela... uglavnom, meni je kod shvaćanje nje puno zanimljivije sve ono što se događalo prije radnje same serije. vidim je kao nekoga po svemu spremnog na borbu za to prijestolje, osim po činjenici da kao žena u obitelji nikada tu priliku nije ni dobila, čak bi i ubogi brat imao veće šanse od nje. ta djeca su, kao njezin plod, najbliže što može doći prijestolju - sve druge princezice bi bile sretne kao kraljice udavače, a ona je to prezirala... i tako
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones

Post Postao/la ariadne » 22 tra 2014 22:02

Što je najgore, i nije bilo neko istraživanje. :( :lol:

Mene više zanima što će se poslije ovog desit. Popizdila je kad joj je Tyrion poslao kći u Dorne da ju uda, netko joj je ubio Joffreyja, a sad mora gledat kako joj otac oduzima Tommena kako bi ga pripremio za prijestolje. I sad ovo s Jaimejem. Ne znam šta joj je ostalo i što će dalje bit. A jadna. :/
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Game of Thrones

Post Postao/la Fuga » 03 svi 2014 22:28

Napokon sam počela. :D Oduševio me kraj druge epizode, tolika satisfakcija nakon svih ovih sezona.
Finally [spoiler]the king is dead[/spoiler] :feelingfree:

*edited by Bash

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la Bash » 14 svi 2014 06:45

Well, napokon se nešto pokrenilo, nakon onog vjenčanja samo je sapunjara slijedila.

http://i.imgur.com/BczzwRc.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la ariadne » 14 svi 2014 19:39

Anarcho-syndicalist commune. :lol:

Tyrionova scena je bila super. Premalo ga je bilo dosad. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la bašja » 02 lip 2014 16:55

Viperrrrrrrrrrr :faint:
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la JaNNa » 02 lip 2014 18:11

bašja je napisao/la:Viperrrrrrrrrrr :faint:
al' baš faint... ilitiga koji kurac!
ali zato Missandei i rijeka... ufff! :touched:

još mi uvijek nije jasno kako sam se dala nagovorit da počnem gledat i da pratim...
jbmt prvu sezonu! čista navlakuša sa seksom, a kasnije... rrrrrrrrrrrrr...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la Bash » 02 lip 2014 22:21

well...

http://i.imgur.com/YJWWZVO.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la Bash » 10 lip 2014 10:14

Dakle, sve one ostale radnje oni namjeravaju dotaknit u zadnjoj epizodi.:sigh: I am disappoint.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la JaNNa » 10 lip 2014 11:45

Bash je napisao/la:Dakle, sve one ostale radnje oni namjeravaju dotaknit u zadnjoj epizodi.:sigh: I am disappoint.
baš...
užasno mi je teška bila ova epizoda.


Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la tatin sin » 17 lip 2014 01:30

Valar morghulis.
Valar dohaeris.
i could surf the earth on a banana peel

Aven

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la Aven » 17 lip 2014 06:07

^
Valar croelis.
Valar gejhaeris.

: D

OT:
Onak', bilo je par efektnih scena u posljednjoj epizodi. Osim završne za Tyrionom; Daenerys i zmajevi, Brienne i The Hound.

Avatar
tatin sin
Postovi: 886
Pridružen/a: 13 stu 2012 00:18
Spol/rod: žensko

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la tatin sin » 17 lip 2014 22:09

Aven je napisao/la:^
Valar croelis.
Valar gejhaeris.
^ :lol:

Nisam čitala knjige još uvijek :bagonhead: ali oke je. Mislim da bi bilo previše da mi je kafa curila niz lice kao u osmoj epizodi. No.
i could surf the earth on a banana peel

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la Bash » 17 lip 2014 22:44

Što reći... Epizoda neočekivano puna lejm momenata. Stannis the Mannis i Arya bi trebali imati svoju seriju, ostali su brutalno dosadni.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la bašja » 18 lip 2014 06:47

Meni je ok bila epizoda. i ona 9. koje su inače uvijek puno bitnije od 10ih mi je bila uzbudljiva. Bila mi je uzbudljiva iako ta bitka za radnju, na kraju ispada, baš ničemu nije služila... No sve u svemu, sezona mi je bila dosta dobra. Što se tiče nekih ljudi kojima je došao kraj - više me to ni ne šokira, veće bi iznenađenje bilo da su ostali živi.

Najviše je daenerys podbacila ove sezone, to mi je bilo prilično dosadno.

I gendryja nije bilo uopće! Gdje je bio, što je radio??
slika
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la margarita » 18 lip 2014 11:27

Predzadnja epizoda mi je bila malo dosadnjikava unatoc bitcki i svemu. Ali ova zadnja mi je bila odlicna. Jedna od najboljih epizoda sezone, definitivno.
I ja sam vec navikla da ljudi umiru pa me to ne sokira vise toliko niti se vezem za njih.
Ona scena kad Aria ostavi The Hounda da umre mi je bila odlicna, a kad Daenerys zaveze zmajeve najtuznija ikad. Srce mi se slamalo.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Game of Thrones (no spoilers)

Post Postao/la JaNNa » 16 pro 2014 21:10

kada počinje nova sezona?

Odgovorite