I što sada? *nakon izbora 2011*

Domaće i strane aktualnosti, vijesti, komentari događanja, novinskih članaka, TV emisija, tekstova s CroL naslovnice i općenito svega čime nas mediji svakodnevno bombardiraju.

Odgovorite

Hoće li Kukurikaši provesti svoja predizborna obećanja-planove:

mislim da hoće
6
16%
mislim da neće
18
49%
ne znam
13
35%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 04 lip 2014 10:53

Mislim da bih ja možda najviše voljela vidjeti scenarij u kojem ni 10% ljudi neće izaći na izbore čisto da im se pokaže mišljene o cijeloj farsi, a onda bi možda i došlo ljudima do glave da treba mijenjati cijelu političku postavu u Hr. Naravno, opcija je i ako ulica to krene rješavati da će zavladati totalni kaos i anarhija jer smo društvo u kojem ekstremizam prolazi, al stvarno ne vidim rješenje osim baš skroz novih ljudi na sceni.

.. jučerašnja statistika koju sam gledala gdje od svih zemalja u regiji bivše yuge, samo mi imamo BDP već 5 godina negativan, je deprimirajuća.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 12 lip 2014 09:16

Andain je napisao/la:Mislim da bih ja možda najviše voljela vidjeti scenarij u kojem ni 10% ljudi neće izaći na izbore čisto da im se pokaže mišljene o cijeloj farsi, a onda bi možda i došlo ljudima do glave da treba mijenjati cijelu političku postavu u Hr.

nažalost, tih deset %, izašlo bi HDZ-ovsko glasačko tijelo, kao što i revno izlaze na svake moguće izbore.
Andain je napisao/la:Naravno, opcija je i ako ulica to krene rješavati da će zavladati totalni kaos i anarhija jer smo društvo u kojem ekstremizam prolazi, al stvarno ne vidim rješenje osim baš skroz novih ljudi na sceni.
a to će se desiti, lajk, nikad. jedino u slučaju anarhije kao što si rekla. al ne vidim da bi to bilo nešto bolje, dugoročno.

ja se ne mogu načuditi zokiju i njegovom pr-u. pa ti mora da ne izlaze iz njegove guzice.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 12 lip 2014 12:32

Izlazak 10% il manje ljudi na izbore bi bio poraz svih političara, neovisno o tom za kog bi oni glasali. Upravo ta svijest, glasajmo za x samo da ne dobije y, iako znamo da su obje opcije sranje (pitanje samo koje je veće), je i razlog zašto se politička situacija ne mijenja značajnije neovisno tko je na vlasti.
Jer je odgovor iz naroda očito takav da situacija još nije došla do točke da bude nepodnošljiva, gdje ćemo priznati da alternative x i y nema. Bar ne na sadašnjoj polit. sceni.
S druge strane, nama ne funkcionira ni policija, sudstvo i sl. i nije baš da očekujem da ćemo izlaskom na ulice dobiti rješenje kakvo je island dobio. Al ja doista ne vidim kom bih dala svoj glas, obzirom da su jednako nesposobni (što je valjda osnovni kriterij), a onda i korumpirani.

I prvu pol. godine nam bdp pada.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 17 lip 2014 20:51

Gledala sam danas Kolindu, davala je izjave vezano uz izbore i općenito situaciju u Hr. Sve nekakve simpatije je uspjela rasplinuti kroz par minuta demagogijom. Naime, ona se neće se osvrtati na druge kandidate i u negativnom i kritzirajućem tonu pričati o njima, Hrv. ima većih problema o tog..što bi bilo super da upravo tim nije indirektno pljunula Josipoviću u lice, a vjerujem da je i izjava bila usmjerena na to. A simpatije su bile tu jer su je naveliko kroz medije krenuli 'prodavati'.

Koliko god mi Josipović bio bezličan i htjela da izgubi, toliko mi ne sviđa ideja hdz na vlasti.

Imam super pozitivnu perspektivu politike ove zemlje :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la tamara3 » 18 lip 2014 09:34

Mislim da Kolindu ne bi trebalo promatrati kroz prizmu hadezea. Vidjet ćemo kako će se izjašnjavati dalje.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 18 lip 2014 10:56

Nisam na početku, al mi se čini da će imati istu retoriku kao i Karamarko koji se sad kune da dok je on na čelu stranke nitko neće stjecati osobna bogatstva preko pozicije.
Što onak, zvuči dobro, dok se ne sjetim da bi itko iole moralniji reagirao zapravo na način gdje se ne bi postavljao u nikakvu moralnu i samodopadnu/autoritativnu poziciju, već bi se posuli pepelom, rekli da da, hdz su 'u prošlosti' vodili kriminalci i cijela stranka zbog tog sad s pravom ispašta, i sve čem se mogu nadati je da im narod da priliku da dokažu da je to stvar njihove prošlosti i baš zbog te prošlosti i posljedica do kojih su doveli državu, će se truditi isto maksimalno ispraviti. Ali takav stav i iskrenost u nastupu se nikad neće desiti.

Ne može Kolinda biti član HDZ i zgražati se nad stanjem u Hr i činjenicom da ljudi kopaju pod kontejnerima, a ujedno biti sva moralna i ispravna. Ili će prići s stavom da je i sama suoodgovorna za to jer je cijelo vrijeme dio hdz, a za stanje u hr su barem podjednako krivi kao i sadašnja vlast, a vjerojatno i više, ili se priklonika retorici i propagandi.

Što je najbolje, mislim da bi narod zapravo čak i pozitivno reagirao na jednu takvu skrušenosti i iskrenost, jer je svima već dosta politikanstva.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la margarita » 18 lip 2014 11:23

^^ Word!
Andain je napisao/la:a za stanje u hr su barem podjednako krivi kao i sadašnja vlast, a vjerojatno i više
Mislim da su skoro pa bi rekla jedini krivi. Dansnja vlast, koliko god bila glupa i nesposobna, ipak nije s vlasti 20 godina sustavno krala sve sta se pokrast moglo. A ruku na srce, iz ovakvih sranja ce nas se tesko izvuc za 10 godina, a kamoli za 4.

Nema te osobe s liste HDZ-a za koju bi glasala pa ni za vlastitu mamu. Radije bi si ruke odrezala da nemam s cime zaokruzit listic.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la tamara3 » 18 lip 2014 11:58

Andain je napisao/la:Ne može Kolinda biti član HDZ i zgražati se nad stanjem u Hr i činjenicom da ljudi kopaju pod kontejnerima, a ujedno biti sva moralna i ispravna. Ili će prići s stavom da je i sama suoodgovorna za to jer je cijelo vrijeme dio hdz, a za stanje u hr su barem podjednako krivi kao i sadašnja vlast, a vjerojatno i više, ili se priklonika retorici i propagandi.
Ali istupit će ionako. Za ovo ostalo ćemo vidjeti kako će se izjašnjavati, no moram priznati da mi je teško zaokružiti tipa kojem je jedan od savjetnika Bartulica. Ono, nemoj me j.....

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la zenia » 18 lip 2014 15:59

Jebemu i za koga sad glasati?
Josipovića koji je aposlutno beskorisna kuhana lignja koja se
zna postaviti samo kad mu se dirne u imovinsku karticu, ili pak
Kolindu koja je iz HDZ-a (što o njoj govori sasvim dovoljno).
Ne mogu nju promatrati van stranke jer ona je dio te stranke, ponaša se
itekako kao pripadnik iste i podržava njihove stavove.

Ima li treća opcija? :confused:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la bašja » 18 lip 2014 16:27

Uvijek možeš ne izaći na izbore. Ovaj put se ne mora nužno glasovati protiv HDZ-a, jer im je kandidatkinja dovoljno dobra da joj konkurencija nije ništa bolja :D
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Aven

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Aven » 18 lip 2014 18:56

I što sada? *nakon izbora 2011*
I ja se pitam.

Milanović je uspio potpuno upropastiti kredibilitet stranke, Kolindina retorika se razlikuje od Karamarkove samo po inteligentnije izverbaliziranoj demagogiji. Btw, onaj posljednji simpozij HDZ-ovaca je bio degutantan. Bilo tko ispred takve stranke, automatski je eliminiran što se mene tiče. Holy mi također ne ulijeva povjerenje. Posebno kad vidim neke ljude koji su okupljeni oko nje. Svejedno, dala bih joj priliku. Nemam baš prevelikog izbora. :/

Josipović mi je i dalje sasvim okej. Vrlo je izgledno da ću na predsjedničkim glasati opet za njega ukoliko se nekim čudom ne pojavi netko bolji.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 19 lip 2014 11:15

Andain je napisao/la:mislim da bi narod zapravo čak i pozitivno reagirao na jednu takvu skrušenosti i iskrenost, jer je svima već dosta politikanstva.

Najbolje bi joj bilo da izađe iz stranke (kao, da pokaže malo kredibiliteta), a s druge, HDZ-ovci bi joj uvalila glas prije Josipoviću.

Problem rešen, predsednica dobivena. :kokice:

Kaj se stranki tiče, hvata me čemer svako malo. Taj orah ima divne ideje, program izgleda interesantno, al ima li uopće

kapaciteta za provedbu u ovom kolopletu linija, križanja i ostale političke kaljuže?

Drugo, može li jedna stranka u RH stajati iza onog što kaže? Nekako mi to sve izgleda ko sf, svaki put ispadne nekako

drugačije, a narod :frizuraparti:

(...)

možda da sprobavamo s novim političkim opcijama dok ne...uđe? :svelja:
The eyes, chico, they never lie.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la zenia » 19 lip 2014 16:58

A mi ćemo oboliti od kolektivne amnezije i zaboraviti da je bila u HDZ-u i da je izišla
samo da pribroji glasove onih malo ljudi što sad ne bi glasalo za HDZ, ali bi glasali za ženu.
Sranje :roll:

Pali na Hrvatima, dakako, ali retardirano je.
Može ona izići odakle god želi, ali neću zaboraviti tko je i što je.
Svima će biti valjda jasno da je to reda radi.

Ne bih glasala za nju ni da javno spali zastavu HDZ-a.

Orah pak ima kul ideje, ali katastrofa ljude. Dobrom dijelu članstva ne bih ostavila
hrčka na čuvanje, a kamoli zemlju.

A da uvedemo diktaturu neku? Evo ja se nudim za prvog Cezara :D Bit će vojna hunta na vlasti,
sve stranke dokidam, plijenim imovinu i od tih silnih para otvaram firme. :spotlight:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 19 lip 2014 22:02

zenia je napisao/la:A mi ćemo oboliti od kolektivne amnezije i zaboraviti da je bila u HDZ-u i da je izišla
samo da pribroji glasove onih malo ljudi što sad ne bi glasalo za HDZ, ali bi glasali za ženu.
Sranje :roll:

Kao što ćemo pobolijevati glede Čačića, ta čovjek nije ubio nekog. Ups. Nda, čekam % zaboravnih, pa da zaokružimo idiotluk :kokice:

Ali, već vidim komentare: "patnik koji je odslužio svoje, još čvršće i odlučnije stupa na političku pozornicu kao nova, reformirana

persona"

Ta i Sanader piše svoje memoare. Za deset ili osam ili koliko će se i on vratiti.

Nda. :runaway:
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 19 lip 2014 22:08

...treba čovjeku stisnuti tu debelokožnu ruku, još će i zaraditi na nama budalama.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 19 lip 2014 22:42

sigurno neću izaći ni na predsjedničke ni na parlamentarne izbore. s time mogu lakše živjeti nego da ekšli dam svoj glas bilo kome iz ponude.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la zenia » 20 lip 2014 08:49

Vox Feminae je napisao/la:Nda. :runaway:
Da to je otprilike to...

Jednosmjerna za Far Far Away..
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 24 lip 2014 07:33

Sviđa mi se ideja Kineza, oni imaju smrtnu kaznu za korumpirane političare. To bi odjednom bila manje popularna djelatnost i način bogaćenja. Doduše, preduvjet bi bio da sredimo policiju i sudstvo...a preduvjet tog je pak nemati korumpirane/nesposobne političare. :sigh:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 03 srp 2014 20:16

Dakle, Josipović je primio tajni dokument ''Barbika'' u kojem su navedene upute kako bi se diskreditirala Kolinda Grabar-Kitarović u utrci za predsjednicu (između ostalog, vicevima o plavušama), koje su zapravo krinka jer je dokument u stvarnosti pokušaj diskreditacije Josipovića, i to je zabunom došlo prvo njemu (mora da se radi o jako spospobnom ''podzemlju'') prije nego je ijedna informacija o tom dospjela u medije, a o čem je on onda (naravno) brže-bolje sve obavijestio.

Naravno, sad je u nezgodnoj poziciji je, iako je time htio spriječiti primisli ukoliko se pojavi negativna kampanja protiv Kolinde (il kakav vic o plavušama kroz medije) da on stoji iza tog, s druge strane, sad će svaka njegova _objektivna_ zamjerka istoj sigurno biti protumačena iz ovog kuta.

I onda se ja čudim što nam je 6 godinu bdp negativan.

p.s. e da, u kampanje se trebala pojaviti i lutka barbika (nisam sigurna u kakvom kontekstu još)

:D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 05 srp 2014 17:57

http://www.index.hr/vijesti/clanak/udru ... 58346.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja zapravo mislim da stvarno hdz/Karamarko i netko iz tih krugova stoje iza ove farse, al mislim da im cilj nije bio stvoriti dokument ''Barbika'' koji bi onda plasirali kao dio Josipovićeve kampanje, mislim da je cilj bio upravo ovo što je Josipović i napravio, da ga se dovede u poziciju gdje će panično sazvati pressicu oko takve notorne gluposti da to nije za vjerovati. U smislu da se pokaže čim se ovaj predsjednik bavi.
I donekle su u pravu, lik nije u stanju sazvati presicu nakon recimo puta u SAD da objavi jel napravio što za gospodarstvo i sl., al saziva presice za ovakve stvari..

Proigrali su se s njim, al ne mogu reći da mi ga je žao..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 17 kol 2014 20:50

zenia je napisao/la:
Ne bih glasala za nju ni da javno spali zastavu HDZ-a.
:
A sad, a sad? :kokice:

http://www.crol.hr/portal/index.php?opt ... Itemid=514



"Oni su građani, a jedina manjina koju priznajem jest čovjek pojedinac, čovjek koji će biti u središtu moje kampanje i programa"

Pobljuv.
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 17 kol 2014 21:16

KGK su pitali oko životnog partnerstva. ona je tom izjavom izbjegla konkretan odgovor. a izjava sama po sebi je whatever.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 18 kol 2014 08:42

Pitam se što bi odgovorila da je pitanje bilo nešto konkretnije-kako je/bi glasala na onom famoznom referendumu i sl. No da, predizborne kampanje nisu najbolji izbor za saznavanje ičeg o političaru. Hillary je, npr., nedavno izjavila da je Biblija knjiga koja je najviše utjecala na njen život i kojoj se uvijek i dalje vraća. :roll:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la zenia » 18 kol 2014 19:13

Vox Feminae je napisao/la:
zenia je napisao/la:
Ne bih glasala za nju ni da javno spali zastavu HDZ-a.
:
A sad, a sad? :kokice:

http://www.crol.hr/portal/index.php?opt ... Itemid=514



"Oni su građani, a jedina manjina koju priznajem jest čovjek pojedinac, čovjek koji će biti u središtu moje kampanje i programa"

Pobljuv.

Ni sad, ni nikad. Ja se oko svojih stavova ne okrećem samo tako kako zapuhne. Za razliku od nje.
Izjava je nejasna i potpuno neutralna, lako će je kasnije pogaziti.
Preferiram procjenjivati osobe prema konkretnim djelima umjesto prema riječima.
A ona i njeni su učinili dovoljno da ja njima ne bih dala svoj glas. Osim možda kad umrem, jer
su popularni među rahmetli populacijom. A i tad bih valjda ustala iz groba da precvikam taj jebeni listić.

Njah lako je meni za Kolindu, za nju znam da je neću.
Mene muči koga sad umjesto nje.
Josipović je druga vrsta muke. Ali i dalje muka. Meduzasta muka.
Nisam više sigurna ni je li on manje zlo. :roll:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 27 kol 2014 13:31

hrvatska-ne-vodi-vanjsku-politiku-nego-manju-mjesnu-zajednicu-u-bruxellesu

Ovo je istina (koliko god članak bio nečitljiv, poanta je dobra, imamo jadnu vanjsku politiku koja vrišti od kompleksa manje vrijednosi pred 'velebnom' eu i svodi se više na primanje instrukcija nego provođenje jasne politike i stajališta u korist Hr. Mislim da je tu čak Pusićka jedno od gorih kandidatkinja za mjesto ministrice vanjskih poslova)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 24 ruj 2014 21:14

Naravno da neću potpisati za Markićkin referendum, ali analiza je ok..

http://www.tportal.hr/vijesti/komentari ... arkic.html" onclick="window.open(this.href);return false;

U Hrvatskoj doista masa tog ne valja, al to nezadovoljstvo očito nije prešlo kritičnu točku gdje ljudi nemaju alternative izlasku na ulicu i odbacivanju svih političkih opcija.

Ne znam zbog čeg je to, možda navika da ova država ne funkcionira (jer kad jest?) pa je lakše tražiti izlaz odlaskom vani nego očekivati organiziranu državu, a možda je mentalitet takav da je ljudima zapravo ok ponašanje političara (ono, tko ne bi prvo zbrinuo svoje na položaju ili lagao i skrivao svoju nekompetenciju na nekom mjestu)..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Vox Feminae » 28 ruj 2014 17:38

evo još jednog protukandidata Ivi, širimo vidike :kokice:

"Gej orijentacija je osobna orijentacija pojedinca s medicinskog gledišta, a s duhovnog apekta siguno je jedan oblik devijacije..."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kuju ... 74091.aspx
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Andain » 05 stu 2014 09:28

Za dobro jutro..reakcija umorivljenih geenrala na izjavu Kolinde:

''– Kao prvo, samo iz medija doznajemo da ona namjerava cijeli naš Zbor pozvati u savjetodavno tijelo predsjednika Republike. Kolinda Grabar Kitarović nije nam se obratila i razgovarala s nama o tome. Nadalje, ovaj put nećemo dati potporu niti jednom konkretnom predsjedničkom kandidatu, nego ćemo načelno podržavati sve koji se zalažu za boljitak hrvatske države i hrvatskog naroda. Nažalost, kod Kolinde Grabar Kitarović dosad nismo primijetili tu vrlinu, rekao je Krešić.''


Kak mi se ne sviđa ta žena. :roll:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la tamara3 » 06 stu 2014 10:43

http://www.tportal.hr/vijesti/komentari ... zbore.html" onclick="window.open(this.href);return false;ž

Predsjednička kampanja službeno nije ni počela, a Kolinda Grabar Kitarović, od koje su mnogi očekivali mnogo, već je izgubila vjerodostojnost i zabija samo autogolove. Čini mi se da je ona, zapravo, već izgubila ove izbore. Naravno, to još uvijek ne znači i da je na njima pobijedio Ivo Josipović.

Jesu li za to krivi 'genijalci' iz HDZ-ovog stožera, Karamarko koji misli da je za pobjedu dovoljno zaoštravati nacionalističku retoriku i raspirivati stare ideološke ratove, a koji više ne zanimaju nikog osim parazitskih političkih uhljeba? Je li za to kriva ona sama ili sve to skupa? Odgovor postaje nevažan jer je već jasno kako je pred nama još jedna kampanja u kojoj na poziciji desnog centra nema suvislih kandidata.

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: I što sada? *nakon izbora 2011*

Post Postao/la Popeye » 06 stu 2014 14:18

meni je fascinantno gledati koliko je kampanja KGK loša, diletantska. trebala bi pod hitno napucati aktualni tim i naći nove ljude.

Odgovorite