Djevojci tirkiznih očiju..

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
didi0gisele
Postovi: 560
Pridružen/a: 04 ruj 2007 12:26
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Lost and never to be found..

Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la didi0gisele » 09 srp 2014 11:45

Volim te, jer te volim, takvu kakva jesi. Rekla sam ti to, pokazala sa bezbroj gesti i djela, i prije no što smo imale išta, volim te i nakon, to se nije promijenilo, niti hoće, tako je. Ne želim da između nas ostane praznina ili bilo kakva ljutnja s bilo čije strane. Tražila sam od tebe samo da se ne čujemo dok traje ovaj proces kidanja nepotrebnih spona koje nas vežu, i hvala ti na tome što poštuješ tu moju potrebu kroz koju ću lakše prihvatiti činjenicu da ne mogu biti s tobom u vezi na način kako ti potrebuješ. Žao mi je što nisam imala snage gledati kako dijeliš pažnju, osmijehe i blage riječi s nekim drugi, meni to nikako ne čini dobro, jer zaista nemam snage dijeliti se, a pritom dobivati samo mlake osjećaje od voljene osobe. To nitko ne bi trebao raditi, bez obzira na Ljubav. Morala sam se odmaknuti zbog sebe same, zbog odluke u kojoj sam obećala kako ne ću više biti povrijeđena postupcima drugih, već odgovorna spram svojih, bez obzira koliko teško bilo. Bez obzira na sve osjećaje koje smo imale i imamo jedna za drugu, morala sam donijeti odluku s kojom prekidam takav odnos, ali nikako ne bilo kakav odnos s tobom. Sada mi je samo potrebno vrijeme da prihvatim sebe u kome ti više nisi ono što sam vjerovala da jesi, ali to je samo moja projekcija, moja vjera u odnos kakav bi željela imati. Prihvatila sam te, prigrlila uz sebe nemirnu i vrckavu, ali voljeti ne znači trpjeti, niti je potrebno isto ponavljati da bi nastavili voljeti. Voljeti ne znači dopuštati da nas se vrijeđa i podcjenjuje. Ne znači biti prividno glup i puštati da nas se gazi, ne znači podilaziti, bez obzira što razumijemo drugu stranu. Može se voljeti, a da se ne tolerira nesmotrenost, zanemarivanje, neiskrenost i izbjegavanje. Volim te kao osobu; kao prijatelja, kao ženu koja je neizostavan dio mene, s kojom sam spoznala prisnost, zajedništvo, partnerstvo kao nikada ranije do sad. Ne tražim pripadanje, ne ograničavam, ne prisvajam, ne mijenjam, ali tražim da me se poštuje cijeni i vrednuje, da ćutim kako sam zaista voljena, a ne da se preispitujem zbog nečije hladnoće, zabrinutosti, odsutnosti, zbog zapostavljanja, zbog neobazrivosti. Oboje smo svjesne tog da jedna drugoj ne možemo pružiti ono što ljubavni odnos od nas očekuje kako bismo se osjećale sretno i ispunjeno, najbolje je ovako. Razjasniti situaciju i osvijestiti je. Oprosti što su moja očekivanja u našem odnosu bila drugačija od onih koje si mi mogla pružiti. Znam da me voliš, bez obzira kako mi se nepriličnim činio način na koji si to ponekad pokazivala, a zapravo znam da koliko ljudi postoji na ovome svijetu toliko je i izražaja Ljubavi same. Poštujem tvoj odabir, tvoju slobodu, tvoje cjelokupno djelovanje. Hvala ti što si bila dio mog života, što još jesi i što ćeš biti, bez obzira to hoćemo li se susresti ili ne. Tvoja odluka je hoćeš li prihvatiti ovo što ti govorim, hoćeš li pronaći mjesto u svom srcu za mene, u bilo kom obliku, u bilo kakovoj ulozi. Ne zamjeram ti ništa; to si ti, ne osuđujem; vodi te srce, nemam ništa za oprostiti, jer meni ništa nije učinjeno iz tog ništa je proizašla i moja odluka. Kada će postojat htjenje, iskrena potreba i želja da me se vidi, stojim iza svojih riječi; tu sam i nigdje ne idem. Čekam te i nastavljam živjeti. Šaljem ti pozitivne misli svakog dana, svakog trenutka i želim ti sve najbolje u cilju kojeg si si zadala. *
Didi

Ooh

Re: Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la Ooh » 09 srp 2014 12:09

divno!

OnaiJa
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 pro 2011 15:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej
Status: Solo

Re: Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la OnaiJa » 10 srp 2014 02:00

Jako dirljivo i emotivno...
boje mijenjaju dom

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la sascha » 10 srp 2014 14:28

slatko. :)
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 10 srp 2014 15:31

podrska :)
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Pixiegirl
Postovi: 26
Pridružen/a: 30 sij 2014 21:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Djevojci tirkiznih očiju..

Post Postao/la Pixiegirl » 23 lis 2014 21:42

Pa da li si ju pronašla ponovo?? Nadam se da da.... jako lijepo ovo gore napisano. Sretno!

Odgovorite