A gdje izaći u Rijeci

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
May
Postovi: 52
Pridružen/a: 21 vel 2014 18:46
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: 14°20` i.g.d / 45°20` s.g.š

A gdje izaći u Rijeci

Post Postao/la May » 13 kol 2014 22:11

Zanima me da li u Rijeci postoji birc gdje "čovijek žena" može pronaći "istomišljenike".
Eto možda je već pitanje postavljeno ?
ja neznam ?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: A gdje izaći u Rijeci

Post Postao/la slapa » 14 kol 2014 08:09

pa ekipa henga posvuda u Rijeci, to je takav grad jer je lgbt zajednica toliko prihvaćena da nema ni potrebu baš izolirati se. nema nekih baš gay kafića. mjesta na kojima se često viđa ekipa su recimo tunel, život, city cafe, mali caffe... u 9. mjesecu će vjerojatno krenuti opet i eventi koje lorice organiziraju tipa filmske večeri, čajanke i slično. na tim događanjima dolazi puno lgbt ekipe. možeš ih pratiti preko fejsa ili lori stranice. u osnivanju je i još jedna lgbt organizacija u Rijeci pa će vjerojatno i oni imati svojih organiziranih događanja ako to zaživi.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: A gdje izaći u Rijeci

Post Postao/la Andain » 14 kol 2014 09:59

''to je takav grad jer je lgbt zajednica toliko prihvaćena da nema ni potrebu baš izolirati se''

Ok, vjerujem da je Rijeka tolerantniji grad po ovom pitanju, al čisto me zanima dal to znači da doslovno na većini mjesta/klubovi, bircevi/ možeš pokazivati da si s osobom svog spola..držati se za ruke, ljubiti i to?
Ne pitam jer imam drugačije mišljenjem, već jer me stvarno zanima :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: A gdje izaći u Rijeci

Post Postao/la slapa » 14 kol 2014 10:10

pa u ovima u koje ja uđem možeš. :D ne znam kako je u ovima koji puštaju rozgu i tako to. s obzirom da znam dosta riječkih lezbi koje i to slušaju vjerojatno možeš i u većini takvih. na ovim brodovima u luci gdje se obično zalomi do jutra viđala sam ljubakanje i pipkanje i gey i strejt cura. kako je kad se makneš iz centra grada ne znam, pretpostavljam da je razina zabadanja noseva u tuđi život sve viša što si bliži selima u prigradu.

nisam baš čula da su ljudi imali neugodnih iskustava, jedino se ljudi znaju zabuljiti il nabaciti kakav komentar potiho. tipa kad u nekom restoranu sjedneš za stol do nekih 60-godišnjaka koji nisu nikad u životu vidjeli da se dvije žene ljube u javnosti. ne znam, stvarno imam dojam da se na većini mjesta ljudi mogu slobodno ponašati. evo frendice su se poljubile ispred kvartovskog dućana pa ih je teta u dućanu vidjela i zabuljila se u njih s druge strane stakla. i onda im je kupovanje kruha bilo malo awkward kojih tjedan dva i onda se sve nastavilo normalno (osim ako im ta teta poskrivećki ne pljune na kruh, to bi bilo malo teže otkriti :D).

tako je s lezbama. on the other side, dečkima je nažalost puno gore i općenito su u Rijeci jako skriveni iz javnog života i imam dojam da se baš boje pokazivati išta u javnosti. ne znam postoji li temelj za to ali tako nekako je s većinom. zbog njih su uvijek partiji koje su recimo lorice organizirale bili zatvorenog tipa i s listom najavljenih ljudi na ulazu. jer ako mogu ući svi oni ne dođu jer se boje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
May
Postovi: 52
Pridružen/a: 21 vel 2014 18:46
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: 14°20` i.g.d / 45°20` s.g.š

Re: A gdje izaći u Rijeci

Post Postao/la May » 14 kol 2014 18:18

Ok. Hvala šlapice.

Odgovorite