Kako biti pametan

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Rmil4
Postovi: 1
Pridružen/a: 17 lis 2014 06:49
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: USa

Kako biti pametan

Post Postao/la Rmil4 » 17 lis 2014 07:13

Sto i kako biti pametan u danasnje vrijeme tesko je odgovoriti mnogi se pitaju sto ciniti sve se u svemu mijenja drustvo se mijenja ljudi vise nisu kao nekada svima je na licima neka velika ozbilja svi su zauzeti trce ko bez glave cilj ni oni ne znaju malo je ostalo prisebnih osoba neko tesko vrijeme pritiska ljude i namece im drugi vid zivota dokle ce ova nestalgija ubijati ljude nitko nezna glavni problem danasnjega stanovnika ove planete zemlje je jedan. Kako doci i na koi nacin do novca pohlepa je strahovita bogatuni su pomahnitali za novcem vise nego ikada u ljdskoj povjesti vise traze nego oni sto ga nemaju za zivot nema vise razumijevanja medzu ljudima gleda se samo koce koga iskoristiti i dobiti profit ludilu nikada kraja ali ni ovo ludilo ne moze ostati zauvijek svemu dodze. Kraj :kava: :kava: :kava: :runaway:
Budimo dobri i pouzdani u svemu a najvise u prijateljstvu

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: Kako biti pametan

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 17 lis 2014 08:33

koja struja svijesti zaboga..toliko da mi bode oci ona tocka i veliko slovo po sredini teksta :D

bice bolje, kazu, od ponedjeljka ;)
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Kako biti pametan

Post Postao/la Little N » 17 lis 2014 08:40

Hahaha. Ukrade mi rijec iz usta. Tocka, zarez. Pogubila se.
Pametan se rodis. Glup postanes. Simple as that. A kradu i pametni i glupi. Samo neki s boljom tehnikom.
Igraj loto. Pisi haiku. Tek toliko da savladas krace recenice.
Ostalo je borba, jbg. Svima ne samo tebi. Cheer up!

Zvonko
Postovi: 24
Pridružen/a: 18 lis 2014 03:29
Spol/rod: muško
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U otvorenoj vezi
Lokacija: USA

Re: Kako biti pametan

Post Postao/la Zvonko » 19 lis 2014 01:46

Vrlo tesko sve je na svoju ruku nedokazano :shinner:
Budimo prijatelji i saradzujmo zajedno

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Kako biti pametan

Post Postao/la Kroacija » 18 sij 2015 04:52

Kako prije nisam vidjela ovu perlu hrvatskog pravopisa i veltšmerc toka svijesti? :D
Lajk za iskrenost. :D

I evo pokušat ću zer'ce bit utješna bez da citiram životne quotese Matthewa Mcconaugheya:

Život je spektar ljudi i događaja, u neko doba se iskristalizira što/koga želiš i kakav život želiš. Otkači sjebane situacije i udalji se od fejk i nekvalitetnih ljudi.
Njeguj ljubav prema boljoj polovici, frendovima i bližnjima. Imaj hobije. Ne kradi, stvaraj. Ne gledaj susjedovu travu.
I da, jedi povrće i slušaj mamu.

Odgovorite