potraga za Tildom...

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
Odgovorite
Avatar
Just Ida
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 lis 2014 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

potraga za Tildom...

Post Postao/la Just Ida » 21 lis 2014 16:21

Pozdrav svima, koliko god vas ima... :giraffe:

Trebam pomoć u potrazi za djevojkom koja je pohodila koncert Chinawoman u Tvornici, 18.10.2014.

Najtočniji opis bi bio samo reći da izgleda kao Tilda Swinton, plava kosa, malo valovita, na sebi svjetlo smeđi kaputić. Između 170-175cm. Rekla bih 25-30 godina.

Ako se pronađeš u ovom opisu, bilo bi mi drago da se javiš. A ako je netko drugi pronađe, sve info su dobrodošle i slobodno je zamolite da mi se javi. Obzirom da su izmjenjivani pogledi tijekom koncerta, nekako se nadam da neće imati ništa protiv :) .

Avatar
Just Ida
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 lis 2014 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Post Postao/la Just Ida » 24 lis 2014 13:03

Nekako mi se čini da će se ovo pretvoriti u tužni monolog :typerhappy: . Misterioznu djevojku nitko ne zna, što je doista neobično, obzirom da svi sve znaju i obično je dovoljno pitati 2 - 5 ljudi i sve info su dostupne... Smrch...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: potraga za Tildom...

Post Postao/la Little N » 24 lis 2014 13:17

Mozda ju znaju al je zauzeta. Mozda je strejt. Mozda ne voli javne pozive. U svakim slucaju, mozda i nije pa se javi. Sretno!

Avatar
Just Ida
Postovi: 3
Pridružen/a: 21 lis 2014 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb

Re: potraga za Tildom...

Post Postao/la Just Ida » 25 lis 2014 17:56

Hvala. Moj gejdar ne radi, ali ta djevojka je ziher gay :). A to što je zauzeta ne bi trebalo biti prepreka za popiti cugu s nekim. Tako ponekad upoznamo zanimljive i ok ljude. Dakle, da ne bude zabune, moja ideja je bila porazgovarati sa curom jer je nekako pozitivno zračila. A u današnje vrijeme kao da je to postala iznimka. :feelingfree:

Avatar
Po
Postovi: 35
Pridružen/a: 26 stu 2014 23:32

Re: potraga za Tildom...

Post Postao/la Po » 09 pro 2014 00:40

Pa jebemu misa ovo su vjerojatno najgore situacije... Zasto joj nisi prisla? :primalscream:
nema problema.

Odgovorite