Zaljubljena u lezbejku ???

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 12:53

:gigglenod:
Ok ... nije bas da sam ludo zaljubljena,ali nisam znala kako da napisem naslov :ppp

Uglavnom.. evo svima saljem jedan lijep pooozzzz prije svega,jer sam ovdje nova i pojma nemam o nicemu,tako da,nadam se maloj pomoci od iskusnih lezbejki i forumasica..
Ovak.. ovo ljeto sam preko jednog sajta upoznala jednu curu,Srpkinju koja se predstavlja kao biseksualka,ali mislim da je lezbejka,samo ne zeli priznati. Razmjenile smo facebook i pocele s dugim dopisivanjima do kasno u noc i tako danima... Konstantno,2mj tipkaranja i chatanja,razmjenjivanje slika.. Nase pisanje uglavnom se svodilo na duhovito-inteligentno igranje rijecima..Nijedna od nas nije romanticni tip cure i bas takva igra toplog hladnog odgovarala je i meni i njoj ... E sad, ono sto se zna dogoditi,navika ... Znaci,toliko sam navikla na nju da mi bas fali kad se ne cujemo.A masa je drugih cura koje mi pisu,ali mi nisu zanimljive.. :((( I da,u braku sam,ali eto,moja biseksualnost me jednostavno tjera na upoznavanje i flertanje s curama.Ali eto,ocito se moje igranje poigralo samnom.
Jer,mi se ona tako ludo sviđa i nemam pojma kako da s njom vise pisem kad sam zajebala stvar.

Dajte mi savjet? I da,pitanje.Jeli lezbejkama zbilja zanimljivo kad se strejt ili biseksualka finog izgleda zalijepi za njih ??? :kokice: :shakinghead: :gigglenod:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la slapa » 30 lis 2014 13:00

jesi joj rekla da si u braku? iskreno se nadam da jesi. ako nisi i ako se samo tako želiš zabavljati onda nemam lijepih riječi za tebe i za to što radiš. nije ok zavlačiti curu ako od početka nemaš namjeru s njima razviti pravi odnos. osim ako se u startu niste tako dogovorile.

a ovo pitanje mi je smiješno u kontekstu tvog posta. ako se s tobom tipka mjesecima nisi joj zanimljiva primarno na fizičkoj razini već na nekoj razini dubljoj od toga je li netko strejt, bi, lijep, ružan...

jednom sam se s tako jednom curom tipkarala neko vrijeme i svidjela mi se skroz i onda mi je dotična rekla da se zaljubila a nije to namjeravala i onda je jednostavno nestala. nakon toga sam od treće osobe doznala da je ova udana. tako da sam malo alergična na ovo...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 13:08

Naravno da jesam .. Ne volim lazljivce pa ni sama ne lazem. Inace,ona je takoder tip koji se voli zabavljati, djeluje hladno i bahato,dosad je virtualno kod nje to uglavnom zavrsavalo blokiranjima nakon kratkog vremena,ali eto nas dvije smo si ok,pa smo jos tu ... :giveflower:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la slapa » 30 lis 2014 13:15

good. :)
a sad ne znam što bi ti dalje s njom htjela. i što u tom odnosu mijenja činjenica da si se zatelebala. tako da ne znam kakav savjet dati osim da i dalje budeš iskrena. u svakom slučaju nek ti je sa srećom, sa ženama često treba dosta sreće imati. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la Bash » 30 lis 2014 13:24

ivana379 je napisao/la:I da,u braku sam,ali eto,moja biseksualnost me jednostavno tjera na upoznavanje i flertanje s curama.
Ne "tjera" te tvoja biseksualnost, već tvoja poliamorija. Nemaju sve biseksualne osobe potrebu istovremeno bit s oba spola, iako je to česta predrasuda. :)
Šta kaže muž na tu situaciju? :dork:

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 13:28

Neznam,mijenja mi je jer dosad bilo sve na razini igre.Ona je inace hladna i ne iskazuje osjecaje,tako da nema sanse da zna koliko me izluduje :glomp:

I da,zasto je lezbejkama problem reci da je lezbejka :shakinghead:


Bash ... Muz , bas nista posebno :)))))) .. I nije da zelim biti s opa spola,trenutno zelim biti samo s njom

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la slapa » 30 lis 2014 13:37

ivana379 je napisao/la:I da,zasto je lezbejkama problem reci da je lezbejka :shakinghead:
evo iz moje perspektive (a palim se u pravilu na žene): zašto bih morala reći da sam išta? zašto bih samu sebe ograničavala tim deklariranjem? imam svoj život i svoju slobodu i slobodna sam voljeti bilo koju osobu u koju se zaljubim.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 13:45

Ok,krivo sam se izrazila jer sam pitala opcenito.Slazem se tu s tobom,to je necija osobna stvar i to je tako.ali evo,u odnosu izmedu dvoje ljudi.ako su vec donekle ok,zasto je to problem.. Primjer,nas dvije..toliko natezanja i svega i po svemu znam da je lezbejka,ali ne... ona valjda time zeli zadrzati igru,tajnovitost ili sta vec,a mozda je i strah ,ko zna. Uglavnom,zato sam tu jer valjda nemam pojma o lezbejkama , a zelim znati xy stvari :pp

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la Little N » 30 lis 2014 14:17

Uf.
Ja cu ti rec primjer iz svog zivota.
Upoznala curu, nakon par mjeseci javila mi se i pocele se dopisivat. Odprilike 2 mjeseca, ali bez kontakta uzivo. Ja se isto zatreskala. Kad ono real life verzija potpuno razocaranje. Sve one poruke za 3 dana pale u vodu. Znaci s njene strane odnos baziran na samim lazima, pustim obecanjima, izvrnutim vidjenjima sebe..
Tako da. Ja vise ne vjerujem u takav princip upoznavanja, druzenja, a kamoli da si dozvolim zapalit se za nekoga. Opekla sam se. Na zalost, iako si ti iskrena postoji velika sansa da ona nije pa si prije nego sto se razocaras dobro poslozi u glavi sta zelis. Tajnovitu i zabavnu, vjerojatno nerealnu sms vezicu ili da ti netko probusi balon i da se potencijalno razocaras..

Ona je mozda isto kao i ti samo radoznala pa zasto ju strpat u neki kos..
Al odmah cu ti rec da zena koja nije sigurna u svoju seksualnost donosi puno muke. Vas dvije u kombinaciji zvucite pogibeljno. ;)

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 14:28

:pointandlaugh: :faint: :strip:

Pogibeljno :))) Haha, mozda i da ...
Eh,neznam,kod nas je vise problem sto susreta uzivo nece biti jer smo predaleko,nije da joj sve ful vjrrujem,ali frendice smo preko fb profila,imamo uvid u slike itd. .. Uglavnom,kad je neko na mjestu mislim da se da primjetiti po mnogo toga...

Meni je sad najveci problem jer ona flerta i s ostalim curama,pa se rjede meni javlja,iako je jasno dala do znanja da ne zeli prekinut kontakt samno.. Htjela sam ju par puta obrisati ali me sprijecila u tome

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la Little N » 30 lis 2014 14:43

A fejs je holy grail? Znas da ljudi i tamo lazu, ustvari to je najbolji primjer kako od polu zivota stvorit bajku. :P
Moj je prijedlog da krenes od sebe. Necu ti drzat prodike sto "varas" muza, ali ako mislis da je to dio tebe koji ne mozes potisnut, zasto si se ogranicila samo na nju? Probaj upoznat nekog drugog, mozda slobodnijeg i pristupacnijeg za upoznavanje u stvarnosti.
Sranje je to kaj te vjerojatno obasipala ogromnom kolicinom paznje s koje se sad tesko odviknut.

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 14:53

Hm,nisam se samo na nju ogranicila ali sam ih dosta otpisala jer mi nisu bile zanimljive,ili bolje reci,sta mogu kad mi se ona ful svidjela... :wave: :wave:

Sto se fb,a tice,ma da to je jedan mali nerealan svijet,ali mislim na slike,vidis barem kak neko izgleda itd..
I da,muz zna za moje dopis s njom i za biseksualnost,ali naravno nezna da sam luda za njom... i bolje da nezna :duckdance: :sadhug: :veryhappydance:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la Andain » 30 lis 2014 16:20

ivana379 je napisao/la:I da,zasto je lezbejkama problem reci da je lezbejka :shakinghead:
Ne bih rekla da lezbijke same imaju problema s takvom definicijom, al generalno cure si vole ostaviti tu neku prividnu slobodu (pa makar se radilo i samo o slobodi od društveno-negativno percipirane etikete). Recimo, ja ću češće za sebe reći da sam biseksualka neki lezbijka iako se više i ne sjećam vremena kad sam bila ozbiljno zagrijana za nekog konkretnog frajera iz svoje blizine. Razlog je isključivo što mi nije nezamislivo da gajim dublje osjećaje il privlačnost prema muškarcima, u konačnici znam to iz iskustva, ali da budem iskrena, to nije moja situacija već duži niz godina.

Možda ta 'tvoja cura' ima sličnu priču/razmišljanje. Što se tiče tvog problema, rekla bih da je veći problem to što si se zaljubila u curu dok si u braku s frajerom neg (ne)mogućnost da budeš s tom konkretnom curom, al to već znaš. I tu ne mislim na problem prevare il sex. privlačnosti već potencijalni problem da preferiraš cure. U tom slučaju bi valjda doista bilo najgore da izgubiš glavu za nekim tko će tvoju situaciju još više komplicirati vlastitom dramom i kompliciranošću. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la Hurem » 30 lis 2014 16:39

Dala bi ti savjet da se okreneš odnosu s partnerom ili ako već imaš želju/potrebu nekoj ženi koja je "stvarna".
Popravljati ili graditi stvarne odnose.
Virtualna iluzija ti je ovo.Pri tome ne mislim da vi prosto lažete jedna drugoj,jednostavno ponekad si sami predočimo ljude,situacije i odnose onakvim kakvim ih želimo vidjeti.Ponekad i sami sebe predstavimo ili nešto naše,onakvim kakvim to želimo biti/imati.
Ljudski je...spoj želje,nade,iluzije,ali nije stvarno.
Ukoliko to sebi možeš pojmit a ne uzletiti i zbog toga onda patiti,onda je ovaj odnos ok.Dođe kao razbibriga,toplo-hladno i zanimljivo.
Bez ljubavi,očekivanja i zavaravanja.
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

ivana379
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 lis 2014 12:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Zaljubljena u lezbejku ???

Post Postao/la ivana379 » 30 lis 2014 17:29

Andain*
Nazalost da.. veci je problem moje preferiranje cura nego ostalo,jer ipak sam u braku,ali eto..valjda protiv nekih stvari nemozemo :((

Hurem*
Bas zbog takvog toplo hladnog odnosa smo i svidjele jedna drugoj jer nije bas da ijedna od nas dvije ima neku vjeru ljubav.Tako da,pasalo nam je samo zabavljati se :(( Ni u ludilu nisam mislila da mi se osoba istog spola moze do te mjere svidjeti :((( Sad sam odlucila ne javljati joj se neko vrijeme i kulirati je,jer neznam vise sta bi..

Odgovorite