...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
backspace

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la backspace » 31 sij 2015 18:03

Stvarno samo muskardini u mom zivotu. Lepi moji. Muskardini i tek jedna zgodna drazesna... prileznica :D :*

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la inani » 02 vel 2015 21:43

O petku. :veryhappydance:
... :nesvjest:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la omnia » 03 vel 2015 17:49

... kakva je to pekara koja u svojoj ponudi nema pitu s jabukama :runaway:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Bash » 04 vel 2015 17:17

Koliko znače te neke male stvari... Svaki put kad kupim bon preko eZabe u sebi zadovoljno zagugućem jer sam otkrila opciju da mi ga aktivira bez da ga moram sama utipkavat.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 06 vel 2015 08:54

Razmišljam malo o pristisku SAD na Rusiju nakon najnovije medijske analize Putina kao blago autistične osobe.
Apsolutno su dignuli sve sankcije protiv njih , od ukidanja usluga mastercada i vise, konstantne negativne medijske propagande i izazivanje rata na granici, do sniženja cijene nafte do praktički granice gdje su ih ponovo bacili u recesiju. Ak su sve to u nekih pol godine u mogućnosti napraviti Rusima koji su nekakva velesila, mogu misliti koliko su nekakve manje državice poput Hrvatske u stanju doista voditi samostalnu politike bez da se na svaku iz vana ponizno povuku. Pa uništili bi nas u suprotnom i to preko noći, šaptom. : o
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 08 vel 2015 00:50

Placu sam vec potrosila pa bi bilo u redu i posao dobit.. London you sneaky prick!
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 09 vel 2015 12:18

...kako je ljudima teško odgovoriti i na najjednostavnije pitanje: Jesi li sretan / sretna?

Jednostavno pitanje.
Nema komplikacija.
Jesi.
Ili.
Nisi.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 09 vel 2015 15:26

^
Meni je osobno uvijek teško odgovarati na to pitanje zato što uglavnom osoba koja to pita i ja nemamo istu percepciju pitanja: meni je sreća nešto što nastupa kad ispuniš sve čemu težiš i koliko god ja bila okružena stvarima koje trenutno cijenim i uživam u njima i sl.. ako velim da sam sretna imam dojam da sam time rekla da više nemam ničeg čem više težim, a nitko ne želi čuti na tako jednostavno pitanje filozofski esej koji sam ti upravo ispisala :D

Plus, sreća nije baš neko izolirano stanje (ak baš ne misliš na onaj osjećaj zadovoljstva koje si imala na jedan sunčan dan kad ti se činilo da su se na tren sve stvari u životu pokopile:)), već je ispremiješano svim i svačim što ti se trenutno dešava..

Uglavnom što želim reći ..ak ne želiš da ti izbanaliziram pitanje već iskreno odgovorim, na tak naizgled jednostavna pitanja ćeš češće dobiti kompliciraniji odgovor neg jednu riječ.

ot. mislim da je jasno o čem razmišljam :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 09 vel 2015 15:56

^ meni ovo [quote="Andain"]Meni je osobno uvijek teško odgovarati na to pitanje zato što uglavnom osoba koja to pita i ja nemamo istu percepciju pitanja: meni je sreća nešto što nastupa kad ispuniš sve čemu težiš i koliko god ja bila okružena stvarima koje trenutno cijenim i uživam u njima i sl.. ako velim da sam sretna imam dojam da sam time rekla da više nemam ničeg čem više težim, a nitko ne želi čuti na tako jednostavno pitanje filozofski esej koji sam ti upravo ispisala [/quote]
zvuči kao stanje / količina zadovoljstva. Koje naravno ne isključuje sreću. Ali kao što si rekla, svatko ima svoju percepciju sreće.
Meni stvari koje još nisam postigla, a težim ka njima ne predstavljaju prepreku u sreći. Ni zadovoljstvu. But that's me.
Andain je napisao/la:ak ne želiš da ti izbanaliziram pitanje već iskreno odgovorim, na tak naizgled jednostavna pitanja ćeš češće dobiti kompliciraniji odgovor neg jednu riječ
Bolje i kompliciran odgovor, nego ne znam.
Ako i nisi u fazi da nisi ispunio sve što težiš i koliko god da si okružena stvarima koje trenutno cijeniš i uživaš u njima i sl... postoji izraz: uvijek može bolje. Ili: nije loše. To je također prihvatljivo.

Kako bi tumačili onda odgovor ne znam?
Ono što meni pada na pamet_
- nisam sretna, ali to ne želim priznati
- nisam razmišljala o tome
- ne znam ni sama što želim, pa time ni odgovoriti na ovo pitanje
- znam što želim, ali to ne mogu imati pa settlam pa je okej
- želim te skinuti s grbače sa tim odgovorom i daljnjom konverzacijom

Ev brzinski natipkano dok se spremam doma.
Razmišljat ću o ovoj temi dok se bude vozila doma po ovom predivnom vremenu :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 09 vel 2015 16:15

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:
Kako bi tumačili onda odgovor ne znam?
Možda kombinacija sveg što si navela: možda ne razmišljaju o tom pa su shvatili da trebaju napraviti introspekciju prije neg odgovore na pitanje :), možda si ih uhvatila na loš dan, a možda su stvarno nesretni, al ne žele o tom javno..

Ne znam, moram priznati da ne volim postavljati to pitanje-radije pitam konkretnije (si zadovoljna s jobom/te muči job i sl...)..
No.. glavno sam cijelu filozofiju isplela iz jednostavne opaske u vrijeme kad sam imala tisuću bitnijih stvari za napraviti.. Eto, o tom trenutno razmišljam;) :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 09 vel 2015 21:41

...sva sreća da nije mene to pitala.... :sinister:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 vel 2015 10:34

Da, sva sreća.
Ti bi me zasula ili smajlićima ili psofkama. :gigglenod:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 10 vel 2015 11:18

...ooo jučer bi bile psofke...totalno neprimjerene. Belo govno i to. Promet. Idijoti sa tvrdim j na cesti. I općenito kuda idu divlje svinje...n shit...
Danas...totaly different story...o vrtoglavici koja nije uzrokovana alkoholom...what a waist of time na švindlanje...

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 11 vel 2015 20:07

O tome da se trenutno nalazimo u iznimno alarmantnoj predratnoj situaciji Rusa i Amera.. Glavama.. bojnim i onoj usijanoj Putinovoj ćeli..
novoj Jalti Mrs. Merkel,Hollandea i navedene usijane glave.. Hoce li i ovog puta vrhunac sastanka biti jedna nelagodna fotografija..
koliko je napredno i razorno naoruzanje svjetskih sila,Amerike posebice.. i koliko narod voli da ih vode ekscentrici i egoisti.. zasto,dunno..

I jednom iznimnom covjeku koji je rekao:

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect."

So why is it that we always ask for that same side to decide about so many things.. when it obviously keeps making wrong decisions?
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 11 vel 2015 23:34

^meni je iskreno nejverojatno kako se SAD cijelo vrijeme bavi huškanjem na rat protiv raznoraznih država i kako se neovisno o svem cijelo vrijeme njih percipira kao pozitivnu stranu. Doduše, imaju jaku propagandu (Hollywood ;)).


ot.čitam članak o sukobu navijača na autocesti i doslovno ne mogu vjerovati da su ti ljudi uopće bili u stanju obući se, izaći iz kuće i upravljati autom..sudeći po inteligenciji trebalo je doći do samouništenja već na prvom koraku :wow:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 11 vel 2015 23:50

O prostitutkama u Poljskoj,
Don't talk about life, live it.

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 11 vel 2015 23:56

^^true.. ali nema smisla ignorirati cinjenicu da je Amerika zemlja s uvjerljivo najopasnijim naoruzanjem.. kad bi Rusija i pokusala napad na njih,oni imaju sustave da zaustave te napade i prodju gotovo neosteceni.. s druge strane,njih bi se tesko moglo zaustaviti da izbrisu dobar dio komada sa zemljopisne karte.. uz to, krenuli su vracat vecinu svojih kompanija,koje su imale svoju proizvodnju u Kini,nazad u Ameriku.. u roku od par mjeseci stvorili su desetke tisuca novih radnih mjesta.. A Kini su uzrokovali nemjerljive ekonomske probleme.. ali i njima se to odbija o glavu.. Islamic States su jedan od nuspojava njihove politike.. ubojstvom Bin Ladena,koji je to podrucje drzao pod kontrolom stvorili su niz ekstremista sa svojom idejom utjerivanja pravde.. ali unatoc svemu tome.. ovo sa Rusijom bi moglo bit jako nezgodno..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 12 vel 2015 10:19

OK, ne kužim se baš u naoružanja niti sam previše to pratila. Znam da Izraelci koriste američko oružje protiv Palestinaca koje uspješno odbijajau, al mislim da je potencijalno za Amerikance tu problem..zadnjih nekoliko desetaka godina oni ratuju s khm..teorističkim frakcijama, razno-raznim plemenima i vojno manjim državicama. Rusi nisu ni Palestinci ni talibani, imaju svoje nuklearno oružje, i tek u sukobu s takvom velesilom bi Amerikanci doista mogli vidjeti vlastitu vojnu moć.

Što se tiče financija i ekonomije, iskreno to mi se čini kao jedini razlog zašto su Amerikanci očito tako jako nabrijani na ovaj sukob -nedavno je dosta ispod radara prošla činjenica da je Njemačka tražila vraćanje zlatnih rezervi iz SAD-a (koje su tamo otišle nakon II.sv.rata) što ovi nisu u bili u stanju isporučiti u dogovoreno vrijeme pa su se Nijemci kao predomislili i odustali od vraćanja (imaš dosta članaka na webu na tu temu).

S druge strane, Rusi i Kinezi se cijelo vrijeme bave kupnjom zlata.
http://www.infowars.com/russia-and-chin ... -underway/

Kratkoročno su amerikanci naštetili ekonomski i rusima i kinezima i digli svoju zaposlenost, al u u jeku ove politike napuštanja petrodollara i ukoliko su doista loše sa zlatnim rezervama, bojim da bi se tek moglo otkriti njihovo pravo ekonomsko stanje.

U svakom slučaju da, ako i ne dođe do rata mislim da je ekonomska kriza daleko od svog kraja odnosno da bi slijedeća mogla biti dosta gora od one iz 2008.



Što se tiče američke vanjske politike na Istoku, razlika položaja žena u Afganistanu prije dolaska mudžahedina na vlast (uz direktnu pomoć SAD-a) i ono što one imaju tamo poslije, sažima svo moje gađanje prema politici SAD-a. Doslovno su vratili ljude 10 st. unatrag radi vlastitog političkog egotripa

slika
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 12 vel 2015 12:10

Ne branim Americku politiku,stovise gnjusim je se.. Amerika je nacija izgradjena na lazima, prevarama, istrebljivanju i protjerivanju domorodaca..
Upravo zato je u njih usadjen strah, boje se vlastite sjene i to ih je postupno navodilo na razvoj oruzja nemjerljive snage.. Rusi su jaci od Palestinaca,talibana ali,imala sam priliku nedavno razgovarati s jednom osobom iz prve ruke upucenom u visoke politicke krugove Amerike.. navodno bi Rusi iz svega mogli izvuci puno deblji kraj.. o trgovanju zlatom nisam puno citala, nafta mi je bila fokus u zadnje vrijeme.. a sto se toga tice,Amerika bi se mogla raznijeti i bez pomoci komrada Putina..
But I'll check on it..
Sto se ekonoske krize tice.. ne znam kako bi i moglo biti drugacije kad se svake godine sve vise novaca i dobara prelijeva u iste ruke.. onih 1% koji bi zajedno mogli otkupiti i Ruse i Amere.. Kapitalizam obucen u skupo odijelo socijalizma.. Demokracija koja je skuplja od ikojeg totalitarizma.. What a carneval..
Edit. I found my satisfaction in this... http://m.bbc.com/news/world-europe-31435812 ..at least for today.

Ot. My heart makes a buz,buz whenever i read about these little friends.. :shakinghead:

http://www.novilist.hr/Znanost-i-tehnol ... pljati-med
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 12 vel 2015 14:32

Ma nisam ni shvatila da braniš njihovu politiku, meni ovo piskaranje više služi kao ispušni ventil za sve vijesti koje pratim na tu temu ;)

ot.Putuje mi se i ide mi se na nekakve izlete u prirodu..bilo more, bilo snijeg :P..bilo što :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 12 vel 2015 17:47

Gotcha! Same here..

Ot. O slici koju sam dobila i koliko ce nofceka vrijediti jednog dana..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Teich » 13 vel 2015 01:55

..o njoj.. i bi i nebi..i hocu i necu...izluduje me to..neznam..nisam školovala.. :shakinghead:
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 13 vel 2015 08:36

Da se vratim kratko na ovu priču o Ukrajini; hrvatski i srpski borci su se tamo generalno podijelili po stranama jer Rusiju valjda asociraju s Velikom Srbijom, a Ukrajinu s malom nezaštićenom državom koju ovu napadaju, al zaboravljaju jednu stvar, Hrvatska se odcijepila od Jugoslavije po principu samoodređenja na koje svaka nacija kakti ima pravo. Po toj logici, trebali bi i braniti pravo Krima da napravi isto, odnosno Srbi bi trebali biti defaultno protiv tog obzirom da su protiv tog bili u situaciji s Kosovom. S druge strane, ak ćemo stvari gledati logički, Britanija bi trebala držati stranu Rusima odnosno Krimu, iako nevoljko, jer Sjevernoj Irskoj dopuštaju da se, u trenutku kad većina stanovništva referendumom odluči pripjiti Irskoj, to i napravi.... Oh, the politics :D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 13 vel 2015 11:37

^Istina.. Ali politika je jedan golemi paradoks.. To su igre trenutnih interesa i veze nemaju sa logikom ili ispravnoscu kao takvom.. Tu se uvijek sjetim Rudanice i recenice zbog koje su joj ukinuli emisiju na Novoj Tv,ako se ne varam.. "Zasto je dim iznad Auschwitza vjecni dim,a dim iznad Gaze pickin dim."

Ot. About the ☀️
I love you ☀️
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
WinteRR
Postovi: 435
Pridružen/a: 18 sij 2014 22:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Ostalo
Lokacija: Germanija
Kontakt:

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la WinteRR » 13 vel 2015 21:40

O tome kako sam bila lenja prosli vikend, te nisam otisla po kola i sad se moj lepi i30 prodao....i tako cu u pon da uzmem prethodni model, jerbo nemam volje da obijam sve autokuce... :ubergeek:
Glupost je okrugla, nema ni pocetak, ni kraj!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 14 vel 2015 15:27

...hotpot me unistio sinoc. :D Super je bilo \o/

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 14 vel 2015 18:51

Yay, treća žena top chef :team.mei: :D
slika
“She's hot. I trust her.”
Hansel

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 15 vel 2015 00:38

Rodija se sin sesan lipi i fin , cestitke uji u Italiji cestitke mami i tati ,al mi jos nije jasno zasto meni isto cestitaju jel to zato sto je boca viskija kod mene ! Rodija se sin.....
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 15 vel 2015 19:08

Svratih malo i do ovog foruma ...

Avatar
fuji ix
Postovi: 7233
Pridružen/a: 28 ruj 2011 21:30
Spol/rod: žensko
Lokacija: oku ugodna

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la fuji ix » 17 vel 2015 20:10

Nisam ni slutila da je bas ovoliko rozo.:)

Odgovorite