blizanke u vezi :D

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

blizanke u vezi :D

Post Postao/la megan » 19 ožu 2015 18:25

već duže vrijeme pratim gay parove :lol:

i primijetila sam da nerijetko te dvije osobe (i muške i ženske) izrazito liče jedna na drugu :D pa me zanima imate li vi mišljenje o tome, jeste li isto primijetile i pronalazite li se možda u ovoj temi :P

na ovoj stranici ima dosta primjera pa pogledajte ako ne znate o čemu pričam :D
http://www.sagesohier.com/gaycouples/gaycouples04.html
Desert je visnjica :(

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Vox Feminae » 19 ožu 2015 18:45

Bitno da ih ne stalkaš. :D

Činilo mi se prije da ima dosta takvih parova, sada rijeđe. Ne znam jel zbog tog što se u međuvremenu lez populacija osvijestila po tom pitanju ili što se

više ne krećem među takvom ekipicom.

BTW, ja se nekako ponadala da otvaraš temu "s blizankama u vezi". E, to bi bila već zanimljiva kombinacija. :D :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Andain » 19 ožu 2015 18:52

Dakle, ne :D

Šalim se, zapravo; ne mogu reći da sam uvjerena u istom stupnju kao i ti (da je 90% takvih parova), jer ak ću se osvrtati oko sebe, za većinu njih ne bih rekla da su slični/furaju isti stil i sl. Međutim, da, sjećam se u više navrata sam isto pomislila gledajući dvije slične cure (ista visine, kraća kosa, ista boja, isti stil/đir..pada mi na pamet nekakav najočitiji stereotipni primjer)..al s druge strane, nisu baš ni str8 parovi lišeni takvih ''optužbi'' :P. Gwyneth Paltrow i Chris Martin su meni identični :D Sjetit ću se još nekog. :)


Uglavnom, ne znam, možda se dijelom zaljubljujemo sami u sebi, sigurno neki psihoanalitičar ima neku dobru teoriju na tu temu ;)

edit. E da, ovo što vox veli..i meni se nekako čini da je prije, kad je općenito bilo manje cura na ''sceni'', bilo i više takvih primjera. Što je možda i logično, cure su furale određeni (identičan) stil da bi bile prepoznatljivije na ulici, radnom mjestu i svim onim mjestima gdje si okružen str8-erima. Možda će zatvaranjem svih gay mjesta po Zagrebu doći do vraćanja 'trenda'. :D
:P
“She's hot. I trust her.”
Hansel

backspace

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la backspace » 19 ožu 2015 19:16

:D ovo s gasenjem gay mjesta je tragikomicno

Nego, ne primjecujem bas da su slicni parovi.
Meni je samo jedan kolega, kad mu je drugi kolega pointao na fejsu koja mi je cura, rekao da mu se cini da mi slici. No, tu je on meni samo htio pointat da mu se cini da se palim na samu sebe :D

Bila sam na nekim seminarima gdje smo radili nekakve vjezbe i bilo je govora bas o tome da kad ti se netko svida, ugodan ti je ili ste bilokako kliknuli, nesvjesno tu osobu krenes imitirati. u razgovoru npr., krenes raditi slicne pokrete, primicati se, tako to. Time vodena, slicno je valjda i sa oblekom i sminkom i to.

I sjetilo me sad na ono da psi i njihovi vlasnici isto s vremenom sve vise slice :D

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Bash » 19 ožu 2015 21:06

Hm, nisam sigurna. Ne mogu se sjetit nijednog primjera blizanaštva iz okoline. A šta se nas dvije tiče, bilo bi super da sam njene građe pa da mi se garderoba podupla sa svim veštama koje će kupit da ima ali nikad neće nosit. Nažalost fizički i stilom smo nebo i zemlja. :impatient:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la JaNNa » 19 ožu 2015 21:10

megan je napisao/la: već duže vrijeme pratim gay parove :lol:
jel? ispred ulaza ili? :P

ot. dva flash backa sam dobila čitajući ovo i niti jedan mi nije ugodan! :lol:
1. Sa svog prvog zbletrona kada sam vidjela "poznati" lezbijski par - zaklela bi se da su jednojajčane blizanke!
Kasnije je jedna smršavila, a i prekinule su u međuvremenu, pa se skužila razlika, no bilo mi je to kripi.
2. Kad su mene i bivšu proglasili blizankama! Sjećam se tog mc drive-a i oduševeljenog lica one šta prima narudžbe i govori: "Aaaa.. sestre blizanke!"
Nakon jednog pogleda mislim da je požalila što je išta rekla! Doduše, sjedile smo i imale obje rep, i poglede koji su obarali, ali svejedno - naježila sam se! Iako, danas gledajući: ne bi imala niš protiv te visine i težine :lol:

Uglavnom, baš da su Backspace i njezina iste nisam ziher, al u globalu ima neš u tome i ziher ima veze sa psihologijom.
Znam par parova koji sliče, ali isto tako znam dosta parova koji ne sliče (npr. ti i tvoja cura ne sličite, Little N i njezina cura ne sliče, moja cura i ja ne sličimo).

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Little N » 19 ožu 2015 21:21

Vot?!
Pokusavas natuknut da moja cura nije zanosna ljepotica? :lol:
Kak ne licimo? Pocele smo pustat matching brkove. Vidim odnio je vrag salu i morat cu pronac srecu i genitalni herpes u vimpiju.

Ne znam kaj vi vidite al ja pogledala onih par slika s pocetka, od prije krista i ne vidim to. Doduse, ja sam tip koji vidi sve razlicito na jednojajcanim blizancima pa nis konstruktivno od mene u ovoj temi.
Olfo sam drugdje konstruktivna. :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Kroacija » 19 ožu 2015 22:00

za mene i Plague su redovito mislili da smo sestre. o.O
premda ne kužim, ona ima vel'ke i pjave, ja zelene oke. ali fizionomija ih je valjda jebala.
nismo jednom dobili a sestra ti je sad bila tu. :D

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la megan » 19 ožu 2015 22:01

^^ :lol:
JaNNa je napisao/la:
megan je napisao/la: već duže vrijeme pratim gay parove :lol:
jel? ispred ulaza ili? :P
da.. vikendima me to opušta. zato i jesam toliko pogođena što ću morati naći novi hobi

OT - ja to nisam nužno uživo vidjela, više onako po internetu :lol:
Desert je visnjica :(

backspace

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la backspace » 19 ožu 2015 22:15

Ja bi samo htjela reci, nakon sto ste se vecinom izjasnile da niste slicne sa svojim curama i bivsima i buducima, to dakle ponovno navodi na jasan zakljucak... Ocito se ne svidate jedne drugima, niste si ugodne, upitno je uopce kako ste kliknule, i tako to. :lol:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Andain » 19 ožu 2015 23:04

Little N je napisao/la: Ne znam kaj vi vidite al ja pogledala onih par slika s pocetka, od prije krista i ne vidim to.
Možda bi bilo zgodno napomenuti da će megan i za azijatkinju i mulatkinju reći da su identične ak imaju istu dužinu i boju kose il, sasvim slučajno, boju majice na dan fotkanja :D

;)

ot. sjetila sam se još par identičnih str8 parova..
slika
slika
:D

Jedino s kim su me brkali što se sestrinske povezanosti tiče je jedna srednjoškolska frendica s kojom opet nikakve fizičke sličnosti nisam imala osim što su nas svugdje uvijek viđali zajedno, što smo imali sličan smisao za humor itd. Pa možda ljudi zapravo ne percipiraju neku fizičku doslovnu sličnost koliko nekakvu povezanost/kompatibilnost osoba?
Možda to onda objašnjava i pse i vlasnike : D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la zwarte paard » 20 ožu 2015 11:55

to je klasicno pitanje granica. :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la zenia » 20 ožu 2015 17:24

Ja ne ličim.
Ni na koga, a kamoli na svoju djevojku :confused:
Trebam li se zabrinuti?

Dragi Teen...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la Vox Feminae » 20 ožu 2015 17:30

zenia je napisao/la:Ja ne ličim.
Ni na koga, a kamoli na svoju djevojku :confused:
Kako ne?

...slobodno priznaš, znaš. Ovo je tema za olakšavanje. :kokice:
The eyes, chico, they never lie.

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la zenia » 20 ožu 2015 17:33

Vox Feminae je napisao/la:
zenia je napisao/la:Ja ne ličim.
Ni na koga, a kamoli na svoju djevojku :confused:
Kako ne?

...slobodno priznaš, znaš. Ovo je tema za olakšavanje. :kokice:

Ček kaj fakat ličim na nju? :confused:
Jebote, zgodna sam!!! :wow:

Imam još jedan nebitan komentar:
megan je napisao/la:već duže vrijeme pratim gay parove
:lol:
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

DelayLema

Re: blizanke u vezi :D

Post Postao/la DelayLema » 14 ožu 2019 11:46

Mozda blizanacke duse, a sta se fizicke slicnosti tice ljudi nisu svjesni koliko ima fizicki slicnih ljudi iste rase. Sad su popularni dnk testovi za trazenje srodnika odnosno daljnih rodjaka iste rase i druge rase i nacionalnosti tako da je to puno jednostavnije od onoga koliko se preuvelicava.

Odgovorite