i primijetila sam da nerijetko te dvije osobe (i muške i ženske) izrazito liče jedna na drugu
na ovoj stranici ima dosta primjera pa pogledajte ako ne znate o čemu pričam
http://www.sagesohier.com/gaycouples/gaycouples04.html
jel? ispred ulaza ili?megan je napisao/la: već duže vrijeme pratim gay parove![]()
da.. vikendima me to opušta. zato i jesam toliko pogođena što ću morati naći novi hobiJaNNa je napisao/la:jel? ispred ulaza ili?megan je napisao/la: već duže vrijeme pratim gay parove![]()
![]()
Možda bi bilo zgodno napomenuti da će megan i za azijatkinju i mulatkinju reći da su identične ak imaju istu dužinu i boju kose il, sasvim slučajno, boju majice na dan fotkanjaLittle N je napisao/la: Ne znam kaj vi vidite al ja pogledala onih par slika s pocetka, od prije krista i ne vidim to.


Kako ne?zenia je napisao/la:Ja ne ličim.
Ni na koga, a kamoli na svoju djevojku![]()
Vox Feminae je napisao/la:Kako ne?zenia je napisao/la:Ja ne ličim.
Ni na koga, a kamoli na svoju djevojku![]()
...slobodno priznaš, znaš. Ovo je tema za olakšavanje.![]()
megan je napisao/la:već duže vrijeme pratim gay parove