Tražim...

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Odgovorite
kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Tražim...

Post Postao/la kap_kise » 21 svi 2015 10:14

Tražim radi kupnje samsung galaxy note 4, novi ili da je jako malo korišten (bez ikakvih znakova korištenja) sa važećom garancijom. U slučaju da ga netko prodaje ili da zna nekoga pouzdanog tko prodaje navedeni mobitel slobodno neka se javi putem PP-a.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Tražim...

Post Postao/la JaNNa » 21 svi 2015 13:46

ame! da je bilo fotkati moj osmijeh na licu kada sam pročitala topic: Tražim!
sva sam se ozarila, ponadala onom dobrom starom crolu... a kad ono - mobitel. :lol:

Zake taj? Kaj nije S4 bolji?

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Tražim...

Post Postao/la kap_kise » 21 svi 2015 15:01

Zašto note 4, a ne s4? Navest ću samo par sitnica koje ih razlikuju, procesor kod note 4 je mnogo jači i brži, ima više RAM memorije , više interne memorije, radi na posljednjoj verziji androida, mnogo bolji hardware, jača kamera, bolja zaštita ekrana, izrađen od puno boljeg matrijala.... Znači između ta dva mobitela razlika je noć i dan, s4 je mala maca u odnosu na njega. Po meni note 4 trenutno vlada tržištem. Inače sam ljubitelj samsunga i uzimam ga otkad znam za sebe, prilikom uzimanja telefona gledam da me služi na duže staze. Sada sam odlučila promijeniti mobitel nakon 5g njegova korištenja, dosta se usporio, izlizao i vrijeme mu je za umirovljenje. Nadam se da će me i budući mobitel služiti barem upola toliko koliko je ovaj.

Odgovorite