...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 11 srp 2015 12:03

Fizicari ne smiju piti nakon hard working tjedna. Bokte. Dr jekyll-mr hyde. :o

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 14 srp 2015 09:18

http://www.index.hr/vijesti/clanak/varu ... 30491.aspx

"Rekli bi nam da trebaju sve fiskalne podatke, sve bilance državnih poduzeća. Zatim bi izgubili dugo vremena na nebrojenim sastancima, dostavljajući im sve što su tražili i odgovarajući na sva pitanja. To bi bila prva faza. Onda bi nas pitali što namjeravamo napraviti s PDV-om. Pa bi mi iznijeli svoj prijedlog, oni bi ga odbili, ali ne bi ponudili protuprijedlog. A zatim, prije nego što smo se uopće dogovorili oko PDV-a, oni bi se prebacili na neko drugo pitanje, poput privatizacije. Pitali bi nas što želimo napraviti s privatizacijom, mi bi nešto predložili, oni bi to odbili. I onda bi se prebacili na neku drugu temu, poput mirovina, pa onda na proizvodnju, pa na zakon o radu... To je izgledalo kao mačka koja lovi vlastiti rep", tvrdi Varufakis.

Šteta što su ga Grci izgubili za pregovaračkim stolom, mislim da je ovima s druge strane razvoj njihovog gospodarstva valjda zadnja preokupacija..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 14 srp 2015 14:21

Izraz duzan ko Grcka znam od kad sam se rodila..
Zao mi je svih penzionera koji ne mogu do svojih crkavica, ali zasluzili su to sto su dobili, treba kaznit sve dosadasnje vlade sto su se godinama oglusivali na mjere stednje koje su im predlagane..ne mozes zivit u svom balonu desetljecima ko bubreg u loju, izbjegavat sve obveze, i bit toliko samouvjeren misleci da si neophodan u zajednici i onda se cudit ko pura dreku kad ti se vrata Europe zakljucaju..

*Zdravoseljacki razmisljam..

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 14 srp 2015 16:37

^ baš tako..Grčka je dužna od kad mi znamo za sebe, i duže. I zašto im je onda EU, koja propagira racionalno financiranje, davala sve veće kredite kad je svima jasno da nisu u stanju vraćati dugove?
Dakle, imaš sustav gdje im daju sve veće kredite sa velikim kamatama, jer njihov rizik samo raste, ti krediti se koriste za vraćanje prethodnih dugova, istovremeno stvarajući nove, i uz sve to smanjiš investicije na minimum, povećaš poreze i uvedeš štednje kroz sve sektore.. Kako je u takvoj situaciji uopće moguće oporaviti gospodarstvo na način da actually počneš vraćati dugove, umjesto da samo gomilaš nove? Oni u par godina koliko se provode eu reforme su si samo ekstremno povećali svoje zaduženje, ništa drugo.

Cijela situacija me podsjeća na kamatare koji ti daju lovu kad znaju da ne možeš vraćati i da nije održiva situacija, i onda samo gledaju kad ćeš se totalno raspasti da te raskomadaju. :) Ne da Grci nisu također odgovorni za svoje stanje, al bome je velikim dijelom i EU, odnosno one sile koje su zapravo od cijele situacije najviše zaradile.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 14 srp 2015 16:41

^ well ofc.. to je napravljeno s dugorocnom namjerom da im privatiziraju sve ikad. I zrak ce im privatizirat. Ali kaj je,tu je.. samo neka euro zadrzi stabilnost.
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 14 srp 2015 16:59

Slažem se..uostalom, doista je smiješno da jedna Njemačka koja bi se trebala sjećati svoje situacije nakon 1. svjetskog rata, ogromnog duga , poreza i depresije, inzistira na ovoj situaciji u Grčkoj. Što se tiče eura, mislim da sve to lagano ide dole. :/
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 14 srp 2015 19:41

Njemacka nema humanu stranu, dokazali su to nebrojeno puta, sirotinja ce naje* kao i svugdje a za 5 godina ne bi me cudilo da kreta, santorini, mikonos i ostali postanu njemacke kolonije :) nadam se da ne idemo u smjeru da se to dogodi pagu, hvaru, bracu i ostalim..

*ont unistila se na treningu i ne mogu prestat mislit o bureku, pizzi iz mundoake, sladoledu iz vinceka i ostalim sranjima zbog kojih nikad necu izgledat skinny u skinny jeansu :D

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Silk Spectreii » 14 srp 2015 20:23

Andain je napisao/la: Što se tiče eura, mislim da sve to lagano ide dole. :/
Infidel!! :D

Sumnjam da ce doc do nekih vecih negativnih osciliranja eura. Previse je korporativnog noca u toj valuti. A ne pita se Ciprasa ili Merkel kaj nam slijedi nego korporacijske lidere.

Zapravo,sto se i ja pravim pametna.. treba sve novceke ulozit. Gotovina je stres.
Andain je napisao/la:Slažem se..uostalom, doista je smiješno da jedna Njemačka koja bi se trebala sjećati svoje situacije nakon 1. svjetskog rata, ogromnog duga , poreza i depresije, inzistira na ovoj situaciji u Grčkoj.
Ne znam odakle ti ideja da covjek,a time i nacije,ista uce na vlastitoj patnji. Jedino za sto im ista sluzi je da ti ju trljaju o nos kad uvide priliku za to.
Dala si primjer njemaca nakon 1. svj. rata.
Imamo i zidove nakon 2. svj. rata.. istu stvar rade u situaciji s Palestincima i Gazom.
Povjest je good for nothing. :/
I
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 15 srp 2015 07:50

^optimistično naivna ;)

Iako..to s Izraelcima mi je stvarno sivo područje..ne opravdavam pretjerano nasilje koje su činili, uvjete u gazi, al nije ni tajna da bi ih svi kojima su okruženi izbrisali iz postojanja samo im se pruži malena prilika za to, i to od prvog dana otkad su se (ponovo) naselili tamo.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 15 srp 2015 09:55

http://www.jutarnji.hr/bizarno-do-krajn ... -/1382699/

o tom da li je ovo moguce?

i o tom kako te govnima nazivaju iskljucivo ljudi zbog koji slomis kicmu da ih izvuces iz govana. viteski maniri nemaju smisla.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
zolaX
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 srp 2015 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zolaX » 15 srp 2015 21:27

Kako kazem da se ne ljutim, a onda mi treba pol dana da se odljutim na to sta se kao ne ljutim :sulking2:
I'm a hopeless romantic with a dirty mind :sealedlips:

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 16 srp 2015 08:22

''HL: Did you try working together with the governments of other indebted countries?

YV: The answer is no, and the reason is very simple: from the very beginning those particular countries made it abundantly clear that they were the most energetic enemies of our government, from the very beginning. And the reason of course was their greatest nightmare was our success: were we to succeed in negotiating a better deal for Greece, that would of course obliterate them politically, they would have to answer to their own people why they didn’t negotiate like we were doing.''



Par ranojutarnjih misli o tome kako funkcionira suradnja EU članica..
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 17 srp 2015 02:18

Kako se ukusi mijenjaju
Desert je visnjica :(

Avatar
zolaX
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 srp 2015 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zolaX » 17 srp 2015 10:46

Kako rijeci koje ponovis nekoliko puta izgube znacenje :loser:
I'm a hopeless romantic with a dirty mind :sealedlips:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 17 srp 2015 14:27

Uvijek kad cujem/procitam 'becksperience' me asocira na backspace in a naughty way :lol:
Desert je visnjica :(

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Malory » 17 srp 2015 14:44

O tome kako zadnjih nekoliko tjedana imam osjecaj da jedina radim. Svi se zajebavaju, odlaze ranije s posla, odlaze na godisnje, a ja umirem od vrucine okruzena hrpom papira.

O tome kako mi je priznata garancija za laptop. :touched:

O tome kako je dan ljepsi kada dobijes poruku koju nisi ocekivao. :duckdance:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la str8faith » 18 srp 2015 00:17

e da mi je otič odavde ...... a sad 2 tjedna udarno ...mornareva vece, pa trio gust, pa rozga ,pa jole, pa zecic .... ako ne umrem od posla umrit cu od alkohola.kad ce taj 10 misec da zaglavim u Italiji misec dana, bit ce to jeben put , od Korcule do splita pa do zagreba pa do trsta i na kraju venecija sve u 1 dan ... da mi je znat kako to iskombinirat ...
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 18 srp 2015 11:37

Bokte desi ti se prekid i postanes glavna tema lezbijskih kuloara :D
Get a life.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 18 srp 2015 16:09

Uma ne cepaj zenama srca...pusti kuloare :D bestidnice jedna. I gdje mi je cokolada btw? :D



o.t.

well ne volim javne plaze jer u tri sata na wc odem samo ja i jos par ljudi. Znaci svi ostalu pisaju u more. Kladim se da ovih par ide kakati. Zato je u plicaku toliko toplije....

kako netko moze voljeti javne naguzvane plaze?
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la kap_kise » 20 srp 2015 20:30

Ko će razmišljat po ovoj vrućini :hideunderrock:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 23 srp 2015 11:53

o kanjizi za koju nikada nisam cula, a koja je krcata azilantima. o tom kako cu sutra biti u blizini madjarskog zida i oci u oci sa ljudima koji su poprilicno najebali i preko kojih se lomi citav svijet. i kako cu drmnuti fotoaparat i napokon par godina napraviti neke nenedjebive fotke, ali ovaj put za njih i zbog njih mimo sve kurvanjske propagande. i te fotke necu dati nikom ni po koju cijenu. preko ljudskih zivota se ocituju prljave politike, ksenofobija i najstrasniji besmisao granica i necovjecnosti. to cu sutra fotografirati i ovih dana po beogradu, vozovima...
u zizu necega sto jos nije eksplodiralo gibam sutra i razmisljam o tom.

o tom kako si toi toi nesto sto nije lako dostupno svima i o tom koliko smo bjelusupcine srpske i hrvatske nesprmne nekom dati casu vode ili nesto za jelo, makar i pola krompira.

o tom razmisljam...mislim da se budim pomalo...

i o zenama razmisljam...azilantkinjama koje su mozda i lezbijke, neke sigurno jesu. o svemu razmisljam...:/
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Andain » 23 srp 2015 15:05

Zadnji dan pred g.o. i naravno da je najveća strka i gužva i da moram dati obećanje da ću biti uz laptop i tijekom odmora. Sama ideja na to mi je stresna :rolleyes: :typerhappy:
“She's hot. I trust her.”
Hansel

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la dany » 23 srp 2015 16:09

uma je napisao/la:Bokte desi ti se prekid i postanes glavna tema lezbijskih kuloara :D
Get a life.
dođoh ovdje iz nekakve nazovi-nostalgije i ukucah u tražilicu "uma". i have missed you my little passive-agressive friend.
jebote b*g

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 23 srp 2015 17:20

stokala si me \o/ doću ti na neki koncert kad najmanje budeš očekivala i (opet) bit u prvim redovima. slika <3 :*

ont_ o mizofoniji :o

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 24 srp 2015 05:28

O autiću koji je valjda sutra opet moj. :touched:
Don't talk about life, live it.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 24 srp 2015 08:13

prazaaan mi stan.. :D
i koje otoke obic ovih dana..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la sunflower » 24 srp 2015 11:36

o vrlo skoroj trogodišnjici svog bivanja na ovom portalu i ostalim neistinama :D :D :duga: :celebration: :cool2:

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Yeci » 24 srp 2015 13:47

Čitav dan zabušavam, a sada i sistemi pali, pa sam prisiljena ne radit do kraja smjene... <3
Don't talk about life, live it.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la megan » 27 srp 2015 20:24

..koja je svrha obavijesti o deletanoj poruci :D
Desert je visnjica :(

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 29 srp 2015 09:12

o tom kako mi se nekada cinilo da je vazno stici na sva zbivanja, biti na milijun mjesta i kada sam uhvatila ritam, shvatila sam da je bitnije spavati da budem normalna.

mislim da se to zove paradoks zbog koga svi protestiraju kada kazem da ne mogu na pice u devet jer u deset moram biti u krevetu bez pogovora....( bez obzira sto je ljeto)

sok je, ali se bas fino osjecam kada sam naspavana i normalna...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Odgovorite