Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 03 ruj 2015 14:01
Drage babe ja bih diplomirala.
E a kako bih to učinila potrebna mi je maaala pomoć.
Radim istraživanje u sklopu diplomskog rada i imam jednu kratku anketicu koju bih vas molila da ispunite.
Zaista nije ništa zahtjevno, traje nekoliko minuta i čak ćete naučiti neki novi ekonomski pojam
Hvala vam unaprijed. (anketica je na linku)
https://docs.google.com/forms/d/1KXlwao ... =send_form
(PS nisam znala gdje da stavim topic pa se ispričavam ako je u neprimjerenom podforumu)
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
Vox Feminae
- Postovi: 1495
- Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21
Post
Postao/la Vox Feminae » 03 ruj 2015 16:59
zenia je napisao/la:Drage babe
Pfff...
Nego, radis bas duge ankete. Hihihi.
The eyes, chico, they never lie.
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 03 ruj 2015 17:08
A daaaaj nije tak duga

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
Andain
- Postovi: 5430
- Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la Andain » 03 ruj 2015 17:32
Kad diplomiraš, častiš sve koji su doprinijeli rezultatu

“She's hot. I trust her.”
Hansel
-
megan
- Postovi: 5464
- Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
- Spol/rod: žensko
Post
Postao/la megan » 03 ruj 2015 17:52
i ja sam ispunila, tako da ako će biti čašćenja, molim da me se uključi

Desert je visnjica

-
Vox Feminae
- Postovi: 1495
- Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21
Post
Postao/la Vox Feminae » 03 ruj 2015 18:59
Andain je napisao/la:Kad diplomiraš, častiš sve koji su doprinijeli rezultatu

Like this line of thinking

The eyes, chico, they never lie.
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 04 ruj 2015 10:13
Naravno moje dame, sve dobivate cugu od mene

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 08 ruj 2015 09:10
a jbm... kad dolazim svake prestupne godine!
jel još treba popunit?
:pitasamozbogcugeuvimpiu:

-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 08 ruj 2015 19:16
JaNNa je napisao/la:a jbm... kad dolazim svake prestupne godine!
jel još treba popunit?
:pitasamozbogcugeuvimpiu:

Ne treba hvala. Al dobijes cugu svakako me brini

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
JaNNa
- XoXo
- Postovi: 14036
- Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
- Status: Solo
- Lokacija: 00/385/01
-
Kontakt:
Post
Postao/la JaNNa » 09 ruj 2015 09:05
-
modblaise
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 07 lis 2011 10:35
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
- Lokacija: Trogir
-
Kontakt:
Post
Postao/la modblaise » 09 ruj 2015 10:02
Ispunjeno!
I need you, you're the one I need.
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 11 ruj 2015 10:25
Zahvaljujem djevojke
Rad je predan, za otprilike tjedan-dva ga branim.
Cuga slijedi uskoro

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
Vox Feminae
- Postovi: 1495
- Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21
Post
Postao/la Vox Feminae » 14 ruj 2015 05:09
Mogla bi ti i ranije, predobranilačka cuuuuga i tako to.

The eyes, chico, they never lie.
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 14 ruj 2015 15:47
Ma da?
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Post
Postao/la zwarte paard » 09 stu 2015 00:16
Zenijo...pa sretan ti diplomski!
Zvanično sa zakašnjenjem da kažem bravo!
Klap Klap ručicama...

niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO
-
zenia
- Postovi: 4559
- Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
- Spol/rod: žensko
- Ja sam: lezbijka
- Status: U vezi
Post
Postao/la zenia » 09 stu 2015 19:24
Hvala hvala
I na poslu mi slobodno cestitaj i to sam si nabavila

“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood
-
zwarte paard
- Postovi: 4263
- Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23
Post
Postao/la zwarte paard » 09 stu 2015 19:56
E pa da napisala si....
Super sada kada imaš posao razvaljotka...
Ceeestitam!
Bravo Zenijo...bas na mjestu... Veseli me sto tako ide!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO