Druzenja 2016!

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Odgovorite
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 31 sij 2016 17:06

Antivalentinovsko :veryhappydance:

Hm, is it too soon?... :P Pojma nemam kako će mi taj vikend izgledati, zasad je prazan, ali to tako jako ovisi o nekim obvezama s familijom na drugom kraju Hrvatske da ću znati zasigurno tek u zadnji tren.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 31 sij 2016 17:25

^ Nirya, obzirom da će tad izaći 4.episoda the 100, toplo se nadam da ću imati s kim brbljati o tome :D

p.s. vezano za datum, iako je to još i relativno daleko, možda ne bi bilo loše provjeriti hoće opet taj petak biti trash u hot potu? :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 31 sij 2016 17:42

Andain je napisao/la:^ Nirya, obzirom da će tad izaći 4.episoda the 100, toplo se nadam da ću imati s kim brbljati o tome :D
Psst, nisam još pogledala drugu, to je plan za večeras ;)
Ofkors :D Jako volim fangirlati nad serijama :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la megan » 31 sij 2016 18:06

@Andain..na gay hr-u ima tema o programu hot pota i, za razliku od perioda netom nakon smjene vlasnika, najave programa budu maximalno par dana prije vikenda. ni gay hr-ani i -anke nisu zadovoljni/e :D
Desert je visnjica :(

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 31 sij 2016 20:45

^nikad ne znaš, možda neka od cura zna vlasnika i može utjecati na odluku :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 31 sij 2016 20:50

Trash je meni bezveze...house treba bit... Al koliko se sjecam pise mirno vecer cugica i to..a vi oma prešle u klub...ccc
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 31 sij 2016 21:53

Ok ja vam htjedoh nesto predloziti što se tiče izlaska nakon birca u kojem cemo se okupiti: Ako vam se ne da opet u Hot Pot moze se vidjeti sta ima u Historyu..Znaju imati dobar program. Jucer sam bila na nekakvom latinu(iako je bilo pred kraj razlicitih hitova,ne samo latino) i mogu reci da sam plesala 4 sata bez prestanka.Bas je bila dobra glazba.. Je da je dosta zadimljeno i da ne garantiram hocete li moci poljubiti curu bez komentara sastrane ali zna biti fora tamo. Upad se placa 20 kn. To je cisto prijedlog ako se zasitite Hot Pota :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 31 sij 2016 22:03

Ja se zasitio HP...:( al tako mi svejedno di se druskamo..bitno da se druzimo :)
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 01 vel 2016 09:10

Ma ok cure, to je bio usputan komentar, nitko nikog neće siliti u h.p., prvenstveno ja koja prva izlazim iz kluba :D, al obzirom da je trash ipak jedan od popularnijih programa tamo, možda je zgodno za znati.. ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 02 vel 2016 13:34

Znači, družimo se opet u duhu antivalentinova. Ne zato što ne volimo ljubav, ne zato što mrzimo lijepe stvari, nego potičemo ljude da se vole jednako svaki dan.
S obzirom na Joksimovićev koncert, i to da ja teško podnosim pijanstva, a želim u nedjelju bit oporavljena, odabrali smo 12.02.
Kad kažem mi, mislim na ja :)

E sad. Pitanje za one koji dolaze (a već su bili), dal želite istu lokaciju ili mijenjamo? Od onoga što mi pada na pamet a da može primit kapacitet su Taban i Beertija. Plan je ne ić u HotPot. Top ideja trenutno je Opera klub na vrhu petrinjske. Navodno je tam sad ekstra. Plaća se upad 20kn. Osim ak Janna može ubacit 40 ljudi na popis :D

Eto, da razradimo plan do kraja tjedna, pa tam u pon da mogu zvat i rezervirat mjesto u lokalu koji izaberemo, ako imate ideja, pliz napišite.
One manje hrabre, evo vam drugi pokušaj da razbijete tu sramežljivost!

Bilježim se sa štovanjem.

Avatar
aftereight
Postovi: 18
Pridružen/a: 18 sij 2016 23:41
Spol/rod: ne želim definirati
Status: Solo
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la aftereight » 02 vel 2016 13:42

Bok.
Što mislite o okupaciji Hard Place-a?
Ili na fontanama ispred HNB-a s gitarom ako bude lijepo vrijeme vikend oko valentivnovog.
Nije vrag da sve slušate ove novokomponovanu i/ili elektronsku prašionu.
Ja sam za upoznavanje nove ekipe, ali uz jazz, blues ili classic rock u pozadini.
Klubovi su prebučni za razgovor, HP prezadimljen i preHot (u lošem smislu).

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 02 vel 2016 13:59

Juhuuuuuu cant wait! Iako 13 radim ujutro od8..dolazim..opera so mač lajk! A prije cuga bilo gdje dobro je..samo su me tam u buzzu neki frajeri na kraju izivcirali jer su antilezz bili...
Live your life be free U know U have it all.

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 02 vel 2016 14:06

aftereight je napisao/la:Bok.
Što mislite o okupaciji Hard Place-a?
Ili na fontanama ispred HNB-a s gitarom ako bude lijepo vrijeme vikend oko valentivnovog.
Nije vrag da sve slušate ove novokomponovanu i/ili elektronsku prašionu.
Ja sam za upoznavanje nove ekipe, ali uz jazz, blues ili classic rock u pozadini.
Klubovi su prebučni za razgovor, HP prezadimljen i preHot (u lošem smislu).
Biramo komercijalnija mjesta jer nas je puno, pa je to najjednostavnije da svi budu zadovoljni. Gledala sam Bacchus, ali tam ne stanemo svi. Apropo jazza.
Plus, nije nam opcija zasjest, to ne funkcionira. Hard place je u stilu Vinyla, a to nam je tek prebučno za druškanje prije kluba.
Nadam se da ovo tvoje ALI nije isključivo, jer na žalost, ovo je casual okupljanje u momentu, nije event, i ja kao takva nemam baš vremena posvetit se tome prikupljajući od svih želje. Jbg, sorry.
Al prošli put je bilo uspješno, pa možda da nam daš šansu, dok ne dođe toplije vrijeme pa ćemo se družit po livadama i proplancima :)

Avatar
mystera76
Postovi: 1260
Pridružen/a: 29 pro 2011 13:14
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la mystera76 » 02 vel 2016 14:31

uglavnom ja dolazim bilo gdje di se odredi.... :veryhappydance:
za ruskinju jos neznam hara po zg pa je nedostupna za sada,al javim svakako ako se odluci opet doci... :strip:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 02 vel 2016 15:13

Nemam pojma gdje je ta Opera i kakva je ali vjerojatno ću doći. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 02 vel 2016 15:37

aftereight je napisao/la: Klubovi su prebučni za razgovor
Istina, al druženje se ne dogovara za klub, to je više manje opcionalno, čisto da se zajedno još nekamo nastavi (za one koje ne idu prije ponoći u krevet ;)), a mjesto gdje smo se prošli put družili (Buzz bur) ti je rock đir pa bi ti se i moglo dopasti. Plus, doista je još uvijek prehladno za sve ove opcije druženja negdje vani :)

Meni je u buzz-u bilo skroz ok prošli put; ak ćemo tamo i ovaj, možeš jedino pitati za koji stol više i da budu spremni s cugom i to je to. ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 02 vel 2016 15:47

Palo mi na pamet kako bi bilo cool kada bi svaki nick imao nekakvo "obilježje" po kojem bi se mogao prepoznati. Tipa- maramu/šal/specifičnu ogrlicu/tetovažu/kravatu/naočale... To obilježje bi dan prije napisao ovdje i onda bi slijedila igra prepoznavanja (za korisnice koje se nisu još upoznale :D )
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Xenna
Postovi: 136
Pridružen/a: 20 stu 2015 07:57
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Xenna » 02 vel 2016 16:31

Meni je isto u buzz baru bilo ok. Samo bi mozda bilo dobro da nam rezerviraju cijeli onaj prostor iza ako nas opet bude puno.

A poslije mi je svejedno kud se ide, moze Opera, treba dati sansu novim stvarima :duckdance:

Sviđa mi se ideja da na neki nacin povezemo nick i osobu, ali cini mi se da nema sanse da zapamtim koje je cije "obiljezje". Ali mozemo probati :ubergeek:

Btw, unaprijed se ispricavam curama koje sam prosli put upoznala i zaboravila ime u međuvremenu :pardon:

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Nirya » 02 vel 2016 16:34

Moloko je napisao/la:Palo mi na pamet kako bi bilo cool kada bi svaki nick imao nekakvo "obilježje" po kojem bi se mogao prepoznati. Tipa- maramu/šal/specifičnu ogrlicu/tetovažu/kravatu/naočale... To obilježje bi dan prije napisao ovdje i onda bi slijedila igra prepoznavanja (za korisnice koje se nisu još upoznale :D )
Ovo je zakon ideja :D :veryhappydance:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 02 vel 2016 16:50

Rijesim ja name tagove ;)
Paravan je i dalje katolicka gimnazija pa budite openminded! Samo da upozorim. I ne. Nece bit krunice :lol:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 02 vel 2016 16:59

Ali name tagovi su tipicni,ovako bi bilo zanimljivije mozda :D Ali dooobro necu se petljati u organizaciju :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Andain » 02 vel 2016 17:00

Haha..ja glasam za tetovažu kao znak raspoznavanja, posebno one na manje vidljivijim mjestima (bit će zanimljivija potraga :gigglenod: ) :D
Zadnja izmjena: Andain, dana/u 02 vel 2016 17:02, ukupno mijenjano 1 put.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 02 vel 2016 17:01

Ok ja onda vec imam znak raspoznavanja :lol: Ali moja je na relativno vidljivom mjestu :P
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 02 vel 2016 17:03

Moloko je napisao/la:Ali name tagovi su tipicni,ovako bi bilo zanimljivije mozda :D Ali dooobro necu se petljati u organizaciju :P
Ma ja prihvacam tvoju ideju. Jedino ne znam kak cu doc u majici bez ledja i morat cu hodat s dignutom rukom u zrak. Her flick. :lol:

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Moloko » 02 vel 2016 17:05

Little N je napisao/la:
Moloko je napisao/la:Ali name tagovi su tipicni,ovako bi bilo zanimljivije mozda :D Ali dooobro necu se petljati u organizaciju :P
Ma ja prihvacam tvoju ideju. Jedino ne znam kak cu doc u majici bez ledja i morat cu hodat s dignutom rukom u zrak. Her flick. :lol:
Pa nađi nesto drugo kao znak raspoznavanja. Uostalom vjerujem da ti L.ni nece dati da nosis takvu majicu.. :lol:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 02 vel 2016 17:26

Na name tagovima je ime ili nick? Ili oboje? Ili slika avatara?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Little N » 02 vel 2016 18:43

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Na name tagovima je ime ili nick? Ili oboje? Ili slika avatara?
Ja bi u prvi plan stavila RL imena a sitnim slovima nick, s tim da tvoje ide obrnuto u boldanom fontu 36, sa nedojebana napomenom jer sta je katolicka skola bez jedne takve :P

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 02 vel 2016 21:00

:lol: :lol:
Jos mi daj da biram font i ja sretna.
+ platim pivo. :duckdance:

P.S. jos uvijek stoji ponuda za black.cat ukoliko se pojavi.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la Teich » 02 vel 2016 23:37

Kak ste spaljene hahahaha cant wait.. Ja sam last time zaboravila da smo katolicka.. Kad su me pitali kaj slavimo ja rekla slavimo dan žena LOL.. Ajmo se obuc ko casne hahagagagagaga kaj pak fašnik je hahaha
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Druzenja 2016!

Post Postao/la JaNNa » 03 vel 2016 08:23

datum ok.

meni je Buzz čisto oke i ne kužim vas koji dolazite na druženje sjediti i prigovarate za sjedeća mjesta...

Opera? zaista? nekako ne vidim hrpu Lezba među ovom ekipom, ali dobro...

Ja predlažem Žabac...

što se tiče oznaka, već sam predložila nickove, ali ova ideja sa tetovažom mi se jako sviđa.

Odgovorite