[CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Otkrile ste super mjesto za izlazak ili tražite društvo? Organizirate tulum? Upravo ste se vratile s fantastičnog putovanja ili se tek spremate? U tom slučaju, ovo je mjesto na kojem se možete raspisati upravo o tome.
Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Teich » 06 lip 2016 17:27

Zamolila bi backspace da se kulturnije i pristojnije izrazavas kad se obracas meni..bez onakvih gluposti koje pises..hvala! I da se spustis malo na zemlju pisanjem takvih neznam ni kako bih nazvala odvratnih ogavnih komentara koji nemaju veze s icim a kamoli s tim tvojim uzasnim rijecima napisanim na takav tvoj način. Lijepi pozdrav.
Ps. Ne zelim da pomislis da mozes da me stavljas u takav kontext. Ja imam kulturu na nivou. I ovo tvoje napisano je dno dna. Ostalo ces dobit u inbox. Da ljudi ne citaju sve sto i sama znas. Lp
Live your life be free U know U have it all.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Bash » 06 lip 2016 17:49

OK. Ajte lipo daljnje prepucavanje u inbox i svi sretni. :*

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la tamara3 » 06 lip 2016 18:25

LittleRedRidingHood je napisao/la:Vidili mi, i hitnu smo zvali, to je bilo oko 5.30.. Spunk mi super prostor sa super ozvucenjem al me vise nece vidit bas zbog gazde..da ne pricamo o zabrani osoblja da zovemo policiju jer je vlasnik raznesen opijatima i da to nije prvi put, te da odvucemo poluonesvijestenog krvavog momka na zemlju sa strane dok dode hitna da nije gazdi pred ocima, katastrofa..pohvala curama koje su imale hrabrosti razdvajat ih i odvuc, ko zna sta bi bilo da nisu..steta tako loseg kraja, inace super lokacija, glazba meni osobno prevelik buckuris svega al sve u svemu bilo je veselo!
Dogodine Sheraton i dress code i sve :dada:!

Avatar
ejla
Postovi: 174
Pridružen/a: 01 vel 2010 01:40

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la ejla » 06 lip 2016 19:46

Mene fakat užasnulo ovo što sam čula za šoru ali na koncu sam saznala da baš i nije bilo tako.
Čula sam da je zapravo taj prebijeni radio probleme, tukao je nekog dečka, napao i zaštitarku i konobara pa onda ušao u šank i nasrnuo na konobaricu kad ga je vlasnik zgrabio...

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 06 lip 2016 20:09

Cula sam se sa nason redarkom Snoopy te moram demantirat da je bilo cipelarenja. Covjek je dobio flasom u glavu.
Covjek koji je pretucen je prvi napao i poceo mlatiti nekog tipa koji se slucajno prilikom prolaza iz wca sudario sa njime.
Tu je uletila Snoopy te ga pokušavala zaustavit da bi nju udario i naguravao. Napao je i konobara koji je isao smirivati situaciju.
Onda je isti taj pametnjakovic usao za sank na sto je konobarica rekla da joj nema tko ulazit za sank te je on hrabro krenuo prema njoj.
Tada je uletio vlasnik koji je stitio svoje konobare te prebio ga i izbacio van.
Vjerujem nasoj redarki jer je bila na licu mjesta i vjerujem kad kaze da je covjek izazivao, radio probleme i zasluzeno dobio batine.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 06 lip 2016 20:11

snoopy je nešto najbolje što se svijetu desilo ikad <3 da ne spominjem kako je mene štitila na croL partiju pred 2 godine :lol:

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Silk Spectreii » 06 lip 2016 20:33

Cure molim vas, naravno da ce ekipa stitit svoju radnju.. mozda bi i povjerovala u pricu da nisam tamo bila i vidjela kako ga lamata nogama u glavu,dok je momak na podu lezao i dobrano krvario. Otpor pruzao nije. Kazem, nisam vidjela kako je do toga doslo, ali ako netko radi problem u klubu, izbacis ga van, sto s ovim deckom sigurno ne bi bio problem posto je bio pijan i mlohav sav. Ali ne, ovo je bilo klasicno izivljavanje nadrogirane budale, konobaricama svaka cast jer su stale izmedju njih. 10 puta su ga morale odvlacit, i unatoc tome ga je uspio sutnut nogom u glavu par puta. Ne mozete mi rec da nije. Stajala sam ispred njega. Na kraju smo decka morali micat da ga gazda ne vidi jer, citiram " nasmrkan je i ubit ce ga". Nemojte ga samo branit molim vas.
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 06 lip 2016 20:42

Ne branim gazdu nit imam tu potrebu..
No nasa redarka nije "ekipa" spunka vec je redarka Zagreb Pridea.
Osobno je poznajem i nema razloga lagat i stitit gazdu spunka. Izricito sam je pitala dal je bilo cipelarenja na sto je rekla da nije te da je ona sama uzimala flase iz ruku gazde da ne napravi pizdariju no jednu nije uspjela uzet.

Tebe ne poznajem i svaka cast tebi, tvojim dozivljajima situacije i tome sto pises no kak sam rekla ja nisam bila tamo (ozisla sam pola sata ranije) ali vjerujem Snoopy, sluzbenoj redarki na CroL partyu.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 06 lip 2016 20:45

Ne branim pretucenog momka i razloge zbog kojih je doslo do toga ali kako Silk kaze onda ga se izbaci van, a ne razbija mu vlasnik bocu u glavu i cipelari ga na podu!
A zabranjeno nam zvat policiju jer je vlasnik nadrogiran, pa da ne bi bilo problema, ma mislim stvarno..da li je iko od redara ili osoblja zvao hitnu? Nije. Da nije bilo ljudi okolo momak bi iskrvaria na podu, a osoblju je bilo bitno samo da ga se odvuce na pod bilo di da se vlasnik ne nervira..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 06 lip 2016 20:54

Zita je napisao/la:zasluzeno dobio batine.
Oko za oko, zub za zub? U svakom drugom normalnom ugostiteljskom objektu osobu koja radi probleme se izbaci van, ali ispred kluba naocigled svih mu se uz to jos i ne razbija bocu o glavu i dodatno udara na podu..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 06 lip 2016 20:56

Ne mislim da su i jedan i drugi andeli (vjerojatno su obojica budale) nit mislim ikome solit pamet kako da rjesava situaciju sa likovima koji se mlate. Ne pada mi na pamet
Mislim da ste trebale pozvat policiju ako ste osjetile da je to potrebno
no sad je lako, nakon bitke, svima nama (i meni i vama) pametovat sto je i kako trebalo...
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Silk Spectreii
Postovi: 839
Pridružen/a: 03 pro 2013 23:31
Spol/rod: žensko

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Silk Spectreii » 06 lip 2016 21:01

Rekle smo zvati policiju ali je cura sto je stajala do tog decka rekla da ce ona zvat. Takodjer, kad smo hitnu zvale, rekle smo njima da policiji jave.

Ni ne kazem da treba sad nekog ucit o tome kako da bude covijek, nego da mu samo ne treba takovin punit iducih ljeta..
Once you realize what a joke everything is, being the Comedian is the only thing that makes sense.

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la DoubleTrouble » 06 lip 2016 21:34

Gradjanska je duznost zvat hitnu i policiju a sad sta zbog toga pojedinac može naje.... to je druga priča i vrlo prisutan fenomen kod nas.
O zaštitarskoj djelatnosti znam dovoljno da mogu reć da ako nitko od prisutnih to nije napravio morala je napravit zaštitarka, tj bila je dužna to napravit.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

backspace

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la backspace » 06 lip 2016 22:09

Ajde dosta ste i tu tuču rasčetvorile.
Trebalo je samo nazvati murju i hitnu. Neka obojicu voze. To je sve. Ako je bio nadrogiran, tim vise.
I ja bih najradije da se svilena ne petlja previse u takve stvari. Iduci put doma do 5! :-P

Edit, steta da teich nije bila tamo tad, ona bi sve lepo snimila :lol:

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Teich » 06 lip 2016 23:13

Bs ne sračkaj...pusabok..
A po zakonu kad hitnu zoves radi tuce alkohola nesrece itd. Prvo dolazi policija pa policija zove hitnu..a neko do tad moze krepat.. Al to je pravilo.. Jbg.
A BS voli bit u centru paznje tako da sljedeci crol parti def treba imat plakate s njenom slikom :) tako da nece bit potrebe snimit tu minutu kak frajer zenstvenije plese od nje..:)
Eto BS pokazala sam ti video odmah tamo i sama si rekla pa jbg nis se ne vidi...a tu dramis kao.. Tejk a chill pill joga i to :) :*
Live your life be free U know U have it all.

backspace

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la backspace » 06 lip 2016 23:25

Ova ideja sa plakatom mene... TOTALNO MOZE! Ma nisam se ja nimalo naljutila na tebe radi videa, znam da si nisi mogla pomoc :lol: to sam morala malo glumatat da tebe spustim s oblaka na koji te lansirao popizditis zbog mojih rijeci koje su sve iz rjecnika, nijedna nije vulgarna :angel: ali sad mi se cini da bi se mogla naljutit na to kaj si mi rekla da je on bio zenstveniji na podiju od mene. A ja takva dama :dada:

Bash, nemoj se ljutit ni ti. Znas mene :*

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 07 lip 2016 05:36

Kako smo dosli do toga da je spejsova kraljica CroL partija?
Alooo?!?!?

Poslozite prioritete!!!! slika

Meni bilo ok. Vecinu veceri sam trazila zenu koja je cupkala po cijelom klubu i terasi, plesale smo ekipicom s kojom smo dosli, pijuckali, iskoristavali parkiranu pilu drito ispred, i tak.
OtherMe je samo iskakal odnekud sa svojim plesnim pokretima. :lol:
Lijepo je bilo vidjet ljude, drama nas je uspjesno zaobisla. :inlove:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Snoopy
Postovi: 173
Pridružen/a: 19 ožu 2007 19:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Snoopy » 07 lip 2016 07:56

Evo da i ja iz prve ruke kazem sta se dogodilo...doticni koji je zavrsio na hitnoj (zvat cemo ga Mirko)...Mirko je tukao Slavka kod wc-a di sam ih ja pokusala razdvojiti i primula sam udarac od Mirka pa sam krenula na sank po voditelja veceri da rijesi stvar...Mirko ulazi u sank i napada voditelja...konobarica uleti i tjera Mirka van i on to odbija...napada konobaricu i u tom trenu se vraca Slavko i krece na Mirka da mu vrati udarce koje je primio na wc-u...i onda je nastao kaos...letile su flase,lampe i pepeljare...djevojka od Mirka mi je rekla da su se potukli jer je Slavko trknuo Mirka na putu do wc-a...Mirko je htio batine i dobio je nazalost...nisam znala da je Slavko vlasnik...predpostavljam da nisu htjeli zvati policiju jer je eto vlasnik ostao duze raditi...svi smo trebali biti vani u 4h...nasa krivica sto smo pustili da se jos zabavljate...Slavko je vjerovatno dobio kaznu jer je duze radio...Napominjem opet da je Mirko odbijao napustiti lokal i USAO JE U SANK I NAPAO KONOBARE... :ignoretroll:

Sto se tice partya...bio je odlican,puno dragih ljudi koje vidim samo na Crol partyu..muzika jbg, nemres svima udovoljiti. Nije bilo lezbiskih drama (Kroacija hvala ti sto se nisi tukla :duckdance: ) hvala vam svima sto ste bile lijepe i vesele...

...i puno hvala curkama sa Crol-a koje su organizirale ovako divan party, znam da je to stres...

Ako meni jedan Mirko koji mi je zadao udarac nije upropastio party...nemojte da i vama upropasti...

Hvala vam svima... :feelingfree:
...nego kaj :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Kroacija » 07 lip 2016 09:23

Snoopy je napisao/la:(Kroacija hvala ti sto se nisi tukla
:lol: a evo nisam ovaj put, jebiga :D znas mene, fizicko nasilje is my middle name, barem jedna tucnjava tjedno, nakon toga doma drkam na modrice :D

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la DoubleTrouble » 07 lip 2016 09:29

Kroacija je napisao/la:
Snoopy je napisao/la:(Kroacija hvala ti sto se nisi tukla
:lol: a evo nisam ovaj put, jebiga :D znas mene, fizicko nasilje is my middle name, barem jedna tucnjava tjedno, nakon toga doma drkam na modrice :D
:D :D
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la tamara3 » 07 lip 2016 11:04

Snoopy je napisao/la:Sto se tice partya...bio je odlican,puno dragih ljudi koje vidim samo na Crol partyu..muzika jbg, nemres svima udovoljiti. Nije bilo lezbiskih drama (Kroacija hvala ti sto se nisi tukla :duckdance: ) hvala vam svima sto ste bile lijepe i vesele...

...i puno hvala curkama sa Crol-a koje su organizirale ovako divan party, znam da je to stres...

Ako meni jedan Mirko koji mi je zadao udarac nije upropastio party...nemojte da i vama upropasti...

Hvala vam svima... :feelingfree:
Snoopy :srce:
Meni je samo žao što je cijelu noć bilo okej, i ti si k tome još bila premorena i onda onak, šećer na kraju :(. Kak god, hvala tebi!!!!

kap_kise
Postovi: 515
Pridružen/a: 21 stu 2010 12:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la kap_kise » 07 lip 2016 11:55

Znala sam da sam pogrijesila sto nisam isla, ali bas toliko to nisam znala. Dugo cu patiti, mislim da vise necu ni jedan Crol party propustit :D

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Nirya » 07 lip 2016 12:18

My thoughts exactly :blushes:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Zita » 07 lip 2016 14:23

hvala snoopy :giveflower:
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Vox Feminae » 07 lip 2016 16:56

Snoopy je napisao/la:Slavko je vjerovatno dobio kaznu jer je duze radio...
Bas mi ga je zao. Nadroksani kreten koji je ubio boga u liku koji je ocito jednako takav kreten je dobio kaznu.

Zanemarimo to sto je vjerojatno pola tih racuna nije ni bilo izdano.

Bas mi ga je zao sto dopusta da mu konobari rade sranja, a njega boli ona stvar. Da sam ostala dulje mozda bih ja postala taj Mirko jer mi je pun kurac da me neka glupava susa od konobarice vrijedja i bahati. Triput me varala, u vise navrata, uvijek na lgbt eventima.

I jos, meni zapravo ni nije jasno sto tamo rade muski kreteni ako je ovo lezbijski parti. Kao sto mi nije jasno sto se varaju gosti, i to sve prolazi.

Spunk i iduce godine? Ma naravno. Samo izvolte.

P.s. ovo zaista nije napad na organizaciju, ali nemojte sad Slavkeca dizati na pijadestal.
The eyes, chico, they never lie.

inter_vivos
Postovi: 96
Pridružen/a: 29 lis 2010 00:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la inter_vivos » 07 lip 2016 18:11

Teich je napisao/la:Cuga isto oke..iako mi jedan konobar naplati jeger kolu 1Okn..a konobarica 18kn...pa ono nisam skolovala..
A senilko jedna, 8kn je bio moj pelin ;)

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 07 lip 2016 23:24

^ cek i ti si bila? :shakinghead:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Ontari
Postovi: 3
Pridružen/a: 25 svi 2016 13:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Ontari » 08 lip 2016 08:20

Jebenica.Uvijek propustim akciju.Al dok sam ja bila tamo parti je bio prva liga! :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree:
Non na throu daun gon ai!

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la Teich » 08 lip 2016 08:40

inter_vivos je napisao/la:
Teich je napisao/la:Cuga isto oke..iako mi jedan konobar naplati jeger kolu 1Okn..a konobarica 18kn...pa ono nisam skolovala..
A senilko jedna, 8kn je bio moj pelin ;)
Ma kad si osla kuci samo sam isla uzet 1 cugu i 18kn kaze plavusa.. Reko evo ti 20 kad me jebes..hahaha

A znam da.si ti bila da bi to resila hahahaaha
Live your life be free U know U have it all.

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: [CROL PARTY – 17 GODINA S VAMA]

Post Postao/la OtherMe » 08 lip 2016 10:22

Apparently ja sam plesala...prica se...a i ja se nes sitno sjecam...da... :sleeping:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Odgovorite