smisao zivota

Tko smo mi u svemiru, kamo idemo, koji je smisao života, jesu li teorije zavjere istinite, što bi mogao značiti vaš noćašnji san i je li to sve na rubu onostranog?
Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: smisao zivota

Post Postao/la slapa » 11 srp 2016 21:00

^
the queen has spoken. :touched: možemo zaključati i ovu temu. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: smisao zivota

Post Postao/la Moloko » 12 stu 2016 22:58

Hrana,seks,putovanja,zabava i vino.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: smisao zivota

Post Postao/la In_obscuro » 06 srp 2018 10:13

Meni je smisao života istinski shvatiti tko sam, zašto sam ovdje i nastojati ispuniti svoju "misiju" shodno s time. Tako nekako to gledah oduvijek...
Freedom awaits, open the gates

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: smisao zivota

Post Postao/la jpeg » 06 srp 2018 13:00

..i onda svatis da nema misije!

Avatar
In_obscuro
Postovi: 103
Pridružen/a: 12 tra 2017 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: smisao zivota

Post Postao/la In_obscuro » 07 srp 2018 10:44

Ne mora misija biti nešto veliko već samo ispunjenje svoje svrhe, koja god bila. Nekom je misija možda samo chillati u životu, nekome pomagati drugima, nekome da riješi neki svoj dubinski ukorijenjen problem. Bar ja to tako gledam.
Freedom awaits, open the gates

DelayLema

Re: smisao zivota

Post Postao/la DelayLema » 18 pro 2018 19:05

Put.

Ovo moze i u mudre, jer ovaj covik extra mudro govori.
Ovo tijelo nisam ja; nisam uhvaćen ovim tijelom, ja sam život bez granica, nikad nisam rođen i nikad nisam umro. Tamo je široki ocean i nebo s mnogim galaksijama. Sve se manifestira iz osnove svijesti. Od početka vremena uvijek sam bio slobodan. Rođenje i smrt samo su vrata kroz koja ulazimo i izlazimo. Rođenje i smrt samo su igra skrivača. Stoga se smiješi i uzmi me za ruku i mahni mi na pozdrav. Sutra ćemo se ponovno sresti, ili čak prije. Uvijek ćemo se sretati na istinskom izvoru. Uvijek ćemo se ponovno susretati na bezbrojnim putevima života.
Thay

E sad na tome putu ofkors i spoznaja do potpunog oslobodjenja.

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: smisao zivota

Post Postao/la goxolina » 06 kol 2019 15:13

Eto... Kako mi se vec filozofira... Mislim da je smisao zivota ugoditi sebi, ne mislim to na onaj neki nacin... Tipa zgazi druge, nego.. eto te... Dana ti je uloga, karte su podjeljene... A ti vidi kuda i kako s njima 🙄
Vecinu svog sadasnjeg vremena govorim da je zivot lijep, samo treba dobro odigrati te sve karte, makar i bio blef 🙂

Odgovorite