a nemam curu

Mislite li da bi vlasnica prekrasnih očiju koja je danas s vama čekala tramvaj mogla biti među nama, a "gaydar" vam ne radi, potražite je ovdje. Nađite curu i udajte se ili potražite one night stand. Ili ostavite ljubavnu poruku objektu svoje žudnje.
TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 16:17

Ovako ... i dalje sam solo, smrc, smrc .... onda mi je pala na pamet ideja da sam preizbirljiva ...

pa ajde da ne duzim .... ukratko, smanjila sam kriterije.

Mora biti hedonist u zivotu, na pozitivan način, mora biti gurman ali da nema preko 100 kg naravno pa da joj se trbuh razvlaci po trosjedu ... NOT SEXY

Briga me šta je po strucnoj spremi i zanimanju, ALI mora biti kreativna i voljeti umjetnost ... eto cak dajem i na izbor ... kakvu god :D ali mora biti kreativna i umjetnicka duša, jbg ...

Humanist po karakteru, njezna i romanticna ali sa druge strane i realisticna.

... da nije too much femm ... jer bi mi to islo na zivce, ubiti vise padam na blagi stud/boyish look :touched:

Elokventna, sarmantna, karizmaticna, ne slusa cajke, voli klasicnu muziku, Vivaldi bi bio idealan ... onako agresivan je i strastven :P

da voli zvuk violine ... da voli vidjeti krijesnicu u mraku ... naravno da je sposobna, promjene raspolozenja dolaze u obzir ali ne nagle jer pomislit cu da ima bipolarni :confused:

Po mogucnosti da joj je kosa kraca jer imala sam djevojku sa duzom kosom, sad ili je bila ko slama ili mi se totalno gadi ... jedna pusica i mali milijon njezine slamaste kose u ustima! So I have a reason! :p

Znaci ... ja ti uberem cvijetak a ti mi opališ šamar? E to ne bu tak išlo ... odmah se krizaj odavde! :negoduje: :negoduje:

Zna voditi ljubav ... ubiti jedino i zna voditi ljubav, nije tip osobe od sexa i na brzaka ... sve što ipadne dobro .. nije na brzaka ...

Moze voditi ljubav po 15 sati i da to nuzno ne treba rezultirati sa 25 orgazma ili ti 5 ... nije bitan orgazam, bitno je tih 15 sati :P :touched:

Strastvena je! Obozava španjolske plesove, jedan od drazih joj je Paso Doble, isto tako kloni se španjolskih sapunica :D

Ekscentricna je a opet prizemljena ... sve je to balans neki.

Obozava prirodu, pa taman da gleda travu sa balkona, bit ce ocarana! :touched:

Može i ne mora voljeti knjige ... ali ajd da razumije i simpatizira Shakespera i Boccacia :D :hugsqueeze:

Da nije niza od mene, znaci oko cca 170, ne spustam se nize! :gigglenod: :gigglenod:

Engleski jezik joj je ko drugi materinji, u pismu i govoru, bilo bi pozeljno da zna fino kuhati a jos bolje servirati :D :ubergeek: :hugsqueeze:

Voli zapaliti cigaretu i ne smatra to porokom dok ne predje kutiju i pol dnevno maksimum. Nije ovisna o sportu, i ne treba joj biti interesantan ali mora znati 80% o tehnologiji, ajd 75% :D :D :ubergeek: :typerhappy:

Mora imati lijepe zube i obrve, da se ne šminka previše ako se šminka ... šminkam se ja ako treba za nas obje :pivo:

Inteligentna! Zna se izražavati, nije sramezljiva ili ti je slatko sramezljiva u granicama :hugsqueeze:

Pristupacna, drustveno ... isto u granicama, nije tip za birtije, vise je kuca, zena, posao, pas, mazenje, pazenje, addicted to good video games and good movies. HBO rulz :kokice:

Draza su joj kazalista od klubova, vise voli kucna privatna druzenja, ne nista seksualno :D nego vani od jutra do sutra ....

Obozava zivotinje skoro kao pasnjake i livade ali preferira pse! Nije arogantna, ali ukoliko je potrebno neka je arogantna sa stilom.

Mora imati zelju za ucenjem novih stvari oko sebe, ako ju ništa u zivotu ne zanima ... ne bu islo ... NAJVECI MINUS!

Empatija, solidarnost, razumjevanje razlicitosti se podrazumjevaju .... isto tako bilo bi pozeljno da zeli promjeniti svijet, nesto u smislu Trumpa, samo da nema njegov friz :gigglenod: :gigglenod: :gigglenod:

Ponekad joj se moze priciniti da ima sindrom Petra Pana i ponasa se kao malo dijete, jer to je :touched: :touched: :touched: naravno ne mislim na derište ... xD

Naravno da ne voli komarce ali ih i ne ubija jer vjeruje da svako bice ima svoju dusu ... i nek sigurno izvoli trcati po kuci kad ja vidim nekog pauka ili bubu i vristim ... ali da ju uhvati u casi i ostavi vani ... because nisu bube krive sto su ruzne! I da za to naravno ima razumjevanja i to voli! :touched:

Uz to da je inteligentna, i da primjenjuje to ... inace what is the point! :confused:

ugl ... it will be continued :dork: :read:
Zadnja izmjena: TheaX, dana/u 03 pro 2016 18:00, ukupno mijenjano 3 puta.
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la slapa » 03 pro 2016 16:33

preporučila bih ti da dođeš na iduće druženje i okušaš sreću uživo. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: a nemam curu

Post Postao/la Vox Feminae » 03 pro 2016 17:13

Nek ti je sa srecom, bas si me dobro nasmijala. :D

I super da znas kaj zelis, to mi je bas dobro. Cheers!
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la jpeg » 03 pro 2016 17:21

je :)
odlican mi je sexualni dio.

Avatar
tik_tak
Postovi: 211
Pridružen/a: 10 lis 2016 17:56
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Nedam
Kontakt:

Re: a nemam curu

Post Postao/la tik_tak » 03 pro 2016 22:05

Mozda bi to sve nasla u jednoj osobi kad bi od svake korisnice na forumu uzela ponesto, ali vjerovatno ni tada :D. Nadam se da je moj post ohrabrujuc :D

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 22:08

al to uopce nije u redu, ovo je kratak dio ... ja ocekivala sad da se javi barem njih 10 da se naslo u tome a ono nista .... piihh ... hopeless, ajd ne mora biti u ekstazi kad vidi pašnjake, opet moram da snizujem kriterije .... :heartbreak: :sulking:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Dalmata » 03 pro 2016 22:14

evo ja se kandidiran, detalje u PM. :D :P

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 22:19

Aaaaa znaci ima nade, eto cekat cu ja to na PM ... sta god :D :D :D :feelingfree:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Neznanka2 » 04 pro 2016 00:12

Od 27 točaka ispunjavam 13...il ti tražiš puno il ja moram poradit na sebi :D kak god bilo, sretno :)

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 07:12

Kako god ... nada umire posljednja :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :feelingfree: :gigglenod:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: a nemam curu

Post Postao/la Nirya » 04 pro 2016 11:13

Ajme, kakvi li su ti tek bili kriteriji prije nego si ih snizila? :D :D

U svakom slučaju, sretno ;) I kako ti je šlapa napisala, dođi na druženje, sigurno će neka ispunjavati bar dio ovih stavki ;)
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 04 pro 2016 11:15

Nirya je napisao/la:Ajme, kakvi li su ti tek bili kriteriji prije nego si ih snizila? :D :D

U svakom slučaju, sretno ;) I kako ti je šlapa napisala, dođi na druženje, sigurno će neka ispunjavati bar dio ovih stavki ;)
:gigglenod: :kokice:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Faith123 » 04 pro 2016 22:07

Eto ti te vraze skoro mene opisala, al slusam cajke i drugi jezik mi je talijanski.. E jebiga
Privilegirana

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 08:44

kolorita je napisao/la:Eto ti te vraze skoro mene opisala, al slusam cajke i drugi jezik mi je talijanski.. E jebiga
a di cajke :cries: :primalscream: :runaway:

:D a ma sve ostalo isto??? a nije ni cudo, po potpisu ipak si privilegirana :P
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: a nemam curu

Post Postao/la zwarte paard » 05 pro 2016 09:51

dakle, lijepo si nam opisala u stvari sebe :D

mislim da bi za tvoju buducu curu bilo najpametnije da ne misli i da nema svoje ja, pa da joj lijepo objasnis sve :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Faith123 » 05 pro 2016 10:18

Hahahahaha ...privilegirana od malih nogu ...mozda je to moja sauma ili sam rodjena pod sretnom zvjezdom... A ti kad u glavi odrastes smanjit ces kriterije ...odvrnit cecu i zapivat " ziv se covik na sve navikne..." pusa iz busa
Privilegirana

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: a nemam curu

Post Postao/la omnia » 05 pro 2016 10:42

Zamisli, nađeš curu koja nekim čudom i ispunja tih sto petnaest uvjeta, a nije ti privlačna :lol: jednostavno ti se ne diže na nju :lol:

Urnebesna pomisao :lol: :lol:

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 10:48

:wow: :wow: :wow: :angry: :negoduje: :lol:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Women
Postovi: 2911
Pridružen/a: 19 ožu 2016 14:33

Re: a nemam curu

Post Postao/la Women » 05 pro 2016 15:28

Precizno si navela što tražiš (želim ti uspjeh u potrazi), no možda bi trebala napisati i što nudiš svojoj budućoj, odnosno koje kriterije od navedenih ti ispunjavaš.

I kao što je Omnia napisala, što u slučaju i da nađeš takvu curu, a ne bude ti privlačna?
Pretpostavka je majka svih zajeba

Avatar
Loner Poet
Postovi: 163
Pridružen/a: 09 srp 2016 08:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Loner Poet » 05 pro 2016 15:35

pa da, mogla bi to napraviti. bilo bi fer. :D mada mi se čini da se ti ovdje samo zajebavaš.
“I am a rare species, not a stereotype.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 16:09

Women je napisao/la:Precizno si navela što tražiš (želim ti uspjeh u potrazi), no možda bi trebala napisati i što nudiš svojoj budućoj, odnosno koje kriterije od navedenih ti ispunjavaš.

I kao što je Omnia napisala, što u slučaju i da nađeš takvu curu, a ne bude ti privlačna?
A onda sam sjebana ko i moj avatar :D a ljudi se pitaju zbog mog avatara :D :D

OPET SI RIJESILA X faktor :wow: :gigglenod:

ajd ajd ovo je veliki humoristican dio :P sa malom dozom istine :D ... al ček malo da čuješ kad bi stvarno počela nabrajati :lol: :veryhappydance:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 16:09

Loner Poet je napisao/la:pa da, mogla bi to napraviti. bilo bi fer. :D mada mi se čini da se ti ovdje samo zajebavaš.

A dobro ti se čini :P :gigglenod:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Loner Poet
Postovi: 163
Pridružen/a: 09 srp 2016 08:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Loner Poet » 05 pro 2016 16:10

znači, samo navlačiš "jadne" lezbe. fino! i ja želim biti takva kad odrastem. :P
“I am a rare species, not a stereotype.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 16:11

TheaX je napisao/la:
Women je napisao/la:no možda bi trebala napisati i što nudiš svojoj budućoj, odnosno koje kriterije od navedenih ti ispunjavaš.
a pa ne nudim nista, eto neka me posjedne na neki tron ako sta treba :lol: dovoljna sam ja i ovako, neka neka :lol: :giveflower:
Zadnja izmjena: TheaX, dana/u 05 pro 2016 16:12, ukupno mijenjano 1 put.
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Loner Poet
Postovi: 163
Pridružen/a: 09 srp 2016 08:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Loner Poet » 05 pro 2016 16:12

naprosto bih se mogla zaljubiti u tvoj humor. :lol: :P :confused:
“I am a rare species, not a stereotype.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 16:14

:lol: vidis vidis ... pametna si ti :P :giveflower:

Ja ne navlacim nikoga .... !!! Ako koga budem, osjetit ce njezno i grubo i predivno :lol:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Loner Poet
Postovi: 163
Pridružen/a: 09 srp 2016 08:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Loner Poet » 05 pro 2016 16:16

mmmmm... dokaži! :gigglenod:
“I am a rare species, not a stereotype.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 16:20

a ma nije ovo istina izazov :D to se i ne pokazuje ... dokazuje .. to je onaj dio privatnosti .... eee ono sa 15 sati je true dio :D :feelingfree:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Loner Poet
Postovi: 163
Pridružen/a: 09 srp 2016 08:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: a nemam curu

Post Postao/la Loner Poet » 05 pro 2016 16:22

khm. yey! lijepo. :feelingfree: :veryhappydance:
“I am a rare species, not a stereotype.”

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: a nemam curu

Post Postao/la TheaX » 05 pro 2016 17:32

ja se jos uvijek pitam da li je tvom avataru hladno :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Odgovorite