Cimericu ili cimera tražim

Kupujem, prodajem, mijenjam, tražim, poklanjam, unajmljujem, iznajmljujem... Napomena: ovo NIJE forum u kojem tražite curu ili one night stand, za to postoji posebna rubrika. ZABRANJENO REKLAMIRANJE USLUGA/PROIZVODA BEZ DOZVOLE ADMINISTRATORA!
Zaključano
goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 17 kol 2016 13:45

Znači... sve je jasno iz naslova :)
Stan se nalazi na laništu (blizina shoping centra Arena i svih popratnih sadržaja). Stan ima 80m2 dvije spavaće sobe, veliki dnevni boravak s blagavaonom i kuhinjom (namješteno po mjeri, visoki sjaj namještaj, kožne garniture ble bla - slike u inbox). Od popratnih sadžaja tu su ugradbena mikrovalna, big flat 3D tv, flat internet, perilica sa suđe, perilica za rublje, sušilica za rublje, laptop na raspolaganju, frižider, škrinja, klima, privatan parking (uz daljinski upravljač) osiguran, spremište za bicikle (skutere itd.), sve full tip top... kućna pravila su stvar dogovora, nisam neka picajzla a i nemam ništa protiv kućnih ljubimaca (osim ako su zmmije..brrrrr....) ljubitelj životinja ;)
Cijena je 1000kn soba (king size bed + radni stol) + cca 400kn režije (na pola), dakle stan je A kategorije (znalo je nekoć biti i tuluma pa susjedi nikad ništa nisu ni čuli).
Sve zainteresirane... INBOX :)

p.s. stan je moje vlasništvo, dakle nema opakih baba roga ;) i za kraj nije mi bitno jeli osoba gay (muško/žensko) samo da je otvorenih svjetonazora, pa ako imate i frendića nekog share-ajte slobodno :)

Preview:
https://s4.postimg.org/7q16w9b2l/WP_201 ... 37_Pro.jpg

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la slapa » 17 kol 2016 15:57

stvarno lijepi uvjeti i stan, sretno!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la zwarte paard » 18 kol 2016 08:41

sada mi je zao sto nisam u zgu i ne trazim stan. :) sretno i od mene :)
p.s. izdajes na par dana?

:D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 18 kol 2016 09:59

Ukoliko ne nadjem odgovarajuceg sustanara u terminu koji ti odgovara, naravno :gigglenod:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la zwarte paard » 18 kol 2016 10:43

supoeriska!

hvala :) lijepo.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 21 kol 2016 16:31

Iznajmljeno... Hvala svima :giraffe:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la zwarte paard » 22 kol 2016 13:25

cestitke! :)

i sta sada kao nestajes? neces se druziti s nama ili si mozda pod nekim drugim nickom? :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 13 ruj 2016 16:52

Ovo je bilo mucnih 2 i pol tjedna, nikad vise cimericu nikakvu ne zelim...ako me vidite da stavim oglas pls deleteajte ga :ignoretroll:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2016 17:07

Uuu daj malo sočnih anonimnih detalja :D

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 13 ruj 2016 17:14

Privilegija je moja ;)

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Bash » 13 ruj 2016 17:54

Pffff tease

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la zwarte paard » 19 ruj 2016 10:07

e super...sada znamo kod koga rentati sobu kada smo u prolazu...meni je taj kauc za chill skroz.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 05 pro 2016 18:18

E... da se ja vratim sa svojom pričom... dakle.. ja sam svoju cimericu iz pakla još par mjeseci trpila u nadi da će se nešto promjeniti, (ostavljala joj postite po stanu; spusti wc dasku, čašu stavi u perilicu za suđe, baci pokvareno povrće z frižidera, plati stanarinu i režije, odnesi smeće van jednom mjesečno... itd itd ko malom djetetu) ali gospodična je sustavno odbijala počistiti i najmanju dlaku kose za sobom, staviti tanjur nedaj bože u perilicu... trut rtutovski (imam još žeščih rijeći) i usitinu nebi bila ovdje sada.. da nemam nešto za reći, to vam je frendica od liitleN koja je curu i preporučila, one se ipak znaju dugo...(hvala littleN, nikad ti to neću zaboravit!)
Anyway bez svih gadosti, cura se u roku od par sati (za vrijeme radnog dana) pokupila iz stana s neplaćenom stanarinom, s otključanim stanom i tragovima ... znate čega na mojoj kožnoj garnituri... zato cure... iju.... fuj... fuj... idem se zrigat ..

Ovo mi je bio oproštaj.. pogled na njene tragove menstrucije na mojoj kožnoj garnituri:
https://s17.postimg.org/6pukew1en/WP_20 ... 01_Pro.jpg

A pitala sma ju lijepo jeli bar to počistila...
Eto... ima nas svakakvih seljačina!!

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Kroacija » 05 pro 2016 20:33

:lol: :kokice:
jel prala bar sebe?

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Dalmata » 05 pro 2016 21:29

Kroacija je napisao/la::lol: :kokice:
jel prala bar sebe?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 06 pro 2016 06:50

Sudeci prema kolicinama vode koje je trosila...mislim da je

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Dalmata » 06 pro 2016 06:51

aj, bar neki plus. :D

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Little N » 06 pro 2016 17:21

Nsam ti ja nikog preporucila, spojila sam brojeve telefona ponude i potraznje, sama si ju izabrala.

Trag ne garnituri je mozda menstruacija a mozda otisak govna tvog psa koji ne zna kako trava izgleda u kojem si zaspala nakon sto si se onesvijestila mrtva pijana u terminima u kojima ljudi vikendom zavrsavaju tek prvu jutarnju kavu.

Zalim zbog tvog i njenog loseg odabira, al mislim da je potpuno degutantno i neprimjereno komentirati ista i povezivati s mojim imenom na forumu s obzirom da ne znam kak se zoves, di zivis niti sam te ikad upoznala.

Al tak to ide sa sajko lezbama..
Moj bed..

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 06 pro 2016 18:24

Mislim da je od tebe nerpijemjereno ovakvo iskrivljenje istine... usotalom.. ova slika, govori sve o mojoj čistoći i urednosti a psiho u ovoj priči ste ti i ona, ja sam ovaj post i napisala s namjerom, da se nitko lud više ne zaleti ueti nju kao cimericu... jer su to strahote... A ono s kim si takav si (jel...frendice njena).

Check it out! (bez tragova menestuacije...jer mi je i prvo na pameti i djelima bilo sve dezinficirati)
https://postimg.org/image/hxv0elvyp/

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la slapa » 06 pro 2016 18:36

ma da je ta cura tu i da je tražila tu stan ok da nas upozoravaš na nju, ali pljuvati po osobi koja ju je samo uputila na tebe jer je vidjela tvoj oglas i znala da ta cura traži stan i htjela pomoći dvjema osobama, to ti stvarno nije ok. znamo littleN dovoljno da znamo da je osoba na mjestu i sigurno ti nije poslala tu curu da zagorča tvoj život kao ni nju tebi da zagorčaš njezin. trebala si to prekinut odmah u startu kad si vidjela da ne ide a ne čekat da ovako eskalira pa dramiti.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la Little N » 06 pro 2016 18:39

Nemam potrebe prosirivat ovo dopisivanje. Ja sam ti dala broj i od tad do danas nisam s tobom imala kontakta.
S obzirom da me (ponavljam) ne poznajes, biti cu zahvalna da operes usta od mog imena.
LP

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 06 pro 2016 18:47

Fine by me :)
Samo se nadan da ces se ubuduce suzdrzat od "connectanja" takve osobe nekome :shakinghead:

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la zwarte paard » 07 pro 2016 11:28

N je super lik.

a sto se tice povezivanja ljudi, cesto to radim da se nadju ljudi koji imaju neke zajednicke inerese ne bi li im bilo lakse i cesto najebem kao Nta sada.

dobra volja zna da guzi, ali ima i dostojnih ljudi.
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: Cimericu ili cimera tražim

Post Postao/la goxolina » 07 pro 2016 21:05

Molim admina da locka ovo, jer ce se sigurno naci jos sugovornica (kao potpora nekome tko je "tu"), btw curi koja zna doticnu bestiju od malena.
Al nema veze, srz cjele price se gubi cim se spomenu doticni "okej likovi", a mi ostali smo budale :) yeah right! ;)

Ispricah se i Ntoj, i eto isprike i vama... Jer sam rekla kak stvari stoje. (freedom of speach my ass)

Bye now ;)

Zaključano