...o cemu sad razmisljate...???

Podforum za dogovore oko izlaska, sportskih dogadjanja, pijanki, izvjesca o tome, prepricavanje itd te sve ostale interne i privatne fore i razgovore.
Odgovorite
Avatar
Shila
Postovi: 5
Pridružen/a: 12 pro 2016 02:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Shila » 12 pro 2016 02:19

o tome kakvu potrebu imada te stave na block jer ne zelis ostat u kontaktu sa tom osobom radi puno razloga, svasta

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 12 pro 2016 10:06

O evidentnom kognitivnom deficitu i donkihotizmu.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la slapa » 12 pro 2016 11:18

skopčala sam sad da me šef u zadnje vrijeme uglavnom oslovljava sa šefice. malo se pitam kako je do toga došlo i zapravo ne znam što bih o tome mislila.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 12 pro 2016 11:39

O kobasicama i rakiji večeras na adventu. :touched:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 12 pro 2016 12:12

O tome kako skombinirati večerašnji larp i sutrašnji put u Slavoniju s raznoraznim vlakovima i busevima.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 12 pro 2016 12:43

O makedonskom genetskom mazohizmu. O odlasku u partizane. O odlasku.





Also, burek delivery will save the world.
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
Shila
Postovi: 5
Pridružen/a: 12 pro 2016 02:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Shila » 12 pro 2016 13:42

talented miss cohen je napisao/la:O makedonskom genetskom mazohizmu. O odlasku u partizane. O odlasku.
Ne razmisljaj puno o tom makedonskom genetikom postaces mazohista svoje glavi.




Also, burek delivery will save the world.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 12 pro 2016 15:42

O tome kako je burno danas ovdje na forumu. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 12 pro 2016 17:50

Fino sam živila bez čokolade skoro cijelu godinu i sad mi je ovaj pogani kapitalistički kalendar otvorio apetit pa sam morala kupit čokoladu koju mogu jest između. Jednu sam već slistila u zadnjih 10 dana, sad je druga na redu.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Dalmata
Postovi: 1005
Pridružen/a: 22 sij 2013 23:57
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Dalmata » 12 pro 2016 20:35

ovo je bija dug dan... i dolazin do zaključka da se triban maknit od sviju i svega... ummmmm....

“I felt this awful obligation to be charming or at least have something to say, and the pressure of having to be charming (or merely verbal) incapacitates me.”

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Little N » 12 pro 2016 21:15

Pozpizdim kad ova mala napise u mailu slijedeci put.
Koga slijedimo i gdje idemo?!
SLJEDECI, slje de ci. Ono kad zelis ispast super pametan pa sjebes i sefa i stanicu.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 12 pro 2016 23:38

Popila Monster u 8 i dalje drzi. Sranje i 21 pilots. <3
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 13 pro 2016 10:49

A o čemu.. :D
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Nirya » 13 pro 2016 12:02

Forum je danas raznježen :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Mar » 13 pro 2016 13:15

Ovi će garant odgovorit na mail poslije 31.12. Ako i tada. :roll:

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 13 pro 2016 18:16

Citam u druzenjima kako je Zwarte zena (sad kad je to Kroejsa potvrdila) i razmisljam, pobogu, sta je inace takva scena da nesto zenstvenija zena ispadne The Woman? :D

Btw, Zwarte, ne ljuti se, ali nekako te ne vidim kao pretjerano zenastvenu, prije fino ugodjen kalavir :cookie4u:

I tako. Neka mi nitko ne zamjeri, razveselile me takve gluposti. :D

- -
Zovem Z. na cugu, ulovit je bit ce Xmas. :D
The eyes, chico, they never lie.

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 13 pro 2016 22:17

Baš sam sretnica s tim prekovremenim. Obožavam kad moram rješavati produkte tuđe nesposobnosti. Mislim i ja sam s Marsa pala što se nekih stvari tiče, ali bar znam pitati za savjet i mišljenje. Još mi je savršenije to što zbog toga kasnim s obvezama na faksu, ono, osjećam se fakin' orgazmično kad se toga sjetim. Da ne spomenem šećer na kraju koji me redovno baci u ekstazu i kada mi prekrasnoća, koju sam spasila od ovrhe, na kraju kaže ' ma goni se k vragu' e to mi srce istopi toplinom i dođe mi da ju lociram i..jel..uveselim nečim za blagdane. Ne znam što bih bez te sreće koju mi pruža firma. :inlove:
Prodat ću vas sve Todoriću majke mi. :kickout:

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 14 pro 2016 01:28

Pomazit ces ti Pabla nezvala se ja Ana Nikolić...kad ti ga metnem u krevet ujutro da spava s nama bas me zanima ko ce prvi ic kuvat kavu...
Privilegirana

Avatar
talented miss cohen
כהן גדול
Postovi: 9776
Pridružen/a: 24 srp 2010 21:00
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la talented miss cohen » 14 pro 2016 12:50

slika
Stars and stars and stars keep it to themselves.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 14 pro 2016 15:09

ali ja uopce nisam zenstvena ...ova kroacija vas sve opako zajebava i drzavu nam sramoti, nije niti cudo sto je na drugi kontinet pobjegla!
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Kroacija » 14 pro 2016 19:11

Vox Feminae je napisao/la:Citam u druzenjima kako je Zwarte zena (sad kad je to Kroejsa potvrdila)
:D Tako je, zwarte se zriktala za ivent i bila je baš zamamna. Nije došla random ko neke pa sjebavala miksetu i igrala se Run DMC-ja, UŽAS!!!1
Ja zwarte pamtim iz studentskih dana kad je bila kakti casual mladica, sad se uzgojila u ženu.
tratinčica je napisao/la:Baš sam sretnica s tim prekovremenim. itd itd blah
Zaboravila sam ti reći. Mene i curu si instant podsjetila na blisku nam frendicu. Iste ste u faci jebote :inlove: hint: dany :D
zwarte paard je napisao/la:ali ja uopce nisam zenstvena ...ova kroacija vas sve opako zajebava i drzavu nam sramoti, nije niti cudo sto je na drugi kontinet pobjegla!
:D Možda sam ja i ćorava, teško je nekad gledati tamo od dolje. Istina je da zajebavam, that's all I ever do. :dork:

Ont_Kako sam jebeno lakovjerna i kako više neću nikad putovati zemljama gdje se moram cjenkat. Nisu te stvari za mene, oću cijene, oću red, oću stegu, oću crno na bijelo.
I need a head check. Da ti je bed odjebat nekog da NJEMU ne bude neugodno. Kriste....

Lagadema
Postovi: 5358
Pridružen/a: 06 tra 2015 21:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Lagadema » 14 pro 2016 20:51

slika
je ferai un domaine ou l'amour sera roi, ou l'amour sera loi, ou tu seras reine ....

Avatar
tratinčica
Postovi: 1902
Pridružen/a: 02 ruj 2015 21:43
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la tratinčica » 14 pro 2016 22:38

Kroacija je napisao/la: Zaboravila sam ti reći. Mene i curu si instant podsjetila na blisku nam frendicu. Iste ste u faci jebote :inlove: hint: dany :D
Oukej. :D Nisi ni prva ni zadnja koja je pronašla sličnosti sa svojom poznanicom/frendicom u mojoj nadasve specifičnoj faci. :D Mislim da mi 40% ljudi koje upoznam kažu da ih podsjećam na nekoga svoga. Dobro pa je bio mrak i nitko nije dobro vidio moje oci, e to su spike koje mrzim slušati. Ljudi traže pojašnjenja zbog toga što se priroda poigrala sa mnom i napravila od mene hibrida. :D


ont - razmišljam kako ću od sutra igrati igrice i biti nolajfer vol. 1000 :D

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la zwarte paard » 15 pro 2016 09:58

invalidna neces se izvuci...cokolada :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Vox Feminae » 15 pro 2016 18:24

Danas sam opet potvrdila ono da su muski stvarno laka bica, samo malo pospikas i odmah se uzjebu. Da sam strejt, bas bih se dobro prodala, kako moja rece...
The eyes, chico, they never lie.

Faith123
Postovi: 1232
Pridružen/a: 14 kol 2016 21:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Faith123 » 16 pro 2016 00:22

Divan zg nocu...nacinile đir zena i ja i sad ju cekam da izmigolji iz kade...mozda se i utopila
Privilegirana

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la ariadne » 16 pro 2016 11:15

Madonna Delivers Her Blunt Truth During Fiery, Teary Billboard Women In Music Speech
"I stand before you as a doormat. Oh, I mean, as a female entertainer," Madonna said. "Thank you for acknowledging my ability to continue my career for 34 years in the face of blatant sexism and misogyny and constant bullying and relentless abuse."
"People were dying of AIDS everywhere. It wasn’t safe to be gay, it wasn’t cool to be associated with the gay community," Madonna recalled. "It was 1979 and New York was a very scary place. In the first year I was held at gunpoint, raped on a rooftop with a knife digging into my throat and I had my apartment broken into and robbed so many times I stopped locking the door. In the years that followed, I lost almost every friend I had to AIDS or drugs or gunshots."
"I was of course inspired by Debbie Harry and Chrissie Hynde and Aretha Franklin, but my real muse was David Bowie. He embodied male and female spirit and that suited me just fine. He made me think there were no rules. But I was wrong. There are no rules -- if you're a boy. There are rules if you're a girl,"
"If you're a girl, you have to play the game. You're allowed to be pretty and cute and sexy. But don’t act too smart. Don’t have an opinion that's out of line with the status quo. You are allowed to be objectified by men and dress like a slut, but don’t own your sluttiness. And do not, I repeat do not, share your own sexual fantasies with the world. Be what men want you to be, but more importantly, be what women feel comfortable with you being around other men. And finally, do not age. Because to age is a sin. You will be criticized and vilified and definitely not played on the radio."
Years later, divorced and single -- sorry Sean -- I made my Erotica album and my Sex book was released. I remember being the headline of every newspaper and magazine. Everything I read about myself was damning. I was called a whore and a witch. One headline compared me to Satan. I said, 'Wait a minute, isn't Prince running around with fishnets and high heels and lipstick with his butt hanging out?' Yes, he was. But he was a man.

"This was the first time I truly understood women do not have the same freedom as men,"

"I remember wishing I had a female peer I could look to for support. Camille Paglia, the famous feminist writer, said I set women back by objectifying myself sexually. So I thought, 'oh, if you're a feminist, you don't have sexuality, you deny it.' So I said 'fuck it. I'm a different kind of feminist. I'm a bad feminist.'"
TFW još uvijek postoje ljudi koji hejtaju Madonnu. Ja sam bila toliko mlada kad sam ju počela slušat da nisam gledala TV (osim crtića) ni čitala novine nit časopise još i nisam imala pojma da je svuda okolo razapinju, meni je bila super. Tamo negdje oko Erotica/Evita faze. Prvi cijeli album koji sam čula/nabavila je bio Ray of Light. U radijsku emisiju koju sam slušala u to vrijeme, redovito se javljala neka starija žena koja je uvijek glasala za sve na top listi OSIM Madonne. I zvala ju je "Madrolja" i roflala jer joj je bilo ful smiješno. Voditelj joj je tu i tamo rekao "Ma dajte gospođo" al sve uz smijeh. Nikad nije prestala, al sam ja prestala slušat taj šit.

Kad je Music izašao 2001. bila sam u hormonalnom paklu puberteta i još tomboy pritom, Britney je bila na vrhuncu slave more or less, a mediji su bili opsjednuti njenim djevičanstvom. Meanwhile, Madonna je pjevala "Girls can wear jeans and cut their hair short, wear shirts and boots. 'Cause it's OK to be a boy. But for a boy to look like a girl is degrading. 'Cause you think that being a girl is degrading. But secretly you'd love to know what it's like... Wouldn't you? What it feels like for a girl."

Ta žena i njena glazba su me proveli kroz sve, od nje nikad nisam dobila ništa manje od potpune iskrenosti i autentičnosti i činjenica da ju ljudi ne razumiju i hejtaju ni za što mi je bila šokantna. Sad mi je jasno zašto je hejtaju (mizoginija, duh) al mi je toliko heartbreaking vidjeti koliko je njoj samoj bilo teško, i koliko joj je i dalje teško.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Moloko » 16 pro 2016 14:42

O vecerasnjem adventu/kobasicama s frendicom iz srednje i vinu. Finom vinu.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la Fuga » 16 pro 2016 15:26

Kako mi se ne da ići na domjenak i na koji način opravdati raniji odlazak.
Jebali ih božićni domjenci i stvaranje obveze da moraš doći. Bla. Bla. Bla.

goxolina
Postovi: 321
Pridružen/a: 17 kol 2016 13:18

Re: ...o cemu sad razmisljate...???

Post Postao/la goxolina » 16 pro 2016 17:30

O tome kako ima uistinu neinteligentnih ljudi koji ne shvacaju da sam sve poruke izbrisala... Jer mi se s doticnima ne diskutira, dobra stara "pametniji popusta" :feelingfree:

Odgovorite